Je shirt uit de wasmachine halen en vergeten om in de droger te doen kan ook behoorlijk erg zijn.quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:48 schreef MrGuma het volgende:
Net wezen sporten maar op een gegeven moment ging ik toch stinken. Gadverdamme zeg. Echt een smerige eiwitlucht.
Realiseerde me toen ook dat ik vandaag brinta, 2 volkoren brood, wat groente en bijna 2liter melk hv op had. Volgende keer maar even wat beter nadenken voordat ik ga trainen. Had ook meteen m´n dag niet qua gewichten.
Woensdag nog maar een keer haha.
Omdat je zweet stonk ging je training niet goed?quote:Op maandag 22 oktober 2012 20:48 schreef MrGuma het volgende:
Net wezen sporten maar op een gegeven moment ging ik toch stinken. Gadverdamme zeg. Echt een smerige eiwitlucht.
Realiseerde me toen ook dat ik vandaag brinta, 2 volkoren brood, wat groente en bijna 2liter melk hv op had. Volgende keer maar even wat beter nadenken voordat ik ga trainen. Had ook meteen m´n dag niet qua gewichten.
Woensdag nog maar een keer haha.
Nee te weinig eten waarschijnlijk, zal wat zijn als mn zweet de oorzaak wasquote:Op maandag 22 oktober 2012 20:58 schreef 16meter het volgende:
[..]
Omdat je zweet stonk ging je training niet goed?
wat
quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:03 schreef StraatSoldaat het volgende:
Ik werd laatst door iemand gespot die een volgens mij al een week lang met dezelfde onderbroek aanliep
Pff, ik ga het hardlopen ook weer serieus aanpakken, trainen voor strongman run 2013. Wordt nu al bang van de hoeveelheden die ik moet gaan eten..quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:39 schreef Kerol het volgende:
Vandaag ruim 4.000 cal gegeten en nog 600 onder onderhoud
Dankzij 18km hardlopen
Heerlijk toch, zoveel eten?quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:41 schreef fathank het volgende:
[..]
Pff, ik ga het hardlopen ook weer serieus aanpakken, trainen voor strongman run 2013. Wordt nu al bang van de hoeveelheden die ik moet gaan eten..
Lijkt me oor erg vet om dat te gaan doen de strongman run. 20 kilometer is wel echt veel met hindernissen. Vandaag weer eens gaan hardlopen. Ze gaan ook een soort van kickbox lessen geven bij fit4free maar dan non contact. Ga dr eens kijken moet wel goed voor de conditie zijn.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:41 schreef fathank het volgende:
[..]
Pff, ik ga het hardlopen ook weer serieus aanpakken, trainen voor strongman run 2013. Wordt nu al bang van de hoeveelheden die ik moet gaan eten..
Ik moet haast wel, vandaag 2 uur gefietst op mijn stadfiets. +- 40 km van de ene naar de andere campus aan de compleet andere kant van Antwerpen en weer naar mijn kamer toe. Campussen liggen zo ver uit elkaar hier dat ik echt extra moet gaan eten. Met de bus duurt alles net zo lang dus zoveel maakt het mij ook niet uit. Goede conditie is altijd mooi meegenomen.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:39 schreef Kerol het volgende:
Vandaag ruim 4.000 cal gegeten en nog 600 onder onderhoud
Dankzij 18km hardlopen
Eigenlijk nog meer mensen hier die ook om conditie geven?
Merk wel dat ik het steeds meer nodig ga hebben. Zeker nu ik lunges in m´n programma heb gegooid. Na 1-2x door de breedte van een standaard sportzaal ben ik helemaal buiten adem. Dat wil ik dus mooi even weggewerkt hebben.quote:Op maandag 22 oktober 2012 21:39 schreef Kerol het volgende:
Vandaag ruim 4.000 cal gegeten en nog 600 onder onderhoud
Dankzij 18km hardlopen
Eigenlijk nog meer mensen hier die ook om conditie geven?
klinkt als niet perfect...quote:Op maandag 22 oktober 2012 23:41 schreef MrGuma het volgende:
Sapstengel heeft dit weekend het perfecte meisje gevonden, helaas is ze lesbisch. Spijtig Sapstengel
Wat ik ook belangrijk vind in de redenering push/pull/leggs, is dat je de belangrijkste stabilisers / synergisten niet nog aan het herstellen wilt hebben op een dag dat je een grote spiergroep pakt.quote:Op zondag 21 oktober 2012 17:41 schreef Luchtkoker het volgende:
[..]
Wat betreft je eerste uitspraak, dat is een manier om het te bekijken. Je merkt dat je inderdaad omdat je bijv met borst al triceps meepakt, dat je veel minder zwaar je triceps kan pakken op het begin, maar anderzijds wil je ze gewoon naar een punt van afbraak brengen zodat ze incentief hebben om te supercompenseren. Als je eerst borst doet zijn ze dus al inderdaad geworked en hoef je minder nog te doen om ze naar dat gewenste 'kapot zijn' punt te brengen.
Benen/schouders apart, helemaal eens. Eerst deed ik ook een 3-way split met benen en schouders op 1 dag (en dan 4 oefeningen benen, 3 schouders), maar vind het toch chiller om het op 2 aparte dagen te doen en dan beide wat uitgebreider.
Erger: je huisgenoot die denkt dat de in zweet doordrenkte kleding in je wasmachine gewassen is en direct in de droger pleurt. En de droger die vervolgens lekker trouw het uit de kleding verdampte zweet de kamer inpompt. Heel het huis meurde naar zweetsokkenquote:Op maandag 22 oktober 2012 20:53 schreef kevin_ het volgende:
[..]
Je shirt uit de wasmachine halen en vergeten om in de droger te doen kan ook behoorlijk erg zijn.
Wat je hier noemt is heel belangrijk.quote:Op dinsdag 23 oktober 2012 00:43 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Wat ik ook belangrijk vind in de redenering push/pull/leggs, is dat je de belangrijkste stabilisers / synergisten niet nog aan het herstellen wilt hebben op een dag dat je een grote spiergroep pakt.
Als je bijvoorbeeld maandag triceps kapot traint en je woensdag borst wilt pakken, heb je dikke kans dat je triceps nog niet helemaal hersteld zijn, waardoor je je borst vanwege gebrekkige kracht in je triceps niet helemaal kapot kunt trainen. Ook vertraag je het herstel in je triceps.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |