In de meeste gevallen wel hoor. Maar onderschat af en toe niet het a-sociale gedrag van mensen (die rechts inhalen).quote:Op zondag 21 oktober 2012 20:26 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Het is vrij simpel. Als jij rechts ingehaald kan worden, dan zit jij gewoon te lang links. Niets meer, niets minder, even redelijk uitgaand dat hij niet de voertuigen rechts sneed.
En je toen snijdend voorbij om vervolgens weer 70 te gaan rijden?quote:Op zondag 21 oktober 2012 21:27 schreef Actaeon het volgende:
Ik had laatst ook zoiets. Ik reed 100 op de rechterbaan ( 100 was ter plaatste ook de max. snelheid) is er een invoegstrook en komt er een bejaarde aan die wilt invoegen (rijdt 90 ofzo) gooit gewoon z'n knipperlicht aan en denkt dat er dan automatisch ruimte ontstaat om 'm ertussen te gooiennou denk het niet. Vervolgens kijkt ie ontzettend boos, voegt achter mij in en komt meteen voorbij gestoven om mij in te halen.
Daarom zeg ik ook, uitgaand van dat hij rechts niemand sneed.quote:Op zondag 21 oktober 2012 21:02 schreef Descendent het volgende:
[..]
In de meeste gevallen wel hoor. Maar onderschat af en toe niet het a-sociale gedrag van mensen (die rechts inhalen).
Nee hij stoof verder richting horizonquote:Op zondag 21 oktober 2012 21:36 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
En je toen snijdend voorbij om vervolgens weer 70 te gaan rijden?
[..]
Daarom zeg ik ook, uitgaand van dat hij rechts niemand sneed.99 van de 100 keer valt dit wel mee namelijk en zit iemand gewoon te lang links.
Met 200 heb je vrij weinig ruimte voor correcties als je rechts gaat rijden... Maar goed, als je harder wilt wel irritant.quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:13 schreef RealBizkit666 het volgende:
Duitsers die niet schuiven boven de 200 km/h.
Voor de moraalridders: dat mag op heel veel plaatsen in Duitsland.
En dan zeggen ze dat NL Nur Links betekent...
Vind juist wel meevallen. Hier in de omgeving rijden ook veel Duitsters en die doen dat meestal niet.quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Op de Nederlands wegen zie ik ook regelmatig Duitsers die langdurig links of in het midden blijven hangen terwijl ze makkelijk naar rechts kunnen.
Op een 3 strooks weg zijn Duitsers inderdaad wel allergisch voor de meest rechter rijstrook.quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Op de Nederlands wegen zie ik ook regelmatig Duitsers die langdurig links of in het midden blijven hangen terwijl ze makkelijk naar rechts kunnen.
Even naar rechts, gas los, daarna weer erachter invoegen. Heb ik ook moeten doen toen iemand harder dan 240 km/h wilde.quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:32 schreef Pizza_Boom het volgende:
[..]
Met 200 heb je vrij weinig ruimte voor correcties als je rechts gaat rijden... Maar goed, als je harder wilt wel irritant.
Dat valt mij ook heel vaak op. De meeste Nederlanders zitten netjes op de rechterbaan en die Duitsers weigeren naar rechts te gaan...quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:13 schreef RealBizkit666 het volgende:
Duitsers die niet schuiven boven de 200 km/h.
Voor de moraalridders: dat mag op heel veel plaatsen in Duitsland.
En dan zeggen ze dat NL Nur Links betekent...
Dat is ook mijn ervaring, maar hier op het forum is er soms een heiligverklaring aan de gang wat betreft Duitsers op snelwegen. Ze zouden zo goed in hun spiegels kijken en nooit onnodig links rijden. Mijn ervaring is ook het compleet tegenovergestelde.quote:Op zondag 21 oktober 2012 22:33 schreef Arthur_Spooner het volgende:
Op de Nederlands wegen zie ik ook regelmatig Duitsers die langdurig links of in het midden blijven hangen terwijl ze makkelijk naar rechts kunnen.
Dat kom je er niet vaak genoeg. Duitsers zijn arrogant, bijna altijd tot aan de bumper en dan pas remmen in plaats van tijdig gas loslaten, kijken maar 5 meter vooruit, bij bochten staan ze bijna stil en remmen ze eigenlijk ook altijd.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:39 schreef Tijn het volgende:
Ik vind ook niet dat Duitsers op de Nederlandse snelwegen bijzonder goed rijden. Maar in Duitsland vind ik dat het gemiddeld beter gaat dan in Nederland op de weg.
Ik denk dat dit puur het govoel is. Hier ben je dagelijks, en irriteer je je sneller aan iets. In het buitenland rijd je toch heel anders.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:48 schreef Tijn het volgende:
Ik zeg ook niet dat het perfect is. Maar Nederlands rijden regelmatig nog veel irritanter
Mja het blijft misschien ook een beetje subjectief allemaal. Mijn persoonlijk ervaring met Fransen op de snelweg is ook gewoon prima en aangenaam. Terwijl als je dat hier zegt wordt je ook voor gek versleten.quote:Op maandag 22 oktober 2012 10:36 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Dat is ook mijn ervaring, maar hier op het forum is er soms een heiligverklaring aan de gang wat betreft Duitsers op snelwegen. Ze zouden zo goed in hun spiegels kijken en nooit onnodig links rijden. Mijn ervaring is ook het compleet tegenovergestelde.
De enige die ik tot nu toe echt slecht vond rijden op de snelweg waren de Spanjaarden...quote:Op maandag 22 oktober 2012 11:00 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Mja het blijft misschien ook een beetje subjectief allemaal. Mijn persoonlijk ervaring met Fransen op de snelweg is ook gewoon prima en aangenaam. Terwijl als je dat hier zegt wordt je ook voor gek versleten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |