quote:Orkaan Sandy wint aan kracht
NEW YORK - De orkaan Sandy heeft aan kracht gewonnen voor de Amerikaanse oostkust.
De orkaan bereikt naar verwachting maandagavond lokale tijd het Amerikaanse vasteland, waarschuwde het US National Hurricane Center maandag.
De wind bereikt momenteel maximumsnelheden tot 140 kilometer per uur. De orkaan bevindt zich circa 615 kilometer ten zuidoosten van de stad New York
Volgens de laatste update is het schip inmiddels gezonken en zouden 14 opvarenden zijn gered. De overigen worden vermistquote:Driemaster HMS Bounty is in nood
De HMS Bounty is in nood. De grote driemaster is in ernstige problemen gekomen door orkaan Sandy.
De 17-koppige bemanning heeft inmiddels met reddingssloepen het zeilschip verlaten, dat onder meer bekend is van de film Mutiny on the Bounty (1962) en Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006).
Een HC-130 Hercules vliegtuig heeft contact met de sloepen. De kustwacht stuurt een reddingsvliegtuig of een schip om hen op te pikken.
Het 55 meter lange zeilschip bevindt zich voor de kust van North Carolina. Het maakt water en kan niet meer op eigen kracht vooruit. Het schip is een replica van het gelijknamige schip uit 1787, dat beroemd werd door de muiterij bij Tahiti in 1789.
LiveStreamsquote:Sandy dwingt Obama uit FloridaPresident Obama heeft een campagnebijeenkomst in Florida geschrapt uit zijn programma. De Amerikaanse president keert vanwege de komst van orkaan Sandy eerder terug naar Washington.
Obama keert terug om de voorbereidingen die worden getroffen in verband met Sandy te monitoren en om eventueel actie te ondernemen, zei een woordvoerder van het Witte Huis.
Obama was gisteren in Florida aangekomen. Hij was juist eerder naar deze 'swing state' gegaan vanwege de naderende storm. De bijeenkomst die niet doorgaat, zou in Orlando plaatsvinden. Ook oud-president Bill Clinton zou daarbij aanwezig zijn.
Atlantic City stond toch helemaal onder water?quote:Op maandag 29 oktober 2012 20:46 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Ik zag net de NOS-verslaggever in Atlantic-City op tv, en ik vond het wel meevallen eigenlijk. De blaadjes aan de bomen wapperden een beetje heen en weer en er reed zelfs een auto voorbij. En de straat stond niet eens blank.
Van die wind merken ze daar amper wat hoor.quote:Op maandag 29 oktober 2012 20:48 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Atlantic City stond toch helemaal onder water?
Iddquote:Op maandag 29 oktober 2012 20:52 schreef marcel-o het volgende:
whehe, bij die live youtube link kan je de reacties rechts nieteens bijhouden..
veel camlinks zijn dood btw.
Nee! Niet One57quote:Op maandag 29 oktober 2012 20:04 schreef Starm het volgende:
[ afbeelding ]
Pic van de kraan gepost op Skyscrapercity.
Volgens iemand daar zouden de verticale kabels gebroken zijn, al zit de kraan nog wel aan de scharnierpunten vast
http://www.skyscrapercity(...)6837509#post96837509
Inderdaad, wat een gigantisch vet ding gaat dat worden, nog maar even sparen.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee! Niet One57Wordt zo'n vet gebouw. Zal nu wel enige vertraging krijgen.
Hij staat inderdaad ook echt niet in de weg ofzo.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:06 schreef MrBadGuy het volgende:
Zit CNN te kijken... moet zo'n verslaggever nou echt op een kruispunt staan en zo goed als wegwaaien?![]()
Wat een bagger kwaliteit.. vind de livestream van The Weather Channel beter.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:08 schreef Sheepcidus het volgende:
stormchaser dashcam
http://content.wdtinc.com(...)4613&C=20643&O=10025
quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
Hahahahaquote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
Klinkt allemaal niet zo dramatisch hoor. Beetje fatsoenlijke storm hier doet dat ook.quote:
En straks wordt het echt een superstorm, zijn alle verslaggevers weggeblazen of weggespoeld, en alle internetverbindingen weggevallen.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
Ja maar de piek moet nog komen he. Dan gaat het gemakkelijk tot 150 km/h en zelfs hoger.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:11 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klinkt allemaal niet zo dramatisch hoor. Beetje fatsoenlijke storm hier doet dat ook.
Ik mis het dienbladquote:
Dan wordt het pas tijd om te f5'en. Nu niet.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:12 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Ja maar de piek moet nog komen he. Dan gaat het gemakkelijk tot 150 km/h en zelfs hoger.
CuttyHunk, 107gem pieken 120km/h en oplopend, hebbe hebbe!!quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:12 schreef DarkAccountant het volgende:
[..]
Ja maar de piek moet nog komen he. Dan gaat het gemakkelijk tot 150 km/h en zelfs hoger.
''CNN reports from falling glass pieces off of this building''quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Nee! Niet One57Wordt zo'n vet gebouw. Zal nu wel enige vertraging krijgen.
quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
Heftig idd!quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:16 schreef Selestha het volgende:
http://rt.com/on-air/sandy-sweep-us/
Wordt nu door een moron uit huis gefilmd. Run away you fool, run away!
Waar blijft dat water? Ik zie alleen maar golven binnenkomenquote:Op maandag 29 oktober 2012 21:16 schreef Selestha het volgende:
http://rt.com/on-air/sandy-sweep-us/
Wordt nu door een moron uit huis gefilmd. Run away you fool, run away!
Hooo dan!quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:16 schreef Selestha het volgende:
http://rt.com/on-air/sandy-sweep-us/
Wordt nu door een moron uit huis gefilmd. Run away you fool, run away!
Geweldige stream.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:16 schreef Selestha het volgende:
http://rt.com/on-air/sandy-sweep-us/
Wordt nu door een moron uit huis gefilmd. Run away you fool, run away!
quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:17 schreef J0kkebr0k het volgende:
Over 3 tot 4 uur breekt de hel los, als ik CNN moet geloven.
Minder eten.quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:17 schreef Yveske het volgende:
[..]![]()
kut zoveel popcorn heb k heul nie!
quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:09 schreef Yveske het volgende:
Zo... Ik zit er klaar voor!![]()
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |