SPOILER: AlgemeenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: TrainingsmethodenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OefeningenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: VoedingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: RustOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SupplementatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Vitamines en mineralenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: SteroidenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Handige en informatieve linkjesOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: BlessuresOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: FAQOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Ter afsluiting nog een aantal foto's van de top 3 van de Mr. Olympia 2012Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.* Deze openingspost is ooit gestart door Mr.J op GoT. Na 2 jaar in deze vorm te zijn gebruikt heeft LedZep deze uitgebreid en waar nodig verbeterd., na nog eens 2 jaar heeft CarbonC een kleine revisie/uitbreiding/update doorgevoerd. In 2011 heeft Yuri_Boyka de OP onderverdeeld in spoilers.
De OP staat hier![]()
![]()
Wat mij zelf een goed systeem lijkt die op IF steunt maar meer gebruik maakt van de eiwitsynthese-momenten is het volgende:quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:35 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Op zich geen slecht idee. Is wat makkelijker met bulken ook, omdat je niet alles in 8 uur hoeft te stampen (al moet je dus wel wat extra gaan eten om een overschot te houden).
Bizar idee: wat te denken van een combinatie? Op onderhoud eten middels leangains timings en cycling en iedere zevende dag vasten volgens eat stop eat?
-Je behoud windows van 8 uur eten. Je traint op Ma/Wo/Vrij
Maandag:
-begin eten om 16:00
-train om 17:00
-stop eten om 24:00
Dinsdag:
Begin eten om 10:00
Stop eten om 18:00 (ik stel voor 10/18 zodat je normaal avond kan eten)
Woensdag:
-begin eten om 16:00
-train om 17:00
-stop eten om 24:00
Enz. Zo krjigt je lichaam tijdens de groei-piek-uren (24u na training) veel meer eiwit tot de beschikking.I am a Chinese college students, I have a loving father, but I can not help him, he needs to do heart bypass surgery, I can not help him, because the cost of 100,000 or so needed, please help me, lifelong You pray Thank you!![]()
Klinkt goed, alleen is je lichaam van maandag op dinsdag nog niet echt fooddeprived (=10uur). Denk dat ik wel een soort tweak van IF ga doorvoeren als ik straks weer ga bulken.quote:Op vrijdag 2 november 2012 12:00 schreef Zith het volgende:
[..]
Wat mij zelf een goed systeem lijkt die op IF steunt maar meer gebruik maakt van de eiwitsynthese-momenten is het volgende:
-Je behoud windows van 8 uur eten. Je traint op Ma/Wo/Vrij
Maandag:
-begin eten om 16:00
-train om 17:00
-stop eten om 24:00
Dinsdag:
Begin eten om 10:00
Stop eten om 18:00 (ik stel voor 10/18 zodat je normaal avond kan eten)
Woensdag:
-begin eten om 16:00
-train om 17:00
-stop eten om 24:00
Enz. Zo krjigt je lichaam tijdens de groei-piek-uren (24u na training) veel meer eiwit tot de beschikking.BEASTMODE![]()
Wat IF betreft: dat zou mijn bouw verklaren: ik ben al vaker gegroeid/gekrompen door wel of niet sporten ... Ben ooit 10 kg in iets minder dan een jaar aangekomen, maar heb nooit veel vet gehad. De buikspieren zijn bij mij altijd zichtbaar geweest, maar: ik heb ook door diverse redenen altijd al zeer onregelmatig gegeten. Als ik dan eet zijn het wel altijd grote porties en graag kort op elkaar.kunst zonder trein
Ik heb niets tegen Amerika, maar als ik iets vind, vraag ik onmiddellijk patent aan...
Ontdek je innerlijke schoonheid; vraag een vriend of hij je openrijt.![]()
Net weer naar de sportschool geweest, rustig aangedaan ben stront verkouden en voelde het meeste nog van woensdag. Ging allemaal wat zwaar, maar bij de bicep cable curl kreeg ik last bij mijn linker elleboog, ik voelde het telkens een beetje knakken of zo.No citizen has a right to be an amateur in the matter of physical training...what a disgrace it is for a man to grow old without ever seeing the beauty and strength of which his body is capable.![]()
Dat zou denk ik nog betere resultaten behalen, maar wel ten koste van gemak. Eten wanneer je wilt en eten op onderhoud door de weeks is erg makkelijk vol te houden. Je hoeft alleen zondag maar te vasten en dat lijkt me ook wel te doen voor veel mensen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:35 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Op zich geen slecht idee. Is wat makkelijker met bulken ook, omdat je niet alles in 8 uur hoeft te stampen (al moet je dus wel wat extra gaan eten om een overschot te houden).
Bizar idee: wat te denken van een combinatie? Op onderhoud eten middels leangains timings en cycling en iedere zevende dag vasten volgens eat stop eat?![]()
Denk dat ik maar een keer wat langer rust neem dan 2 dagen.
Heb sinds ik 3 1/2 maand geleden ben begonnen maar 2 trainingen gemist en trainde in begin zelfs 4x per week![]()
van die gastjes die denken dat ze een "sick cunt" zijn of "shredded" maar ze gaan huilen als ik hun eiwit shakie afpak!![]()
Zo, stoere buffel. Eiwitshakes van ecto's afpakkenquote:Op vrijdag 2 november 2012 19:01 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
van die gastjes die denken dat ze een "sick cunt" zijn of "shredded" maar ze gaan huilen als ik hun eiwit shakie afpak!![]()
![]()
Ik heb het over jullie hier op het forum. Als jullie een nachtje van huis zijn en er is geen eiwit rijk of "clean" voedsel aanwezig raken jullie in de stress.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:05 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Zo, stoere buffel. Eiwitshakes van ecto's afpakken![]()
Yepquote:Op vrijdag 2 november 2012 19:07 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
[..]
Ik heb het over jullie hier op het forum. Als jullie een nachtje van huis zijn en er is geen eiwit rijk of "clean" voedsel aanwezig raken jullie in de stress.het kan je herstel toch vertragen.
![]()
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:10 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Yephet kan je herstel toch vertragen.
![]()
Dat je dan net zo goed niet kan gaan sporten.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:11 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
[..]
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?![]()
HAM? Als ik zou doen wat jij nu schrijft, zou ik eeuwig ecto blijven.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:11 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
[..]
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?![]()
Dont believe the hype,of ik ben superhuman. Wat jij wilquote:Op vrijdag 2 november 2012 19:13 schreef Jahr00n het volgende:
[..]
Dat je dan net zo goed niet kan gaan sporten.![]()
Wat weet jij überhaupt.quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:11 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
[..]
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?
If not now, then when.![]()
quote:Op vrijdag 2 november 2012 19:11 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
[..]
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?stoer man
![]()
Welke oefeningen doen jullie eigenlijk om specifiek de achterkant van je schouders te trainen? Ik las in de OP dat het belangrijk is die erbij te doen. Momenteel doe ik alleen OHP, lateral raise, shrugs en dips(voor de triceps).
Mis ik nou een essentiële schouderoefening?![]()
Waarom zijn we onze (mede apeldoornse) ecto Vinniiee kwijt aan de sex slowchat??( http://forum.fok.nl/user/history/259040
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
ik ben deze week face pulls aan t proberen, bevallen me zo te zien welquote:Op vrijdag 2 november 2012 20:05 schreef tarantism het volgende:
Welke oefeningen doen jullie eigenlijk om specifiek de achterkant van je schouders te trainen? Ik las in de OP dat het belangrijk is die erbij te doen. Momenteel doe ik alleen OHP, lateral raise, shrugs en dips(voor de triceps).
Mis ik nou een essentiële schouderoefening?
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Rear delt flyes.quote:Op vrijdag 2 november 2012 20:05 schreef tarantism het volgende:
Welke oefeningen doen jullie eigenlijk om specifiek de achterkant van je schouders te trainen? Ik las in de OP dat het belangrijk is die erbij te doen. Momenteel doe ik alleen OHP, lateral raise, shrugs en dips(voor de triceps).
Mis ik nou een essentiële schouderoefening?
Mijn schouder routine:
Dumbbell military press
Seated lateral raise
Upright rows superset met dumbbell front raise
Shrugs
Rear delt flyes![]()
http://exrx.net/WeightExe(...)earLateralRaise.htmlquote:Op vrijdag 2 november 2012 20:05 schreef tarantism het volgende:
Welke oefeningen doen jullie eigenlijk om specifiek de achterkant van je schouders te trainen? Ik las in de OP dat het belangrijk is die erbij te doen. Momenteel doe ik alleen OHP, lateral raise, shrugs en dips(voor de triceps).
Mis ik nou een essentiële schouderoefening?
http://exrx.net/WeightExe(...)earLateralRaise.html![]()
face pulls
rear lateral raise
isolatie voor voorkant schouders is best wel overbodig voor de gemiddelde recreant, ik dip bv al 2x per week en dan nog 2 bp varianten.. bij veel gasten zie je ook dat front delts overontwikkeld zijn in vergelijking met de rest![]()
Idd, als er een oefening nutteloos is zijn het wel front raises. Waarom leg extensions doen als je ook kunt squatten?quote:Op vrijdag 2 november 2012 20:52 schreef 16meter het volgende:
face pulls
rear lateral raise
isolatie voor voorkant schouders is best wel overbodig voor de gemiddelde recreant, ik dip bv al 2x per week en dan nog 2 bp varianten.. bij veel gasten zie je ook dat front delts overontwikkeld zijn in vergelijking met de rest![]()
voor de lolzquote:Op vrijdag 2 november 2012 20:58 schreef Bendoe het volgende:
[..]
Idd, als er een oefening nutteloos is zijn het wel front raises. Waarom leg extensions doen als je ook kunt squatten?If not now, then when.![]()
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Meest gay foto van Arnold ever.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:09 schreef Pastapipos het volgende:
Ik wil deze poster bestellen![]()
![]()
http://www.allposters.nl/(...)Poster_i3812637_.htm![]()
![]()
Haha opzich, maar ik wil m wel aan de muurquote:
"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
quote:face pulls heb ik wel eens geprobeerd. Voelt nog een beetje onwennig maar wellicht moet ik die er toch inzetten dan. Rear delt fly's heb ik nog nooit gedaanquote:, toch eens proberen volgende week
![]()
Traint ie zn benen wel?quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:09 schreef Pastapipos het volgende:
Ik wil deze poster bestellen![]()
![]()
http://www.allposters.nl/(...)Poster_i3812637_.htm![]()
En deze erbij : http://www.allposters.nl/-sp/Pumping-Iron-Poster_i8035264_.htm
Standaard flex-poses vind i kniet zoveel aan"If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Ben je nu echt serieus?quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:09 schreef Pastapipos het volgende:
Ik wil deze poster bestellen![]()
![]()
http://www.allposters.nl/(...)Poster_i3812637_.htm
You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Die kan ik me dan wel wat bij voorstellen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:13 schreef Pastapipos het volgende:
En deze erbij : http://www.allposters.nl/-sp/Pumping-Iron-Poster_i8035264_.htm
Standaard flex-poses vind i kniet zoveel aanYou had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Hij poseert wel wat gay op die eerste, maar de stijl van die foto spreekt me aan. Weet niet waarom, hou wel van die 70's fotografie tijdenquote:Op vrijdag 2 november 2012 21:22 schreef jemappellefrikandelle het volgende:
[..]
Die kan ik me dan wel wat bij voorstellen."If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Alleen dat hoofd erbij... alsof hij ergens een EZ bar heel erg goed heeft "verborgen".quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:24 schreef Pastapipos het volgende:
[..]
Hij poseert wel wat gay op die eerste, maar de stijl van die foto spreekt me aan. Weet niet waarom, hou wel van die 70's fotografie tijdenYou had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Hij komt in z'n vroegere tijden wel heel dom over op foto's, een beetje dat stereotype anabolenslikker waar veel mensen aan denken bij bodybuildingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."If you do what you always did, then you will get what you always got."
"A tiger doesn't lose sleep over the opinion of a sheep."
Ahhhnold! Ahhnold! Aaaaahhhnoooold!!![]()
Je kunt ze op verschillende manieren doen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:12 schreef tarantism het volgende:
[..]
[..]
face pulls heb ik wel eens geprobeerd. Voelt nog een beetje onwennig maar wellicht moet ik die er toch inzetten dan. Rear delt fly's heb ik nog nooit gedaan, toch eens proberen volgende week
Staand:
Op je buik op een bankje liggend:
Zittend met je borst op je knieën:
Ik vind die laatste manier het fijnst, de zittende.![]()
M.b.t. pics: ik ben meer van de gymfoto's met details waardoor je elke keer weer wat nieuws ontdekt in de foto.![]()
Ik vind dit mooi om te zien, en zelfs motivatie uit te halen.quote:Op vrijdag 2 november 2012 22:01 schreef CarbonC het volgende:
M.b.t. pics: ik ben meer van de gymfoto's met details waardoor je elke keer weer wat nieuws ontdekt in de foto.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 2 november 2012 22:01 schreef CarbonC het volgende:
M.b.t. pics: ik ben meer van de gymfoto's met details waardoor je elke keer weer wat nieuws ontdekt in de foto.
You had my curiosity but now you have my attention...
..
Pain is weakness leaving the body
..![]()
Jatochhh, draai ieks ofzooo manquote:Op vrijdag 2 november 2012 19:11 schreef YeenBoutDatLife het volgende:
Wat weet je van HAM gaan in de gym savonds en daarna een postworkout biertje en jointje, los gaan op een feest, volgende dag thuis komen EN NOGSTEEDS GAINS MAKEN!?Ik ben op zoek naar die blokke jaaaa![]()
bedankt, mooie post.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:45 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Je kunt ze op verschillende manieren doen.
Staand:
[ afbeelding ]
Op je buik op een bankje liggend:
[ afbeelding ]
Zittend met je borst op je knieën:
[ afbeelding ]
Ik vind die laatste manier het fijnst, de zittende.
Ik zie veel mensen in 'mijn' gym deze oefening ook zittend doen. Ik ben benieuwd hoe het zal gaan![]()
Er is maar 1 oplossing als je als ecto echt groot wilt worden
Russian Bear 5000
Per bus kan je 3x supplementeren, dan is ie op.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 03-11-2012 04:54:44 ]![]()
Een van de vetste foto's van Arnie.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:13 schreef Pastapipos het volgende:
En deze erbij : http://www.allposters.nl/-sp/Pumping-Iron-Poster_i8035264_.htm
Standaard flex-poses vind i kniet zoveel aan
http://i.imgur.com/GxvuC.jpg![]()
Damn, gisteren lukte mijn 1RM DL niet. Geen probleem, leg ik hem weer neer. Heb ik opeens ontzettende last van mijn onderrug (maar het schoot er niet in 1x 'in' zeg maar, het was er gewoon opeens na de DLs).
Volgens mij heb ik hem echt verrekt, gisteren kon ik niet fatsoenlijk meer bukken, pijn enzo. Vandaag heb ik niet veel pijn meer als ik stilzit maar ik kan niet echt bewegen, het zit echt vast.
This isn't even my final form.![]()
quote:Op zaterdag 3 november 2012 04:25 schreef ZetaOS het volgende:
Er is maar 1 oplossing als je als ecto echt groot wilt worden
[ afbeelding ]
Russian Bear 5000
Per bus kan je 3x supplementeren, dan is ie op.So, wat we gaan eten tijdens het warrior dieet is ook weer opgelostSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ga ook weer beginnen met IF, nu gewoon door tot ik een mooi resultaat bereikt heb.
deoi liev dagboek xoxox![]()
Is dit een werkbaar trainigs schema?
3 compounds en 3 iso per workout, behalve op chest-dag, waar ik 2 compounds en 4 iso pak. Dit omdat ik vanwege een geirriteerd borstbeen dus echt geen dips kan doen. Met reverse pyramid bedoel ik dus 2 sets: de eerste set is balls-to-the wall 6 tot 8 reps. De volgende set is met 10% minder gewicht en 1 rep meer. Zodra je bij set 1 8 reps bereikt, gaat het gewicht met 2.5kg omhoog.quote:Day 1: back, biceps
- Deadlift: reverse pyramid
- Bent-over row: 3x8
- Chin-ups: 3x8
- Preacher curl: 3x8
- Wrist curl: 3x8
- Face pull: 3x8
Day 2: chest, triceps
- Bench press: reverse pyramid
- Push ups: 3 x failure
- DB fly 3x8
- Pec deck 3x8
- Triceps push-down 3x8
- Lying french press 3x8
Day 3: legs, shoulders
- Squat: reverse pyramid
- Overhead press: reverse pyramid
- Stiff legged deadlift: 3x8
- DB lateral raise: 3x8
- Calf raise: 3x8
- Shrug: 3x8"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Qua opzet en hoeveelheden wel goed, maar ik mis voor mijn gevoel een paar dingen:quote:Op zaterdag 3 november 2012 10:18 schreef star_gazer het volgende:
Is dit een werkbaar trainigs schema?
3 compounds en 3 iso per workout, behalve op chest-dag, waar ik 2 compounds en 4 iso pak. Dit omdat ik vanwege een geirriteerd borstbeen dus echt geen dips kan doen. Met reverse pyramid bedoel ik dus 2 sets: de eerste set is balls-to-the wall 6 tot 8 reps. De volgende set is met 10% minder gewicht en 1 rep meer. Zodra je bij set 1 8 reps bereikt, gaat het gewicht met 2.5kg omhoog.
[..]
- Pull-ups i.p.v. chin-ups meer voor de lats (hoewel ik hier ook altijd twijfel, ik doe pulls maar loop daardoor weer chins mis, maar doe soms sporadisch chins op andere dagen).
- Incline bench press (of heeft dit met je borstbeen te maken?).
Verder misschien Shrug en Face pull omruilen? Gezien Face pull voor achterkant schouders is en shrugs voor je traps (wat toch meer bij je rug dan bij je schouders hoort).This isn't even my final form.![]()
Nice, rear delts bij rugquote:Op zaterdag 3 november 2012 10:18 schreef star_gazer het volgende:
Is dit een werkbaar trainigs schema?
3 compounds en 3 iso per workout, behalve op chest-dag, waar ik 2 compounds en 4 iso pak. Dit omdat ik vanwege een geirriteerd borstbeen dus echt geen dips kan doen. Met reverse pyramid bedoel ik dus 2 sets: de eerste set is balls-to-the wall 6 tot 8 reps. De volgende set is met 10% minder gewicht en 1 rep meer. Zodra je bij set 1 8 reps bereikt, gaat het gewicht met 2.5kg omhoog.
[..]. Ik zou wel push ups weghalen en vervangen voor incline dumbbell press.
![]()
Waarom incline ipv decline. decline voel ik mn borst veel beter. Incline wirdt al gauw een halve schouder oefening imho.Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
Als je je schouders teveel voelt, moet je je bankje de volgende keer iets lager zetten. Veel mensen moeten upper chest direct raken, ik ook, en die kan imo niet volledig groeien op flat en decline.quote:Op zaterdag 3 november 2012 11:07 schreef fathank het volgende:
Waarom incline ipv decline. decline voel ik mn borst veel beter. Incline wirdt al gauw een halve schouder oefening imho.![]()
Ik moet voor school een pak kopen maar ben bang dat als ik er nu 1 koop dat binnen een maand de broek weer te klein is en dan weer te groot als ik ga cutten, hoe lossen jullie dit op?![]()
![]()
Echt de slimste ben je niet hè.quote:Op zaterdag 3 november 2012 11:13 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik moet school een pak kopen maar ben bang dat als ik er nu 1 koop dat binnen een maand de broek weer te klein is en dan weer te groot als ik ga cutten, hoe lossen jullie dit
Ik stel voor dat je stopt met trainen. Of met school, dan heb je dat pak ook niet nodig.
P.s hoe gaat het solliciteren naar een baan als uitsmijter?
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 03-11-2012 11:18:22 ]![]()
Jij bent toch die gast die niet kan squatten?quote:Op zaterdag 3 november 2012 11:17 schreef ZetaOS het volgende:
[..]
Echt de slimste ben je niet hè.
Ik stel voor dat je stopt met trainen. Of met school, dan heb je dat pak ook niet nodig.
P.s hoe gaat het solliciteren naar een baan als uitsmijter?![]()
Nee dan kan ik begrijpen dat je niet weet wat ik bedoel![]()
ja manquote:Op zaterdag 3 november 2012 11:13 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik moet voor school een pak kopen maar ben bang dat als ik er nu 1 koop dat binnen een maand de broek weer te klein is en dan weer te groot als ik ga cutten, hoe lossen jullie dit op?
me postbooier kwam net ook aan de deur ik had n kater en deed open ze vroeg of ik aa nde annerbole zat???
ik zeg: nee, alleen crenartines
bitch was mirin![]()
Omdat:quote:Op zaterdag 3 november 2012 11:07 schreef fathank het volgende:
Waarom incline ipv decline. decline voel ik mn borst veel beter. Incline wirdt al gauw een halve schouder oefening imho.
This isn't even my final form.![]()
Ik weet niet man. Bestond er maar iemand die zich specialiseerde in het aanpassen en/of repareren van kleding, dat zou echt heel behulpzaam zijn.quote:Op zaterdag 3 november 2012 11:13 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik moet voor school een pak kopen maar ben bang dat als ik er nu 1 koop dat binnen een maand de broek weer te klein is en dan weer te groot als ik ga cutten, hoe lossen jullie dit op?![]()
quote:Op zaterdag 3 november 2012 12:02 schreef seto het volgende:
[..]
Ik weet niet man. Bestond er maar iemand die zich specialiseerde in het aanpassen en/of repareren van kleding, dat zou echt heel behulpzaam zijn.![]()
![]()
Heb laatst ook incline dumbell fly in mijn schema gedaan, die zijn ook lekkerquote:Op zaterdag 3 november 2012 11:07 schreef fathank het volgende:
Waarom incline ipv decline. decline voel ik mn borst veel beter. Incline wirdt al gauw een halve schouder oefening imho.![]()
![]()
N.a.v de feedback hier mijn schema licht aangepast. Inderdaad de clavicular head van de pecs vergeten. Heb de pec-deck eruit gesloopt omdat ik vier oefeningen voor borst (1 compound, 3 iso) een beetje onzin vind. Heb nu op chest day een oefening 'over'; cable crunches voor dem abzzzquote:Day 1: back, biceps
- Deadlift: reverse pyramid
- Bent-over row: 3x8
- Chin-ups: 3x8
- Preacher curl: 3x8
- Wrist curl: 3x8
- Face pull: 3x8
Day 2: chest, triceps, abs
- Bench press: reverse pyramid
- Incline DB press: 3x8
- DB fly 3x8
- Triceps push-down 3x8
- Lying french press 3x8
- Cable crunch
Day 3: legs, shoulders
- Squat: reverse pyramid
- Overhead press: reverse pyramid
- Stiff legged deadlift: 3x8
- DB lateral raise: 3x8
- Calf raise: 3x8
- Shrug: 3x8"End this war against drugs. Legalise the drug against wars."
-
[b]Op donderdag 28 september 2006 09:12 schreef Rio het volgende:[/b]
Uiteindelijk is dit een star_gazer-krijgt-een-keiharde-lul-van-zichzelf-omdat-hij-zichzelf-verheven-voelt topic.![]()
Ziet er goed uit. Ik sla hem op, misschien volg ik je in deze later in 2013.quote:Op zaterdag 3 november 2012 12:24 schreef star_gazer het volgende:
N.a.v de feedback hier mijn schema licht aangepast. Inderdaad de clavicular head van de pecs vergeten. Heb de pec-deck eruit gesloopt omdat ik vier oefeningen voor borst (1 compound, 3 iso) een beetje onzin vind. Heb nu op chest day een oefening 'over'; cable crunches voor dem abzzz
[..]
Ik heb gisteren, voor de verandering, weer eens behind the neck presses gedaan. Hoewel ik niet over de 50kilo gegaan ben voel m'n schouders flink nu.![]()
Ik ben wat keukenkasten aan het uitmesten en heb wat dingen die ik niet gebruik die weg kunnen. Ik heb staan:
BCAA poeder, fruit blast (hele pot) B&F
Beta Alanine (twee schepjes uit genomen) XXL
Leucine powder (hele pot) XXL
Dextrose, fruit punch (hele pot) B&F
L-carnitine (hele pot) Primaforce
Ik hoef er niks voor te hebben, ook versturen neem ik voor eigen rekening. Maar je mag het ook ophalen als dat lukt (Krimpen aan den IJssel) Als niemand het wil gaat het de prullenbak in.![]()
![]()
Ik zou de BCAA poeder wel willen hebben als je het anders toch weggooit.quote:Op zaterdag 3 november 2012 13:24 schreef Snakey het volgende:
Ik ben wat keukenkasten aan het uitmesten en heb wat dingen die ik niet gebruik die weg kunnen. Ik heb staan:
BCAA poeder, fruit blast (hele pot) B&F
Beta Alanine (twee schepjes uit genomen) XXL
Leucine powder (hele pot) XXL
Dextrose, fruit punch (hele pot) B&F
L-carnitine (hele pot) Primaforce
Ik hoef er niks voor te hebben, ook versturen neem ik voor eigen rekening. Maar je mag het ook ophalen als dat lukt (Krimpen aan den IJssel) Als niemand het wil gaat het de prullenbak in.![]()
![]()
Doe maar per PM afhandelen.quote:Op zaterdag 3 november 2012 13:27 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Ik zou de BCAA poeder wel willen hebben als je het anders toch weggooit.
Let op! Ik ben vanaf dinsdag even naar Spanje voor een dag of 10 voor mijn verjaardag. Ik stuur het als ik terug ben pas op. Dat zal dus 19 november worden.![]()
Zo, dat is best veel! Beviel het niet? Ik wil die beta alanine wel hebben.quote:Op zaterdag 3 november 2012 13:24 schreef Snakey het volgende:
Ik ben wat keukenkasten aan het uitmesten en heb wat dingen die ik niet gebruik die weg kunnen. Ik heb staan:
BCAA poeder, fruit blast (hele pot) B&F
Beta Alanine (twee schepjes uit genomen) XXL
Leucine powder (hele pot) XXL
Dextrose, fruit punch (hele pot) B&F
L-carnitine (hele pot) Primaforce
Ik hoef er niks voor te hebben, ook versturen neem ik voor eigen rekening. Maar je mag het ook ophalen als dat lukt (Krimpen aan den IJssel) Als niemand het wil gaat het de prullenbak in.Zal je PM'en.
quote:Op zaterdag 3 november 2012 12:02 schreef seto het volgende:
[..]
Ik weet niet man. Bestond er maar iemand die zich specialiseerde in het aanpassen en/of repareren van kleding, dat zou echt heel behulpzaam zijn.![]()
![]()
Forum Opties Forumhop: Hop naar: