abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_118819884

Welkom in alweer het 2821e deel van de Algemene Kennis Quiz!
We nodigen iedereen graag uit om mee te doen, maar lees dan wel eerst deze openingspost een keer goed door.



Geef slechts één antwoord per keer. Pas wanneer de vraagsteller aangeeft dat het niet juist is, mag je opnieuw een antwoord geven. Wanneer je een ingeving krijgt en toch een nieuw antwoord wilt geven, geef dan duidelijk aan dat je eerdere post niet meer geldt. Als er meerdere antwoorden op een vraag zijn, dan mag je er net zoveel, en dus niet één meer, geven als dat de vraagsteller aangeeft te willen horen.

Bewerk je antwoord nooit. Spelfouten, toevoegingen of verbeteringen zijn geen geldige redenen om je antwoord te editten. Wanneer je iets op je antwoord hebt aan te merken, post dat dan in een nieuw bericht. Wanneer een post bewerkt blijkt te zijn, is deze per direct ongeldig.

Opzoeken is verboden. Het gebruik van internetpagina's, encyclopedieën, platenhoezen, boeken en elke andere bron is absoluut niet toegestaan. Ook vragen aan huisgenoten, een moeder die meeleest en haar mond niet kan houden of geflashed worden bij het chatten wordt als opzoeken beschouwd. Wanneer blijkt dat je je hier toch schuldig aan hebt gemaakt, krijg je minpunten en word je mogelijk voor een paar delen uitgesloten.


Je krijgt 15 minuten om een nieuwe vraag te stellen, vanaf het moment dat jouw antwoord is goedgekeurd. Na 15 minuten mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en wordt jouw punt ingetrokken. Mooie boel! Een uitzondering wordt gemaakt wanneer de goedkeuring langer dan 15 minuten op zich laat wachten (tussen 23:00 uur en 07:00 uur wordt 5 minuten wachttijd op goedkeuring aangehouden, daarna mag je gaan slapen). Er is verder niet één geldige reden om geen nieuwe vraag te stellen.

Formuleer je vraag duidelijk. Wanneer een vraag meerdere antwoorden heeft, geef dan duidelijk aan hoeveel je er wilt horen en of ze in één post moeten staan. Wanneer je dit niet aangeeft, gaat het punt naar degene die als laatste het antwoord compleet maakt. Geef specifiek aan wat voor antwoord je verwacht (dus niet Waarvandaan .. ?, maar Uit welk continent/land/dorp .. ? en niet Wat voor dier .. ?, maar Wat voor soort slang/vis/beer .. ?). Vermijd verder het gebruik van een schuine streep (bijv. Welk lied / van wie?), omdat het niet duidelijk maakt of je beide vragen (lied en artiest) beantwoord wilt hebben, of slechts één van de vragen (lied of artiest). Tot slot het verzoek om je vragen dikgedrukt te stellen, zodat iedereen kan zien dat het een quizvraag betreft.

Wissel het onderwerp zoveel mogelijk af. Stel niet vaker dan 3 keer een vraag over hetzelfde onderwerp, maar nog beter is om voor elke nieuwe vraag een ander onderwerp te kiezen. Zo blijven deelnemers gemotiveerder dan wanneer er telkens een vraag komt over een onderwerp waar ze minder van weten.

Vermijd ordinaire gokvragen. Vragen die beginnen met wanneer, welk jaar, hoeveel, etc. hebben vaak weinig met algemene kennis te maken en een hoop gegok is dan ook het gevolg.

Houd het topic actief. Geef tijdig aan of een antwoord fout is en plaats hints wanneer een vraag lastig blijkt te zijn. Als het juiste antwoord maar niet komt, dan mag je een nieuwe vraag stellen. Je mag zelf kiezen of je het antwoord op jouw vorige vraag geeft, of dat je die vraag open laat staan. In dat laatste geval mag men de vorige vraag nog beantwoorden voordat het topic gesloten is.


Als vraagsteller ben jij degene die een antwoord goedkeurt. Het punt geven doe je door de actuele stand van het topic te kopiëren en bij de juiste gebruiker een punt op te tellen. Doe dit dikgedrukt voor de duidelijkheid. Wanneer een gebruiker nog niet in de lijst staat, voeg hem of haar dan gewoon toe. Elk 10e topic worden er dubbele punten gegeven.

Probeer binnen 15 minuten een antwoord goed of af te keuren. Wanneer je 15 minuten niks van je laat horen, mag een andere deelnemer een antwoord controleren en eventueel goedkeuren. Als het juiste antwoord dan nog niet gegeven is, mag iemand anders een nieuwe vraag stellen en blijft jouw vraag open staan.

Een juist antwoord is een juist antwoord. Wanneer iemand een goed antwoord geeft dat je eigenlijk niet wilde horen, dan is dat jammer voor jou en dien je het alsnog goed te keuren. Voorkom zulke situaties door je vraag dus duidelijk te formuleren.

Wees soepel met spellingsfouten. Door het soms hoge tempo worden letters nog wel eens vergeten of omgedraaid. Ook bij (buitenlandse) namen mag je niet verwachten dat ze foutloos gespeld worden. Afkortingen zullen ook regelmatig als antwoord gegeven worden, als vraagsteller mag je zelf beslissen of je daar genoegen mee neemt.


Probeer slowchatten te beperken. Het is niet verboden, maar het is niet de bedoeling dat vragen en antwoorden worden bedolven onder offtopic geneuzel. Als je echt graag wilt slowchatten kun je in de AKQ Slowchat-reeks terecht.
De actuele stand tot topic 3000 vind je hier, met dank aan Flitspaal!

De stand van alle topics vind je hier, met dank aan Mark_V, ScottTracy, Ofyles2 en Flitspaal!
De score wordt tegenwoordig geüpdatet door Flitspaal! _O_

Discussies over vragen, antwoorden of andere dingen waar je het niet mee eens bent of gewoon iets over kwijt wilt, kun je kwijt in het AKQ-discussietopic.

Oude delen teruglezen kan gemakkelijk via de Topicreeks: AKQ - Algemene Kennis Quiz.

Dan wensen we je tenslotte nog veel succes en plezier in deze reeks!

:P
"You can twist perception. Reality won't budge!"
pi_118819930
Openstaande vraag:

quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 20:10 schreef Platina het volgende:
Dwight K. Schrute, Walter White, Barney Stinson, Sheldon Cooper

Personages uit welke series?

"You can twist perception. Reality won't budge!"
pi_118819962
THe office, breaking bad, how i met your mother, big bang theory
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118819969
The Office (US) en The Big Bang Theory weet ik..
"You can twist perception. Reality won't budge!"
  zondag 4 november 2012 @ 20:17:41 #5
66083 Platina
78th Element
pi_118820140
Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
pi_118820231
Wie was de winnaar van Mr. Olympia 2012?
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118820862
In 2011 was hij ook al Mr. Olympia.
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118821670
2003 Northern Colorado State, Novice, Light-Heavyweight 1st and overall
2003 NPC Colorado State, Light-Heavyweight, 1st
2004 NPC Colorado State, Heavyweight, 1st and Overall
2005 NPC Junior Nationals, HeavyWeight, 1st and Overall
2005 NPC USA Championships, HeavyWeight, 1st and Overall
2006 Colorado Pro Championships, 1st
2006 New York Pro Championship, 1st
2006 BBC Classic, 1st
2007 Arnold Classic, 5th
2008 IFBB Iron Man, 1st
2008 Arnold Classic, 2nd
2008 Mr Olympia, 3rd
2009 Mr Olympia, 5th
2010 Arnold Classic, 2nd
2010 Mr Olympia, 2nd
2011 Mr Olympia, 1st
2011 Sheru Classic, 1st
2012 Mr Olympia, 1st
2012 Sheru Classic, 1st
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118822300
Met dit soort contests houd ik mij niet bezig, helaas. :+
gr gr
pi_118822540
Iemand anders?
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118824135
Nieuwe vraag?
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118825846
Goede antwoord was:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nieuwe vraag:



Naam van dit fruit?
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118825902
Kalebas?
gr gr
pi_118826028
quote:
0s.gif Op zondag 4 november 2012 21:41 schreef Quyxz_ het volgende:
Kalebas?
nope
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118826070
Het is wel iets exotischer dan dat :+
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
pi_118826920
De :X komt van nature voor in de Himalaya en in de bergen van Myanmar, Thailand, Indochina, Korea en Japan.
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
  zondag 4 november 2012 @ 23:02:07 #17
142210 slaveloos
laveloos tot de deurmat
pi_118831124
qumkwat?
Morality is doing right no matter what you are told, relgion is doing what you are told no matter what is right
all I wanted was a pepsi, just one pepsi and shit was given to me
pi_118833790
Nee. Ik ga slapen nu. Antwoord is:

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 00:28:17 #19
7889 tong80
Spleenheup
pi_118834474
Zal ik een vraag stellen ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_118835856
ja :)
Life isn't fair, it's just fairer than death (William Goldman)
pi_118837968
laat maar, dat was de open vraag van gisteren of zo :P
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
pi_118837998
kaki toch?
pi_118838078
Sharonfruit
Anti-globalisten aller landen verenigt u!
bron
Mjin eerste AKQ: Algemene Kennis Quiz Deel 547
  maandag 5 november 2012 @ 10:16:39 #24
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118839243
Kaki is goed
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_118839450
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 09:24 schreef tomtomaat het volgende:
kaki toch?
:Y

Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
1 tomtomaat :Y
gr gr
pi_118839452
Wie won gisteren de GP van Abu Dhabi?
pi_118839463
Raikkonen, 4 vragen terug gok ik :+
gr gr
pi_118839496
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 10:25 schreef Quyxz_ het volgende:
Raikkonen, 4 vragen terug gok ik :+
niet gezien, maar goed...

Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
1 tomtomaat
1 Quyxz_
pi_118839685
Is wel al best lang geleden dat die vraag gesteld is, aangezien het tempo niet al te hoog is.

:X is the most successful racing video game series in the world, and one of the most successful video game franchises of all time. As of October 2009, over 100 million copies of games in the :X series have been sold.

:X is?
gr gr
  maandag 5 november 2012 @ 10:36:13 #30
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_118839767
need for speed?
.
  maandag 5 november 2012 @ 10:37:03 #31
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118839796
Doe ik nog Grandtheft Auto (oid)
pi_118839838
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 10:36 schreef Yankee het volgende:
need for speed?
Zeker. _O_

Was ooit zo geniaal. Nu schijnt er zelfs een film over te komen. :')

Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
1 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee :Y
gr gr
  maandag 5 november 2012 @ 10:48:26 #33
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_118840144
Wat is de hoofdstad van Laos?
.
pi_118840162
vientaine
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  maandag 5 november 2012 @ 10:57:30 #35
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_118840380
quote:
7s.gif Op maandag 5 november 2012 10:48 schreef outtayourleague het volgende:
vientaine
Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
1 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
.
pi_118840419
Pella, 21 juli 356 v.Chr. — Babylon, 11 juni 323 v.Chr.

Wie?
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  maandag 5 november 2012 @ 10:59:02 #37
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118840422
Alexander de Grote
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_118840451
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 10:59 schreef Mark het volgende:
Alexander de Grote
:Y

Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
1 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
1 Mark
- Why do people have to die?
- To make life important. None of us know how long we've got. Which is why we have to make each day matter.
- Six Feet Under
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, infinite
  maandag 5 november 2012 @ 11:02:10 #39
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118840502
Alexander Meigs :X, Jr. (December 2, 1924 – February 20, 2010) was a United States Army general who served as the United States Secretary of State under President Ronald Reagan and White House Chief of Staff under Presidents Richard Nixon and Gerald Ford.[1] He also served as Vice Chief of Staff of the Army, the second-highest ranking officer in the Army,[2] and as Supreme Allied Commander Europe commanding all US and NATO forces in Europe.

Welke Alexander is dat?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 11:09:37 #40
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118840682
swarschkopff :?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 11:10:12 #41
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118840698
Nee, dit was (zoals de tekst al aangeeft) vooral jarenlang een invloedrijk politicus
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 11:32:34 #42
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118841402
Alexander H...
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_118841405
geen idee
  maandag 5 november 2012 @ 11:41:52 #44
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118841721
Dan maar een andere, het was Alexander Haig

Van wie is het nummer Would?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 11:51:00 #45
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118842018
AIC
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_118842439
Alice in Chains
  maandag 5 november 2012 @ 12:03:26 #47
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118842478
:Y

Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
1 Mark
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
pi_118842710
Henry Fonda
Claudia Cardinale
Charles Bronson

Ennio Morricone

Welke film zoek ik?
  maandag 5 november 2012 @ 12:12:01 #49
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118842814
Once upon a time in the west
pi_118842864
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 12:12 schreef BeamofLight het volgende:
Once upon a time in the west
Algemene Kennis Quiz
Stand Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
1 Mark
1 BeamofLight
  maandag 5 november 2012 @ 12:26:07 #51
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118843374
En deze film dan:

Pacino
Bauer
Pfeiffer


ff lunchen.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 12:58:52 #52
7889 tong80
Spleenheup
pi_118844515
Goeiemorgen

Scarface ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 13:03:04 #53
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118844658
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 12:58 schreef tong80 het volgende:
Goeiemorgen

Scarface ?

:P
Stand AKQ Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
1 Mark
1 BeamofLight
1 tong80
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 13:09:11 #54
7889 tong80
Spleenheup
pi_118844870


Wie ?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 13:33:08 #55
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118845798
Gorbatsjov?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 14:13:07 #56
7889 tong80
Spleenheup
pi_118847353
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 13:33 schreef Mark het volgende:
Gorbatsjov?
Totaal iemand anders

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_118847362
Assange?
pi_118847941
Heb m wel eens eerder gezien, maar weet niet zo goed meer waarvan. Is het een muzikant of acteur oid?
Who's the black private dick
That's a sex machine to all the chicks?
  maandag 5 november 2012 @ 14:27:05 #59
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118847982
Met zo'n hoed en zonnebril kunnen het er natuurlijk aardig wat zijn. Roep ik philip Seymour Hoffman
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 14:41:31 #60
7889 tong80
Spleenheup
pi_118848495
quote:
7s.gif Op maandag 5 november 2012 14:25 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Heb m wel eens eerder gezien, maar weet niet zo goed meer waarvan. Is het een muzikant of acteur oid?
Muzikant idd

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:02:00 #61
7889 tong80
Spleenheup
pi_118849219
Engeland. Eind jaren 70 begin 80

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 15:14:19 #62
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118849692
geen idee
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_118849748
Oh, is het dan Boy George?
Single ply roofing, pay less, worthless.
pi_118849876
Garry Glitter?
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:28:12 #65
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850241
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 15:15 schreef RoofingBurner het volgende:
Oh, is het dan Boy George?
Die herken je nu ook niet meer idd.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:28:47 #66
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850261
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 15:19 schreef FireFox1 het volgende:
Garry Glitter?
Hij deed het idd met kleintjes.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_118850280
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 15:28 schreef tong80 het volgende:

[..]

Hij deed het idd met kleintjes.

:P
Oh ja. Die vieze man van de BBC? :P
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:31:35 #68
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850349
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 15:29 schreef FireFox1 het volgende:

[..]

Oh ja. Die vieze man van de BBC? :P
Nee.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:34:38 #69
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850440
Net als Boy George gebruikte ie veel schminck.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 15:40:58 #70
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_118850641
heb geen idee tong
.
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:42:59 #71
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850717
Denk aan klein als in kleine dieren.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:43:32 #72
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850738
Vooral vrouwen waren gek op hem.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:49:48 #73
7889 tong80
Spleenheup
pi_118850979
Vreemd genoeg werd ie nooit op piratenzenders gedraaid.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 15:50:56 #74
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118851019
Ah, Adam Ant
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 15:51:08 #75
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118851033
Was die ook bezig met kleine kinderen?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 15:56:44 #76
7889 tong80
Spleenheup
pi_118851241
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 15:51 schreef Mark het volgende:
Was die ook bezig met kleine kinderen?
Zei ik kinderen ? Mieren zijn toch ook kleintjes. ;)



Wilde net vragen hoeveel hints ik nog moest geven. :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_118851291
Stand and deliver!
Single ply roofing, pay less, worthless.
  maandag 5 november 2012 @ 16:00:40 #78
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118851418
Prince Charming :Y

In welke serie is Mieke Fonkel de hoofdpersoon?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 16:06:18 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_118851656
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 16:00 schreef Mark het volgende:
Prince Charming :Y

In welke serie is Mieke Fonkel de hoofdpersoon?
Nooit van gehoord.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 16:07:47 #80
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118851729
Dat verbaast me niets :)
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 16:09:54 #81
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118851814
ook geen idee
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 16:10:08 #82
7889 tong80
Spleenheup
pi_118851823
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 16:07 schreef Mark het volgende:
Dat verbaast me niets :)
Stel dan een vraag voor mij :{

Moet je kijken hoe ik m'n best heb gedaan. :{

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 16:11:09 #83
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118851872
Haar collega heet Toby
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  Trouwste user 2022 maandag 5 november 2012 @ 16:16:31 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_118852076
quote:
0s.gif Op maandag 5 november 2012 16:11 schreef Mark het volgende:
Haar collega heet Toby
Fok's grote voetbal-Quizz. 2012-2013. # 2

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 5 november 2012 @ 16:17:31 #85
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118852134
mega mindy?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 16:20:55 #86
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118852290
Lubje25 is fan :)

Stand AKQ Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
2 Mark
1 BeamofLight
1 tong80
1 lubje25

Heb mijn punt voor Adam Ant erbij gedaan
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 16:26:53 #87
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118852575
Wie?

(Forrest City, Arkansas, 13 april 1946) is een Amerikaans gospel- en soulzanger en dominee. Hij is één van de populairste soulzangers aller tijden, die zijn grootste successen heeft behaald in het begin van de jaren zeventig.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 16:30:23 #88
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118852774
Solomon Burke is al dood, dus die valt af. Wie is er nog meer dominee....
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 16:30:59 #89
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118852802
Percy Sledge?
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 16:32:54 #90
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118852887
Let's stay together
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 16:33:02 #91
1124 Mark
Awesome dad from hell
pi_118852892
Opgezocht en "oja". Maar ik moet toch weg, dus :W
We used to hate people - Now we just make fun of them - It's more effective that way
Elk jaar Towel Day!(2)](3)
Dommage arachide-fromage
  maandag 5 november 2012 @ 16:36:08 #92
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118853047
A.G.
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 16:37:53 #93
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118853135
Green, Al
  maandag 5 november 2012 @ 16:40:49 #94
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_118853285
Zeker goed.

welke zangeres coverde de hint van Lubje?
pi_118856011
c_/
Op zaterdag 28 juni 2014 @ 18:18 schreef Marie30 het volgende: Zo lief. :) Kusje :*
Op donderdag 14 juli 2016 @ 23:45 schreef GGMM het volgende: Het is altijd bijzonder gezellig als banaantje er is. :)
  maandag 5 november 2012 @ 17:48:33 #96
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118856188
Tina Turner, sorry computer ging stuk

Stand AKQ Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
2 Mark
2 BeamofLight
1 tong80
1 lubje25
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
  maandag 5 november 2012 @ 17:52:42 #97
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118856386
Is zeker juist:

Wie presenteert het programma Met het mes op tafel?
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_118856442
Joost Prinsen _O_
  maandag 5 november 2012 @ 17:56:09 #99
111575 lubje25
lubjes' stash do not nick
pi_118856533
quote:
14s.gif Op maandag 5 november 2012 17:54 schreef Rucebo het volgende:
Joost Prinsen _O_
geef mezelf een puntje voor Tina

Stand AKQ Deel 2823
1 Ahmad1nejad
2 tomtomaat
1 Quyxz_
1 Yankee
1 outtayourleague
2 Mark
2 BeamofLight
1 tong80
2 lubje25
1 Rucebo
Donder op man, ik pak gewoon mijn klomp
pi_118856583
Noem alle betaald voetbalclubs uit Noord-Brabant.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')