Oeh, en hij is ook nog van mijn leeftijd...quote:Op maandag 19 november 2012 21:22 schreef Sokkepok het volgende:
Oeh, ik vandaag een kaart van een knappe Duitser gehad![]()
http://www.postcrossing.com/user/freakinTom
Dit was de kaart trouwens:
[ afbeelding ]
Ja, goed bouwjaar he...quote:Op dinsdag 20 november 2012 07:17 schreef Luthien87 het volgende:
[..]
Oeh, en hij is ook nog van mijn leeftijd...Zou ik ook wel eens een kaartje mee willen uitwisselen, haha
hoe bedoel je dat je boek dan niet meer klopt?quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:49 schreef automatic_ het volgende:
Ik hoef geen kaartjes terug, want dan klopt mijn boek niet meer![]()
![]()
dan kan die terug te ontvangen kaart daar toch ook gewoon bij? Of je houdt hem buiten het boek en plakt hem gewoon op de deur.quote:Op dinsdag 20 november 2012 13:54 schreef automatic_ het volgende:
In mijn fotoboek staan Alle kaartjes met afstand etc haha.
Ja, dat kan ook hoorquote:Op dinsdag 20 november 2012 14:03 schreef SummerBreeze het volgende:
[..]
dan kan die terug te ontvangen kaart daar toch ook gewoon bij? Of je houdt hem buiten het boek en plakt hem gewoon op de deur.
Aaahhhhquote:Op dinsdag 20 november 2012 16:00 schreef automatic_ het volgende:
[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/PL-587198
Ik ook, in die zin dat ik het net vind lijken alsof diegene dat voor mij speciaal heeft gedaan. Net alsof diegene het heel erg leuk vindt dat hij mij een kaartje mag sturen of dat hij mijn kaart heel bijzonder vond. Meestal hebben ze er superveel opstaan maar in combinatie met een lieve hurray en ze hebben er maar een paar geupload, dan voel ik me altijd wel heel speciaalquote:Op woensdag 21 november 2012 00:06 schreef automatic_ het volgende:
Ik niet. Ik ben als ontvanger altijd heeeeel blij als diegene het kaartje erop heeft gezet.
Tja, als iemand de moeite heeft genomen heb ik altijd het idee dat diegene dat speciaal voor mij doet en dan voel ik me gevleid. Maar ik kijk het nooit terug, dat vind ik niet handig.quote:Op woensdag 21 november 2012 01:26 schreef automatic_ het volgende:
Haha. Je vindt het zelf wel leuk maar om het zelf te doen vind je het moeite. Dat vind ik een beetje gek
Gek? Lui, verwaandquote:Op woensdag 21 november 2012 01:26 schreef automatic_ het volgende:
Haha. Je vindt het zelf wel leuk maar om het zelf te doen vind je het moeite. Dat vind ik een beetje gek
Alles wat je verzendt ook?quote:Op woensdag 21 november 2012 06:28 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik scan allesvind ik leuk staan op m'n wall
Wel een en ander hetzelfde, maar lang niet alleen maarquote:Op woensdag 21 november 2012 07:41 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Alles wat je verzendt ook?Dan staan er bij jou dus massa's dezelfde
![]()
ik upload ze zelf altijd jaquote:Op woensdag 21 november 2012 00:06 schreef automatic_ het volgende:
Ik niet. Ik ben als ontvanger altijd heeeeel blij als diegene het kaartje erop heeft gezet.
Ik vind die postzegels echt heel erg mooi!quote:Op woensdag 21 november 2012 14:11 schreef Bos81 het volgende:
Deze lag net voor me klaar, ik denk dat deze gisteren is bezorgd
[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/TH-120566
Met de postzegels die op de andere kant stonden erbij dus..
en mijn dochterquote:» Sent: 67 postcards
» Received: 65 postcards
» Traveling: 6 postcards out of 10
» Sent distance: 244,163 km (151,716 miles)
» Received distance: 237,595 km (147,635 miles)
Vandaag een aantal kaarten geregistreerd die al heel lang expired blijken te zijn. Kaarten lagen hier ook op de mat voordat de postbode überhaupt was geweest, dus ik vermoed dat die kaarten al een hele tijd bij één van de buren in huis hebben gelegen. Dit wordt aannemelijker als je weet dat de postbode afgelopen week een paar keer op zijn falie heeft gehad van enkele straatgenoten omdat ze wéér post van een ander in de bus hadden.quote:» Sent: 35 postcards
» Received: 35 postcards
» Traveling: 5 postcards out of 9
» Sent distance: 91,360 km (56,768 miles)
» Received distance: 141,644 km (88,014 miles)
jazeker! Haar eerste echte tekening (die uit niet meer dan een aantal goedgemikte krassen) hangt al op de koelkast.quote:Op woensdag 21 november 2012 22:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Kan je dochter al een pen vasthouden eigenlijk?
Veel meer vrouwen inderdaadquote:Op woensdag 21 november 2012 23:44 schreef Mascleta het volgende:
wat grappig dit, Is dit echt een vrouwending of zijn er ook mannen te vinden op PC?
IJslandquote:Op donderdag 22 november 2012 07:21 schreef Jum het volgende:
Trek net een kaartje naar IJsland!!! (en ook nog eens naar een male user)
Nou hop, daten jijquote:Op donderdag 22 november 2012 07:21 schreef Jum het volgende:
Trek net een kaartje naar IJsland!!! (en ook nog eens naar een male user)
54 centquote:Op donderdag 22 november 2012 13:35 schreef kawa4 het volgende:
wat gaan die dingen volgend jaar kosten dan?
Klopt, maar je kunt daar ook bijplakzegels bestellen.quote:Op donderdag 22 november 2012 13:54 schreef 16021988 het volgende:
Dat betekent dus ook dat de setjes van PMK niet meer goed zijn?
Hmm, moet maar gewoon nog veel post sturen deze 6 weken... ;-)quote:Op donderdag 22 november 2012 14:01 schreef Molline het volgende:
[..]
Klopt, maar je kunt daar ook bijplakzegels bestellen.
haha dat kan ookquote:Op donderdag 22 november 2012 14:25 schreef 16021988 het volgende:
[..]
Hmm, moet maar gewoon nog veel post sturen deze 6 weken... ;-)
Eergisteren stond ik op 17 verstuurd 19 ontvangen, gisteren zijn er toevallig 3 geregistreerd, en vandaag kreeg ik alweer een kaartje die de 16e verstuurd is. Dus nu klopt het weer preciesquote:Op donderdag 22 november 2012 14:48 schreef Molline het volgende:
Volgens mij gaan ze ervan uit dat je nog meer kaarten gaat versturen/adressen gaat aanvragen, dan wordt het vanzelf weer rechtgebreid.
ik heb hem al gehaald! Postcrossing staat er zijdelings in benoemd geloof ik, ik ben iig nog geen artikel erover tegen gekomen. De kaarten zijn wel heel leuk maar ik vind het erg beroerd eruit scheuren.. Zijn er helaas al meerdere gesneuveld... Zonde van de 12.50 die het boek kostte.quote:Op donderdag 22 november 2012 14:10 schreef Molline het volgende:
Zag trouwens net bij de Bruna het Flow Winterboek liggen. Zag er leuk uit!
brieven & kaarten special
Beschrijving
Het winterboek bevat 196 pagina's met daarbij nog extra pagina's briefpapier, stickervellen, sluitzegels, een verjaardagskalender, ansichtkaarten en een adresboekje.
Er staat geloof ik ook nog een stuk over postcrossing in.
Misschien een Sinterklaastip?
Voor Europa doe ik het niet, maar naar wereld wel. Want dat scheelt maar vijf cent en ik heb echt takkeveel Nederland-zegels. En vaak zijn de Nederlandse zegels ook leuker, op de Wereld-zegels heb je alleen die boom.quote:Op donderdag 22 november 2012 11:11 schreef Molline het volgende:
Gaan jullie nog een voorraadje postzegels bestellen dit jaar omdat ze volgend jaar weer duurder zijn?
En ik vroeg me af: heb hier een drietal velletjes prinsessenzegels en nog wat gratis zegels van de collectclub.
Plakken jullie ook de "gewone" Nederlandse zegels op de kaarten naar het buitenland?
2x gewone zegel is dan 1x wereld? En Europa, bijplakken?
Dacht ik ook, maar hij trekt maar niet recht.. Dan stuur ik weer wat maar krijg net zo veel terug dan weer...quote:Op donderdag 22 november 2012 14:48 schreef Molline het volgende:
Volgens mij gaan ze ervan uit dat je nog meer kaarten gaat versturen/adressen gaat aanvragen, dan wordt het vanzelf weer rechtgebreid.
Ik sta nu 16-12 met alles travelling, dus ik verwacht wel eea nuquote:Op donderdag 22 november 2012 21:24 schreef isillavendel het volgende:
[..]
Dacht ik ook, maar hij trekt maar niet recht.. Dan stuur ik weer wat maar krijg net zo veel terug dan weer...
Nou ja, als je zo'n doos koopt met 10 dezelfde en de helft doet het uploaden.. Het staat zo simpel op mijn wallquote:Op donderdag 22 november 2012 23:29 schreef Dr_Flash het volgende:
oh zo, let ik nooit zo op. Dan zal ik dat ook wel hebben, als ik er wat meer verzonden heb die ook echt geupload worden door de ontvangerLet ik nooit zo op.
Nee, je betaald de normale prijsquote:Op vrijdag 23 november 2012 10:47 schreef automatic_ het volgende:
Wat zonde van die postcrossing zegels!! Zijn die nu duurder dan normale zegels?
Enne die visit Amsterdam Europa zegels zijn ook leuk! Ik gooi er straks ook even een bestelling uit
Die kun je op kaarten/pakketjes naar het buitenland er bij plakken zodat ze daar voorrang krijgen. Dat kost je verder nietsquote:Op vrijdag 23 november 2012 15:43 schreef Mascleta het volgende:
Kan iemand mij uitleggen wat ik met de bijgeleverde priority stickers kan van PMK?
Thx, heb ze erbij geplakt. Werkt het echt? want dan haalt iedereen zo'n rol in huis en plakt het op zijn post.quote:Op vrijdag 23 november 2012 16:08 schreef Sokkepok het volgende:
[..]
Die kun je op kaarten/pakketjes naar het buitenland er bij plakken zodat ze daar voorrang krijgen. Dat kost je verder niets
Geldt alleen voor in het buitenland hèquote:Op vrijdag 23 november 2012 16:11 schreef Mascleta het volgende:
[..]
Thx, heb ze erbij geplakt. Werkt het echt? want dan haalt iedereen zo'n rol in huis en plakt het op zijn post.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Haha, ik moet mezelf elke keer zo inhouden wanneer ik bij Collectclub kijkquote:Op vrijdag 23 november 2012 19:32 schreef Herfstblad het volgende:
Leuke zegels Sokkepok.! Ik heb ze ook bijna allemaal
Toen Comic Sans nog hip wasquote:Op vrijdag 23 november 2012 19:50 schreef Sokkepok het volgende:
Ik heb zojuist een kaartje naar Rusland getrokken. Deze gaat er heen:
[ afbeelding ]
Een heeeele oude van de HEMA ^^
Mooie verzameling!quote:Op vrijdag 23 november 2012 10:05 schreef Sokkepok het volgende:
Ik heb wel wat extra postzegels bij Collectclub ingeslagen
Maar alleen voor Nederland en Europa, aangezien Wereldzegels hetzelfde tarief blijven.
Van links naar recht en boven naar beneden:
Gratis Seasons setje bij de bestelling (3 kaarten en 3 postzegels), 100 jaar Circus Herman Renz, Mooi Almere 2011, Da's toch een Kaart waard!, Visit Amsterdam (Europazegels) en Madurodam 60 jaar.
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |