Goh, wat vervelendquote:Op maandag 29 oktober 2012 21:52 schreef hilliebillie het volgende: Dit alles ook in combinatie met flinke luiers waar toevallig elke keer mijn man bij uit komt
![]()
Hier ben ik juist steeds de sjaak. Vandaag had-ie een luier die naar roquefort rook. Ik lieg het niet!quote:Op maandag 29 oktober 2012 21:52 schreef hilliebillie het volgende:
Hier ook tandjesleed. Meneer is al een paar dagen slecht van zin rond etenstijd totdat ie in bed ligt 's middags en 's avonds (al gaat dat wel vooraf aan wat strubbelingen). Minder goed eten ook en links en rechts onder twee flinke bulten en ik dacht boven ook wat te voelen, maar mocht daarna niet nog een keer voelen, dus even afwachten wat er allemaal door komt. Dit alles ook in combinatie met flinke luiers waar toevallig elke keer mijn man bij uit komt![]()
Hier morgen de BMR prik ben benieuwd hoe hij er op reageert zeker ook zo in combinatie met z'n tandjes pijn. En ben ook zeer benieuwd hoe groot m'n grote is
Dank! Wat en enthousiasme!quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 20:48 schreef Beessie-Jen het volgende:
jemig! is Danne ook al 1??? Ongelofelijk!![]()
Ook Nirak en Faithz van harte gefeliciteerd met jullie mannetje!!![]()
![]()
en welkom!
Ja zou ik doenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:47 schreef Susie het volgende:
Even een vraagje; vind het eigenlijk best fris buiten (gewoon koud, brrrr, geef mij maar lente!), als ik ga wandelen is het dan "beter" om die voetenzak al te gebruiken? Ze zit natuurlijk gewoon stil in die wagen, lijkt mij wat koud? Wat doen jullie?
Ja, vd week nog bij Ikea... kind nog compleet met jas aan, dicht en wel.... Ikea nota bene, niet dat je even 2 tellen binnenrent en weer weg bent.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 08:57 schreef Juud79 het volgende:
Jup, in ben niet zo van het enorm inpakken, maar kindjes zitten stil. Dus hier zit sinds een week of drie de voetenzak in de wandelwagen. Ook de handschoenen in dr jas (voor de zekerheid) en als we echt buiten wandelen/fietsen doe ik haar een dun mutsje op.
Wel doe ik alles open en los als ik in winkels ben, ik zie soms wel eens kindjes met rode koontjes, die ouders doen dan niet even de muts af en jas open als ze in de winkel gaan waar de kachel aan is, zo sneu vind ik dat.
Totdat het écht koud wordt. Dan laat ie hem wel zitten hoorquote:
Oeh, dat is lef hebben, een drumstel voor de eerste verjaardagquote:Op vrijdag 2 november 2012 14:25 schreef Nirak het volgende:
Baum?! Haha, misschien moet je eens vragen waar die is, en wijst hij dan dr boom aan
Hier net weer even gespeelt met een van zijn favo verjaardagscadeautjes:
[ afbeelding ]
Maar aangezien hij nog niet zo stabiel zelf kan staan moet dat met begeleiding
Geen herrie, er zitten doeken op gespannen ipv vellen, dus dat klinkt dof ipv knallenquote:Op vrijdag 2 november 2012 15:02 schreef Susie het volgende:
Hier is gewoon een emmertje of bekertjes voldoende om uren plezier van te hebben, dingen erin stoppen er weer uit halen en er weer in doen, ff schudden tussendoor en dat wordt tig keer herhaalt!![]()
Lijkt mij een hoop herrie geven zo'n drumstel!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |