Ze zijn de periode van de dwaling aan het herhalen denk ikquote:Op woensdag 24 oktober 2012 19:58 schreef Peter het volgende:
[..]
Wat een beeldkwaliteit. Hebben ze gedraaid op VHSbanden ofzo?
En wanneer gaat het over treinen?
P-trein: Piekuurtrein. Rijden in vormen van L-trein, IR-trein, IC-trein maar ze zijn er ook die tussen een L- en IR-trein of IR- en IC-trein inzitten. Of nog sneller zijn als de IC-trein.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:16 schreef b2py het volgende:
Wat is het verschil tussen een P-trein en een L-trein? Behalve dat ik weet dat een P-trein een 'piekuur-trein' is..
Hopelijk vergaan deze banden snel..quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:20 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ze zijn de periode van de dwaling aan het herhalen denk ik
IR-Trein?!?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:20 schreef greavy het volgende:
[..]
P-trein: Piekuurtrein. Rijden in vormen van L-trein, IR-trein, IC-trein maar ze zijn er ook die tussen een L- en IR-trein of IR- en IC-trein inzitten. Of nog sneller zijn als de IC-trein.
L-treinen zijn stoptreinen.
InterRegio. Exprestrein die op de belangrijkere stations stopt.quote:
Kom zaterdag naar de Railquiz in Amersfoort dan, daar zul je je niet vervelen denk ikquote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:22 schreef Dr_Flash het volgende:
Zit me echt de tering te vervelen hier over het algemeen.
Awesome. 43 tweetjes en één remy?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 21:08 schreef Guppyfriend het volgende:
Oh ja, staat er ook op
London Overground have ordered a new fleet of 44 train sets (87 carriages) of Bombardier. They will be manufactured in Derby, England.
Mooie plaatjesquote:Op woensdag 24 oktober 2012 20:17 schreef Zug-Chef het volgende:
Vandaag in herfst-beginnnend Nederland:
[ link | afbeelding ]
Op woensdag 24 oktober 2012 reed Husa Transportation weer een beladen steenslagtrein vanuit het voormalig Oost-Duitse Schwarzkollm naar de Amsterdam Westhaven. Aan kop van deze twee maal per week rijdende uit 60 Railpro Fccpps'n bestaande trein zit dit seizoen gelukkig weer een HTRS 1600 ipv een zwarte 189. Het geeft hetgeen toch net wat meer kleur. Al was er op deze woensdag met de opkomende herfstkleuren al genoeg sprake van kleur in het bos. Met ruim 3,5 uur vertraging aan de broek passeert de 1621 als trein 58341 hier ter hoogte van Baarn.
[ link | afbeelding ]
Ook zes jaar na de start van van Connexxion op de Vallelijn rijdt er als gevolg van materieeltekort een blauw bestickerde Plan V tussen Amersfoort en Barneveld Centrum. Voor de dienst op de Valleilijn zijn 5 stellen plus 1 reserve nodig. Connexxion heeft 5 Protos-stellen tot haar beschikking maar hiervan gaat er overdag 1 in onderhoud. De verwachting is dat eind dit jaar een GTW van Stadler Rail deze oudgediende zal aflossen. Op de grauwe 24 oktober 2012 was dit nog niet het geval en zo is de 919 zojuist uit Barneveld Centrum vertrokken als trein 31440 naar Amersfoort.
Don't shoot the messengerquote:Op woensdag 24 oktober 2012 21:16 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Awesome. 43 tweetjes en één remy?
Nee, het wordt gebruikt als ballast. Hierin ligt het spoor en het ballast zorgt voor de stevigheid in het geheel.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 21:18 schreef Flodder450 het volgende:
[..]
Mooie plaatjes!
vraagje: steenslag wordt toch gebruikt voor spoorwegtaluds?
Correct. TfL is alleen de opdrachtgever/concessiebeheerder.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 21:13 schreef Peterselieman het volgende:
Mja, die Overground wordt dus gereden door Deutsche Bahn en MTR uit Hong Kong
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |