Het zijn net mensen he!quote:Op maandag 5 november 2012 10:54 schreef WRH het volgende:
je merkt gewoon dat ouders er niet goed tegen kunnen als je commentaar hebt op A. kinderen in zijn algemeenheid. B. opvoedkwaliteiten.
Dit dus. Op het schoolplein of bij de zwemles vallen de 2 a 3 etterbakjes altijd op. Ook mij. Als ik daar de hele club op ga beoordelen die er rondloopt/zwemt...quote:Op maandag 5 november 2012 10:55 schreef Nielsch het volgende:
Tip voor de niet-ouders: let eens niet alleen op de krijskinderen maar tel ook eens rustige, normale kinderen die je tegenkomt in de openbare ruimte. Ik weet zeker dat deze tweede categorie een stuk hoger ligt dan de eerste. Wij mensen zijn nu eenmaal heel goed in het herkennen van negatief gedrag en zien positief / normaal gedrag vaak over het hoofd.
Ja, dat is een mooi voorbeeld van hoe het niet moet.quote:Op maandag 5 november 2012 10:53 schreef Scorpie het volgende:
Minder ja. Ook menen ouders zich tegenwoordig extra rechten te kunnen toe-eigenen, zoals het voordringen in de rij bij de McDonalds omdat, en ik quote 'Sebastiaan het speelgoedje uit zijn happy meal niet leuk vind'. Afgelopen zaterdag gebeurt.
Dat maakt ze nog niet de waarheid.quote:Vooroordelen zijn niks anders dan ervaringen uit het verleden.
I rest my case...quote:Op maandag 5 november 2012 10:57 schreef Luigi het volgende:
[..]
als je alleen ja- en amenknikkers op je anti-kinderen verhaal wilt, dan ga je maar naar militanteantikinderhaters.nl ofzo.
Ik vind babies alleen vervelend als ze over hun toeren zijn en de ouders niet echt snappen hoe dat nou komtquote:Op maandag 5 november 2012 10:56 schreef Leandra het volgende:
[..]
Kinderen in verschillende leeftijden zijn per definitie een behoorlijk verschil, een baby, dreume, peuter, kleuter, 7-jarige, 12-jarige of 17-jarige zijn compleet verschillende zaken, maar oker welke groep hebben we het eigenlijk?
De klagende kinderlozen zijn iig wel de groep die met het grootste gemak over een huilende baby klagen, al was het alleen maar omdat ze weinig inzicht in leeftijden en bijbehorend gedrag hebben.
Of het gedrag van een kind natuurlijk, en volstrekt normaal is voor een kind van die leeftijd boeit ze niet, ze vinden het storend, dus ze klagen.
Kennelijk ben je niet gediend van tegengas. Dan is iedere ouder opeens vogelvrij. Ja, zo kan ik het ook!quote:
nee je kunt niet begrijpend lezen, mijn reactie slaat niet op het tegengas maar als ik mijn reactie moet uitleggen is het per definitie al redelijk kansloos.quote:Op maandag 5 november 2012 11:00 schreef Luigi het volgende:
[..]
Kennelijk ben je niet gediend van tegengas. Dan is iedere ouder opeens vogelvrij. Ja, zo kan ik het ook!
Wie zegt dat precies? Waarom draai je het nu tot in de extreme?quote:Op maandag 5 november 2012 10:58 schreef Worteltjestaart het volgende:
[..]
Ja, dat is een mooi voorbeeld van hoe het niet moet.
Maar als ik met mijn kinderen en een volle boodschappenkar in de rij van de supermarktkassa sta, moet ik blijkbaar wel tolereren dat de alleenstaande achter mij mag voordringen omdat-ie alleen een mandje met 5 artikelen heeft?
Natuurlijk wel. Hoe in godsnaam dacht mevrouw het recht te hebben om maar even een rij van 5 wachtende klanten te negeren behoudens het voorzien in de wens van haar kleine zoontje? Het is nu niet alsof ze blind, doof en gek was.quote:Jouw voorbeeld heeft niets met specifiek ouders en kinderen te maken.
Dat is ook triest, zowel de reis als het negeren...quote:Op maandag 5 november 2012 10:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind babies alleen vervelend als ze over hun toeren zijn en de ouders niet echt snappen hoe dat nou komtZoals een baby van 2 maanden oud in een vliegtuig meenemen, en het dan gek vinden dat ze bij de start en de landing de hele boel bij elkaar krijst, het kind vervolgens super warm heeft en de moeder in kwestie niet echt doorheeft dat haar kind overhit is
![]()
Herstel, dan vind ik de baby niet vervelend, ik vind de naieve ouders vervelend.
Bovenstaand verhaal gebeurde mij overigens op de terugreis van Fuertaventura 2 maanden geleden.
Maar komt dat omdat ze een ouder is of omdat mevrouw gewoon een asociaaltje met nare eigenschappen is?quote:Op maandag 5 november 2012 11:01 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wie zegt dat precies? Waarom draai je het nu tot in de extreme?
[..]
Natuurlijk wel. Hoe in godsnaam dacht mevrouw het recht te hebben om maar even een rij van 5 wachtende klanten te negeren behoudens het voorzien in de wens van haar kleine zoontje? Het is nu niet alsof ze blind, doof en gek was.
Maar stel nou dat dit 20 van de 30 keer gebeurt, zou jouw beeld van de ouderen in kwestie niet veranderen? Je doet nu net alsof dit soort dingen incidenteel gebeurt, terwijl we juist betwisten dat dit soort 'anti-sociaal' gedrag steeds vaker voorkomt. Is het dan de maatschappij die verandert?quote:Op maandag 5 november 2012 10:58 schreef Nielsch het volgende:
Laatst stond er een hele lange rij voor het rode licht op het fietspad. Iedereen sloot netjes aan, behalve de oudere man van 75. Die fietste de hele rij voorbij en wurmde zich vooraan. Want ja, stel je voor dat je achteraan sluit met het risico dat je nog een keer voor rood moet wachten. Toen ik de man vroeg waarom hij niet gewoon achteraan sloot riep hij boos uit: "Ik ben 75, ik mag voordringen!"
Okee....
Het is nu niet zo dat ik op dit forum elke oudere ga uitmaken voor een asociale voordringer. Het zou wat zijn als we allemaal zo intolerant worden als sommige niet-ouders hier.
In jouw wereld is het al snel kansloos he? Maar goed, probeer het toch eens. In tegenstelling tot jou sta ik er namelijk wél voor open dat ik er naast zit.quote:Op maandag 5 november 2012 11:01 schreef WRH het volgende:
[..]
nee je kunt niet begrijpend lezen, mijn reactie slaat niet op het tegengas maar als ik mijn reactie moet uitleggen is het per definitie al redelijk kansloos.
Zonder haar kind was de noodzaak om voor te dringen niet aanwezig natuurlijk, dus het is lastig te zeggen.quote:Op maandag 5 november 2012 11:02 schreef Luigi het volgende:
[..]
Maar komt dat omdat ze een ouder is of omdat mevrouw gewoon een asociaaltje met nare eigenschappen is?
Dus de oplossing was eigenlijk, kleren uit en dan was 't klaar geweest? Dat is wel dom van die ouders ja.quote:Op maandag 5 november 2012 10:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind babies alleen vervelend als ze over hun toeren zijn en de ouders niet echt snappen hoe dat nou komtZoals een baby van 2 maanden oud in een vliegtuig meenemen, en het dan gek vinden dat ze bij de start en de landing de hele boel bij elkaar krijst, het kind vervolgens super warm heeft en de moeder in kwestie niet echt doorheeft dat haar kind overhit is
![]()
Waarom denk jij dat die ouders dat niet snappen? Ik snap soms heel goed waarom een baby overstuur is, maar je kan het dan ter plekke niet direct dumpen in de gracht helaas.quote:Op maandag 5 november 2012 10:59 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik vind babies alleen vervelend als ze over hun toeren zijn en de ouders niet echt snappen hoe dat nou komtZoals een baby van 2 maanden oud in een vliegtuig meenemen, en het dan gek vinden dat ze bij de start en de landing de hele boel bij elkaar krijst, het kind vervolgens super warm heeft en de moeder in kwestie niet echt doorheeft dat haar kind overhit is
![]()
Herstel, dan vind ik de baby niet vervelend, ik vind de naieve ouders vervelend.
Bovenstaand verhaal gebeurde mij overigens op de terugreis van Fuertaventura 2 maanden geleden.
Uiteraard. Kinderen moéten ook wel mondiger worden want ze moeten optreden tegen iedereen die ze veroordeelt, afserveert en toesnauwt in het dagelijks leven. Brave stille hendrikjes maken geen schijn van kans.quote:Op maandag 5 november 2012 11:03 schreef Scorpie het volgende:
Is het dan de maatschappij die verandert?
Ik snap persoonlijk ouders met kleine kinderen die 5 uur in een vliegtuig gaan zitten dan ook niet. Op de terugreis was het overigens erger met een kind 2 rijen voor me, een babie rechts naast me en een kind achter me die elkaar afwisselden met het krijsenquote:Op maandag 5 november 2012 11:02 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is ook triest, zowel de reis als het negeren...
Ik heb jarenlang in een winkel gewerkt en geloof me, ook heel veel mensen zonder kinderen hebben om een of andere reden een noodzaak om voor te moeten dringen... En dan boos worden als je er als verkoper iets van zegt.quote:Op maandag 5 november 2012 11:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zonder haar kind was de noodzaak om voor te dringen niet aanwezig natuurlijk, dus het is lastig te zeggen.
Omdat degene die naast me zat, een oudere vrouw, al 20 minuten ervoor zei dat het kind oververhit was en die moeder wat kleertjes uit moest doen. Dat de moeder in kwestie vervolgens eerst een fles pakt, een speelgoed pakt en daarna het kind maar dumpt bij oma die gelijk haar truitje uitdoet omdat het kind letterlijk rood was aangelopen zegt natuurlijk genoeg.quote:Op maandag 5 november 2012 11:04 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Waarom denk jij dat die ouders dat niet snappen? Ik snap soms heel goed waarom een baby overstuur is, maar je kan het dan ter plekke niet direct dumpen in de gracht helaas.
Maar je verwacht wel dat ouders hun reacties uitleggen als die jou niet bevallen.quote:Op maandag 5 november 2012 11:01 schreef WRH het volgende:
[..]
nee je kunt niet begrijpend lezen, mijn reactie slaat niet op het tegengas maar als ik mijn reactie moet uitleggen is het per definitie al redelijk kansloos.
Loop eens op een zaterdagmiddag door een gemiddelde supermarkt heen...quote:Op maandag 5 november 2012 11:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik heb jarenlang in een winkel gewerkt en geloof me, ook heel veel mensen zonder kinderen hebben om een of andere reden een noodzaak om voor te moeten dringen... En dan boos worden als je er als verkoper iets van zegt.
En dan moet je nagaan dat er dus nog 20 of meer van zulke mensen om je heen staan en je elke handeling observeren en beoordelenquote:Op maandag 5 november 2012 11:06 schreef Leandra het volgende:
[..]
Maar je verwacht wel dat ouders hun reacties uitleggen als die jou niet bevallen.
Want als je ze aanspreekt op hun opvoedkundige kwaliteiten dan zijn ze geïrriteerd...
Misschien vinden zij het ook per definitie al kansloos als ze hun reactie moeten uitleggen, aan een buitenstaander.
Ach da's feitelijk alleen op internet zo, in het dagelijks leven trekken er maar weinig hun muil open hoor. Alleen op FOK! worden dit soort dingen uitvergroot tot WO3quote:Op maandag 5 november 2012 11:07 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
En dan moet je nagaan dat er dus nog 20 of meer van zulke mensen om je heen staan en je elke handeling observeren en beoordelen
Nee ze trekken hun muil niet open (dat durven ze alleen hier), maar lichaamstaal zegt ook een hoop hoor. Hier blijkt dus wel dat ze het wel denken.quote:Op maandag 5 november 2012 11:08 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ach da's feitelijk alleen op internet zo, in het dagelijks leven trekken er maar weinig hun muil open hoor. Alleen op FOK! worden dit soort dingen uitvergroot tot WO3.
Ik weet het niet want mijn dochter doet dat allemaal niet.quote:Op maandag 5 november 2012 11:09 schreef Brentmeister het volgende:
[..]
Nee ze trekken hun muil niet open (dat durven ze alleen hier), maar lichaamstaal zegt ook een hoop hoor.
Dat zijn dan vast ouders die zonder hun kinderen aan het winkelen zijn, want zo zijn ze, die ouders... Allemaal!quote:Op maandag 5 november 2012 11:05 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ik heb jarenlang in een winkel gewerkt en geloof me, ook heel veel mensen zonder kinderen hebben om een of andere reden een noodzaak om voor te moeten dringen... En dan boos worden als je er als verkoper iets van zegt.
Wat niet?quote:Op maandag 5 november 2012 11:10 schreef Luigi het volgende:
[..]
Ik weet het niet want mijn dochter doet dat allemaal niet..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |