Als jij met vrouwen omgaat die een prostaat hebben, dan begin ik het een beetje te begrijpen!quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:21 schreef Weltschmerz het volgende:
Ejaculerende vrouwen in de zin van prostaatvocht?
Maar wees eens eerlijk. Hoeveel van die (heterosexuele) mannelijke vrienden zouden nee zeggen als je eens aanbood wat leuks te doen?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:25 schreef Ripley het volgende:
[..]
En sommige vrouwen kunnen beter opschieten mannen en sommige mannen klikken wel goed met een vrouw. Dat jij een mannenman bent hoeft niet te zeggen dat iedereen dat is natuurlijk. Vrouwen kunnen ook gewoontoffe mensen zijn om mee om te gaan - ik baseer mijn vriendschappen niet op geslacht, maar op karakter
een biertje drinken met Ripley is altijd tofquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:26 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Maar wees eens eerlijk. Hoeveel van die (heterosexuele) mannelijke vrienden zouden nee zeggen als je eens aanbood wat leuks te doen?
Ja natuurlijk, maar dan ben je niet gelijk een beste vriend he.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:28 schreef Re het volgende:
[..]
een biertje drinken met Ripley is altijd tof
Geen idee. Maar dat doet er toch niet toe als ik het niet aanbiedquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:26 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Maar wees eens eerlijk. Hoeveel van die (heterosexuele) mannelijke vrienden zouden nee zeggen als je eens aanbood wat leuks te doen?
Juist.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 14:28 schreef kingmob het volgende:
Ondanks dat je dat soms zou vergeten gezien de reacties, zijn mensen geen slaaf van hun oerdriften.
Zeg, jij bent anders 1 jaar jonger dan ik, Benjamin!quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:31 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Juist.
Alleen denken de testosteron-bommen onder ons hier anders over.
En heel toevallig zijn dat in veel gevallen nog pubertjes, dus niet eens gek.
Het werkt natuurlijk twee kanten op. Ik had al even een hechte vriendschap met mijn vriend voor wij wat kregen en dat had ook niet heel veel langer moeten duren, voelt soms nog wel raar, what the fuck is happeningquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 15:57 schreef Simpel-Zat het volgende:
[..]
Sorry, maar dit is echt een schoolvoorbeeld van vrouwelijke naïviteit op dit onderwerp.
[..]
Ik geloof achter elkaar in jouw oprechtheid hierin, maar het dikgedrukte bewerkstelligde toch ook krullende mondhoeken bij me. Het kan natuurlijk zijn dat je niet aantrekkelijk bent of dat hij homofiel is of dat hij op dit smoor- en smoorverliefd is op een vrouw, maar anders zou hij je absoluut door willen smeren als hij de kans zou krijgen ja. Steek jij je hand er voor in het vuur dat stel jij zou hem verleiden en een avond met spetterende seks in het vooruitzicht zou stellen hij daar niet op in zou gaan?
Het zou kunnen hoor, maar zoals gezegd ben je dan óf onaantrekkelijk óf hij is homo óf een trouwe hond in een relatie. Als dat zo is stel je het antwoord op die vraag eens voor als hij niet in een relatie zou zitten. Jij weet 100.000% zeker dat hij de mogelijkheid om met je te seksen af zou wijzen?
Haha, wedden dat die mannen bovenop je duiken als je dat aanbied?quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:28 schreef Ripley het volgende:
[..]
Geen idee. Maar dat doet er toch niet toe als ik het niet aanbiedEn denk dat mijn mannelijke vrienden met een relatie zeker nee zouden zeggen, al was het alleen maar om het gezeik dat het oplevert. Daarnaast kun je natuurlijk allebei niet lelijk zijn en niet elkaars type zijn.
''in veel gevallen''quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:32 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Zeg, jij bent anders 1 jaar jonger dan ik, Benjamin!
Ja, ze is erg grappig. Maar ze heeft ook nog een heel goed stel hersens dus haar inzichten in van alles en nog wat van haar vernemen is ook de moeite waard, het hoeven niet alleen maar dijenkletsers te zijn. Dat zijn uiteraard eigenschappen in een vrouw waar jij geen prijs op stelt, maar dat is wel een persoonlijke eigenaardigheid die ik wel heb.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:22 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Waarom ben je dan zogenaamd goede vriendinnen met een aantrekkelijke vrouw? Omdat je zo met dr kan lachen of zo?
En wat vindt Ingrid Ofstadtgruppe daarvan?quote:De vrouwen met wie ik echt omga, dus wiens telefoonnummer ik heb en die ik bel op wat mee af te spreken, daar wip ik mee.
Ik heb ook meer mannelijke vrienden dan vrouwelijke, en voor al mijn vrienden geldt dat ik er niet mee wil neuken, dus op hoofdlijnen is dat hetzelfde.quote:Andere vrouwen zijn slechts kennissen die ik wel eens tegenkom bij het uitgaan of zo of op feestjes maar that's it.
Echte vriendschappen, dat zijn een klein aantal mannelijke vrienden, geen behoefte aan vrouwelijke vrienden waar niet mee gewipt kan worden.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Vrouwelijke_ejaculatiequote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:25 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Als jij met vrouwen omgaat die een prostaat hebben, dan begin ik het een beetje te begrijpen!
http://nl.wikipedia.org/wiki/Prostaatquote:Op dinsdag 23 oktober 2012 17:15 schreef Weltschmerz het volgende:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Vrouwelijke_ejaculatie
Je verhalen worden er niet geloofwaardiger op.
"af en toe ook stoeien en knuffelen"quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 16:29 schreef mirjammajrim het volgende:
Nee mannen en vrouwen kunnen geen platonische beste vrienden zijn.
Ik heb het nu 3 keer meegemaakt. Je hebt een mannelijke maat, je kan lekker ouwehoeren en chillen en af en toe ook stoeien en knuffelen. Je weet zeker dat ze niks van je willen maar dan toch ineens na een paar jaar gebeurd er wat.
Nee ik heb er geen vertrouwen meer in. Jammer maar helaas.
Inderdaad, als mijn vriendin me zegt "Kom, we gaan even knuffelen", denk ik: "Juj, seks!". Altijd weer teleurgesteld op de momenten dat het dan ook echt alleen knuffelen betekent...quote:Op woensdag 24 oktober 2012 09:14 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
"af en toe ook stoeien en knuffelen"
Ja vind je het gek dat ze dan meer gaan denken? Voor mannen is beiden, maar zeker knuffelen praktisch voorspel.
Maar ja, dat is weer de eeuwige battle of the sexes: "ja ik wilde enkel knuffelen, jij wilt weer gelijk seks"
Vrouwen
dat ze je borstkas strelen en dat je dan maar blijft wachten tot ze eindelijk omlaag gaan met die handquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:08 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Inderdaad, als mijn vriendin me zegt "Kom, we gaan even knuffelen", denk ik: "Juj, seks!". Altijd weer teleurgesteld op de momenten dat het dan ook echt alleen knuffelen betekent...
Wat kunnen vrouwen toch schattig naïef zijn...
Maar als je er wat van zegt ben je de ongevoelige klootzak die alleen maar aan één ding kan denken en is alle kans verspeeld...quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:25 schreef MikeyMo het volgende:
[..]
dat ze je borstkas strelen en dat je dan maar blijft wachten tot ze eindelijk omlaag gaan met die hand
''Zo werkt de natuur nou eenmaal''quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:29 schreef Re het volgende:
tsja, dat je je zaad in alles wil schieten wat een paar gaten heeft vind ik meer een beperking van jezelf eigenlijk...
De Moral Highground troefkaart, classyquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:29 schreef Re het volgende:
tsja, dat je je zaad in alles wil schieten wat een paar gaten heeft vind ik meer een beperking van jezelf eigenlijk...
Je hebt misschien gelijk. Ikzelf ben redelijk lichamelijk wat betreft knuffelen enzo, dat doe ik ook met familie en vriendinnen. Misschien hebben vrouwen dat sowieso meer als mannen.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:08 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Inderdaad, als mijn vriendin me zegt "Kom, we gaan even knuffelen", denk ik: "Juj, seks!". Altijd weer teleurgesteld op de momenten dat het dan ook echt alleen knuffelen betekent...
Wat kunnen vrouwen toch schattig naïef zijn...
ja iemand moet daar zittenquote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:37 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De Moral Highground troefkaart, classy
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 10:27 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Maar als je er wat van zegt ben je de ongevoelige klootzak die alleen maar aan één ding kan denken en is alle kans verspeeld...
Volgens mij kennen we dezelfde vrouwen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |