Zegt Del Potro dat hij beter is dan Djokovic?quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:55 schreef Morthill het volgende:
Goh, eindelijk wint Delpo weer eens van Fed. Het zou eens tijd worden dat de man die claimt beter te zijn dan Djoko ook echt wint van de toppers.
Hij claimde vorig jaar of zo in een interview dat hij van de hele top kon winnen en dat hij beter kon spelen dan Djokovic op dat moment deed.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:58 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Zegt Del Potro dat hij beter is dan Djokovic?
O, oké. Ben benieuwd hoe hij zich verder ontwikkelt als hij blessurevrij blijft. Nja, als Federer volgend jaar 1 GS wint, ben ik al blij.quote:Op zondag 28 oktober 2012 17:59 schreef Morthill het volgende:
[..]
Hij claimde vorig jaar of zo in een interview dat hij van de hele top kon winnen en dat hij beter kon spelen dan Djokovic op dat moment deed.
Klinkt goed. Ik hoop vooral ook dat dat geldt voor Nadal en ook nog steeds voor Federer.quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:04 schreef Morthill het volgende:
[...]
Volgend seizoen kan wel eens het spannendste gaan worden in een decennium als Federer, Djokovic, Nadal, Murray en Del Potro allemaal topfit zijn.
Had je dit ook gezegd als Federer die laatste tiebreak had gewonnen?quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:08 schreef Rosario het volgende:
[...]
Wat me wel opvalt is dat Federer vooral veel meer fouten maakt sinds z'n Wimbledonwinst. Daar leven z'n tegenstanders van. Hij kon ook niet zo goed omgaan met die diepe ballen van Del Potro.
Ja, ik ookquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:08 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Klinkt goed. Ik hoop vooral ook dat dat geldt voor Nadal en ook nog steeds voor Federer.
Zeker. En dat met een hopelijke sterke Tsonga, Berdych en Ferrer erbij zou eindelijk weer eens echt een leuk jaar kunnen zijn. Al was dit jaar niet onaardig, op het verschrikkelijk saaie gravel-seizoen en Miami/IW na.quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:04 schreef Morthill het volgende:
Mjah, Delpo is natuurlijk een geweldige speler en Federer heeft wel een goed seizoen, maar dat dankt hij ook aan Djoko die wat is ingekakt t.o.v. vorig jaar en Nadal die niet meedoet. Vanaf nu gaat Murray een nog groter gevaar zijn ook.
Volgend seizoen kan wel eens het spannendste gaan worden in een decennium als Federer, Djokovic, Nadal, Murray en Del Potro allemaal topfit zijn.
Dat is nog de race, en die is nu zo bijna up-to-date dat ze die nu laten zien op de hoofdpagina. Maar de 52 weeks staat Fedje nog net op #1, voornamelijk vanwege de WTF die hij vorig jaar won. Maar het is een kwestie van tijd dat Djoko hem voorbij gaat.quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:13 schreef SuperImposed het volgende:
staat fed nu op 1 of op 2
snap er niks meer van
hij heeft 9000 punten volgend atp tour
Maar het is een leuk drietal spelers dat het de toppers moeilijk kan maken (alhoewel vooral Ferrer werkelijk waar nooit van ze wint (behalve murray op gravel). En dat ontbrak er de vorige jaren nog wel eens aan (enigszins tegenstand voor de top 4)quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:13 schreef Morthill het volgende:
Tsonga heeft de laatste stap nog niet kunnen zetten en Ferrer is gewoon een iets mindere Nadal, die is nu ook te oud om nog verder door te zetten. Berdych is imo gewoon een mindere speler dan de eerder genoemde spelers.
bedankt voor de toelichtingquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:14 schreef Norrage het volgende:
[..]
Dat is nog de race, en die is nu zo bijna up-to-date dat ze die nu laten zien op de hoofdpagina. Maar de 52 weeks staat Fedje nog net op #1, voornamelijk vanwege de WTF die hij vorig jaar won. Maar het is een kwestie van tijd dat Djoko hem voorbij gaat.
Ja, het is ook vooral dat die race nu ook belangrijker is. Want iedereen (of de nog niet gekwalificeerden) strijden natuurlijk om de WTF. Leukst en meest up-to-date om te volgen. Meestal switcht de site daarnaartoe na de USOpenquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:17 schreef SuperImposed het volgende:
[..]
bedankt voor de toelichting
dat er 2 lijsten waren was mij bekend
echter dat ze de lijst achter de ranking link op de homepage gaan wisselen maakt het wel verwarrend
Misschien niet, omdat hij dan 'gewoon' gewonnen had. Maar het valt sowieso wel op, vind ik. Als ik de stats erop nou zou slaan, zou ik zweren dat hij meer UEs slaat.quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:09 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Had je dit ook gezegd als Federer die laatste tiebreak had gewonnen?
Feit dat hij niet in 2 sets van delpo won is voor mij een teken dat ie waardeloos speelde. Dus tsjaquote:Op zondag 28 oktober 2012 18:29 schreef Rosario het volgende:
[..]
Misschien niet, omdat hij dan 'gewoon' gewonnen had. Maar het valt sowieso wel op, vind ik. Als ik de stats erop nou zou slaan, zou ik zweren dat hij meer UEs slaat.
Ik reageerde toevallig op jouw post, maar het valt me vaak op hoe vaak wedstrijden helemaal in het voordeel van de winnaar worden uitgelegd terwijl het soms maar een paar punten aan het einde zijn die het verschil maken.quote:Op zondag 28 oktober 2012 18:29 schreef Rosario het volgende:
[..]
Misschien niet, omdat hij dan 'gewoon' gewonnen had. Maar het valt sowieso wel op, vind ik. Als ik de stats erop nou zou slaan, zou ik zweren dat hij meer UEs slaat.
Ow.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:15 schreef Marcoss het volgende:
Federer heeft zich afgemeld voor Parijs
quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ow.Heeft hij gezegd waarom? Wel jammer, wordt volgende week dan zijn laatst week ooit op nummer 1?
quote:„Ik ga niet niet naar Parijs, dat is te veel voor me”, zei de 31-jarige Zwitser. „Ik heb wat last van kwaaltjes en ik wil de tijd hebben om daarvan volledig te genezen.”
Federer, die vorig jaar in Parijs de toernooiwinst greep, hoopt met dit besluit topfit te kunnen beginnen aan de ATP World Tour Finals, die over een week in Londen beginnen.
Ach, dan is het toch nog heel mooi geweest.. Eind 2011 (precies een jaar geleden, voor Parijs) had ik nooit durven dromen dat er überhaupt nog weken op 1 zouden komen. En het is uiteindelijk toch nog een half jaar geworden!quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:27 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ow.Heeft hij gezegd waarom? Wel jammer, wordt volgende week dan zijn laatst week ooit op nummer 1?
quote:
Da's waar. Dan maar hopen dat hij de Masters wint.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:31 schreef WismutVeilchen1983 het volgende:
[..]
Ach, dan is het toch nog heel mooi geweest.. Eind 2011 (precies een jaar geleden, voor Parijs) had ik nooit durven dromen dat er überhaupt nog weken op 1 zouden komen. En het is uiteindelijk toch nog een half jaar geworden!
Ik zou het aan het einde van het jaar niet goedkoop willen noemen. Djoko heeft een uitstekend jaar gedraaid, al lijkt het vergeleken met 2011 al snel 'minder'. Fed heeft het vooral tussen november 2011 en maar 2012 en op Wimbledon goed gedaan. Voor het overige heeft hij eigenlijk gewoon een 'doorsnee' jaar gedraaid, maar hij kwam na Wimbledon qua punten ineens uitstekend uit. Nu komt het moment dat hij moet verdedigen en valt het ineens erg op als hij een toernooi overslaat.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:33 schreef Morthill het volgende:
krijgt Djoko goedkoop de nummer 1 positie
De strijd was altijd al opgepoetst. Djokovic was al ruim favoriet na de US Open en na Shanghai was het gewoon al zeker. Geen kans dat zowel Federer drie toernooien in drie weken wint als dat Djokovic zich dan niet verbeterd vergeleken vorig jaar.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:43 schreef Morthill het volgende:
Ik bedoel niet dat hij het niet verdient of zo. Slechts dat het een vrij anticlimactisch is. Ze zaten boven op elkaar en dan op het laatst gaat die strijd als een nachtkaars uit.
Is het niet zo dat masters verplicht zijn, en je die alleen mag missen bij een blessure?quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:23 schreef Tim86 het volgende:
Federer speelt altijd alleen maar Shanghai of Parijs..zo lame om dan nu weer pas op het laatste moment af te melden
Volgens mij mag je er 1 missen en bij Canada trok Fed zich terug met een blessure geloof ik? Kan ernaast zitten, maar ik vind dit zo'n kansloze poppenkast..ieder jaar hetzelfde, vraag is alleen of hij Shanghai of Parijs gaat spelen..normaliter is het dan Parijs.quote:Op zondag 28 oktober 2012 22:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Is het niet zo dat masters verplicht zijn, en je die alleen mag missen bij een blessure?
Federer mag er zoveel missen als hij wil. Als je meer dan 600 wedstrijden gespeeld hebt, 31 of ouder bent en minimaal 12 jaar actief bent is geen enkele Masters meer verplicht.quote:Op zondag 28 oktober 2012 23:03 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Volgens mij mag je er 1 missen en bij Canada trok Fed zich terug met een blessure geloof ik? Kan ernaast zitten, maar ik vind dit zo'n kansloze poppenkast..ieder jaar hetzelfde, vraag is alleen of hij Shanghai of Parijs gaat spelen..normaliter is het dan Parijs.
We zullen het nooit weten. Djokovic was vorig jaar ook erg zwak aan het eind van het seizoen.quote:Op zondag 28 oktober 2012 22:55 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
De strijd was altijd al opgepoetst. Djokovic was al ruim favoriet na de US Open en na Shanghai was het gewoon al zeker. Geen kans dat zowel Federer drie toernooien in drie weken wint als dat Djokovic zich dan niet verbeterd vergeleken vorig jaar.
Meer de verdienste van bekend choker Klizan.quote:Op maandag 29 oktober 2012 13:02 schreef Salamando het volgende:
Seppi.
5-2* achter in de derde set en *5-2 achter in de tiebreak, toch nog winnen met 7-5.
Echt waar? Leuke regel.quote:Op maandag 29 oktober 2012 02:04 schreef wimderon het volgende:
[..]
Federer mag er zoveel missen als hij wil. Als je meer dan 600 wedstrijden gespeeld hebt, 31 of ouder bent en minimaal 12 jaar actief bent is geen enkele Masters meer verplicht.
[...]
We weten het wel.quote:Op maandag 29 oktober 2012 08:15 schreef Morthill het volgende:
[..]
We zullen het nooit weten. Djokovic was vorig jaar ook erg zwak aan het eind van het seizoen.
Vorig jaar won hij er toch drie op rij? Basel, parijs en YE?quote:Op maandag 29 oktober 2012 13:59 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
We weten het wel.Na Shanghai was het gewoon 99% zeker dat Djokovic YE#1 zou zijn en dat is het makkelijk geworden. Onder andere omdat Federer sinds mensenheugenis niet drie toernooien back to back heeft gespeeld, laat staan gewonnen. Het toernooischema, zonder rust tussen Paris Bercy en WTF maakte het eigenlijk al een gedane zaak.
Maar toen zat er een week tussen nog.quote:Op maandag 29 oktober 2012 15:50 schreef WismutVeilchen1983 het volgende:
[..]
Vorig jaar won hij er toch drie op rij? Basel, parijs en YE?
Nee, we weten het nietquote:Op maandag 29 oktober 2012 13:59 schreef VerdwaasdeVogel2 het volgende:
[..]
We weten het wel.Na Shanghai was het gewoon 99% zeker dat Djokovic YE#1 zou zijn en dat is het makkelijk geworden. Onder andere omdat Federer sinds mensenheugenis niet drie toernooien back to back heeft gespeeld, laat staan gewonnen. Het toernooischema, zonder rust tussen Paris Bercy en WTF maakte het eigenlijk al een gedane zaak.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |