.Grappig. Zowel Luik als noord frankrijk en zuid west vlaanderen zijn gebieden waar ik heel graag kom.quote:Op woensdag 14 november 2012 12:04 schreef Individual het volgende:
[..]
Wat ik me kan herinneren is Luik wel heel 3e wereld idd. De verrotte invloed is zelfs te merken in het zuidelijke puntje van NL.
Misschien kan je Wallonië wel als land bestempelen. De steden iig, de Ardennen zijn nog wel mooi.
Dat hele gebied van Zuid-België/Noord-Frankrijk krijg ik de kriebels van.
Helemaal eens. Bah.quote:Op woensdag 14 november 2012 04:28 schreef Plopr het volgende:
Egypte. Te opdringerige verkopers, kamelenhouders, feluka kapiteins etc etc.
Als je daarvoor bijv. in Noorwegen bent geweest valt het nogal in het niet.quote:Op woensdag 14 november 2012 18:44 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Schotland is geweldig! Mooie natuur, leuke steden, aardige mensen, goed bier. Voor het uitgaan en de mooie stranden moet je er natuurlijk niet naartoe gaan.
Vond Hanoi en Saigon juist super, echt het gevoel dat je in een wereldstad bent, heel authentiek en bergen geschiedenis te ontdekken. Was inderdaad wel vervelend met oversteken elke keer, maar voor mij geen reden om er niet naar terug te gaanquote:Op woensdag 14 november 2012 16:17 schreef TinyTuna het volgende:
Ik zou niet meer zo snel terug gaan naar Hanoi of Saigon, eigenlijk omdat ik helemaal gestoord werd van de drukte en die eindeloze stroom aan scooters. In andere (kleinere) plekken in Vietnam heb ik me prima vermaakt.
Napier in Nieuw-Zeeland vond ik tegenvallen. Het is sowieso geen wereldbestemming maar als je er in de buurt woont wordt het wel aangeprezen als een boeiende stad met architectuur en cultuur. Dat zal best in verhouding met het rest van het land, maar als je Europa gewend bent valt het toch een beetje tegen. De rit erheen was wel mooi, dus dat maakte een hoop goed.
Mjah, in Nederland heb ik vrienden en familie, dus daar wil ik zowiezo wel naar terug. De plaatsen en sich kan 75% van Nederland me inderdaad gestolen worden.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:11 schreef AnnaTralala het volgende:
Ik zie dat het nu meer gaat over bepaalde steden/gebieden/plekken. Grappig dat niemand plekken in Nederland noemt![]()
Ik was Arnhem vergeten !!quote:Op woensdag 14 november 2012 21:11 schreef AnnaTralala het volgende:
Ik zie dat het nu meer gaat over bepaalde steden/gebieden/plekken. Grappig dat niemand plekken in Nederland noemt![]()
In Noorwegen zijn amper steden, is bier niet te betalen en zijn de mensen onverstaanbaar. Blijft de natuur over.quote:Op woensdag 14 november 2012 21:06 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Als je daarvoor bijv. in Noorwegen bent geweest valt het nogal in het niet.
Waarom niet?quote:Op woensdag 14 november 2012 22:03 schreef lelici het volgende:
Wie wil er nou ingodsnaam naar landen als egypte en turkije??
Je hebt het over afval en dergelijke? Dan valt Egypte nog mee (en Turkije al helemaal). Moet je eens naar India gaan...quote:Op woensdag 14 november 2012 22:10 schreef lelici het volgende:
Ja, ik ben er ooit eens geweest, maar van mij kan het allemaal gestolen worden. NOOIT MEER!! Bah, wat een rotzooitje is het daar.
In India springt de brug op jou!quote:Op woensdag 14 november 2012 22:30 schreef lelici het volgende:
India? Ik spring nog liever van de brug!
Nou, ik ben meer een reiziger van de geciviliseerde wereld, laten we het daar maar op houden, dan.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:35 schreef Individual het volgende:
[..]
In India springt de brug op jou!
Fantastisch en divers land, maar je moet wel enigszins een 'reiziger' zijn.
Ik ga voor de steden ook niet naar Schotland of Noorwegen.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:05 schreef Sloggi het volgende:
[..]
In Noorwegen zijn amper steden, is bier niet te betalen en zijn de mensen onverstaanbaar. Blijft de natuur over.
Turkije ben ik geweest, heerlijk goedkoop uitgaanquote:Op woensdag 14 november 2012 22:03 schreef lelici het volgende:
Wie wil er nou ingodsnaam naar landen als egypte en turkije??
Glasgow is inderdaad niet heel bijzonder, hoewel de sfeer er wel oké is. Edinburgh daarentegen is een geweldige stad.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:56 schreef DeRakker. het volgende:
[..]
Ik ga voor de steden ook niet naar Schotland of Noorwegen.
Beide zijn de steden niks.. glasgow was totaal niet boeiend.. kan je net zo goed naar België gaan.
Ach dan betaal je maar wat meer voor drank.. het is tenslotte toch al een dure vakantie.
Ja de mensen zijn idd niet te verstaan maar dat zijn er wel meer.
Ben ik inderdaad ook nog geweest... tja je moet er van houden denk ikquote:Op woensdag 14 november 2012 23:50 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Glasgow is inderdaad niet heel bijzonder, hoewel de sfeer er wel oké is. Edinburgh daarentegen is een geweldige stad.
Voor mijn werk geweest en inmiddels een lichte afkeer voor het volk gekregen.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:24 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je hebt het over afval en dergelijke? Dan valt Egypte nog mee (en Turkije al helemaal). Moet je eens naar India gaan...
vraag me af wat voor werk jij doet, ik ben er ook een aantal keren geweest voor mijn werk en zeer aardige mensen, vaak te behulpzaam, waardoor het irritant kan worden.quote:Op donderdag 15 november 2012 00:14 schreef Soohr het volgende:
[..]
Voor mijn werk geweest en inmiddels een lichte afkeer voor het volk gekregen.
Op vakantie zal ik er dan ook niet heen gaan.
Nicaragua zou ik wel weer terugwillen, meer dan Guatemala en Mexico kom ik zo nu en dan toch wel. Mexico is ook een heel groot en divers land. Cancun en Juarez zijn bv heel verschillende bestemmingen.quote:Op donderdag 15 november 2012 14:21 schreef DAMH het volgende:
Landen als Mexico, Guatemala, Nicaragua zijn landen waar ik niet persee weer naartoe zou hoeven gaan. Maar dat komt meer omdat ik liever me tijd/geld zou besteden om naar andere plekken te gaan.
Waarom zou je niet naar Turkije willen gaan? Prima weer, en vaak erg goedkoop in een mooi resort/hotel, all-inclusive, dus je bent vrijwel geen geld kwijt als je die week gewoon lekker grotendeels in dat hotel blijft.quote:Op woensdag 14 november 2012 22:03 schreef lelici het volgende:
Wie wil er nou ingodsnaam naar landen als egypte en turkije??
Sorry, maar ik vind de Turkse riviere ook vreselijk, dus ik begreep zijn post wel. Istanbul is echter een spectaculaire stad, met geweldige clubs, restaurants, cultuur, etc. Kom er graag. Verder is het binnenland van Turkije minder bezocht, maar absoluut prachtig. Jammer van de all-in rotzooi aan het strand, dat moet je gewoon negeren. Thailand is gelukkig ook meer dan enkel Phuket, en Frankrijk heeft ook meer te bieden dan Biaritz.quote:Op donderdag 15 november 2012 14:55 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Waarom zou je niet naar Turkije willen gaan? Prima weer. , en vaak erg goedkoop in een mooi resort/hotel, all-inclusive, dus je bent vrijwel geen geld kwijt als je die week gewoon lekker grotendeels in dat hotel blijft.
Het enige kutte was dat het OV niet echt english-friendly is, dus zaken als bushaltes enzo waren onduidelijk.
Belfast is niet zo mooi, maar oh zo interessant. Het is een dump, maar de mensen zijn erg vriendelijk zolang je maar weet met wie je te maken hebt en wat je moet zeggen. Het is een complexe stad. Ik ga graag naar Belfast, maar ik zou ik er nooit willen wonen.quote:Op donderdag 15 november 2012 18:29 schreef Whiteguy het volgende:
Een heel land afschrijven gaat mij ook wat ver, dus:
Belfast vond ik nou niet echt een feest.
Kopenhagen zou ik best nog naartoe gaan om vrienden te bezoeken maar niet als vakantie.. saai en duur.
Parijs vind ik ook overrated.
Ik vond de mensen in zowel Guatemala als Maleisie juist vriendelijk. In Maleisie zijn ze erg relaxed vergeleken met bijvoorbeeld Thailand en Vietnam, in Guatemala super behulpzaam (maar je hebt wel gelijk over het afval, de armoede en het eten).quote:Op donderdag 15 november 2012 18:44 schreef Lemans24 het volgende:
Er is geen enkel land waar ik niet naar terug zou keren, er is is immers altijd nog wel wat nieuws te ontdekken.
Maar Guatemala had ik wel bijna afgeschreven. Onvriendelijke mensen, schrijnende armoede, veel afval en matig eten. Maar er zijn ook mooie dingen in het land te vinden.
Ook Maleisië kon mij grotendeels niet bekoren. Hoofdzakelijk onaardige mensen, oerwoud massaal gekapt, nogal saai vergeleken met buurlanden en grote tegenstelling arm/rijk. Maar ook daar zijn mooie plekken te vinden.
In Indonesië (per toeval) in een groot luxe bordeel verbleven waar je dat ook zag bij het ontbijt hoewel die dikke oude mannen die vooral lokalen waren. Het land is verder fantastisch.quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:47 schreef UIO_AMS het volgende:
Leuk topic.
Tunesië en Thailand zal ik niet gauw meer bezoeken. De één te veel irritante verkopers, de ander te veel dikke vieze Duitsers met lokale jongetjes / meisjes op hun schoot.
Istanbul vond ik geweldig en in Londen woon ik. Parijs vond ik dan wel weer enorm tegenvallen, maar het zuiden van Frankrijk was wel weer tof.quote:Qua steden zal ik Istanbul nooit meer uit eigen beweging bezoeken. Parijs en Londen kom ik ook niet graag, maar Istanbul is de grootste pokkestad die ik ooit bezocht heb.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |