Men zegt toch wie het laatst lacht het best, maar valt er te lachen?quote:Op donderdag 1 november 2012 01:30 schreef PKRChamp het volgende:
Toen ik melde dat de kiezer genaaid werd door de relatie PVDA VVD werd ik weggelachen.
Nou nou, mensen die 50.000,= per jaar verdienen moeten 1.112,= meer aan zorg betalen maar gelukkig val ik niet in deze categorie waardoor ik slechts mijn medeleven kan tonen met deze arme mensen. Ik zal gul geven als de collectant voor deze doelgroep om een gift komt vragen aangezien ik toch wat geld overhou dankzij de inkomensafhankelijkezorgregeling per 2014.quote:De inkomensafhankelijke zorgpremie die in het regeerakkoord is afgesproken, betekent een forse achteruitgang voor de hogere en middeninkomens vanaf 2014.
Volgens het Centraal Planbureau bedraagt de zorgpremie 11,1% van het inkomen. Iemand die ¤ 50.000,= per jaar verdient, betaalt nu ¤ 1269,= per jaar aan zorgpremie. Dat wordt na invoering van de inkomensafhankelijke zorgpremie ¤ 3.652,=. Ondanks het belastingvoordeel van ¤ 1270,= betekent dat een inkomensverlies van ¤ 1.112,=. Voor iemand met een inkomen van ¤ 70.000,= wordt dit inkomensverlies ¤2880,= (belastingvoordeel meegerekend). Iemand met een bijstandsuitkering van 659 euro per maand gaat ¤ 20,= premie betalen. Iemand met een inkomen van ¤ 5300,= gaat ¤ 480,= premie betalen.
Ik heb wel één liberaal voorstel in het regeerakkoord gevonden, afschaffing van de verpichte winkelsuiting op zondag, maar gemeentelijke overheden kunnen dit alsnog instellen.quote:Op donderdag 1 november 2012 02:13 schreef PKRChamp het volgende:
Ik lach trouwens ook even om al die strategische stemmers die geen links of rechts beleid wouden zien.
Het is inderdaad het enige pluspunt wat er is maar ik denk dat er in de praktijk maar weinig zal veranderen. En ander pluspuntje is het terugdraaien van de wietpas hoef ik tenminste niet elke keer 60 kilometer te rijden voor een topje wiet.quote:Op donderdag 1 november 2012 02:30 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Ik heb wel één liberaal voorstel in het regeerakkoord gevonden, afschaffing van de verpichte winkelsuiting op zondag, maar gemeentelijke overheden kunnen dit alsnog instellen.
Ja, dat was echt te belachelijk voor woorden!quote:
Een ambtenaar voert met zulke mjensen gesprekken om te kijken naar hun positie. Meestal bij hen thuis. Vaak treft zo een ambtenaar allerlei dure shit aan terwijl ze van een uitkering leven. Gebeurt heel erg vaak.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 22:38 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Jouw beeld van uitkeringstrekkers.
Ik ontken overigens niet dat er uitkeringstrekkers bestaan met een smartphone en flatscreens etc. maar het meest waarschijnlijke is dat zij deze apparatuur voordat zij in de Bijstand belandden al in hun bezit hadden natuurlijk.
Ik snap sowieso niet waarom ze voor die "bezuinigingen" de rijkste mensen ook flink belasten, als ze dan toch iedereen naaien. 1% van hun vermogen (vanaf 50 miljoen bv) afdragen. Ze kopen een paar panden om ze later met flinke winst weer te verkopen en de schade is weer helemaal goedgemaakt.
Maar in stereotyperingen denken is leuker (en makkelijker), ik snap dat wel.
Je leest niet goed. Ze moeten ruim 2k meer aan zorg betalen maar dit wordt gedeeltelijk "gecompenseerd" door andere dingen. Vandaar die ¤1.112. Ik heb uitgerekend, wij (gezin) zouden per jaar RUIM 20k aan zorg moeten betalen !!quote:Op donderdag 1 november 2012 02:11 schreef Nober het volgende:
[..]
Nou nou, mensen die 50.000,= per jaar verdienen moeten 1.112,= meer aan zorg betalen maar gelukkig val ik niet in deze categorie waardoor ik slechts mijn medeleven kan tonen met deze arme mensen. Ik zal gul geven als de collectant voor deze doelgroep om een gift komt vragen aangezien ik toch wat geld overhou dankzij de inkomensafhankelijkezorgregeling per 2014.
Oei, ik hoop niet dat je je daar teveel van aantrekt en straks geestelijke hulp nodig hebt!quote:Op donderdag 1 november 2012 09:02 schreef .FuckFace. het volgende:
[..]
Je leest niet goed. Ze moeten ruim 2k meer aan zorg betalen maar dit wordt gedeeltelijk "gecompenseerd" door andere dingen. Vandaar die ¤1.112. Ik heb uitgerekend, wij (gezin) zouden per jaar RUIM 20k aan zorg moeten betalen !!
Trolololoquote:Op woensdag 31 oktober 2012 17:40 schreef Klondike_Kat het volgende:
Wij pakken alles af van jullie rijke tattas. Deal with it.
Godverdomme wat is het weer spot onquote:Op donderdag 1 november 2012 01:27 schreef zhe-devilll het volgende:
PVV-Nieuwsbrief
Voorzitter (Vz), Dallas komt terug op de televisie. Citroen brengt de deux-chevaux opnieuw op de markt.
En ook de Nederlandse politiek gaat terug in de tijd. We gaan terug naar de jaren negentig en we doen alsof Pim Fortuyn een boze droom is geweest die we weer snel willen vergeten. We gaan terug met dit retro-kabinet terug in de tijd. Terug naar de tijd van Paars. De puinhopen van paars zijn voorbij en na Paars 1 en Paars 2 komt Paars 3 er nu aan. En zelfs de sociale partners komen onder het stof vandaan en juichen bij de terugkeer van….. het poldermodel. Alles wordt weer net als vroeger – hoopt Paars.
Vz, Er is geen twijfel mogelijk. Rutte 2 is één grote aanval op de middenklasse. Dit kabinet heeft dringend geld nodig voor haar Griekse hobby en waar kun je dat geld beter halen dan bij de ruggengraat van werkend Nederland, de mensen die elke dag vroeg op staan, in de file staan, de mensen die dit land aan de gang houden, die hopen op een klein beetje meer geld in hun portemonnee, iets meer tijd om door te brengen met hun gezin. Oftewel, de Nederlandse middenklasse.
Vz, ik moet het ze nageven: creatief zijn ze wel. Zet een paar mannen aan het werk in een bijzaaltje van de Tweede Kamer en geef ze als opdracht: pers Henk en Ingrid zo veel mogelijk uit. En dit is waar ze mee komen. Een onwaarschijnlijke hoeveelheid nieuwe belastingen, nieuwe lastenverhogingen, nieuwe maatregelen – allemaal bedoeld om de middenklasse nog verder te treiteren.
Het eerste briljante idee van die mannen in dat kamertje is de handhaving van al het sloopwerk van Kunduz. Dat betekent verhoging van de BTW, de loonbelasting, de verzekeringsbelasting, de kolenbelasting, de frisdrankenbelasting, de leidingwaterbelasting, de alcoholaccijnzen, de tabaksaccijnzen, de energiebelasting, en last but not least een enorme verhoging van het eigen risico in de zorg.
Dat allemaal onder het VVD-motto: ‘werkend Nederland verdient belastingverlaging’. Niemand die de VVD nu nog vertrouwt.
Maar dit was alleen nog maar het begin. Het voorprogramma. De hoofdact kregen we maandag.
En kijk eens aan: ze hebben nog een hele nieuwe serie nieuwe maatregelen verzonnen in hun frontale aanval op de middenklasse. Want dat is het: Als ik het regeerakkoord in één woord mag definiëren: een frontale aanval op de middenklasse. We krijgen de huurbelasting. Huren gaan structureel met tien procent omhoog, rekent het CPB uit.
De hypotheekrenteaftrek wordt beperkt. Ook voor bestaande gevallen, ondanks de beloften van de VVD.
Het kabinet voert de grootste nivelleringsoperatie ooit door. De hypotheekrenteaftrek, zorgpremie, het eigen risico, de huurstijging. De heer Rutte schiet totaal door en steekt Den Uyl naar de kroon. Dit is een kabinet waar de bijstandstrekkers de vingers bij aflikken. De zorg wordt met een inkomensafhankelijke premie bijna helemaal gratis voor de bijstandstrekkers, terwijl het peperduur wordt voor heel veel hardwerkende Nederlanders. Dat is onacceptabel!
Wat ook onbegrijpelijk is, is dat dit kabinet meteen buigt voor Brussel en de Hedwigepolder onder water zet; opnieuw een teken van onderdanigheid aan de EU. We zullen er ons met hand en tand tegen verzetten.
Er komt een kinderpardon. De naam is misleidend. Het zijn de ouders, die ondanks afgewezen asielaanvragen toch met hun kinderen in Nederland bleven, die beloond worden ondanks hun leugens met een verblijfsvergunning. Dit is gewoon het zoveelste generaal pardon van het zoveelste slappe kabinet.
Deze pardonregeling zorgt er voor dat geen enkele afgewezen vreemdeling meer naar het land van herkomst terugkeert. Waarom zou je dat doen? Neem een kind, laat het hier opgroeien, ga in de illegaliteit en je kan een verblijfsvergunning krijgen. Leuk voor de zieligheidsindustrie en de islamknuffelaars, maar de Nederlandse burger mag het gaan betalen.
‘Bruggen slaan’ luidt het motto. Dat snap ik en ik weet wel wie er via die bruggen zich hier in Nederland komen melden voor een uitkering.
De schade voor een Nederlands gezin is groot. Een gezin met twee werkende ouders en drie kinderen op school wordt zwaar getroffen door Rutte2.
De studiefinanciering weg, de schoolboeken niet meer gratis, OV-jaarkaart weg, BTW omhoog, accijnzen omhoog, de hypotheekrente er aan, verzekeringen fors duurder, aftrek pensioenpremie beperkt, kinderbijslag versoberd, kinderopvang duurder, langer wachten op de AOW, partnertoeslag weg. En als je de pech hebt om als hardwerkende Nederlander werkloos te worden, dan krijg je een WW van slechts een jaar, daarna een jaar gekoppeld aan het minimum loon – daarna mag je in de bijstand en je huis verkopen.
Er wordt 5 miljard bezuinigd op zieken en bejaarden. Verblijf in het verzorgingshuis wordt voor belangrijke groepen geschrapt, o.a. voor onder meer dementerenden die veel hulp nodig hebben bij de dagelijkse verzorging zoals wassen, aankleden, in en uit bed gaan, toiletgang. Dit is een beschaafde samenleving onwaardig. 90% van het budget van de huishoudelijke hulp wordt geschrapt! De dagbesteding geschrapt! Het recht op zorg geschrapt! 60.000 minder handen aan het bed!
Vz, het werd de Partij voor de Vrijheid ingewreven dat wij zouden zijn weggelopen uit het Catshuis. We hebben het de hele verkiezingscampagne moeten horen. Vandaag moeten we vaststellen dat het niet de PVV was die vertrok. De complete VVD is weggelopen. Weg van alle stoere praatjes van voor de verkiezingen. Weg van alle garanties over de hypotheekrente-aftrek. Weg van alle vrome geluiden over de middenklasse. Weg van alle peperdure billboards die riepen ‘werkend Nederland verdient belastingverlaging’. Weg van alle eurosceptische geluiden. Weg van de harde geluiden over de massa-immigratie. Weg van alle liberale principes.
Rennen. Rennen, dat is wat ze doen bij de VVD. In de armen van de socialisten, de geur van pluche in de neusgaten, richting de linkse lente, naar het land van EU-heilstaat, naar de eeuwige jachtvelden van de gelijke kansen en gelijke inkomens. Iedereen hetzelfde, zegt de VVD nu, iedereen hetzelfde inkomen, iedereen gelijk. De overwinning van het socialisme is compleet. Het lijkt alsof Marx gewonnen heeft. De middenklasse wordt gesloopt. En daar zitten ze, de VVD, die daarvoor verantwoordelijk is.
Vz, Mark Rutte herinnerde zich ooit in een debat Joop den Uyl. Die stond met dat priemende vingertje en zei: “dat tweede kabinet Den Uyl dat komt er toch.” Vz, Joop den Uyl, hij leeft niet meer maar hij zou tevreden zijn. Spreiding van inkomen is in goede handen bij Mark Rutte. Vz, dit is niet het tweede kabinet Rutte. Dit is het tweede kabinet Den Uyl.
Vz, mag ik tenslotte nog even reclame maken voor een website. Het is er een van de VVD, dus ik preek heus niet voor eigen parochie. Ik roep iedereen op – hier in de zaal en ook de mensen die thuis kijken – naar die website te gaan. Het is redjehypotheek.nl en is nog steeds in de lucht. Er staat tot de dag van vandaag met koeienletters op: Bij wie is de hypotheekrente-aftrek veilig? Het antwoord luidt: bij de VVD. Dat blijkt een grote leugen te zijn.
Vz, dit is een kabinet van de verkeerde keuzes, een kabinet zonder ambities. Het kan anders. Dat bewees ons verkiezingsprogramma. Dat leverde groei op, banen, minder werklozen, een begrotingstekort in 2017 dat lager is dan dat van het nieuwe kabinet, en koopkrachtplaatjes die er – behalve voor uitkeringsgerechtigden – veel beter uitzien dan de vijf jaar krimp en ellende die dit aankomende kabinet presenteert. Het is een destructief kabinet met heel veel verkeerde plannen. En al die plannen zullen wij met 15 mannen en vrouwen met veel verve, kracht en passie bestrijden
Dusssssssss
Eigenlijk zou iedere student met een mooi diploma en een beetje verstand gewoon moeten emigreren en elders een leuk leven opbouwen.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:15 schreef Capslockie het volgende:
Laat ik ook maar een duit in het zakkie doen, Hahahahahahahagaga.........*diepe adem*...........hahahahahahahah.
Ben ik blij dat ik bijna student af ben en sowieso de aankomende 5 jaar niet boven de 6k per maand ga verdienen.
Eigenlijk lachen de mensen die hier zo'n lol hebben zichzelf uit. Dat is het ironische.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:06 schreef Klondike_Kat het volgende:
Vandaag weer een nieuwe dag om de VVD uit te lachen.
Bij deze:
hahahahahahahahaha
Zelfs Pechtold (en dat zegt watquote:Op donderdag 1 november 2012 12:35 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Eigenlijk lachen de mensen die hier zo'n lol hebben zichzelf uit. Dat is het ironische.
Vooral dat idd.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:41 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zelfs Pechtold (en dat zegt wat) zei gisteren in het debat dat het geen goed idee is alle midden- en hoge inkomens tegen je te krijgen. Maar goed, wie 't laatst lacht denk ik dan maar. Als er al zoiets was als een gun-factor is die nou al wel helemaal weg, zeker wanneer de minima des lands er zo vrolijk onder zijn en de eerder genoemde groepen domweg uitlacht.
En als je op de bank zit te niksen dag-in dag-uit en geen moeite doet om werk te vinden ga je er 80 euro op vooruit per maand, eerlijk inderdaad. En dat (mede) door een partij die uitkeringstrekkers wou aanpakken, dit klinkt mij meer in de oren als een beloning dan een aanpak.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:49 schreef Roellie80 het volgende:
bij een inkomen van ¤35.000 ga je ¤68 per jaar meer betalen voor de zorg. Poeh wat een spanning...
Ook genoeg mensen die er per maand 350e op achteruit gaan.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:49 schreef Roellie80 het volgende:
bij een inkomen van ¤35.000 ga je ¤68 per jaar meer betalen voor de zorg. Poeh wat een spanning...
De minima des lands hebben de laatste 10 jaar al belachelijk veel moeten inleveren, en telkens zagen ze weer dat VVD en CDA de hogere inkomens in bescherming namen terwijl er geroepen werd dat 'iedereen zou moeten gaan inleveren'.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:41 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Zelfs Pechtold (en dat zegt wat) zei gisteren in het debat dat het geen goed idee is alle midden- en hoge inkomens tegen je te krijgen. Maar goed, wie 't laatst lacht denk ik dan maar. Als er al zoiets was als een gun-factor is die nou al wel helemaal weg, zeker wanneer de minima des lands er zo vrolijk onder zijn en de eerder genoemde groepen domweg uitlacht.
Van mij mogen ze die ¤80 hebben. Wanneer ze daarmee normaal kunnen leven so-be-it. Gelukkig heeft deze formatie elkaar wel een aantal dingen gegund. Waar andere mensen dat blijkbaar niet doen.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:51 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
En als je op de bank zit te niksen dag-in dag-uit en geen moeite doet om werk te vinden ga je er 80 euro op vooruit, eerlijk inderdaad.
Als ik ze die 80 piek per maand had gegund ten koste van mijn inkomen dan had ik wel SP gestemd.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:54 schreef Roellie80 het volgende:
[..]
Van mij mogen ze die ¤80 hebben. Wanneer ze daarmee normaal kunnen leven so-be-it. Gelukkig heeft deze formatie elkaar wel een aantal dingen gegund. Waar andere mensen dat blijkbaar niet doen.
Wat kan jou die 8 tientjes op 35000 schelen zeg, wat een gelul
quote:Op woensdag 31 oktober 2012 13:55 schreef betyar het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat terwijl de VVD'ers degenen zijn die financieren waar de 'lachers' van moeten leven.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:53 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Het lachen is ook zeker niet om dit rampbeleid, want dat is gewoon slecht. Hier komen we echt de crisis niet mee uit. Sterker nog, ik denk dat we er voorlopig nog wel in blijven zitten, i.t.t. omringende landen. Het lachen gaat meer over al die VVD'ers die nu lopen te janken, terwijl de VVD al jaren aan afbraakbeleid doet, en die kiezers dit hadden kunnen verwachten.
Niets meer aan toe te voegen. Maar iedereen hier vergeet, dat de studenten alsnog het hardst worden getroffen. Geen studiefinanciering meer en geen OV-jaarkaart meer.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:53 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
De minima des lands hebben de laatste 10 jaar al belachelijk veel moeten inleveren, en telkens zagen ze weer dat VVD en CDA de hogere inkomens in bescherming namen terwijl er geroepen werd dat 'iedereen zou moeten gaan inleveren'.
Nu zagen ze weer mensen stemmen op de VVD, en die mensen krijgen nu het deksel op de neus omdat ze nu een keertje zelf moeten inleveren, ipv dat het weer helemaal op de minima wordt afgeschoven.
Het lachen is ook zeker niet om dit rampbeleid, want dat is gewoon slecht. Hier komen we echt de crisis niet mee uit. Sterker nog, ik denk dat we er voorlopig nog wel in blijven zitten, i.t.t. omringende landen. Het lachen gaat meer over al die VVD'ers die nu lopen te janken, terwijl de VVD al jaren aan afbraakbeleid doet, en die kiezers dit hadden kunnen verwachten.
Ja inderdaad. Daardoor zit er een korting op de arbeidskorting en hoef je 5% minder inkomstenbelasting te betalen.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:52 schreef henkde_j het volgende:
[..]
Ook genoeg mensen die er per maand 350e op achteruit gaan.
....volgens mij zitten we in Nederland ook met woningschaarste en torenhoge huren en koopprijzen omdat de bestaande huizenbezitters massaal profiteren van een idioot doorgeschoten HRA-regeling waar dus het hele land voor moet bloeden...quote:Op donderdag 1 november 2012 12:57 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Dat terwijl de VVD'ers degenen zijn die financieren waar de 'lachers' van moeten leven.
Enige bescheidenheid zou sieren.
Maw, die mensen betaalden naar verhouding al heel veel aan de zorg. Maar kom aan het grote geld en er wordt getoeterd dat het zeker niet eerlijk is!quote:Op donderdag 1 november 2012 12:49 schreef Roellie80 het volgende:
bij een inkomen van ¤35.000 ga je ¤68 per jaar meer betalen voor de zorg. Poeh wat een spanning...
Spijker op zijn kop.quote:Op donderdag 1 november 2012 12:53 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
De minima des lands hebben de laatste 10 jaar al belachelijk veel moeten inleveren, en telkens zagen ze weer dat VVD en CDA de hogere inkomens in bescherming namen terwijl er geroepen werd dat 'iedereen zou moeten gaan inleveren'.
Nu zagen ze weer mensen stemmen op de VVD, en die mensen krijgen nu het deksel op de neus omdat ze nu een keertje zelf moeten inleveren, ipv dat het weer helemaal op de minima wordt afgeschoven.
Het lachen is ook zeker niet om dit rampbeleid, want dat is gewoon slecht. Hier komen we echt de crisis niet mee uit. Sterker nog, ik denk dat we er voorlopig nog wel in blijven zitten, i.t.t. omringende landen. Het lachen gaat meer over al die VVD'ers die nu lopen te janken, terwijl de VVD al jaren aan afbraakbeleid doet, en die kiezers dit hadden kunnen verwachten.
Die hebben toch allang hun schapen op het droge.quote:Op donderdag 1 november 2012 15:44 schreef tralalala het volgende:
De babyboom VVD'ers lachen in hun vuistje.
Dit vind ik dus het hele punt..twitter:appeltjeeitje1 twitterde op donderdag 01-11-2012 om 15:58:28@AnasCortezReina Ja als het geteisem moet betalen beginnen ze van hoog tot laag te huilen, toen als de minima werd gepakt hoorde ze je niet reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |