He'll be back!!!!!quote:Op vrijdag 2 november 2012 15:17 schreef ArnieAlberts het volgende:
...Ik zeg dat Jack op wereldreis gaat en op zee verdwaalt/zoek/vermist raakt. De Arnie van de latere jaren.
Wat een schok.quote:Op vrijdag 2 november 2012 15:27 schreef PeterKelder het volgende:
Ach, ik lees net dat (juffie) Jantien van der Meer nu ook weg is bij GTSTZe beginnen het eindelijk te leren...
Mwah... Het enige minpunt is dat Rohan dan in feite mijn baas isquote:Op vrijdag 2 november 2012 15:40 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Dus er is een vacature open... Wat zeg je ervan, PeterKelder?
Koffiejuffrouw?quote:Op vrijdag 2 november 2012 15:43 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Mwah... Het enige minpunt is dat Rohan dan in feite mijn baas isEn daarnaast ambieer ik veel liever de functie die Juffie Jantien nu heeft
en wanneer is het voor aysen pay-back time? of zal de hodgkin dit keer besmettelijk zijn?quote:Op donderdag 1 november 2012 20:38 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
"Het slechte wordt altijd bestraft," aldus de schrijvers. Dus dit is de 'straf' die Bing moet ondergaan voor het feit dat hij Jack heeft aangereden en daarover heeft gelogen.
quote:Op vrijdag 2 november 2012 10:14 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Ik twijfel toch over het feit of Bing doodgaat en zodoende de serie verlaat...hij heeft nu een wat leukere rol in plaats van de verongelijkte zeikerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
(hoewel dat bij die dokter weer aardig in de buurt kwam)
Nu is hij de zielige zeikerdquote:Op vrijdag 2 november 2012 15:52 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
hij heeft nu een wat leukere rol in plaats van de verongelijkte zeikerd
(hoewel dat bij die dokter weer aardig in de buurt kwam)
quote:
Nou, geef mij maar zo'n functiequote:Creative / (screen)writer
Endemol
Privately Held; 5001-10,000 employees; Mediaproductie industry
October 2012 – Present (2 months)
drama series development, digital content, (screen)writing
Oooh, is dat haar functie? Dan heeft ze die wél goed uitgeoefend; De kwaliteit van de serie is al jaren een drama.quote:Op vrijdag 2 november 2012 16:56 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Nou, geef mij maar zo'n functieIk heb hier zo'n 10 formats liggen, waaronder een nieuwe soap, die wat mij betreft zo op de buis kunnen!
Ja, dit is haar huidige functie hèquote:Op vrijdag 2 november 2012 16:57 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Oooh, is dat haar functie? Dan heeft ze die wél goed uitgeoefend; De kwaliteit van de serie is al jaren een drama.
Kende die site helemaal niet, straks ook maar ff kijken.quote:Op donderdag 1 november 2012 23:30 schreef LetsGame het volgende:
PeterKelder en ik volgen Onderweg naar morgen (waag het ONM te noemen) via Best24(.nl) sinds 12 oktober en het is geweldig!
heb in geen tijden meer zo een goede serie gevolgd en het zijn 2 nieuwe afleveringen per werkdag!
na seizoen 1 wordt ook meteen seizoen 2 uitgezonden (begin volgend jaar denk ik)!
Weet je hoe laat het begint?quote:Op vrijdag 2 november 2012 18:10 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Kende die site helemaal niet, straks ook maar ff kijken.
Is een digitale TV-zenderquote:Op vrijdag 2 november 2012 18:10 schreef Wildervankstertje het volgende:
[..]
Kende die site helemaal niet, straks ook maar ff kijken.
I know.quote:Op vrijdag 2 november 2012 18:50 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Maar er is ook een livestream via de site
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
Zeg me asjeblieft dat die barkruk door de ruit hún versie van de fiets door de ruit was.quote:Op vrijdag 2 november 2012 21:17 schreef PeterKelder het volgende:
Interessant om te zien:
Hoe alles daar begon én verliep
Het zou leuk zijn, maar ik denk het nietquote:Op vrijdag 2 november 2012 22:24 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Zeg me asjeblieft dat die barkruk door de ruit hún versie van de fiets door de ruit was.![]()
![]()
Dat is nou jammerquote:Op vrijdag 2 november 2012 22:26 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Het zou leuk zijn, maar ik denk het niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |