En verhuizen naar Apeldoorn is geen optie? Qua locatie zou ik het wel weten..quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:03 schreef Xennia het volgende:
[..]
Nee, nog geen een kijker gehad voor B. zijn huis. We hebben onlangs de vraagprijs laten zakken tot een spotprijs. Dan maar zijn huis met flink verlies verkopen en dan met 2 salarissen snel zijn schuld aflossen en dan eindelijk echt beginnen aan ons leven samen.
Het is wel wrang voor B. hoor. Hij heeft zo hard in zijn huis gewerkt, nieuwe badkamer, nieuwe keuken etc. erin en nu wordt zijn huis aangeboden voor bijna dezelfde prijs als toen hij het 10 jaar geleden kocht. Als bouwval.
Kutcrisis.
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:55 schreef loveli het volgende:
[..]
Was nog half-serieus bedoeld. Kan me voorstellen dat schoenen met slipvaste zool enzo handig zijn. Nog eentje gevonden, maar die vind ik een beetje te voor mijn werk:Dan kan ik beter deze dragen, die heb ik namelijk al. http://www.dune.co.uk/sla(...)t-prodslater10black/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ai dat is vervelend... Is verhuren geen optie? Want ik denk dat mensen helemaal niet willen kopen omdat er gewoon te veel onzekerheid is. Ook al is je huis echt goedkoop..quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:03 schreef Xennia het volgende:
[..]
Nee, nog geen een kijker gehad voor B. zijn huis. We hebben onlangs de vraagprijs laten zakken tot een spotprijs. Dan maar zijn huis met flink verlies verkopen en dan met 2 salarissen snel zijn schuld aflossen en dan eindelijk echt beginnen aan ons leven samen.
Het is wel wrang voor B. hoor. Hij heeft zo hard in zijn huis gewerkt, nieuwe badkamer, nieuwe keuken etc. erin en nu wordt zijn huis aangeboden voor bijna dezelfde prijs als toen hij het 10 jaar geleden kocht. Als bouwval.
Kutcrisis.
Lijkt een beetje op wat ik mijn kat als ontbijt geefquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 10:11 schreef Perruche het volgende:
Die brokjes vlees zien er echt vies uit, sorry
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:32 schreef Perruche het volgende:
geldvraagje:Ik vind het tamelijk veel, maar als je het kan missen, gewoon doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:45 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Psies ja. En aangezien het er gister nog over ging hoe vreselijkOh dat heb ik ook es gedaan bij een arts, maar dat was tijdens een gastroscopie zonder verdovende spray, dus dat was z'n eigen schuldSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt., durf ik mn nieuwe suede laarsjes echt niet meer aan naar het werk![]()
Heb ik ook! Buikpijn na drinkontbijt bijv. Brrrrr. Karnemelk kan ik iedere dag wen halve liter van opquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 14:09 schreef MaJo het volgende:
Wat zit er in optimel en vifit waar ik niet tegen kan?drink al een tijd geen optimel meer omdat ik daar diaree van krijg maar dacht laat ik eens vifit proberen. En ja hoor, net weer een kwartier op de wc doorgebracht
Karnemelk heb ik nergens last van
Zoetstof is het antwoord in het geval van optimel. Kan ik ook niet zo goed tegen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:30 schreef Probability het volgende:
[..]
Heb ik ook! Buikpijn na drinkontbijt bijv. Brrrrr. Karnemelk kan ik iedere dag wen halve liter van op
Ja dat is er. Tijdens pauzes mag je naar de rookpalen voor de parkeergarage & personeelsingang. Indien het rustig is. Er is forse sociale controle op roken onder het werk.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:31 schreef Viking84 het volgende:
Algemeen vraagje: hebben jullie op het werk ook een beleid m.b.t. rookpauzes? Hier collega's die rustig vijf keer per dag 20 minuten weg blijven. Ehm, dat is ruim 1,5 uur arbeidstijd
Roken doe je in je pauze in het rookhok. Etenspauze = 30 minuten, koffie = 15. Dus flink inhaleren om 2 peuken weg te werken.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:31 schreef Viking84 het volgende:
Algemeen vraagje: hebben jullie op het werk ook een beleid m.b.t. rookpauzes? Hier collega's die rustig vijf keer per dag 20 minuten weg blijven. Ehm, dat is ruim 1,5 uur arbeidstijd
Ohquote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:34 schreef loveli het volgende:
[..]
Roken doe je in je pauze in het rookhok. Etenspauze = 30 minuten, koffie = 15. Dus flink inhaleren om 2 peuken weg te werken.
Nee niet echt (en dan zouden we nog met mijn koophuis in Utrecht zitten, al is de markt hier ietsjes beter). Ik ben in mijn leven al zo vaak verhuisd en geemigreerd en geremigreerd. Ik ben blij dat ik eindelijk ''wortels'' heb en een kring mensen om me heen.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:05 schreef loveli het volgende:
[..]
En verhuizen naar Apeldoorn is geen optie? Qua locatie zou ik het wel weten..
In het uiterste geval is verhuren een optie, maar liever niet. Als je het legaal wilt doen, krijg je een hoop gedoe met hypotheekverstrekker, al gaan ze daar ook dingen in veranderen politiek gezien waardoor het makkelijker wordt. Maar je blijft toch huisbaas en verantwoordelijk, je weet niet hoe die mensen je huis achterlaten en ook niet of ze daadwerkelijk een beetje meewerken als je kijkers krijgt etc.quote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:13 schreef the85mc het volgende:
[..]
Ai dat is vervelend... Is verhuren geen optie? Want ik denk dat mensen helemaal niet willen kopen omdat er gewoon te veel onzekerheid is. Ook al is je huis echt goedkoop..
Dat idd! Ik doe als pauze tig keer naar de waterkoker lopen voor theequote:Op vrijdag 12 oktober 2012 15:43 schreef Jagärtrut het volgende:
ik heb geen enkele collega die rookt!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |