Buiten de beelden die wij zien om zal de zogenaamde ambtenaar wel hebben gezegd dat ie ook deel uitmaakt van het spel.quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:09 schreef DaverzNL het volgende:
Ook een dingetje: het is een écht ambtenaar... voor Laura is Sander óók 'echt'. Waarom is zij niet bang dat zij straks 'echt' getrouwd is?
dit dusquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:18 schreef DaverzNL het volgende:
Ik dacht ook eigenlijk dat Sander zou vervolgen na zijn 'nee' met iets van: 'want dit is één groot spel geweest, gefeliciteerd Laura', of zoiets. Maar dat zal dus ook wel, alleen gooit ie er nog ff een extra hobbel in
Dat lijkt me sterk, waarschijnlijk is dat wat Laura denkt, maar Sander is een acteur, dus dat kan niet meetellen...quote:
Nee idd het geld is sowieso binnen natuurlijkquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:22 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk, waarschijnlijk is dat wat Laura denkt, maar Sander is een acteur, dus dat kan niet meetellen...
Ik vind hem best een leuke gast eigenlijkquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:22 schreef IMShuuul het volgende:
Ongelofelijk trouwens dat die ''Sander'' een vriendin heeft in het echt
en het is ook nog eens Manonquote:Op maandag 15 oktober 2012 21:22 schreef IMShuuul het volgende:
Ongelofelijk trouwens dat die ''Sander'' een vriendin heeft in het echt
quote:Op maandag 15 oktober 2012 21:23 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Ik vind hem best een leuke gast eigenlijk
Als je alleen zijn commentaar als Dennis meeneemt? Ja, vind ik welquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |