quote:Op zaterdag 17 november 2012 20:54 schreef zoz het volgende:
[..]
Ja, die gast zit lachend coke van tieten af te snuiven. Net als die slechterik in robocop.
Zo slecht ziet hij er niet uit toch?quote:Op zaterdag 17 november 2012 21:06 schreef ukga het volgende:
Ja kan idd wel dat ie het wat langer heeft. ik ben ff een tijdje er uit geweest. volgens mij kampt ie persoonlijk met een coke verslaving
Wie wordt er dan ook niet warm van Yvonne Strahovski?quote:Op zondag 18 november 2012 02:02 schreef Fascination het volgende:
Zo, helemaal bij gekeken. Tot nu toe een erg spannend seizoen. Ik vind de ontwikkelingen tussen Hannah en Dexter ook interessant om te zien. Kreeg het wel een beetje warm toen ik Dexter en Hannah bezig zag.
Vind ik wel. Hij ziet er gewoon ziek uit.quote:Op zondag 18 november 2012 01:11 schreef APK het volgende:
[..]
Zo slecht ziet hij er niet uit toch?
Beetje minder vet in zijn gezicht en ik denk niet dat de producers hem in de serie zouden houden als hij serieus een drugsprobleem zou hebben.
Ja had ik ook, iedere keer als ik hem zie denk ik weer 'wat ziet die er uitgemergeld uit'.quote:Op zondag 18 november 2012 18:12 schreef June. het volgende:
[..]
Vind ik wel. Hij ziet er gewoon ziek uit.
GAYYYYY.quote:Op zondag 18 november 2012 18:50 schreef Adelante het volgende:
Eens, Quinn is echt uitgemergeld in z'n gezicht, maar mss is dat ook voor andere rollen
Verder moet er snel weer gemoord worden door Dexter, dat gesex met Hannah kijk ik niet voor
De pot verwijt de ketelquote:
Nou, nou, nou.quote:Op zondag 18 november 2012 18:58 schreef Adelante het volgende:
[..]
De pot verwijt de ketelGa op een zadelloze fiets zitten, tuinbroek
Vonden ze toen niet die lijken op de zeebodem, en waren er camerabeelden van Dexter op z'n boot gemaakt, waardoor hij z'n boot had verplaatst?quote:
Moet wel spannend blijven hè. Elke week een moord maakt het ook weer zo gewoontjes. Af en toe iemand op de tafel is veel leuker imo.quote:Op maandag 19 november 2012 21:54 schreef golfer het volgende:
Vooral dus weer een opbouwaflevering. Hopelijk vallen er volgende week wel weer wat lijken.
Je kunt toch wel even wachten?quote:Op maandag 19 november 2012 22:51 schreef speknek het volgende:
Ja maar de laatste moord was vijf afleveringen geleden? Nouja technisch deze, maar die had geen opbouw.
Dit kan ik mij niet voorstellen maar okè. Waarom eigenlijk? Het verhaal kreeg aardig vorm in deze EP.quote:Op maandag 19 november 2012 22:58 schreef egeltje1985 het volgende:
Ik vond het een beetje saai eigenlijk...
Ik moest er dan misschien niet om lachen maar had het totaal niet verwachtquote:Op maandag 19 november 2012 23:02 schreef Peunage het volgende:
Hahahaha, ik moest hard lachen toen bleek dat ze in een gaybar zaten![]()
Ja. de scène met Deb was mooi en met Isaak ook, maar eerst was Dexter de eerste serie die ik aanzette maandag en dat is het al een tijdje niet meer. De verhaallijn van Quinn interesseert me weinig, Cody en Astor waren wel leuk om even terug te zien maar meer ook niet...quote:Op maandag 19 november 2012 23:02 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Dit kan ik mij niet voorstellen maar okè. Waarom eigenlijk? Het verhaal kreeg aardig vorm in deze EP.
Vooral toen deb's ware gevoelens naar buiten kwamen.
Mja jammer hoor. Ik kijk er alsnog elke maandagavond best naar uit. Lekker wat series kijken als ik thuiskom en Dexter is de eerste die ik aanknal. Ik volg het dan ook vanaf het begin en het gaat mij niet vervelen. Er is in mijn ogen geen enkele EP geweest waar ik een aknapper van had. Misschien ben ik snel teveden, ik weet het niet. Wat ik wél weet is dat ik het verhaal steeds meer ga waarderen.quote:Op maandag 19 november 2012 23:05 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ja. de scène met Deb was mooi en met Isaak ook, maar eerst was Dexter de eerste serie die ik aanzette maandag en dat is het al een tijdje niet meer. De verhaallijn van Quinn interesseert me weinig, Cody en Astor waren wel leuk om even terug te zien maar meer ook niet...
Ik vind het ook jammer hoor, eerdere seizoenen stond ik er zelfs vroeger voor op. En ik ben ook wel benieuwd waar het allemaal heengaat met Deb en LaGuerta en Hannah. 'Slice of Life' is ook een best vreemde naam voor een boot, volgens mij vond LaGuerta dat ook.quote:Op maandag 19 november 2012 23:11 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Mja jammer hoor. Ik kijk er alsnog elke maandagavond best naar uit. Lekker wat series kijken als ik thuiskom en Dexter is de eerste die ik aanknal. Ik volg het dan ook vanaf het begin en het gaat mij niet vervelen. Er is in mijn ogen geen enkele EP geweest waar ik een aknapper van had. Misschien ben ik snel teveden, ik weet het niet. Wat ik wél weet is dat ik het verhaal steeds meer ga waarderen.
Oké die zaken als Quinn boeien mij ook geen reet gezien ik het maar een domme lullo vind. Maar de rest van het verhaal laat mij af en toe toch naar adem snakken.
Cody en Astor zijn soberso klachtwaardig. Dat hoeft imo ook niet
Die blik bij die boot. Ik ben echt heel benieuwd hoe dat gaat aflopen. Ook hoe haar spoor gaan 'eindigen' gezien het toch Dexter is.quote:Op maandag 19 november 2012 23:15 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer hoor, eerdere seizoenen stond ik er zelfs vroeger voor op. En ik ben ook wel benieuwd waar het allemaal heengaat met Deb en LaGuerta en Hannah. 'Slice of Life' is ook een best vreemde naam voor een boot, volgens mij vond LaGuerta dat ook.
Sja, LaGuerta voldoet toch echt niet aan de code volgens mij.quote:Op maandag 19 november 2012 23:19 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Die blik bij die boot. Ik ben echt heel benieuwd hoe dat gaat aflopen. Ook hoe haar spoor gaan 'eindigen' gezien het toch Dexter is.
Maar dan nog. Als LaGuerta achter de waarheid komt zal Dex haar toch echt op één of andere manier de mond moeten snoeren. Nou, ben benieuwd.quote:Op maandag 19 november 2012 23:19 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Sja, LaGuerta voldoet toch echt niet aan de code volgens mij.
Inderdaad. Na deze episode had ik eigenlijk ook nog medelijden met hemquote:
Net als Arthur Mitchell/ Trinity Killer in seizoen 4quote:
Viel mij ook op inderdaad!quote:Op maandag 19 november 2012 23:47 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Net als Arthur Mitchell/ Trinity Killer in seizoen 4
Kan iemand vertellen wat er met de handen van Jennifer Carpenter is gebeurt?
[ afbeelding ]
Nee, het is niet het lichtval. Het viel me al in eerdere scene's op
Ah, ben ik niet de enigequote:Op maandag 19 november 2012 23:48 schreef Renn het volgende:
[..]
Viel mij ook op inderdaad!
Misschien in de zon gelegen met haar vingers in het zand
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
quote:Op dinsdag 20 november 2012 00:26 schreef FireFox1 het volgende:
Trouwens, verwachte prognose:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 20 november 2012 00:29 schreef Droathoah het volgende:
[..]Klinkt ook logischSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk dat jij, en veel anderen, de fout maken te denken dat het ritueel van Dexter belangrijker is dan het doden. Er zijn al de hele tijd sterke signalen dat het hele ritueel iets van Harry is, wat Dexter betreft is het de moord zelf die zijn spanningen controleerbaar houdt.quote:Op maandag 19 november 2012 22:51 schreef speknek het volgende:
Ja maar de laatste moord was vijf afleveringen geleden? Nouja technisch deze, maar die had geen opbouw.
Ik denk eerder Isaakquote:Op dinsdag 20 november 2012 09:53 schreef MikeyMo het volgende:
Ik denk nog steeds dat Hannah LaGuerta vermoord, to repay the favor
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |