abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_119228634
quote:
1s.gif Op donderdag 15 november 2012 00:14 schreef Soohr het volgende:

[..]

Voor mijn werk geweest en inmiddels een lichte afkeer voor het volk gekregen.
Op vakantie zal ik er dan ook niet heen gaan.
vraag me af wat voor werk jij doet, ik ben er ook een aantal keren geweest voor mijn werk en zeer aardige mensen, vaak te behulpzaam, waardoor het irritant kan worden.
maar om het te beschrijven als "afkeer van dat volk" dat verbaast me eigenlijk, dat iemand dit zo omschrijft.
pi_119238237
Landen als Mexico, Guatemala, Nicaragua zijn landen waar ik niet persee weer naartoe zou hoeven gaan. Maar dat komt meer omdat ik liever me tijd/geld zou besteden om naar andere plekken te gaan.
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
-the Dude-
pi_119238513
Alleen Cyprus eigenlijk. Best een okee land verder, maar niks waarvoor ik ooit terug zou keren.
"The fact that most people are too stupid to know how dumb they really are, is the fabric holding our society together"
"Money might not buy happiness, but I'll take my fucking chances"
  donderdag 15 november 2012 @ 14:32:02 #79
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_119238628
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 14:21 schreef DAMH het volgende:
Landen als Mexico, Guatemala, Nicaragua zijn landen waar ik niet persee weer naartoe zou hoeven gaan. Maar dat komt meer omdat ik liever me tijd/geld zou besteden om naar andere plekken te gaan.
Nicaragua zou ik wel weer terugwillen, meer dan Guatemala en Mexico kom ik zo nu en dan toch wel. Mexico is ook een heel groot en divers land. Cancun en Juarez zijn bv heel verschillende bestemmingen.

Maar er zijn bestemmingen genoeg in de wereld. :)
reset
pi_119239290
Qua landen zou ik zeggen Polen, maar zeg nooit nooit.
Plekken of steden waar ik niet uit eigen beweging naar terug zou gaan.

Pisa (dat was leuk voor een uurtje rondkijken en nog ff op een bankje kijken, lachen om al die mensen die doen alsof ze de toren rechtduwen en of er mensen zijn die "rolexen" kopen).

Opole (met school geweest voor een project, maar daar hoef ik ook niet meer heen :P )

Wolverhampton (zelfde verhaal als Opole)

Auschwitz: één keer is genoeg..

Heerenveen (een keer geweest toen we in die hoek op vakantie waren, ernstig saai :'))

Bastogne en dergelijke stadjes in de Ardennen: saai en lelijk. Ardennen zelf zijn wel mooi :)
Neil LOVES Carrots!
  donderdag 15 november 2012 @ 14:55:44 #81
54884 Yi-Long
Snorloze Zeiksnor
pi_119239404
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 22:03 schreef lelici het volgende:
Wie wil er nou ingodsnaam naar landen als egypte en turkije??
Waarom zou je niet naar Turkije willen gaan? Prima weer, en vaak erg goedkoop in een mooi resort/hotel, all-inclusive, dus je bent vrijwel geen geld kwijt als je die week gewoon lekker grotendeels in dat hotel blijft.

Het enige kutte was dat het OV niet echt english-friendly is, dus zaken als bushaltes enzo waren onduidelijk.
pi_119240247
quote:
99s.gif Op donderdag 15 november 2012 14:55 schreef Yi-Long het volgende:

[..]

Waarom zou je niet naar Turkije willen gaan? Prima weer. , en vaak erg goedkoop in een mooi resort/hotel, all-inclusive, dus je bent vrijwel geen geld kwijt als je die week gewoon lekker grotendeels in dat hotel blijft.

Het enige kutte was dat het OV niet echt english-friendly is, dus zaken als bushaltes enzo waren onduidelijk.

Sorry, maar ik vind de Turkse riviere ook vreselijk, dus ik begreep zijn post wel. Istanbul is echter een spectaculaire stad, met geweldige clubs, restaurants, cultuur, etc. Kom er graag. Verder is het binnenland van Turkije minder bezocht, maar absoluut prachtig. Jammer van de all-in rotzooi aan het strand, dat moet je gewoon negeren. Thailand is gelukkig ook meer dan enkel Phuket, en Frankrijk heeft ook meer te bieden dan Biaritz.
"The fact that most people are too stupid to know how dumb they really are, is the fabric holding our society together"
"Money might not buy happiness, but I'll take my fucking chances"
pi_119240866
Liechtenstein (Vaduz). Eén keer was wel aardig. Vaduz is leuk voor het idee, maar er is in de hoofdstad van Liechtenstein weinig te beleven. Het berglandschap is wel aardig, maar ook weer niet heel spectaculair. Malbun is het wintersport dorp van Liechtenstein. Het is een dorpje wat midden in de bergen ligt, maar er zijn dorpjes in de Alpen die mooier liggen en veel gezelliger zijn. Skigebiet is ook niet echt bijzonder. Kortom leuk voor een dag, maar daarna snel weer door.
pi_119246964
Een heel land afschrijven gaat mij ook wat ver, dus:
Belfast vond ik nou niet echt een feest.
Kopenhagen zou ik best nog naartoe gaan om vrienden te bezoeken maar niet als vakantie.. saai en duur.
Parijs vind ik ook overrated.
  donderdag 15 november 2012 @ 18:44:15 #85
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_119247448
Er is geen enkel land waar ik niet naar terug zou keren, er is is immers altijd nog wel wat nieuws te ontdekken.

Maar Guatemala had ik wel bijna afgeschreven. Onvriendelijke mensen, schrijnende armoede, veel afval en matig eten. Maar er zijn ook mooie dingen in het land te vinden.

Ook Maleisië kon mij grotendeels niet bekoren. Hoofdzakelijk onaardige mensen, oerwoud massaal gekapt, nogal saai vergeleken met buurlanden en grote tegenstelling arm/rijk. Maar ook daar zijn mooie plekken te vinden.
pi_119248903
denemarken..
  donderdag 15 november 2012 @ 19:31:52 #87
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_119249358
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 18:29 schreef Whiteguy het volgende:
Een heel land afschrijven gaat mij ook wat ver, dus:
Belfast vond ik nou niet echt een feest.
Kopenhagen zou ik best nog naartoe gaan om vrienden te bezoeken maar niet als vakantie.. saai en duur.
Parijs vind ik ook overrated.
Belfast is niet zo mooi, maar oh zo interessant. Het is een dump, maar de mensen zijn erg vriendelijk zolang je maar weet met wie je te maken hebt en wat je moet zeggen. Het is een complexe stad. Ik ga graag naar Belfast, maar ik zou ik er nooit willen wonen.
reset
pi_119255819
Provinciesteden in Wallonië zijn meestal wel een garantie voor veel troosteloosheid. Ik denk dat Verviers de grootste verschrikking is, hoewel La Louvière ook kans maakt.

Als het om vakantiebestemmingen gaat, vond ik Toulon een opvallend dieptepunt in de verder zo mooie Provence.
De Sahara is zonder meer erg droog.
  donderdag 15 november 2012 @ 22:17:31 #89
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_119256921
Trouwens, Luik heeft een prachtig station, met bijbehorend stationsgebied. De rest van het centrum ken ik niet. Maar Luik is in ieder geval meer dan alleen de ringweg!
pi_119264502
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 18:44 schreef Lemans24 het volgende:
Er is geen enkel land waar ik niet naar terug zou keren, er is is immers altijd nog wel wat nieuws te ontdekken.

Maar Guatemala had ik wel bijna afgeschreven. Onvriendelijke mensen, schrijnende armoede, veel afval en matig eten. Maar er zijn ook mooie dingen in het land te vinden.

Ook Maleisië kon mij grotendeels niet bekoren. Hoofdzakelijk onaardige mensen, oerwoud massaal gekapt, nogal saai vergeleken met buurlanden en grote tegenstelling arm/rijk. Maar ook daar zijn mooie plekken te vinden.
Ik vond de mensen in zowel Guatemala als Maleisie juist vriendelijk. In Maleisie zijn ze erg relaxed vergeleken met bijvoorbeeld Thailand en Vietnam, in Guatemala super behulpzaam (maar je hebt wel gelijk over het afval, de armoede en het eten).
  vrijdag 16 november 2012 @ 12:18:17 #91
62913 Blik
The one and Only!
pi_119271664
Guatemala is dan ook het armste land in de regio, dat heeft altijd zijn weerslag op criminaliteit (Guatemala City), Vervuiling (alles wordt gewoon op straat gepleurd) en het eten (nu staat Midden-Amerika sowieso niet echt bekend om de uitstekende keuken, maar in een arm land blijft vaak alleen de basis over).

Al met al vond ik Guatemala erg mooi qua cultuur en natuur.

Maleisië vond ik ook erg gaaf, maar ik heb me met name gefocussed op Borneo. Helaas wordt Borneo langzaamaan verpest door de palmolie productie. Maar erg mooi is het wel.

En ik kan een handje schudden met iedereen die Brussel heeft genoemd. Wat een afschuwelijke stad is dat. Veel criminaliteit en met uitzondering van een aantal gebieden is het grote troosteloze bende. En dat is dan onze EU-hoofdstad :')
pi_119271699
De Palestijnse gebieden, zover je dat een officieel land kan noemen dan..
pi_119271733
Flevoland
Op zaterdag 12 juli 2014 20:53 schreef Misstique het volgende:
Ik zou je nog niet uitnodigen voor m'n crematie.
Op maandag 22 juli 2013 21:18 schreef capuchon_jongen het volgende:
Sowieso je hebt me topic verneukt stevenmac :r
  Moderator vrijdag 16 november 2012 @ 12:47:57 #94
61302 crew  UIO_AMS
Dobbelsteenavonturier
pi_119272613
Leuk topic.

Tunesië en Thailand zal ik niet gauw meer bezoeken. De één te veel irritante verkopers, de ander te veel dikke vieze Duitsers met lokale jongetjes / meisjes op hun schoot.

Qua steden zal ik Istanbul nooit meer uit eigen beweging bezoeken. Parijs en Londen kom ik ook niet graag, maar Istanbul is de grootste pokkestad die ik ooit bezocht heb.
Als niets meer baat kan een worst geen kwaad.
Op dinsdag 7 december 2010 12:50 schreef yvonne het volgende:
Beste moderator UIO_AMS
Stuur een mod weg.
pi_119272710
Parijs vind ik echt een verschrikking, onvriendelijk volk ook daar. Terwijl de overige steden die ik in Frankrijk heb bezocht een stuk leuker waren. Frankrijk vind ik sowieso erg tof, maar Parijs mijdt ik het liefst zoveel mogelijk. Noord-Frankrijk is in het algemeen niet echt een aanrader.

Afgelopen zomer ben ik een aantal dagen in Norwich (Engeland) geweest, was voor een potje voetbal dat erg tof was, maar de stad zelf is echt mega saai en dood. Wel aardige mensen.

Brussel vind ik ook altijd erg triest uitzien, ik blijf bij mijn punt dat hoe meer je naar het oosten in België gaat, hoe vrotter het wordt. De Ardennen uitgezonderd. Luik is ook pure horror idd. :')
pi_119272787
Noord Afrikaanse landen. Opdringerige lui. Koop onze meuk, koop onze meuk. Afdingen en gekocht, jij maakt ons failliet, onder kostprijs bla bla... Verkoop het dan niet idioot. Totaal geen vakantiegevoel.
"Happiness is not getting more, but wanting less"
  vrijdag 16 november 2012 @ 13:04:21 #97
49641 Individual
Meet John Doe...
pi_119273102
quote:
7s.gif Op vrijdag 16 november 2012 12:47 schreef UIO_AMS het volgende:
Leuk topic.

Tunesië en Thailand zal ik niet gauw meer bezoeken. De één te veel irritante verkopers, de ander te veel dikke vieze Duitsers met lokale jongetjes / meisjes op hun schoot.
In Indonesië (per toeval) in een groot luxe bordeel verbleven waar je dat ook zag bij het ontbijt hoewel die dikke oude mannen die vooral lokalen waren. Het land is verder fantastisch.
quote:
Qua steden zal ik Istanbul nooit meer uit eigen beweging bezoeken. Parijs en Londen kom ik ook niet graag, maar Istanbul is de grootste pokkestad die ik ooit bezocht heb.
Istanbul vond ik geweldig en in Londen woon ik. Parijs vond ik dan wel weer enorm tegenvallen, maar het zuiden van Frankrijk was wel weer tof.

Brussel is idd een klotestad, maar de ervaringen van Kopenhagen hier deel ik niet. Ik vond Kopehagen echt tof.
reset
pi_119273521
Ben in Sri Lanka geweest, wat qua cultuur denk ik vergelijkbaar is met India, ik zou daarom niet voor vakantie naar India gaan. Als ik er voor zaken heen zou moeten zou het wat anders zijn.
Karakter en zelfvertrouwen verkopen ze niet in kledingwinkels vrees ik.
  vrijdag 16 november 2012 @ 14:26:44 #99
42630 DAMH
vroemmmm!!!
pi_119275627
Alles staat en valt volgens mij ook met de hetgeen je meemaakt in die stad waar je bent geweest.
Ik bedoel je kunt in de meest smerige klote stad zijn geweest, maar als jij daar iets moois hebt meegemaakt zal je daar best opnieuw naar terug kunnen gaan...

Hetzelfde geldt andersom,, als je ergens in een "mooie" stad bent en het regent en je krijgt toevallig een klote ober aan je tafel en alles zit tegen, dan zul je niet geneigd zijn nog terug te gaan..
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
-the Dude-
pi_119276210
zagreb. vond de stad echt niks aan, 's avonds kon je nog wel leuk een drankje doen maar dat was het dan ook wel
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')