Ja preciesquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:31 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Afgaande op je username ongeveer 3 jaar.
Maar dat zal wel nietquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:33 schreef DeLuna het volgende:
Als Nina slim is, is ze gewoon aan de pil en boeit dit geen flikker.
Zal wel niet, het blijft GTST..quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:33 schreef DeLuna het volgende:
Als Nina slim is, is ze gewoon aan de pil en boeit dit geen flikker.
Dat lijkt me ook zo ongeloofwaardig ze is een getrouwde vrouw dan is het logisch dat ze aan de pil is of wat dan ookquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:33 schreef DeLuna het volgende:
Als Nina slim is, is ze gewoon aan de pil en boeit dit geen flikker.
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:37 schreef ZaZoe het volgende:
De eventuele anticonceptiepillen die Nina dan zal slikken zal Mike dan wel weer vervangen voor placebo's.
Dat lijkt mij helemaal een mooi verhaal. Prinsesje Nina heeft een soa.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:35 schreef douche-eendje het volgende:
Ach misschien is het geen cadeaukindje voor nina. Maar een soa.
Misschien trekt ie wel 'n oversized condoom over zijn fluitjequote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:39 schreef De_Kardinaal het volgende:
Als je een gaatje maakt in het midden van het condoom is de kans op zwangerschap vrij klein. Het meeste blijft toch hangen in het tuitje aan het einde. Daar had ie een gaatje moeten prikken.
Hij heet niet voor niets MEGA Tobyquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:41 schreef ZaZoe het volgende:
[..]
Misschien trekt ie wel 'n oversized condoom over zijn fluitje
Dan wil ik niet weten waarom Mindy dezelfde bijnaam heeft! Heeft die dan een garagebox?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik rouw er niet aan...quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 22:22 schreef Estherdv het volgende:
ik vind het wel zielig voor Bing....en hij doet het zo alleen....
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 20:54 schreef PeterKelder het volgende:
Shortie:Ik lach met je meeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Eh, de clifhanger gemist. In slaap gevallen op de bank en nu klaarwakker![]()
Eigenlijk is dat, ongeveer het enige aan deze aflevering waar ik me niet aan gestoord hebt.quote:Op zaterdag 13 oktober 2012 01:00 schreef MrBaas het volgende:
Rikki die 20 euro per uur verdient per uur terwijl het gemiddelde inkomen van iemand van die leeftijd 7 euro per uur is ofzo![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |