Succes straks! Maar dat gaat vast helemaal goed komenquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 01:02 schreef De_Sosjaalist het volgende:
Pfff... morgen dan eindelijk mijn gesprek met de huisarts. Ik ben doodzenuwachtig en volgens mij ga ik daar voor een zondvloed zorgen, maar toch ben ik opgelucht dat ik mijn verhaal in de medische hoek kan droppen. Ben heel benieuwd wat er daarna gaat gebeuren...
Nee, maar dat lag sowieso al niet voor de hand, bijna alle niet-christelijke partijen hebben het Roze stembusakkoord ondertekend en hadden zich dus al gecommitteerd aan het invoeren van deze wetswijziging.quote:Op maandag 29 oktober 2012 23:02 schreef Onderweg het volgende:
Een wetsvoorstel kan ingetrokken worden. Dat lijkt iig niet te gebeuren.
In het Roze Stembusakkoord staat ook:quote:Nee, maar dat lag sowieso al niet voor de hand, bijna alle niet-christelijke partijen hebben het Roze stembusakkoord ondertekend en hadden zich dus al gecommitteerd aan het invoeren van deze wetswijziging.
Dat pakt nu toch ook iets anders uit met het regeerakkoord. De weigerambtenaar kan er nog wel 20 jaar zijn .....quote:2/ Afschaf gewetensbezwaarde ambtenaren. Met een wettelijke regeling wordt er zo spoedig mogelijk een einde gemaakt aan de zogenaamde ‘weigerambtenaar’.
Wat houdt dit in voor jullie?quote:Op maandag 29 oktober 2012 18:55 schreef robinpunt het volgende:
Ander goed nieuws is dat het schrappen van de sterilisatie-eis is opgenomen in het regeerakkoord dat vandaag is gepresenteerd.
Dat we onze naam en geslacht kunnen veranderen zonder dat we daar voor hoeven te worden geopereerd.quote:
En dat het niet meer via de rechter hoeft straks. Dat vind ik ook een hele verbetering!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:20 schreef wonderer het volgende:
Dat we onze naam en geslacht kunnen veranderen zonder dat we daar voor hoeven te worden geopereerd.
Nou ja, dat staat er nietquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:22 schreef Abby79 het volgende:
[..]
En dat het niet meer via de rechter hoeft straks. Dat vind ik ook een hele verbetering!
En dat scheelt weer een pakweg 1000 euro aan nodeloze kostenquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:22 schreef Abby79 het volgende:
[..]
En dat het niet meer via de rechter hoeft straks. Dat vind ik ook een hele verbetering!
Ohh chill, SRS in Alkmaar! Dat is maar iets van 20 minuten rijdenquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 17:38 schreef Maisnon het volgende:
Zo, weer lekker een dag in Amsterdam geweestzoveel wachten altijd. Bleek dat in mn bloedprikken van 4 maanden terug eruit kwam dat het controlerende schildklierhormoon te hoog of te laag was, anyways, ik moest bloedprikken om de directe schildklierwaardes te krijgen. Bij zo'n bloedprik zuster die ik al een keer eerder had, ze herkende me ook, superaardig die
Nouja, dat zou kunnen wijzen op hypothyroidism oftewel een tragere schildklier, ik check net de symptomen, heb ze zo ongeveer allemaaldus zou me niks verbazen als daar een hoop klachten vandaan komen. Ben wel benieuwd wat er uit dit bloedprikken komt, ik ga gewoon bellen.
Verder ging het ineens over SRS en daarvoor op de wachtlijst komen en die speciale ontharing enzo, dat was voor mn gevoel best plots, Jos vroeg ook meteen of ik in Alkmaar of in Amsterdam wilde geopereerd worden enzohohoho wacht even.. wordt binnenkort door een medewerkster gebeld die daar over gaat en dan weet ik ook hoe het met wachtlijsten zit enzo.. spannend
Niet vanaf het zuiden van het landquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 18:01 schreef Nezhi het volgende:
Ohh chill, SRS in Alkmaar! Dat is maar iets van 20 minuten rijden
Op mijn kin voel ik er heel weinig van, maar op mijn povenlip is het voor mij best pijnlijk. Het wisselt nogal per behandeling hoeveel last ik er van heb. De ene keer heb ik die dag een rood gezicht met uitslag, de andere keer merk ik weinig.quote:Op zondag 28 oktober 2012 00:58 schreef De_Sosjaalist het volgende:
Is dat eigenlijk pijnlijk, zo'n behandeling? En... hoeveel kosten die behandelingen eigenlijk?
Dan zou ik ook gillend naar huis gaan, kan er niks aan doen maar ik heb echt totaal niets met dragqueens en zo'n chaser kan van mij echt de klere krijgenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 16:35 schreef Venus-Castina het volgende:
Die dag was georganiseerd in café De Lellebel en zat vol met chasers (wel een voordeel, je drinkt de hele avond voor niets) en dragqueens.
Ze zeiden dat ze er niet op lette, op dat soort zaken, dat ze voornamelijk keken naar of een persoon in het bedrijf past. Ik wacht maar afquote:Op woensdag 31 oktober 2012 20:01 schreef wonderer het volgende:
Ik hoop echt dat eht geen gevolgen gaat hebben voor je sollicitatie... maar misschien ben ik wel een beetje doemdenker
Ah ja dat. Ik heb in die wachtkamer ook hele diverse types getroffen. Van gewoon goed geklede nette dames, stoere sportschoolbinkies en inderdaad ook vreselijk ordinaire te zwaar opgemaakte dellen in te korte rokjes met plat accent. Transgenders komen uit alle rangen en standen zullen we maar zeggen.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 16:19 schreef Maisnon het volgende:
Tsja, je moet iedereen in z'n waarde laten natuurlijk, maar ik vond dat soort dingen in het begin toch een beetje afschrikwekkend om het proces in te gaanlangzaam kom ik er ook wel achter dat iedereen totaal anders is en dat er een boel verschillende kanten aan zijn, maar toch
Maar dat geeft niet dat je in een winkel werkt, jij hoeft je nergens voor te verbergen hoorquote:Op woensdag 31 oktober 2012 21:17 schreef Fixers het volgende:
Ik heb me altijd voorgenomen niet met losse opvullingen in de weer te gaan. Mijn vullen of kweken dilemma is uiteindelijk kweken geworden. Volgens mij mag ik niet klagen over de voortgang. Als ik t.z.t. aan de BH ga (ik vermoed tegen de kerst dat het wel nodig gaat zijn, traplopen begint al best wel gevoelig te worden.) Dan ga ik de gewone push-up niet uit de weg, dat dan weer wel.
Ik denk dat als ik mijn kleding een stapje vrouwelijker maak op het werk dat dan ook de vibe die ik overbreng op anderen meer die kant op uitslaat. Maar toch, het is de volgende grote stap en best eng! Ik kan me niet verbergen achter een bureau, ik werk in een winkel.
Het innerlijk verandert niet echt hoor, dat was al van het andere geslacht.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:17 schreef LompeWorst het volgende:
Ik heb even een vraagje, en dit is niet uit troll.
Maar stel jullie veranderen echt, qua uiterlijk en innerlijk, van geslacht.
Verschilt van persoon tot persoon. Volgens mij vertellen de meesten het uiteindelijk wel als het serieus wordt.quote:En jullie gaan dan onder jullie 'nieuwe' geslacht daten.
Vertellen jullie mogelijke partners over jullie oude geslacht?
Bedankt voor je antwoord.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:27 schreef Joanne35 het volgende:
[..]
Het innerlijk verandert niet echt hoor, dat was al van het andere geslacht.
Daarom willen we het uiterlijk ook aanpassen
[..]
Verschilt van persoon tot persoon. Volgens mij vertellen de meesten het uiteindelijk wel als het serieus wordt.
Dan raad ik je aan om vanaf nu tegen al je dates te vertellen dat je moeite hebt met mensen die transseksueel zijn. Je weet immers maar nooit...quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:31 schreef LompeWorst het volgende:
[..]
Bedankt voor je antwoord.
Ik vind het gewoon een eng idee dat er mensen zijn die het niet zouden vertellen.
Brrrr
Waarom zou dat eng zijn? Een transgender past het lichaam aan op het gender. Het zou aparter zijn om zonder dat je het weet een relatie te hebben met een transgender die juist niet in transitie is geweest want dan zit je in een ander soort relatie (homo- of juist heteroseksueel) zonder dat je het weet.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:31 schreef LompeWorst het volgende:
[..]
Bedankt voor je antwoord.
Ik vind het gewoon een eng idee dat er mensen zijn die het niet zouden vertellen.
Brrrr
Ja, je hebt gelijk. ik was niet echt bewust aan het discussiėren, ik schreef gewoon even wat ik dacht. Niet dat het mij iets uitmaakt of mijn date als man of vrouw geboren is hoor.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:45 schreef Joanne35 het volgende:
Ik denk eerlijk gezegd niet dat het veel zin heeft om die discussie met hem aan te gaan. Als ik dit soort mensen tegenkom tijdens het daten is het simpelweg... NEXT!
Ik doelde vooral op dit scenario. Zou rare manier van vertrouwensrelatie zijn.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:41 schreef robinpunt het volgende:
[..]
Waarom zou dat eng zijn? Een transgender past het lichaam aan op het gender. Het zou aparter zijn om zonder dat je het weet een relatie te hebben met een transgender die juist niet in transitie is geweest want dan zit je in een ander soort relatie (homo- of juist heteroseksueel) zonder dat je het weet.
Dat 'brr' suggereerde anders van welquote:Op zaterdag 3 november 2012 00:51 schreef LompeWorst het volgende:
[..]
Was totaal niet aanvallend oid bedoeld.
Volgens mij bedoelde je het andersom maar enfinquote:Op zaterdag 3 november 2012 00:51 schreef LompeWorst het volgende:
[..]
Ik doelde vooral op dit scenario. Zou rare manier van vertrouwensrelatie zijn.
Was totaal niet aanvallend oid bedoeld.
Ja, dat dacht ik ook. Maar eigenlijk zit er niet zo veel verschil tussen het scenario dat jij beschreef en het scenario dat hij in zijn hoofd heeft. In beide gevallen wordt er iets achtergehouden in de relatie.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:58 schreef robinpunt het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelde je het andersom maar enfin
Ik weet het niet... Als ik in een relatie zit met een man en op een dag zegt 'ie dat hij is geboren als vrouw, verandert er niks. Maar als ik in een relatie zit met een vrouw maar haar gender is mannelijk, dan zit ik in een relatie met een man zonder dat ik dat weet.quote:Op zaterdag 3 november 2012 00:59 schreef Joanne35 het volgende:
[..]
Ja, dat dacht ik ook. Maar eigenlijk zit er niet zo veel verschil tussen het scenario dat jij beschreef en het scenario dat hij in zijn hoofd heeft. In beide gevallen wordt er iets achtergehouden in de relatie.
Haha! Waarom?quote:Op zaterdag 3 november 2012 01:06 schreef Maisnon het volgende:
Ik ben nog steeds benieuwd hoe jij eruit ziet robin
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |