Dit topic is voor alle hardlopers, van beginners tot gevorderden. Het maakt niet uit of je nou met Evy loopt, je eigen schema volgt of C25K: Iedereen is hier welkom! Je kan in dit topic praten over hoe het gaat, welke kleding je wil dragen, hoe zwaar/makkelijk het allemaal gaat..Je kan het zo gek niet verzinnen. Stel ook gerust vragen, we zijn hier om elkaar te helpen . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Er zijn 3 verschillende hardlooptopics gaande: [LIF] Topicreeks: Hardlopen voor beginners : Alles over hardlopen! Kleding, schema's, lappenmandopvang, motivatie, wedstrijdjes..you name it! [SPT] Topicreeks: Hardlopen voor beginners : Voor de hardlopers die hardlopen werkelijk als een sport zien maar die wel net begonnen zijn. [SPT] Topicreeks: Centraal topic voor amateurhardlopers : Dit topic is voor de hardlopers die geen beginners meer zijn, al aardig wat wedstrijden lopen, flink op de tijden letten maar toch nog amateurs zijn.
Kijk en post gezellig mee in het topic wat voor jou van toepassing is ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tevens zijn we een Fok! Endomondo team begonnen! Dus gebruik je Endomondo om je voortgang bij te houden? Meld je dan aan bij het Fok! Endomondo team en laat zien dat Fok!kers ook buiten komen Stuur even een PM/DM naar GotC als je je hebt aangemeld
Yur met een stijve, een neergestoken Jump en Lex die er door zijn ongetrainde dochter van 8 wordt uitgelopen.
Wat een dag!
Ik heb 12.5K gedaan. Bij de start licht pijn in m'n scheen, na de loop wederom heel de dag nergens last van. Ik heb gekke shinsplits die minder pijnlijk worden van belasting.
Hier even de weetbix naar binnen werken en dan ook op pad
'Lopen is geen sport maar een manier van reizen' 'Als ik loop voel ik me beroerd, maar als ik niet loop nog beroerder' 'Once you discover the rewards of pain, you want more pain'
Weet je wat best leuk is, ik ben "Altijd verder" van Dolf Jansen aan het lezen en daarin komt een hoofdstuk voor van lopen op de Antillen (Bonaire, Curacao), heeeeel herkenbaar, behalve dan dat ik niet train voor een marathon en ik niet op een van beide eilanden zit, maar op de A van de ABC-eilanden.
Ik ga even kijken wat de pot schaft, toitoitoi! Zij die zonnebaden groeten u!
In theory there is no difference between theory and practice. In practice there is.
Wat moet je er voor hebben? want misschien weet ik wel iemand.
Gewoon de kostprijs, 21,25 euro (startnummer incl chip voor aan de schoen)
Oh, en dit, van Zevenheuvelenloop.nl:
quote:
Overdracht Als je je startnummer wil overdragen of een startnummer van iemand wil overnemen, dan kan dat vanaf 7 november via deze site. Dit is alleen toegestaan, wanneer de nieuwe deelnemer zich aanmeldt via onze site. Hier moet hij/zij de volgende gegevens invullen van de ‘oorspronkelijke’ deelnemer: startnummer, naam, geboortedatum en e-mailadres en vervolgens gegevens van zichzelf (de nieuwe deelnemer). De overdracht is gratis. Bij overdracht kun je kiezen voor een nieuw startnummer met eigen naam à ¤ 2,-. Wanneer je geen eigen chip hebt, kun je ook nog voor ¤ 4,- een groene chip bestellen. Je nieuwe startnummer en/of chip ligt dan op zondag 18 november voor je klaar bij de speciale startnummerbalie buiten vlakbij de kleedaccommodatie E (voorheen ING-bank). Wijzigingen in het deelnemerspakket (bijvoorbeeld andere maat T-shirt) zijn niet mogelijk. Op welke manier en onder welke onderlinge voorwaarden de spullen van de oude naar de nieuwe deelnemer gaan, is de verantwoordelijkheid van de oude en de nieuwe deelnemer. Overdragen is mogelijk tot en met donderdag 15 november, 23.59 uur.
Let op: de nieuwe deelnemer moet altijd het startnummer van de oorspronkelijke loper krijgen. Hetzij om zelf mee te lopen, hetzij om op de dag zelf om te ruilen tegen een startnummer op eigen naam (indien de nieuwe loper dit besteld heeft).
Ik heb mijn doel voor vandaag gehaald . De 7km binnen de 34min, namelijk 32:41. Tevreden gevoel nu . Doel voor begin 2013 is 10km binnen 45min, dat moet mogelijk zijn. Heerlijk loop weer vandaag trouwens, lekker warm .