Nou, ik word van deze zorgpremie heel snel minder sociaal.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:57 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Sommige wel, sommige niet. Maar een (dikke) Plompe-patient kost zo 25 miljoen euro gedurende z'n leven... En dat is de knuffelpatient die de laatste tijd in de media geweest is. Ik heb al eerder voorgerekend dat grofweg 1000 mensen een jaar lang moeten werken en belasting betalen om het leven (lees: de lijdensweg) van 1 zo'n patient een jaartje te rekken... De politiek durft er niet aan om dergelijke excessen gewoon af te schaffen, en daar draait heel Nederland nu voor op.
Ik dus ook... Ik weet nu niet of ik keihard moet gaan werken om zoveel te verdienen dat ik ver boven die bovengrens zit om er geen last van te hebben, of dat een van ons gaat stoppen met werken.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:49 schreef iehlaak het volgende:
Wij gaan van circa 2.500 naar circa 11.000 euro per jaar. Eens kijken wat ik kan doen om ons inkomen te drukken. Mijn vrouw werkte al netto-netto voor weinig, maar dat wordt nu negatief.
Wat is eigenlijk de slogan van dit nieuwe kabinet?
Iets van: Paupers, if you can't beat them, join them lijkt me wel toepasselijk.
Gaat natuurlijk ook vaak om pensioenafspraken, die staan wel weer expliciet vermeldquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:59 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Het hebben van een testament is geen voorwaarde voor fiscaal partnerschap.
Een chemo kost geen 10k, maar er wordt 10k gedeclareerd. dat is iets anders. Daar moet het dan ook aangepakt worden. Niet bij de burger.quote:
Die laatste opmerking, die mentaliteit.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:58 schreef Sinceria het volgende:
[..]
Nogmaals: probeer het eens. Niet betalen. Je zult ervan staan te kijken hoe weinig problemen je daarvan ondervindt.
Moet je wel schijt hebben aan het feit dat de rest van de bevolking voor jouw schulden opdraait, maar goed.
Inderdaad.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:00 schreef Automatisch het volgende:
[..]
Een chemo kost geen 10k, maar er wordt 10k gedeclareerd. dat is iets anders. Daar moet het dan ook aangepakt worden. Niet bij de burger.
De kans dat ik er 30 krijg is erg gering.quote:
Zolang de overheid bereid is om onbeperkt blanco cheques uit te schrijven, blijven tarieven gewoon hoog!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:59 schreef nummer_zoveel het volgende:
Daar wil ik toch even wat van zeggen: want de medicijnen van die mensen kunnen gewoon echt een stuk goedkoper, en daar ligt ook de oplossing.
In 2010 waren er 3.969.883 'eigen woningen' (bijna vier miljoen dus), tegen 3.148.461 huurwoningen (bron: http://m.z24.nl/z24geld/h(...)iten_en_cijfers.html). Dat is niet de helft.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:57 schreef Wokkel het volgende:
[..]
De helft van NL zit in een huurwoning, pensioen heeft lang niet iedereen en waarom zou men iets vastleggen als het geld gewoon elke maand op gaat?
Gedeeltelijk uit dit artikel:quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:54 schreef GlowMouse het volgende:
Waaruit zou blijken dat het inkomen van een fiscaal partner meetelt voor de nieuwe regeling voor de zorgpremie?
Linkquote:Toeslagpartner 2012
In al deze gevallen moet u het gezamenlijke toetsingsinkomen bepalen van u en uw partner zoals hierboven aangegeven. Het inkomen van de toeslagpartner telt dus volledig mee. Onder toeslagpartner wordt niet alleen uw fiscale partner voor de aangifte inkomstenbelasting verstaan, maar ook anderen die op het zelfde adres staan ingeschreven:
Uw huisgenoot met wie u een notarieel samenlevingscontract hebt gesloten.
Een huisgenoot met wie u samen een kind hebt.
Een huisgenoot die minimaal een kind van u heeft erkend.
Een huisgenoot die al eerder uw toeslagpartner was.
Een huisgenoot met wie u pensioenpartners bent.
Een huisgenoot met wie u hebt gezamenlijk een koopwoning hebt gekocht en samen een hypotheek afgesloten.
Ook een met u samen wonende broer, zus, vriend of vriendin kan toeslagpartner zijn.
Eens, het is echter maar het begin. Tel er wat specialisten, operaties, ziekenhuisverblijven, andere hulp, etc. bij op en het schiet al redelijk op hoor.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:02 schreef iehlaak het volgende:
[..]
De kans dat ik er 30 krijg is erg gering.
Je kent me niet, dat is mijn mentaliteit altijd al geweest zo ongeveer.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:01 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Die laatste opmerking, die mentaliteit.Ik blijf toch nog even hangen in dit topic. Moest lachen. Hoewel het niet grappig is, maar dat de mentaliteit van mensen door zo'n regeerakkoord toch begint te veranderen. Apart om te lezen.
Mijn info was beter (direct Belastingdienstquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:03 schreef DJ-B het volgende:
[..]
Gedeeltelijk uit dit artikel:
[..]
Link
Leuk, maar het gaat niet om toeslagen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:03 schreef DJ-B het volgende:
[..]
Gedeeltelijk uit dit artikel:
[..]
Link
Dat gaat over zorgtoeslag, niet de inkomen gerelateerde zorgpremie.....quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:03 schreef DJ-B het volgende:
[..]
Gedeeltelijk uit dit artikel:
[..]
Link
Dat is de grote vraag dusquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:04 schreef ender_xenocide het volgende:
Maar wordt er hierbij uitgegaan van verzamelinkomen (jezelf + partner) of van je eigen inkomen? Dit kan ik nog nergens uit halen.
Andere kwestie. Die wel aangepakt dient te worden maar even los van de discussie hier staatquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:00 schreef Automatisch het volgende:
[..]
Een chemo kost geen 10k, maar er wordt 10k gedeclareerd. dat is iets anders. Daar moet het dan ook aangepakt worden. Niet bij de burger.
-edit-quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:04 schreef Tha_Duck het volgende:
[..]
Eens, het is echter maar het begin. Tel er wat specialisten, operaties, ziekenhuisverblijven, andere hulp, etc. bij op en het schiet al redelijk op hoor.
Nee, maar een testament zal in die situatie geen drol uithalen. De koopwoning krijg je er niet mee (die is van de bank).quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:59 schreef Wokkel het volgende:
[..]
Het hebben van een testament is geen voorwaarde voor fiscaal partnerschap.
Ik heb naast alle behandelingen, chemo, bestraling, operatie, revalidatie, ook nog eens 6 injecties gehad van 1500 euro per stuk.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 21:53 schreef iehlaak het volgende:
[..]
Op deze manier betaal ik 60 jaar lang een dikke 5k per jaar. Kom ik op 300k. Dat kost een kankerpatient niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |