Dan blijven we dat maar gebruiken.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:22 schreef Murdera het volgende:
[..]
Nee, dat blijf ik gebruiken, dat is wel een beetje ons ding.
Uiteraard.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:22 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je weet vast wel iets om het goed te maken.
Hihaho, lachen. Hihaho, echt kei grappig. Hihaho, XD XD XD XD XDquote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:23 schreef Murdera het volgende:
[..]
Wat een hoop klotedagen moet jij dan hebben.
Daar ga je al in de fout. Ijzer smeden als het heet is, want anders dan vergeten ze het weer, of proberen ze er onder uit te komen. Geniepige schepsels, die vrouwen.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:29 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Dan zie ik dat gaarne tegemoet.
Deze man heeft kennis van zaken.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:30 schreef twi het volgende:
[..]
Daar ga je al in de fout. Ijzer smeden als het heet is, want anders dan vergeten ze het weer, of proberen ze er onder uit te komen. Geniepige schepsels, die vrouwen.
Ligt aan de woonplaats, daar komen alleen maar onbetrouwbare schepsels vandaan.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:30 schreef Murdera het volgende:
[..]
Deze man heeft kennis van zaken.
Vooral flips is niet te vertrouwen.
Ik vertrouw flips met mijn diepste meest duistere geheimen, onzekerheden en zwakheden. Tevens: mijn leven.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:30 schreef twi het volgende:
[..]
Daar ga je al in de fout. Ijzer smeden als het heet is, want anders dan vergeten ze het weer, of proberen ze er onder uit te komen. Geniepige schepsels, die vrouwen.
Het was leuk je gekend te hebben. Helaas heb ik geen foto genomen.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:32 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vertrouw flips met mijn diepste meest duistere geheimen, onzekerheden en zwakheden. Tevens: mijn leven.
Want jij woont er?quote:
Ahw.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:32 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Ik vertrouw flips met mijn diepste meest duistere geheimen, onzekerheden en zwakheden. Tevens: mijn leven.
kut twi.quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:33 schreef twi het volgende:
[..]
Het was leuk je gekend te hebben. Helaas heb ik geen foto genomen.
quote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:33 schreef twi het volgende:
[..]
Het was leuk je gekend te hebben. Helaas heb ik geen foto genomen.
quote:
Goedemorgenquote:Op woensdag 17 oktober 2012 12:31 schreef twi het volgende:
[..]
Ligt aan de woonplaats, daar komen alleen maar onbetrouwbare schepsels vandaan.
Heb ik met de strontemmer gerammelt?quote:Op woensdag 17 oktober 2012 13:04 schreef twi het volgende:
[..]
Ze praat hetzelfde als Britt. Ga maar Googlen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |