Nee, dan dus niet. Voor zolang het duurt, want volgens 'bekenden' rommelt het wel....quote:
twitter:deansaundersjr twitterde op donderdag 10-01-2013 om 17:22:25Voor alle duidelijkheid !! @jamiestyling en ik zijn bij elkaar!!! reageer retweet
Ik geloof er echt niks van.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 08:36 schreef Mariposas het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal, toevallig allebei hun accounts gehackt (zelfde wachtwoord? Staat het wachtwoord van Dean's twitter in Jamie's e-mail?), en pas uren na het bericht de tweet verwijderen.
Dat.quote:
zn vriendinquote:Op vrijdag 11 januari 2013 14:36 schreef Ripley het volgende:
Wie wil er nou de twitter van Dean Saunders hacken?
istie dan nog in de picture?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:25 schreef Markeerstift het volgende:
Ik geloof er niks van, waarom is die gast uberhaupt nog in the picture?
alletwee ILOVELONDON als wachtwoord natuurlijkquote:Op vrijdag 11 januari 2013 08:36 schreef Mariposas het volgende:
Ik vind het maar een vaag verhaal, toevallig allebei hun accounts gehackt (zelfde wachtwoord? Staat het wachtwoord van Dean's twitter in Jamie's e-mail?), en pas uren na het bericht de tweet verwijderen.
Zou zomaar kunnen.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:41 schreef lady-wrb het volgende:
...kan geen toeval zijn. hij heeft gewoon die tweet geplaatst om aandacht te krijgen.
Hij was net bij boulevard, vond hem net iets te gemaakt zeggen dat het nog steeds heel goed gaat tussen elkaar en dat het allemaal heel erg was dat ze gehacked waren. I didn't buy it...quote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:54 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Zou zomaar kunnen.
Toch zou het me niet verbazen als ze binnen een paar weken toch echt uit elkaar zijn.
quote:Britney Spears weer vrijgezel
AMSTERDAM - Britney Spears en haar verloofde Jason Trawick hebben een einde gemaakt aan hun relatie.
Foto: Wenn
Dat meldt het koppel in een verklaring tegenover People.
De zangeres laat in de verklaring weten dat het besluit gezamenlijk genomen is. "Ik zal altijd dol op Jason zijn en we zullen zeker vrienden blijven", aldus Spears.
Ook Trawick zegt in de verklaring vrede te hebben met het besluit: "Nu we dit hoofdstuk afsluiten kunnen we aan een nieuwe beginnen. Ik zal altijd om haar en haar zoons blijven geven."
Zeggenschap
Trawick was naast de zangeres haar verloofde tevens haar manager, maar stopte daarmee toen ze een relatie kregen. Samen met haar vader heeft hij wel nog steeds het zeggenschap over het vermogen van de zangeres.
Spears werd in 2008 onder curatele van haar vader gesteld na een psychische instorting. In de zomer kreeg Trawick toestemming van de popdiva en de rechter om beslissingen te nemen over verschillende aspecten in het persoonlijke leven van Spears. Volgens TMZ zou Trawick hier mee gestopt zijn.
Het koppel verloofde zich in 2011, nadat ze in mei 2010 begonnen met daten.
Spears heeft twee zoons uit een eerder huwelijk met Kevin Federline, met wie zij trouwde in 2004. Na een huwelijk van twee jaar eindigde de relatie.
X Factor
Vrijdag maakte de zangeres officieel bekend te stoppen met het jureren bij X Factor, na één seizoen in het panel zou Spears zich meer willen gaan focussen op haar muziekcarrière.
Ja zulke ruzies ken ik welquote:Op zaterdag 12 januari 2013 00:09 schreef Mariposas het volgende:
Mijn idee is dat ze tijdens een ruzie hebben geroepen uit elkaar te gaan, maar het toch weer goed hebben gemaakt... Maar het kan nooit lang duren voordat ze er alsnog een punt achterzetten.
alle clichés in één berichtquote:
quote:
Ik had toch niet verwacht dat die ooit zouden trouwen en nog lang en gelukkig zouden leven.quote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:44 schreef friekin_ het volgende:
Britney's nieuws slaat duidelijk niet aan.
Neuh, maar heb dan wel al een vriendin gebeldquote:Op zaterdag 12 januari 2013 11:43 schreef vencodark het volgende:
[..]
En zet je het dan ook impulsief op Twitter?
http://www.nu.nl/achterkl(...)wege-kinderwens.htmlquote:'Britney Spears verbrak relatie vanwege kinderwens'
AMSTERDAM - Britney Spears en Jason Trawick hebben hun relatie beëindigd omdat de zangeres meer kinderen wilde.
Dat vertellen ingewijden aan de Amerikaanse entertainmentsite TMZ. De twee kondigden vrijdag het einde van hun relatie aan.
De 31-jarige Spears, die twee zoontjes heeft uit haar huwelijk met Kevin Federline, zou staan te springen om haar kroost uit te breiden. De tien jaar oudere Jason zou daar juist niet op zitten te wachten.
Daarnaast zou Trawick, die als agent werkzaam is, zijn bedrijf willen uitbreiden en meer cliënten willen aannemen. Naar verluidt zag Spears dat niet zitten.
http://www.nu.nl/achterkl(...)n-gaan-scheiden.htmlquote:Ton en Heleen van Royen gaan scheiden
AMSTERDAM - Ton en Heleen van Royen gaan na twintig jaar huwelijk uit elkaar.
De presentator en schrijfster hebben in goed overleg gezamenlijk besloten te scheiden, laten de twee maandag weten via de uitgever van Heleen van Royen.
Ton en Heleen van Royen, die nooit een geheim maakten van hun open relatie, waren twintig jaar getrouwd.
De twee laten weten dat hun relatie zich heeft ontwikkeld op een manier die voor hen beiden niet meer werkt. De scheiding is inmiddels in gang gezet. Ton blijft werken als zaakwaarnemer van Heleen, zij blijft de naam Van Royen dragen.
Het stel blijft in Portugal wonen, onder meer vanwege de gedeelde zorg voor hun 16-jarige zoon Sam. Hun 20-jarige dochter Olivia woont en studeert in Nederland.
quote:Op maandag 14 januari 2013 12:05 schreef rubbereend het volgende:
zo te lezen gaat er niet heel veel veranderen
Nou datquote:Op maandag 14 januari 2013 12:05 schreef rubbereend het volgende:
zo te lezen gaat er niet heel veel veranderen
quote:Op maandag 14 januari 2013 12:05 schreef rubbereend het volgende:
zo te lezen gaat er niet heel veel veranderen
Inderdaad. Behalve dat ze nu vrij zijn om, behalve seks met anderen, nu ook liefdesrelaties met anderen aan te gaan en ze hoeven elkaar niets meer te vertellen over hun avontuurtjes. Dat laatste deden ze eerst wel.quote:Op maandag 14 januari 2013 12:05 schreef rubbereend het volgende:
zo te lezen gaat er niet heel veel veranderen
Sowieso zie ik het nut er niet van in.quote:Op maandag 14 januari 2013 15:49 schreef miss_dynastie het volgende:
Het fenomeen 'tweede huwelijk' is wel gevaarlijk he? Sylvie en Raf in 2011, Ton en Heleen in 2012, het is dus soortemet van het begin van het einde?
Er is ook geen nut, enkel emotionele waarde 'het is zo romantisch en leu-heuk'.quote:Op maandag 14 januari 2013 15:56 schreef vencodark het volgende:
[..]
Sowieso zie ik het nut er niet van in.
Bezigheidstherapie voor rijke verveelde vrouwenquote:Op maandag 14 januari 2013 16:27 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Er is ook geen nut, enkel emotionele waarde 'het is zo romantisch en leu-heuk'.
We hadden het hier net over hetzelfde, we keken altijd Jon & Kate plus 8 en die hebben het ook geen jaar volgehouden na het vernieuwen van hun huwelijksbeloften.quote:Op maandag 14 januari 2013 15:49 schreef miss_dynastie het volgende:
Het fenomeen 'tweede huwelijk' is wel gevaarlijk he? Sylvie en Raf in 2011, Ton en Heleen in 2012, het is dus soortemet van het begin van het einde?
quote:Op maandag 14 januari 2013 17:34 schreef Leandra het volgende:
[..]
Deden Heidi en Seal het niet jaarlijks?
Ze hadden al geen seks met anderen.quote:Op maandag 14 januari 2013 15:46 schreef vencodark het volgende:
[..]
Inderdaad. Behalve dat ze nu vrij zijn om, behalve seks met anderen, nu ook liefdesrelaties met anderen aan te gaan en ze hoeven elkaar niets meer te vertellen over hun avontuurtjes. Dat laatste deden ze eerst wel.
Wie weet is de 1 of de ander verliefd geworden en willen ze met diegene verder.
Vond het trouwens toch een apart stel. Niet eens vanwege die open relatie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[*] I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
[*] You wanna mess with a motherfucker that skydives out of a plane to give the Statue of Liberty high fives, doing drive-by’s and miss you with five tries?
quote:Op maandag 14 januari 2013 21:02 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ze hadden al geen seks met anderen.Pff, dan heb ik ook een open relatie zeg.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik dacht echt ergens gelezen te hebben dat zij de avontuurtjes die ze hadden, wel altijd aan elkaar vertelden.
Beetje anders dus. Of Ton wist niet dat Heleen wel gewoon met anderen het bed in dook.![]()
Cynix ouwe boef!quote:Op maandag 14 januari 2013 21:06 schreef Cynix ® het volgende:
Elkaar vrij laten...
...blijkt een avondje stappen of weekendje weg zonder partner.
Dan hebben wij ook een vrije relatie.
Het zou me niet eens verbazen als het gros van die hernieuwde huwelijksbeloften vooral is omdat een van twee bang is dat de ander met de kennis van nu niet nog een keer met de een zou willen trouwen.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 00:30 schreef Nadine26 het volgende:
Voor zo'n tweede huwelijk (of huwelijksgeloften vernieuwen) zou ik echt mijn vrienden niet durven uitnodigen, ik zou me doodschamenom daar weer in een witte jurk te staan
en om al die arme mensen een hele avond lastig te vallen met mijn ijdeltuiterij
Dus ja, terecht dat ze allemaal gaan scheidenAanstellers
Ik zou me eerder schamen als ik op z' n Sonja Silva' s drie keer met steeds een andere "ware" trouw.quote:Op dinsdag 15 januari 2013 00:30 schreef Nadine26 het volgende:
Voor zo'n tweede huwelijk (of huwelijksgeloften vernieuwen) zou ik echt mijn vrienden niet durven uitnodigen, ik zou me doodschamenom daar weer in een witte jurk te staan
en om al die arme mensen een hele avond lastig te vallen met mijn ijdeltuiterij
Dus ja, terecht dat ze allemaal gaan scheidenAanstellers
Ja, zo moet het ongeveer gegaan zijn bij Heleen & Ton (waar las ik dat?): zij had haar oude trouwjurk laten overkomen uit Nederland, bij wijze van verrassing, en Ton werd met lichte dwang een romantische 'filmset' opgeduwd - en zeg dan nog maar eens: "Nou, eh... Heleen, alles leuk en aardig, maar eigenlijk staat jouw kop me al een hele tijd niet meer aan."quote:Op woensdag 16 januari 2013 12:46 schreef Leandra het volgende:
Het zou me niet eens verbazen als het gros van die hernieuwde huwelijksbeloften vooral is omdat een van twee bang is dat de ander met de kennis van nu niet nog een keer met de een zou willen trouwen.En dat de ander zich min of meer betrapt/gedwongen voelt daar in mee te gaan omdat het anders de ultieme afwijzing is.Een tweede keer met je trouwen? Dat had ik de eerste keer al niet moeten doen...
Maar Sylvie deed dat toch in Vegas, gewoon met zijn tweeën?quote:Op dinsdag 15 januari 2013 00:30 schreef Nadine26 het volgende:
Voor zo'n tweede huwelijk (of huwelijksgeloften vernieuwen) zou ik echt mijn vrienden niet durven uitnodigen, ik zou me doodschamenom daar weer in een witte jurk te staan
en om al die arme mensen een hele avond lastig te vallen met mijn ijdeltuiterij
Dus ja, terecht dat ze allemaal gaan scheidenAanstellers
En op wens van Rafael, als we haar moeten geloven...quote:Op woensdag 16 januari 2013 15:11 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Maar Sylvie deed dat toch in Vegas, gewoon met zijn tweeën?
Proestquote:Op woensdag 16 januari 2013 15:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En op wens van Rafael, als we haar moeten geloven...
Dat was toch ook omdat haar trouwring was gestolen en zij een nieuw van hem kreeg?quote:Op woensdag 16 januari 2013 15:15 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
En op wens van Rafael, als we haar moeten geloven...
oh nee, toch nietquote:Op woensdag 16 januari 2013 12:01 schreef WhateverWhatever het volgende:
'Sylvie en Rafael weer samen'
AMSTERDAM - Sylvie en Rafael van der Vaart geven hun huwelijk een tweede kans.
De scheiding is van de baan, schrijft de Duitse Bild op basis van het roddelblad Gala.
"Ik ben zo gelukkig. We willen het weer met elkaar proberen", vertelt de voetbalvrouw in het magazine. "Ik hou nog steeds zo veel van Rafael."
Nadat Rafael terugkeerde van een trainingskamp in Abu Dhabi zou de liefde tussen de twee weer zijn opgebloeid.
Bron
quote:Sylvie en Rafael van der Vaart toch niet herenigd
van onze redactie
AMSTERDAM -
Sylvie en Rafael van der Vaart hebben zich niet verzoend.
Dat laat het management van de twee weten.
"Rafael en Sylvie van der Vaart hebben verrast kennis genomen van de berichtgeving in de Duitse media, welke melden dat Sylvie zou hebben verteld dat zij en Rafael het weer met elkaar gaan proberen.Sylvie heeft over dit onderwerp geen interview gegeven zoals in sommige media wordt gesteld."
Het glamourkoppel heeft nog wel goed contact met elkaar. "Wat mede in het belang is van Damian, maar van een hereniging is geen sprake. Of die hereniging er komt, zal de toekomst leren, maar is vooralsnog zeker niet aan de orde. Rafael en Sylvie hebben ieder de tijd en ruimte nodig om de huidige situatie op zich te laten inwerken om vervolgens de voor hen en Damian juiste beslissingen te kunnen nemen naar de toekomst toe."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |