Bij dezelfde kill:quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:54 schreef tdrone het volgende:
kill 3:
bart:
Favoriete game transport tycoon (trein die voorbijraast)
favo film lord of the rings > pakt ring van tv
Fogel:
jehova in pohi (geloof)
quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:48 schreef Bart het volgende:
Mede-dorpsgenoten. We zijn het er inmiddels allemaal over eens dat Chuck een mafiakopstuk was. Vķķr de gewelddadige maar terechte lynchpartij was de meerderheid er al achter, maar nu heeft iedereen zekerheid.
Wat echter niet vergeten mag worden, is het volgende. Op het moment dat er reeds overduidelijke bewijzen tegen Chuck waren, vonden TV en Liesje het nodig om ons te vertellen dat Chuck absoluut geen mafia was. Zie de volgende quotes ter herinnering:
[..]
[..]
Ik kan geen enkel andere reden verzinnen om dit soort uitspraken te doen over iemand die overduidelijk mafia was, tenzij je natuurlijk zelf mafia bent. Vulture probeerde het tij voor zichzelf nog te keren door op zijn casa-genoot Chuck te stemmen inzake de lynchpartij, maar wie trapt daarin? Ik niet.
Hierbij dan ook het dringende verzoek aan onze nobele burgemeester om een dubbele lynchpartij in te stellen voor deze twee ongure sujetten. Ik ga ervan uit dat onze burgervader dit verzoek honoreert, er is immers maar één reden om het te weigeren. U kunt allen zelf wel bedenken welke reden dat is. Verder hoop ik op uw aller gezonde verstand door op Liesje en Vulture te stemmen voor morgen 19.00 uur. Ik zal dat in ieder geval wel doen.
Ja, maar tegelijk durf ik niet teveel aan te dragen omdat dat dan ook weer meteen verdacht is ofzo. Everything you say can and will be used against you (te zien aan mensen die "archieven" opentrekken, etc).quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:55 schreef lynda het volgende:
[..]
Iedere vorm van inbreng word gewaardeerdIk heb volgens mij ook al meerdere keren aangegeven van hey goed gevonden! Goede inbreng en gister vroegen Liesje en ik ook nog wat snappen jullie niet aan de hints. Gewoon spuien in het topic
![]()
Vulture lijkt me meer kill 2quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:58 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Bij dezelfde kill:
TheVulture heeft een televiezierringtopic in z'n pohi. Al lijkt die me erg voor de hand liggend.
Kom maar op met de hints tegen mij dan.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:59 schreef Isdatzo het volgende:
thevulture is al vanaf minuut 1 verdacht. Ik wacht iig nog ff de hints af voordat ik besluit om al dan niet een dubbele lynch te doen. Dat liesje maffia is lijkt me eigenlijk een zekerheidje ondertussen.
Heb jij nou net een nieuw tagje gekregen of kom ik onder een steen vandaan?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:59 schreef Isdatzo het volgende:
thevulture is al vanaf minuut 1 verdacht. Ik wacht iig nog ff de hints af voordat ik besluit om al dan niet een dubbele lynch te doen. Dat liesje maffia is lijkt me eigenlijk een zekerheidje ondertussen.
Ik snap hem helemaal.. En dat is nou onder andere onderdeel van het spelquote:Op woensdag 17 oktober 2012 21:59 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ja, maar tegelijk durf ik niet teveel aan te dragen omdat dat dan ook weer meteen verdacht is ofzo. Everything you say can and will be used against you (te zien aan mensen die "archieven" opentrekken, etc).
En hoe harder je roept dat je onschuldig bent, hoe meer mensen je dood willen hebben. Chuck wilde zelfs zichzelf doodhebben uiteindelijk![]()
Dat maakt het wat lastig voor mij om te begrijpen wat ik wel en niet kan zeggen/vragen zonder dat ik iemand op mijn nek krijg (wat er weer voor zorgt dat er meer mensen op mijn nek komen omdat ze zelf niet goed genoeg zoeken).
Snap je mijn probleemstelling?
Je maakt jezelf echt onsterfelijk verdacht iedere keer, daar heb ik geen hints voor nodigquote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:02 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Kom maar op met de hints tegen mij dan.
Denk 't ookquote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:02 schreef plopkweker het volgende:
[..]
Heb jij nou net een nieuw tagje gekregen of kom ik onder een steen vandaan?
Ik denk het laatste
Een dikkequote:
Ik ben (traag, want tabletquote:
"Let's play a game"?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:05 schreef DuTank het volgende:
Al die mind-fucks hier
Isdatzo probeert ons er wel heel erg van te overtuigen dat we hem moeten vertrouwen, God weet hebben ze Chuck wel opgeofferd, zodat hij snel met die hint kon komen?
Nja, fuck al dat. Ik heb flink lopen zoeken naar verbanden met die Saw III hint, maar krijg het niet gevonden... Ik wacht even af
Hey rechercheur geef eens wat doorquote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:01 schreef Isdatzo het volgende:
Oh en mochten de dorpsbewoners mij nog niet helemaal vertrouwen, na de dood van ANWB-man lijkt 't me vanzelfsprekend dat ik good-guy ben.
Dus de speciale rollen (of dorpsbewoners met interessante informatie etc) die mijn pm/dm nog niet gevonden hebben, schroom niet!
Dat lijkt op liesje te wijzen, aangezien die daar wel erg actief is.quote:
Ik ga wel even PoHi's checken op GAM en MENquote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
"Let's play a game"?
Wie hebben er veel met spelletjes?
Bart sowieso, want MEN. En heeft Liesje niet een linkje met iets van gaming in de url? Zo uit mijn hoofd, iig.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:06 schreef DuTank het volgende:
[..]
Ik ga wel even PoHi's checken op GAM
nee joh, kansen spreiden.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:07 schreef TheVulture het volgende:
Oh en Bart, waarom zouden Liesje en ik allebei voor de burgemeester-ketting zijn gegaan als we allebei maffia zijn trouwens? Het was toch veel slimmer geweest om dan een kandidaat naar voren te schuiven?
SPOILER: KILL 1Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: KILL 2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: KILL 3Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat doe ik hier?![]()
Tdrone met zijn tetris avaquote:Op woensdag 17 oktober 2012 22:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
"Let's play a game"?
Wie hebben er veel met spelletjes?te makkelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |