Hij is boos, iets met standaard FOK! reacties en zo maar ik heb het even gemist.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:57 schreef Paralectic het volgende:
Eerst even je tekst aanpassen en er wat alinea's bij knallen danku.
Wie heeft er GODDOMME nu weer gilles de la tourette?quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:52 schreef VirtueelMaatje het volgende:
Ik ben nu kwaad (en dat ben ik niet snel) omdat mijn seriueze topic om iemand ff uit de brand te helpen om zeep is geholpen en gesloten terwijl er heel veel energie van mij en anderen inzit door volkomen onterechte paranoia over het waarheidsgehalte wat ik kan bewijzen (ik heb zelfs hier een getuige) en ik doodleuk met anderen wordt verward met erge dingen die ik nooit zou accepteren rond mijn dochter en nooit zulke taal zou schrijven. Voor de mensen die het volgden ; ik heb inderdaad 2 internet bedrijven aan huis, dus geen magazijn of veel geld maar omdat ik thuis werk juist veel tijd en aandacht voor mijn kinderen. De schizofrene pleegzoon is al sinds 1993 mijn zoon (komt nu nog geregeld hier op verlof al heb ik daar nu even een tijdelijke pauze ingelast) hij was hier juist volkomen op zijn plek. Ook bij mijn man met borderline zij kunnen elkaar juist heel goed begrijpen en hij mijn zoon ook steunen. De begeleiders eerst vanuit jz later justitie door de jaren heen waren gezien zijn ernstige vorm en meerdere stoornissen waaronder overigens ook nog borderline en gilles de la tourette zeer kundig en hebben dit terdege uitgezocht. En ja ik ben trots en mag trots zijn op dit bijzondere gezin. Verdiep je eens in mensen met een beperking/handicap die volwaardig kunnen functioneren en zelfs meerwaarde in de hulp aan anderen kunnen hebben als ervaringsdeskundigen ! En kijk eens hoe bijzonder en goed functionerend bv pleeggezinnen met gehandicapte kinderen en of ouders kunnen zijn ! (heb het nu niet over een geestelijke handicap of beperking) ik vindt de reacties hier vaak verbijsterend kortzichtig en gelukkig een enkelling hartverwarmd !!!
Fixedquote:Ik ben nu kwaad (en dat ben ik niet snel) omdat mijn seriueze topic om iemand ff uit de brand te helpen om zeep is geholpen en gesloten terwijl er heel veel energie van mij en anderen inzit door volkomen onterechte paranoia over het waarheidsgehalte wat ik kan bewijzen (ik heb zelfs hier een getuige) en ik doodleuk met anderen wordt verward met erge dingen die ik nooit zou accepteren rond mijn dochter en nooit zulke taal zou schrijven.
Voor de mensen die het volgden ; ik heb inderdaad 2 internet bedrijven aan huis, dus geen magazijn of veel geld maar omdat ik thuis werk juist veel tijd en aandacht voor mijn kinderen.
De schizofrene pleegzoon is al sinds 1993 mijn zoon (komt nu nog geregeld hier op verlof al heb ik daar nu even een tijdelijke pauze ingelast) hij was hier juist volkomen op zijn plek.
Ook bij mijn man met borderline zij kunnen elkaar juist heel goed begrijpen en hij mijn zoon ook steunen.
De begeleiders eerst vanuit jz later justitie door de jaren heen waren gezien zijn ernstige vorm en meerdere stoornissen waaronder overigens ook nog borderline en gilles de la tourette zeer kundig en hebben dit terdege uitgezocht. En ja ik ben trots en mag trots zijn op dit bijzondere gezin.
Verdiep je eens in mensen met een beperking/handicap die volwaardig kunnen functioneren en zelfs meerwaarde in de hulp aan anderen kunnen hebben als ervaringsdeskundigen! En kijk eens hoe bijzonder en goed functionerend bv pleeggezinnen met gehandicapte kinderen en of ouders kunnen zijn ! (heb het nu niet over een geestelijke handicap of beperking) ik vindt de reacties hier vaak verbijsterend kortzichtig en gelukkig een enkelling hartverwarmd!
Even lezen dan...is gewoon gesloten omdat het topic vol was. In ieder geval sterkte voor de betrokkene TS. Je kunt gewoon een vervolgdeel openen als je wilt, gewoon het desbetreffende knopje daarvoor gebruiken.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:58 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
ja
[Help ! ] Kamer gezocht & meer voor vriend in nood.
Dat het allemaal waar is ben ik best geneigd te geloven.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:12 schreef VirtueelMaatje het volgende:
Ik lach me helemaal slap hiero... Wat nou als het allemaal waar blijkt te zijn ? Dan misschien wat meer medeleven en respect ? Ik kan het simpel bewijzen hoor... Ik heb een getuige... Maar die is er van schrik omdat ze wellicht ook iets te persoonlijks elders las en mij mijn privacy gunt tussenuit geknepen ;-)) het grappige was ook dat vriend en ik vanmiddag nog verzuchten niemand gelooft ons niet te filmen dit gewoon. Maar het echte leven is soms echt nog bizarder dan een soap...
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:57 schreef VirtueelMaatje het volgende:
Hoop dat dit topic nu wel gerespecteerd wordt.
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 00:56 schreef mootie het volgende:
Hij was vol. Dus hij sloot automagisch.
Als jij het zegt...quote:
Oke, maar wat wil je nu met dit topic?quote:
Die ja, gewoon verder gaan TS. Het is nu eenmaal FOK! en concentreer je op de antwoorden waar je wat aan hebt.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 01:24 schreef yurian het volgende:
Ik vind je top TSHart onder de riem enzo... En nu gewoon een vervolg starten en niet meer boos zijn!
De enter is misschien stukquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 01:28 schreef mootie het volgende:
En gebruik alsjeblieft wat enters. Die lappen tekst zijn best lastig om te lezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |