Hai,
Net terug van een midweekje weg dus nog niet bijgelezen. Dat ga ik nu ff doen.
Alvast een egopost: Dinsdagavond lekker uit eten geweest en bij vertrek nog ff naar het toilet: bloed
Dus ik redelijk in paniek mijn vent dat toilet in gesleurd om te laten zien

en gezegd dat hij de auto moest halen. Die stond nog op het park dus duurde zo'n 20 minuten voor hij terug was.
Ik heb mijn vk gebeld en die stuurde me naar het dichtstbijzijnde ziekenhuis. Gelukkig ongeveer in dezelfde regio als waar ik woon (ziekenhuis in Dirksland, woon in Spijkenisse).
Moest ik daar eerst een zwangerschapstest doen, vent over de zeik natuurlijk, want daar zaten we niet op te wachten. Zegt die man "ja het is ook vrij nutteloos". Echt, waarom dóé je het dan?
Door naar de gyn die een inwendige echo deed en gelukkig (understatement van de eeuw!) was het met kindjelief alles goed. Dit had ik dus niet verwacht gezien de hoeveelheid bloed, dus toen kwamen de tranen wel, wat een opluchting.
Bloeden was ook nagenoeg gestopt. Hij heeft wat kweekjes genomen en daar krijg ik volgende week donderdag de uitslag van. Mocht het weer én meer gaan bloeden (mijn god hoeveel bloed moet je verliezen?!) dan moest ik aan de bel trekken.
Dus de volgende dag zaten we om 10.00 weer in de auto
Met de dopler geluisterd en nog steeds alles in orde en verder konden ze niets voor me doen. Rust houden is het devies. Gisteren is het bloeden uiteindelijk gestopt, maar mán wat een stress!
Komende week mag ik niet werken van de vk, dus dat doen we dan ook maar braaf niet. Dinsdag extra controle bij de vk en dan gesprek van donderdag afwachten.