Niet jokken Kees Tokus. Je bent er wel geweest. Weliswaar heeeeel kort, maar je bent er geweest.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:17 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zal ook wel geband zijn bij opa want ik ben ook nog nooit op z'n chat geweest.
Wanneer dan?quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:20 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Niet jokken Kees Tokus. Je bent er wel geweest. Weliswaar heeeeel kort, maar je bent er geweest.
Ik echt nog nooit . Wil maar niet lukken, dus heb de pogingen maar gestaakt.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:20 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Niet jokken Kees Tokus. Je bent er wel geweest. Weliswaar heeeeel kort, maar je bent er geweest.
Internet, Bellen en Televisiequote:Op zaterdag 3 november 2012 22:18 schreef beequeen het volgende:
Helpdesk bellen van de KPN is gratis, volgens die ouwe.
Wat een nono is het ook.
In het allereerste begin, toen Oop pas begon te streamen. Oop had er toen nog de ballen verstand van, alleen het bannen had ie heel snel onder de kniequote:
Je kunt zijn stream toch gewoon aanzetten? Hoor je vanzelf wat hij te melden heeft. Weinig moet ik zeggen.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:21 schreef Lavenderr het volgende:
Lees gewoon wel wat jij ons vertelt.
Ja, maar dat geldt niet voor Interactieve TV en dergelijke. Maar zijn zoon werkt toch bij de KPN? Kan die niks ritselen? Hij spant toch iedereen voor zijn karretje.quote:
Heb ik geprobeerd. Kwam er niet op.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:23 schreef beequeen het volgende:
[..]
Je kunt zijn stream toch gewoon aanzetten? Hoor je vanzelf wat hij te melden heeft. Weinig moet ik zeggen.
Steaming hot.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:30 schreef Pearlbitch het volgende:
Voor de steam hoef je niet in te loggen hoor.
http://www.ditisopaatje.tk/ of http://www.onzechats.tk/
Jawel is ook gratis, weet dat omdat mijn kind eerverleden week met hun gebeld heeft s@avonds, alle vragen kan je bij klantenservice terecht.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:28 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ja, maar dat geldt niet voor Interactieve TV en dergelijke. Maar zijn zoon werkt toch bij de KPN? Kan die niks ritselen? Hij spant toch iedereen voor zijn karretje.
Bij onzechats.tk moet je daarna wel ff op OPAATJE klikken (of op WIEM65, als je een schattige pup in de bench op stream wilt zien)quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:30 schreef Pearlbitch het volgende:
Voor de steam hoef je niet in te loggen hoor.
http://www.ditisopaatje.tk/ of http://www.onzechats.tk/
Dat herinner jij je?quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:23 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
In het allereerste begin, toen Oop pas begon te streamen. Oop had er toen nog de ballen verstand van, alleen het bannen had ie heel snel onder de knie
Ik hoef in ieder geval geen KPN meer. Ben pas volledig overgeschakeld naar xs4all. En kabel van Ziggo gaat er ook uit. Daar zitten we in Noordwijk al meer dan een jaar mee te klooien en de service is put met kerenquote:Op zaterdag 3 november 2012 22:31 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Jawel is ook gratis, weet dat omdat mijn kind eerverleden week met hun gebeld heeft s@avonds, alle vragen kan je bij klantenservice terecht.
In die tijd maakte Oop nog deel uit van de algemene COS. Dat Oop een eigen topic kreeg hebben we te danken aan BQ en Disana, die Oop uit de COS wilden hebbenquote:Op zaterdag 3 november 2012 22:32 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Dat herinner jij je?
Ik zie in mijn posthistorie dat ik pas in deel 10 van deze reeks voor het eerst meegepost heb overigens.
Bij Wim kan je gesjellig inloggenquote:Op zaterdag 3 november 2012 22:31 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Bij onzechats.tk moet je daarna wel ff op OPAATJE klikken (of op WIEM65, als je een schattige pup in de bench op stream wilt zien)
Ik zit al erg lang bij XS4ALL, niet goedkoop maar wel goed.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:34 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik hoef in ieder geval geen KPN meer. Ben pas volledig overgeschakeld naar xs4all. En kabel van Ziggo gaat er ook uit. Daar zitten we in Noordwijk al meer dan een jaar mee te klooien en de service is put met keren
Kind boven heeft KPN en heeft draadloos KPN op mijn laptop gezet, dus nu kook ik in de keuken met nieuws aan, lekker hoorquote:Op zaterdag 3 november 2012 22:34 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Ik hoef in ieder geval geen KPN meer. Ben pas volledig overgeschakeld naar xs4all. En kabel van Ziggo gaat er ook uit. Daar zitten we in Noordwijk al meer dan een jaar mee te klooien en de service is put met keren
Juist. Goedkoop is duurkoop. De geboden producten schelen niets, maar op het moment dat er iets loos is, dan ga je het verschil merken. Wij zitten hier met kabel al vanaf het begin bij Ziggo, nooit problemen ondervonden, maar in Noordwijk (ook Ziggo) zijn we al meer dan een jaar bezig om een (let wel) al bestaande aansluiting goed te krijgen. Na uren heen en weer bellen met dure nummers en tig monteurs over de grond die het ook niet wisten, zijn we er wel een beetje klaar meequote:Op zaterdag 3 november 2012 22:35 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zit al erg lang bij XS4ALL, niet goedkoop maar wel goed.
Ik was waarschijnlijk zoekende na het verscheiden van SV.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:35 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
In die tijd maakte Oop nog deel uit van de algemene COS. Dat Oop een eigen topic kreeg hebben we te danken aan BQ en Disana, die Oop uit de COS wilden hebben
Ik zou trouwens nog niet aan de tv van XS4ALL gaan, daar hoor ik ook geen goede verhalen over.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:41 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Juist. Goedkoop is duurkoop. De geboden producten schelen niets, maar op het moment dat er iets loos is, dan ga je het verschil merken. Wij zitten hier met kabel al vanaf het begin bij Ziggo, nooit problemen ondervonden, maar in Noordwijk (ook Ziggo) zijn we al meer dan een jaar bezig om een (let wel) al bestaande aansluiting goed te krijgen. Na uren heen en weer bellen met dure nummers en tig monteurs over de grond die het ook niet wisten, zijn we er wel een beetje klaar mee
Wij allemaal.. Afkickverschijnselen man, erger dan heroïnequote:Op zaterdag 3 november 2012 22:45 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik was waarschijnlijk zoekende na het verscheiden van SV.
Me tooquote:Op zaterdag 3 november 2012 22:35 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zit al erg lang bij XS4ALL, niet goedkoop maar wel goed.
Wij zijn ons een beetje aan het oriënteren nu, maar het zou het mooiste zijn als we alles via één pakket zouden kunnen krijgen. Zaligmakend is het nergens, daar zijn we inmiddels wel achter.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:46 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zou trouwens nog niet aan de tv van XS4ALL gaan, daar hoor ik ook geen goede verhalen over.
Ik hoor ook weer hele goede verhalen. Maar is dat niet bij allemaal een beetje het geval dat je verschillende verhalen hoort. Ik heb mijn tv via UPC, nooit geen last, nooit geen klachten, maar aan de andere kant hoor ik mensen die steen en been klagen.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:46 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik zou trouwens nog niet aan de tv van XS4ALL gaan, daar hoor ik ook geen goede verhalen over.
Oh echt? Ze hebben namelijk wel een goede aanbieding op het moment, geloof ik.quote:Op zaterdag 3 november 2012 22:59 schreef Jian het volgende:
[..]
Ik hoor ook weer hele goede verhalen.
Ook een goede helpdeskquote:Van XS4all kan ik qua internet alleen maar zeggen dat, dat gewoon al jaren goed geregeld is, zowel privé als zakelijk.
Ik hoor van veel mensen dat ze vooral tevreden zijn over de beeldkwaliteit, natuurlijk ook omdat de belangrijke HD zenders bij XS in het standaardpakket zittenquote:Op zaterdag 3 november 2012 23:05 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Oh echt? Ze hebben namelijk wel een goede aanbieding op het moment, geloof ik.
Dan neemt hij toch een Heineken of een Cara?quote:Op zaterdag 3 november 2012 23:04 schreef Pearlbitch het volgende:
Oop heeft weer dorst
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |