Ben benieuwd. Morgen foto's van de nieuwe locatie?quote:
als alles goed gaat welquote:Op zondag 21 oktober 2012 19:34 schreef boertie het volgende:
[..]
Ben benieuwd. Morgen foto's van de nieuwe locatie?
Volledig mee eens. Eerder was het nog een sport om als eerste een pinpoint te posten. Ik kan me nog herinneren dat ik een volle avond aan het zoeken was puur omdat nog niemand de stok kon pinpointen. De kick om een week later met veel moeite toch de juiste plek te kunnen pinpointen.quote:Op zondag 21 oktober 2012 19:35 schreef Broertie het volgende:
De charme van het aan de hand van de foto's uitzoeken waar de stok nu precies ligt is er wel af nu, als de verplaatser zelf al de pinpoint gaat posten......
Ach, als het 36 uur wordt hoor je mij niet klagenquote:Op zondag 21 oktober 2012 19:36 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
als alles goed gaat welanders moet ik em mee offshore nemen en dan duurt het langer dan 24 uur
ik zal m'n foto's postenquote:Op zondag 21 oktober 2012 19:43 schreef boertie het volgende:
[..]
Volledig mee eens. Eerder was het nog een sport om als eerste een pinpoint te posten. Ik kan me nog herinneren dat ik een volle avond aan het zoeken was puur omdat nog niemand de stok kon pinpointen. De kick om een week later met veel moeite toch de juiste plek te kunnen pinpointen.
[..]
Ach, als het 36 uur wordt hoor je mij niet klagen
Zoland de stok in Nederlandse wateren blijft ben je nog niet in overtredingquote:Op zondag 21 oktober 2012 19:45 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
ik zal m'n foto's posten![]()
en mweh.. dan ben ik 7 dagen weg.. dat is echt buiten de regels..
don't tempt mequote:Op zondag 21 oktober 2012 19:47 schreef boertie het volgende:
[..]
Zoland de stok in Nederlandse wateren blijft ben je nog niet in overtreding
Jammer...quote:Op zondag 21 oktober 2012 19:36 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
als alles goed gaat welanders moet ik em mee offshore nemen en dan duurt het langer dan 24 uur
of F15 of K9Abquote:Op zondag 21 oktober 2012 20:37 schreef kanovinnie het volgende:
Maar K-31 is geen Nederlandse plaatsnaam
ik kan em ook voor je laten liggen en , als jij em verplaatst, de maandag er op weer meenemen nar het zuidenquote:Op zondag 21 oktober 2012 20:19 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Jammer...
als hij er woensdag nog lag had ik hem zeker weten meegenomen![]()
Dat laatste klinkt erg goed.quote:Op zondag 21 oktober 2012 21:07 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
ik kan em ook voor je laten liggen en , als jij em verplaatst, de maandag er op weer meenemen nar het zuiden
Dat hangt er wel vanaf WAAR ik hem ga plaatsen natuurlijkquote:Op zondag 21 oktober 2012 21:07 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
ik kan em ook voor je laten liggen en , als jij em verplaatst, de maandag er op weer meenemen nar het zuiden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vrouwen weten dondersgoed wanneer mannen buitenspel staan...
A kiss is a lovely trick, designed by nature, to stop words when speech becomes superfluous
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |