Heel vaak werd er ook gewoon inhoudelijk gediscussieerd. Dus geen reden om per definitie zo negatief te doen lijkt mij.quote:Op zondag 4 november 2012 23:42 schreef Ryon het volgende:
[..]
Tjah, ook van de beste docenten waarbij ik werkgroepen heb gevolgd kwam het in de praktijk neer op antwoorden stampen. De een brengt het beter en leuker dan de andere, maar hoogstaande verwachtingen hoef je er niet van te hebben.
Juist. Alleen hoeft dat niet op de achterkant. Maar gewoon in de akte van de vordering. Dat op de achterkant is alleen van toepassing bij een endossement ( en dos betekent ook op de rug dacht ik) als je het orderpapier wilt overdragen.quote:Op zondag 4 november 2012 23:46 schreef Morera het volgende:
Oke dus als ik 10.000 euro aan Actaeon leen en de vordering via cessie aan Phaelanx_NL overdraag is dit een vordering op naam.
Als ik tien euro aan Actaeon leen en Actaeon geeft mij een toonderpapier, dan kan mijn zusje, de buurman, de slager, mijn tutor, een hebberige studiegenoot of een junkie op straat het toonderpapier afpakken/vinden en het tientje bij Actaeon gaan opeisen omdat er geen naam op staat?
Als ik 30 euro aan Phaelanx_NL leen en hij geeft mij een toonderpapier, en we schrijven op de achterkant dat alleen ik degene ben die de vordering mag opeisen, dan is het een recht aan order?
Ik snap het eindelijk, dank !quote:Op zondag 4 november 2012 23:50 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Juist. Alleen hoeft dat niet op de achterkant. Maar gewoon in de akte van de vordering. Dat op de achterkant is alleen van toepassing bij een endossement ( en dos betekent ook op de rug dacht ik) als je het orderpapier wilt overdragen.
quote:Op zondag 4 november 2012 23:50 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Juist. Alleen hoeft dat niet op de achterkant. Maar gewoon in de akte van de vordering. Dat op de achterkant is alleen van toepassing bij een endossement ( en dos betekent ook op de rug dacht ik) als je het orderpapier wilt overdragen.
Overigens is het logischer toch dat je het toonderpapier gewoon verkoopt dan dat ie afgepakt wordt of iets anders verschrikkelijks ondergaat
quote:Op maandag 5 november 2012 10:04 schreef Maharbal het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)s-via-nederland.html
De deelnemingsvrijstelling is voor belastingontduiking, duidelijk.
En dan de commentarenquote:Op maandag 5 november 2012 10:04 schreef Maharbal het volgende:
http://www.nu.nl/economie(...)s-via-nederland.html
De deelnemingsvrijstelling is voor belastingontduiking, duidelijk.
De regeling wordt precies gebruikt waarvoor hij bedoeld is: winsten niet dubbel belasten. Over de spread (door fiscus vastgesteld bedrag, bepaald aan de hand van binnenkomend inkomen en uitgaand inkomen) heft Nederland. Dus winst voor het bedrijf en winst voor Nederland.quote:Op maandag 5 november 2012 11:10 schreef Speedy_T het volgende:
Kunnen jullie deze fiscale leek dan uitleggen wat er niet aan klopt en waardoor er toch zo'n misverstand over kan ontstaan?
Zoals Erik al zegt is de deelnemingsvrijstelling bedoeld om dubbele belastingheffing te voorkomen.quote:Op maandag 5 november 2012 11:10 schreef Speedy_T het volgende:
Kunnen jullie deze fiscale leek dan uitleggen wat er niet aan klopt en waardoor er toch zo'n misverstand over kan ontstaan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat geldt volgens mij voor de meeste nieuwssites wel tegenwoordigquote:Op maandag 5 november 2012 15:14 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Die lees ik nooit meer op NU.nl tegenwoordig. Om te huilen.
Nouja op NOS ofzo kan je geen reacties plaatsen. Dus dat scheelt al erg veel.quote:Op maandag 5 november 2012 15:30 schreef Giku het volgende:
[..]
Dat geldt volgens mij voor de meeste nieuwssites wel tegenwoordig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |