Lol? Waarom is dat verboden?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:12 schreef VonBallusseck het volgende:
[..]
1. Niet.. Daarom heb ik een E-reader aangeschaft.
2. Boeken van kluwer*, de wettenbundels (ik heb zelf Vermande overigens) zijn niet digitaal.
3. Je mag geeneens een laptop meenemen naar college. Er wordt elke les door 1 iemand aantekeningen gemaakt.
@ Sideshowbobbie: Ik geloof dat de belangrijkste reden is zodat ze meer literatuur kunnen aanbieden voor dezelfde prijs, in een zogenaamd 'pakket'. Zo leer je als student verschillende bronnen te raadplegen, dit dat.
Aah ok, ik dacht al; een e-reader is wel weer fijn. 1 iemand maakt voor iedereen aantekeningen? Als je een incompetente zak hooi tegen komt dan? En helemaal geen laptops? Ik heb altijd m'n laptop bij me (en ja soms betekent dat een hele les facebook, maar soms betekent het ook goede aantekeningenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:12 schreef VonBallusseck het volgende:
[..]
1. Niet.. Daarom heb ik een E-reader aangeschaft.
2. Boeken van kluwer*, de wettenbundels (ik heb zelf Vermande overigens) zijn niet digitaal.
3. Je mag geeneens een laptop meenemen naar college. Er wordt elke les door 1 iemand aantekeningen gemaakt.
@ Sideshowbobbie: Ik geloof dat de belangrijkste reden is zodat ze meer literatuur kunnen aanbieden voor dezelfde prijs, in een zogenaamd 'pakket'. Zo leer je als student verschillende bronnen te raadplegen, dit dat.
Leuk als je iemand hebt die verkeerde aantekeningen maaktquote:
De reden is omdat er sinds dit jaar gebruik wordt gemaakt van "probleemgestuurd onderwijs" op de rechten faculteit. Dit is een vrij intensieve werkgroep vorm waarin je zelf je informatie moet vinden op basis van leerdoelen die uit een casus worden gehaald door de werkgroep. Vervolgens wordt er een les daarna behandeld wat iedereen heeft gevonden en wordt dit opgeschreven in de notulen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:10 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Wat was nou eigenlijk de belangrijkste reden voor de EUR om digitale boeken aan te bieden? Zijn de boeken ook daadwerkelijk goedkoper om maar iets te noemen? Handiger lijkt mij namelijk zeker niet.
Helderquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:17 schreef Keyos het volgende:
[..]
De reden is omdat er sinds dit jaar gebruik wordt gemaakt van "probleemgestuurd onderwijs" op de rechten faculteit. Dit is een vrij intensieve werkgroep vorm waarin je zelf je informatie moet vinden op basis van leerdoelen die uit een casus worden gehaald door de werkgroep. Vervolgens wordt er een les daarna behandeld wat iedereen heeft gevonden en wordt dit opgeschreven in de notulen.
Waarom we zoveel boeken nodig hebben is dat ze ons willen activeren om de informatie uit zoveel mogelijk boeken te halen in plaats van uit enkele basisboeken. Doordat er nu voor digitaal is gekozen willen ze het betaalbaar houden , en kunnen ze voor een bepaald bedrag alle boeken aanbieden.
Betaalbaar is het niet echt, in de praktijk ben ik meer dan ¤600 kwijt om meer dan 30 digitale boeken te kopen die gebruikt moeten worden in de werkgroepen dit jaar. Het is alleen maar een extra kostenpost.
Al moet ik wel meegeven dat probleemgestuurd onderwijs zeer waarschijnlijk in betere tentamenresultaten zal resulteren en het voor mij best goed werkt. Ik heb best veel moeten doen de afgelopen weken (15 uur p/w thuiswerk) , vrijwel niet veel bijgeleerd voor het tentamen en heb een gevoel dat ik het tentamen goed gemaakt heb.
Het mag wel naar de hoorcolleges uiteraard, ik denk dat het niet duidelijk was weergeven daarnet.quote:
Dat maakt het al wat minder erg, maar ik ben denk ik toch blij met de oude stijlquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:21 schreef Keyos het volgende:
[..]
Het mag wel naar de hoorcolleges uiteraard, ik denk dat het niet duidelijk was weergeven daarnet.
Bellen gaat niet veel helpen ben ik bang, enkele onderwijsgroepleden hebben al gebeld en daar is verteld dat ze er hard aan werken en dat ze niet verwachten het in hele korte termijn gefixt te hebben.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:24 schreef VonBallusseck het volgende:
Godskolere, natuurlijk zijn ze allang naar huis bij Studiepunt. Op zaterdag gesloten, maandag pas om 11 uur beginnen, sowieso elke werkdag om 9.30 beginnen en om 16.30 naar huis. Dan gaat er sowieso weer een dag overheen.
Ja dat zeiden ze tegen mij ook maandagochtend, maar ik had gehoopt dat er inmiddels al enige vooruitgang zou zijn.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:26 schreef Keyos het volgende:
[..]
Bellen gaat niet veel helpen ben ik bang, enkele onderwijsgroepleden hebben al gebeld en daar is verteld dat ze er hard aan werken en dat ze niet verwachten het in hele korte termijn gefixt te hebben.
Volgens mij vallen dat soort mensen onder ambtenaren.. en die hadden maandag al drukte met 3 kalenderblaadjes afscheuren ipv gebruikelijke 1. En als ze om 11 uur beginnen blijft er weinig tijd over als ze ook nog de koffie moeten zetten, 2x pauze moeten houden en het weekend besprekenquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:27 schreef VonBallusseck het volgende:
[..]
Ja dat zeiden ze tegen mij ook maandagochtend, maar ik had gehoopt dat er inmiddels al enige vooruitgang zou zijn.
Achja moeten die mensen ook zelf weten. Niet iedereen studeert graag in de UB oid.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 15:51 schreef Speedy_T het volgende:
[..]
Absoluut niet. Ik ben geloof ik een beetje verwend geraakt door het vrijwillige karakter van het onderwijs dat de uva biedt.
Het onbegrip ligt meer bij het feit dat die types die ik eerder aanhaalde alleen naar de 'grote stad' komen voor een werkgroep/college, om vervolgens zo snel mogelijk weer de trein naar schubbekutteveen te pakken.
Waar is persco live te zien?quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 17:38 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Volgens mij vallen dat soort mensen onder ambtenaren.. en die hadden maandag al drukte met 3 kalenderblaadjes afscheuren ipv gebruikelijke 1. En als ze om 11 uur beginnen blijft er weinig tijd over als ze ook nog de koffie moeten zetten, 2x pauze moeten houden en het weekend bespreken
Even weer on-topic met SOG: vanavond om 19:00 live verslag van EA met gameplay van de game waar ik in elk geval al lang op wacht; SIMCITY!
http://www.origin.com/maxis-livequote:
Hahahaquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:00 schreef Yreal het volgende:
Krijg ik een brief binnen dat het OM mij in verzuim stelt omdat mijn bezwaarschrift geen bezwaargronden bevat.
Nee lul, dat komt omdat je mijn wob verzoek aanmerkt als bezwaar.
OM bestaat volgens mij uit mbo´rs van de advocatenopleiding
Smartengeld zijn we niet scheutig mee in Nederland.quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:03 schreef Boterbartje het volgende:
Ik ga zelf binnenkort een civielrechtelijke zaak aanspannen om medische kosten te declareren en wat ik zelf wil; een flink cent smartengeld. Is ook wel interessant om dat terzijde tijd hier te delen denk ik
Helaas, maar 750 euro vind ik ook beetje karigquote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:05 schreef H-D het volgende:
[..]
Smartengeld zijn we niet scheutig mee in Nederland.
Waarvoor precies>quote:Op dinsdag 9 oktober 2012 19:06 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Helaas, maar 750 euro vind ik ook beetje karig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |