Goede kans dat ook zijn omgeving al zo ongeveer kruipend naar huis is gegaan.quote:Op zondag 4 november 2012 15:23 schreef GrunnigsTrots het volgende:
daarom is het ook fijn om VRIENDEN (geen drinkmaten) te hebben die ook een beetje op je letten en je des noods thuisbrengen ipv je aan te moedigen meer te zuipen en je in je eigen kots in een verlaten pand achterlaten
Die hebben amices.quote:
tuurlijk doet iedereen dat wel eens, maar wel in een horecagelegenheid waar op z'n minst de barman nog nuchter genoeg is om je af te kappen, niet in een sociëteit waar iedereen even dronken en onverantwoordelijk is.quote:Op zondag 4 november 2012 15:24 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Bullshit iedereen gaat wel eens over zijn grens bij het zuipen in groepsverband. De meeste jongeren moeten ook minstens eens per jaar kotsen. Als je dan toevallig in de verkeerde houding zit ben je al de lul.
Wat is eigenlijk een verkeerde houding in dat opzicht? Kun je beter op je rug, zij of buik liggen? Gelijk gaan slapen lijkt mij overigens ook risicovol, sla eerst flink wat water in zodat het in ieder geval verdund wordt.quote:Op zondag 4 november 2012 15:24 schreef Brum_brum het volgende:
Als je dan toevallig in de verkeerde houding zit ben je al de lul.
en dat is het probleem, als er gewoon 1 iemand (een bob of nuchtere barman) was geweest dan had het heel anders kunnen lopenquote:Op zondag 4 november 2012 15:25 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Goede kans dat ook zijn omgeving al zo ongeveer kruipend naar huis is gegaan.
Klopt, maar we leven dus in een land met een hele hoop mensen en wat fout kan gaan dat gaat ook fout uiteindelijk. Het is niet zo dat kots de nummer een doodsoorzaak onder studenten is.quote:Op zondag 4 november 2012 15:27 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
tuurlijk doet iedereen dat wel eens, maar wel in een horecagelegenheid waar op z'n minst de barman nog nuchter genoeg is om je af te kappen, niet in een sociëteit waar iedereen even dronken en onverantwoordelijk is.
dit soort dingen zijn iig prima te voorkomen als je ook maar 1 hersencel in je kop overhebt
Hou toch op, dan zou er iemand niet hebben kunnen drinken.quote:Op zondag 4 november 2012 15:28 schreef GrunnigsTrots het volgende:
en dat is het probleem, als er gewoon 1 iemand (een bob of nuchtere barman) was geweest dan had het heel anders kunnen lopen
Als je met een groep vrienden aan het zuipen bent ga je toch geen bob aanwijzen?quote:Op zondag 4 november 2012 15:28 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
en dat is het probleem, als er gewoon 1 iemand (een bob of nuchtere barman) was geweest dan had het heel anders kunnen lopen
nee, omdat men over het algemeen dus niet zo achterlijk is om zich dood te drinken.quote:Op zondag 4 november 2012 15:28 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Klopt, maar we leven dus in een land met een hele hoop mensen en wat fout kan gaan dat gaat ook fout uiteindelijk. Het is niet zo dat kots de nummer een doodsoorzaak onder studenten is.
Ik gok zo op je zij.quote:Op zondag 4 november 2012 15:27 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk een verkeerde houding in dat opzicht? Kun je beter op je rug, zij of buik liggen? Gelijk gaan slapen lijkt mij overigens ook risicovol, sla eerst flink wat water in zodat het in ieder geval verdund wordt.
Vooral naar achteren met het hoofd uitgeteld op een bank liggen is gevaarlijk, op je zij of buik loopt het er makkelijker uit.quote:Op zondag 4 november 2012 15:27 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk een verkeerde houding in dat opzicht? Kun je beter op je rug, zij of buik liggen? Gelijk gaan slapen lijkt mij overigens ook risicovol, sla eerst flink wat water in zodat het in ieder geval verdund wordt.
Op je rug in slaap vallen is het gevaarlijkst. Sterven aardig wat mensen door.quote:Op zondag 4 november 2012 15:27 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Wat is eigenlijk een verkeerde houding in dat opzicht? Kun je beter op je rug, zij of buik liggen? Gelijk gaan slapen lijkt mij overigens ook risicovol, sla eerst flink wat water in zodat het in ieder geval verdund wordt.
Zeker in Rotterdam gebeurd dat nog wel eens, in de hele stad zijn 4 meter hoge kades zonder hek en het water stroomt ook nog vaak.quote:Op zondag 4 november 2012 15:29 schreef Ryon het volgende:
Regelmatig verdwijnen er mensen na het stappen in de gracht, belanden zij tegen een boom of komen ze onder een auto.
Ben je al lid van de SGP?quote:Op zondag 4 november 2012 15:30 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
nee, omdat men over het algemeen dus niet zo achterlijk is om zich dood te drinken.
dat probeer ik te zeggen, dit was prima te voorkomen geweest als ie gewoon iets eerder was gestopt met (alcohol) drinken of naar huis was gegaan.
in mijn ogen gewoon een geslaagde zelfmoordpoging, want iedereen weet wat voor een gif het is
meestal bob ik, weet ik ook zeker dat m'n vrienden veilig thuiskomen.quote:Op zondag 4 november 2012 15:30 schreef Nobu het volgende:
[..]
Als je met een groep vrienden aan het zuipen bent ga je toch geen bob aanwijzen?
Waarom verdedig jij het jezelf dood drinken zo stellig? Hij zegt alleen maar dat ze eerder hadden moeten stoppen.quote:
dat dus.quote:Op zondag 4 november 2012 15:33 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Waarom verdedig jij het jezelf dood drinken zo stellig? Hij zegt alleen maar dat ze eerder hadden moeten stoppen.
Gast
Je hebt niet zoveel controle meer over je lichaam als je goed dronken bent, dus het is meer een noodlottig ongeluk dan een zelfmoordpoging.quote:Op zondag 4 november 2012 15:30 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
nee, omdat men over het algemeen dus niet zo achterlijk is om zich dood te drinken.
dat probeer ik te zeggen, dit was prima te voorkomen geweest als ie gewoon iets eerder was gestopt met (alcohol) drinken of naar huis was gegaan.
in mijn ogen gewoon een geslaagde zelfmoordpoging, want iedereen weet wat voor een gif het is
Dat zeg ik, studenten hebben geen vrienden.quote:Op zondag 4 november 2012 15:32 schreef GrunnigsTrots het volgende:
maar vriendschap is in zo'n sociëteit moeilijk te vinden
ja, je kan ook ziek zijn in je eigen kots stikken.quote:Op zondag 4 november 2012 15:35 schreef Ryon het volgende:
Braken kan trouwens ook gebeuren met een gemiddelde alcohol inname. Ook thuis kan je dan stervenDat is heel veel pech hebben.
Waarom verdedig jij een drankverbod zo stellig? Ben je soms voor de mafia ofzo? MAkkelijk hé mensen dingen in de mond leggen? Ik verdedig die jongen omdat hij simpelweg pech heeft gehad tijdens een activiteit die iedere dag door duizenden anderen in Nederland wordt gedaan in dezelfde intensiteit.quote:Op zondag 4 november 2012 15:33 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Waarom verdedig jij het jezelf dood drinken zo stellig? Hij zegt alleen maar dat ze eerder hadden moeten stoppen.
Gast
Die corpsballen hebben een hogere levensverwachting dan de mensen die naar grunnings trots luisteren.quote:Op zondag 4 november 2012 15:34 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
dat dus.
ik zeg heus niet dat al dit soort figuren dood moeten, maar wel dat ze als ze zo doorgaan weinig andere opties overhouden
Ocherm, beviel de HBO/uni fabriek niet zo? En dan jaloers zijn op mensen die op privé scholen zittenquote:Op zondag 4 november 2012 15:03 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
het is idd sneu voor de betrokkenen natuurlijk, en mss heeft de beste jongen ook wel gewoon een hartaanval gehad oid.
maar ik heb m'n vooroordeel al klaar en ga er toch maar vanuit dat ie zich dood gedronken heeft, wat echt wel een flinke prestatie is.
als je dat kan moet je gewoon meteen je diploma krijgen ipv 4 jaar je vader de docenten laten omkopen
dat is mooi voor zequote:Op zondag 4 november 2012 15:38 schreef Brum_brum het volgende:
[..]
Waarom verdedig jij een drankverbod zo stellig? Ben je soms voor de mafia ofzo? MAkkelijk hé mensen dingen in de mond leggen? Ik verdedig die jongen omdat hij simpelweg pech heeft gehad tijdens een activiteit die iedere dag door duizenden anderen in Nederland wordt gedaan in dezelfde intensiteit.
[..]
Die corpsballen hebben een hogere levensverwachting dan de mensen die naar grunnings trots luisteren.
dat dus ook.quote:Op zondag 4 november 2012 15:41 schreef Janneke141 het volgende:
Ik hoop dat de rest van die corpsballen die met hem mee gedronken hebben er lekker op slapen vannacht. De groepsdruk in studentenverenigingen is gewoon extreem hoog; een colaatje bestellen wordt niet gewaardeerd. Enige interne bespiegelingen zouden die vereniging wel sieren.
Wat niet wegneemt dat de pechfactor hier ook hoog is.
Ik ben student en heb vrienden. Ik zit echter niet bij een vereniging, omdat ik dat iets vind voor mensen zonder vriendenquote:Op zondag 4 november 2012 15:34 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Dat zeg ik, studenten hebben geen vrienden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |