een feit, met minder schade en slachtoffers is een feest gewoon gezelliger, Of geld dat niet voor feestjes bij jou thuis?quote:
Nee hier kweken we geen fucking pussies Diederik-Dolf.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:12 schreef trigt013 het volgende:
[..]
een feit, met minder schade en slachtoffers is een feest gewoon gezelliger, Of geld dat niet voor feestjes bij jou thuis?
Ik dacht dat oud en nieuw een feest was. Blijkt het eigenlijk een kweekvijver te zijn voor echte mannen....hmmm is sinterklaas ook een kweekvijver voor kleptomanen? Dat was wel een mooi non-argument Seksgod_betaquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:13 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Nee hier kweken we geen fucking pussies Diederik-Dolf.
Heb je wel eens groots Koninginnedag gevierd? Ik maak zelden zo'n grote takkebende mee in de grote stad. Reken maar dat het feest isquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:12 schreef trigt013 het volgende:
[..]
een feit, met minder schade en slachtoffers is een feest gewoon gezelliger, Of geld dat niet voor feestjes bij jou thuis?
Ach man bij ons in Blaricum lopen die kutkoters ook gewoon al jarenlang met zogenaamde Cobra 6 bommen rond.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:10 schreef Faazz het volgende:
[..]
En dat is nou precies de reden dat de regels zijn versoepeld. Illegaal vuurwerk wordt uitgebanned, legaal kwalitatief goed vuurwerk komt beschikbaar. Er vind een mentaliteitsverandering plaats
Eens.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 07:46 schreef admiraal_anaal het volgende:
Figuren die dat beetje lol willen afschaffenVuurwerkslachtoffers zijn een natuurlijke selectie en in een ander geval de dader stevig aanpakken.
Is een prima argument. Niemand is veilig in deze wereld. Dat is een feit.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:15 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Ik dacht dat oud en nieuw een feest was. Blijkt het eigenlijk een kweekvijver te zijn voor echte mannen....hmmm is sinterklaas ook een kweekvijver voor kleptomanen? Dat was wel een mooi non-argument Seksgod_beta
Mijn mening ging over dat een centraal feest/vuurwerk gezellig is door minder slachtoffer en vernielingen.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:16 schreef Faazz het volgende:
[..]
Heb je wel eens groots Koninginnedag gevierd? Ik maak zelden zo'n grote takkebende mee in de grote stad. Reken maar dat het feest is
Jouw mening ging over troep, niet over schade/slachtoffers. (hoewel die er ook zijn tijdens andere festiviteiten)
Hier eindigde een serieuze discussie ben begon de onzin....quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:17 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Is een prima argument. Niemand is veilig in deze wereld. Dat is een feit.
Dat beetje schade en letsel, dat is gewoon vette pech. Blijf de kinders voorlichten, en geef mensen verder lekker hun feestje. Uiteraard moet je mensen die anderen in gevaar brengen daar stevig voor straffen.
Nee dat is stomquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:17 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Mijn mening ging over dat een centraal feest/vuurwerk gezellig is door minder slachtoffer en vernielingen.
10 miljoen schade doe jij af als een beetje pech?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:17 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Is een prima argument. Niemand is veilig in deze wereld. Dat is een feit.
Dat beetje schade en letsel, dat is gewoon vette pech. Blijf de kinders voorlichten, en geef mensen verder lekker hun feestje. Uiteraard moet je mensen die anderen in gevaar brengen daar stevig voor straffen.
Onzin? Waarom onzin? Ik denk dat jij de wereld om je heen niet helemaal snapt knaap. Doden en gewonden horen er bij.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:18 schreef trigt013 het volgende:
[..]
Hier eindigde een serieuze discussie ben begon de onzin....
Ligt aan de handhaving, er zijn duidelijke regels maar het spul is toch wel voor handen. Bij asociaal hardrijden zijn de straffen ook niet gering en toch gebeurt het.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:16 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
Ach man bij ons in Blaricum lopen die kutkoters ook gewoon al jarenlang met zogenaamde Cobra 6 bommen rond.
Onder de noemer onschuldig vermaak, echter door de politie ingeschaald in klasse 3 wat zoveel wil zeggen dat het onder de explosievenwetgeving valt. Zulke bommen hebben de kracht van een handgranaat, letterlijk.
Als je in februari een handgranaat ergens op straat laat ontploffen komt er zo goed als zeker de volgende ochtend een arrestatie team je van je bed lichten maar die koters komen er mee weg omdat het niet te controleren valt.
Ja, risico is er altijd. Het blijft vuurwerk.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:01 schreef Prof_Hoax het volgende:
[..]
Maar ook legaal vuurwerk kan levensgevaarlijk zijn. Denk aan een "pot" die omvalt omdat het kruit net een halve milimeter naar links afschiet door een onefenheid in het karton waardoor hij z'n evenwicht kwijt is... om maar iets te noemen.
Omdat democratie niet betekent "we doen alles wat de meerderheid wil".quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:21 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
10 miljoen schade doe jij af als een beetje pech?![]()
Volgens recent onderzoek is trouwens 2/3 voor een verbod op consumentenvuurwerk dus onbegrijpelijk dat we deze discussie nog steeds moeten voeren in een democratie.
Het is ook onvermijdelijk, want de daders kunnen de 10 miljoen niet dragen. En de maatschappij wilt niet elke keer opdraaien voor de schade en slachtoffers. Ook de ziekenhuizen zijn de gigantische aantal slachtoffers ook zat. Vooral kinderen die slachtoffer zijn geworden gaan door merg en been. Eigenlijk zou elke pro vuurwerk gebruiker even een oud en nieuw kinderen moeten ontvangen op de eerste hulp dan is hij gelijk tegen consumentenvuurwerk.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:21 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
10 miljoen schade doe jij af als een beetje pech?![]()
Volgens recent onderzoek is trouwens 2/3 voor een verbod op consumentenvuurwerk dus onbegrijpelijk dat we deze discussie nog steeds moeten voeren in een democratie.
Je kunt toch je eigen feestje maken zonder dat er vuurwerk bij nodig is? Als dit je feestevreugde verhoogd met O&N is het een beetje triest met je gesteld.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:19 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Nee dat is stom
Heel andere sfeer, veel minder leuk. Niet iedereen is gediend van die grootste gemene deler poep. Maak liever m'n eigen feestje.
Voor iets waar de meerderheid kennelijk tegen is vind ik 10 miljoen anders een aanzienlijk bedrag.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Omdat democratie niet betekent "we doen alles wat de meerderheid wil".
10 miljoen schade, valt best mee toch? Is 0,63 eurocent per Nederlander. Ik heb wel gekkere feestjes meegemaakt dan.
Lol, dat betekend het juist precies.....quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:23 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Omdat democratie niet betekent "we doen alles wat de meerderheid wil".
10 miljoen schade, valt best mee toch? Is 0,63 eurocent per Nederlander. Ik heb wel gekkere feestjes meegemaakt dan.
Als wat m'n feestvreugde verhoogt? Dat vuurwerk? Waarom zou dat triest zijn? Zo is het al vanaf de dag dat ik geboren ben en dat is onlosmakelijk verbonden aan oud en nieuw.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:24 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Je kunt toch je eigen feestje maken zonder dat er vuurwerk bij nodig is? Als dit je feestevreugde verhoogd met O&N is het een beetje triest met je gesteld.
Zoals?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:25 schreef Aldo-MC het volgende:
[..]
Voor iets waar de meerderheid kennelijk tegen is vind ik 10 miljoen anders een aanzienlijk bedrag.
Er zijn kabinetten gevallen over kleinere bedragen.
Daar is al een keer een onderzoek naar gedaan. Waar het op neer kwam is dat een centraal feest met vuurwerk niet te doen was omdat er, heel simpel, slechts rond de 100 gekwalificeerde mensen in NL rondlopen die zich met professioneel vuurwerk mogen bezig houden. Een centraal vuurwerk per gemeente gaat hem niet worden.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 08:19 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Nee dat is stom
Heel andere sfeer, veel minder leuk. Niet iedereen is gediend van die grootste gemene deler poep. Maak liever m'n eigen feestje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |