Jaeger bedankt is dan beterquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:14 schreef stevenmac26 het volgende:
Oh mijn werkgever heeft een leuker idee
1 van jullie tilt de fiets op en de ander houdt een briefje in zijn hand met FOK! en Steven bedankt voor jullie hulp
Is het een win-win situatie voor beide
Nouja ik denk ook aan beetje aan mijzelf hequote:Op zaterdag 29 september 2012 17:15 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
[..]
Jaeger bedankt is dan beter
quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:32 schreef ginovaf het volgende:
http://i.imgur.com/u4xDe.jpg
zo en het stuur staar er mooi op ons klein broertje moest maken
Jij snapt het echt niet hequote:Op zaterdag 29 september 2012 17:38 schreef Holenbeer het volgende:
godver, dat mensen zo naief kunnen zijn zeg![]()
Bedankt, ik vind het helemaal top en ga voor jullie aan de slag jongensquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:40 schreef ginovaf het volgende:
http://i.imgur.com/mDOPD.jpg
meer gaat niet lukken niemand is thuis en de camara is op
vind wel dat je je gage moet bijstellen naar 5%, ze doen er wel wat voor.quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:40 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Bedankt, ik vind het helemaal top en ga voor jullie aan de slag jongens
[ afbeelding ]
We deden het al gratis en voor de gratis reclamequote:Op zaterdag 29 september 2012 17:41 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
[..]
vind wel dat je je gage moet bijstellen naar 5%, ze doen er wel wat voor.
oja, zat nog met die 7,5% in mijn hoofdquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:41 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
We deden het al gratis en voor de gratis reclame
Wow, gave bike! Daar ga ik zeker de blits mee maken bij het mountainbikeparcour!quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:43 schreef ginovaf het volgende:
http://i.imgur.com/EYY2Y.jpg
hier is de mountainbike er stond een merk op maar was lelijk dus we hadden besloten te spuiten hier is ie kanovinnie
Dat is de bike van BB man!!quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:44 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Wow, gave bike! Daar ga ik zeker de blits mee maken bij het mountainbikeparcour!
wie weetquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:44 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
[..]
Dat is de bike van BB man!!
Nee hoorquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:42 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
[..]
oja, zat nog met die 7,5% in mijn hoofd
Vrijdag heb ik met je broertje afgesprokenquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:47 schreef ginovaf het volgende:
wanneer kom je langs kan je maandag
Hebben jullie het zakelijk geschil ook al weer bij gelegd?quote:Op zaterdag 29 september 2012 17:47 schreef ginovaf het volgende:
wanneer kom je langs kan je maandag
Komt goed.quote:
Zeg maarquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:51 schreef ginovaf het volgende:
hoelaat ben je er dan dan zorg ik ervoor dat onze moeder er is
Leuk van jequote:Op zaterdag 29 september 2012 17:52 schreef Barbapapamama het volgende:
ik heb de foto verzonden naar de telegraaf en heb een mail terug gehad dat ze het als groot nieuws beschouwen!
ze willen jullie misschien volgende week in de krant zetten met jullie foto erbij en een verhaal erbij over de historie enz van de fiets.
ik heb ze de link naar dit topic gegeven en er is dus een grote kans dat ze een van jullie gaan benaderen over hoe jullie aan de fiets gekomen zijn enzo
ik dacht ik zeg het maar even
gr
19:00 zullen wij er zijn danquote:
Komt ze dan?quote:
Stuur maar per dm jaquote:Op zaterdag 29 september 2012 17:54 schreef ginovaf het volgende:
weten jullie het adres anders zeg ik het in dm
Verzorgde OP's in V&A. Daar houd ik vanquote:
Kudo voor mijquote:Op zaterdag 29 september 2012 18:01 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Verzorgde OP's in V&A. Daar houd ik van
quote:
Gaat goed komenquote:Op zaterdag 29 september 2012 18:14 schreef ginovaf het volgende:
nou dan we regelen de koffie laat die taart maar komen
eet ik mezelf het lekkere deelquote:Op zaterdag 29 september 2012 18:15 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Gaat goed komen
Ik ga deze foto op de taart zetten
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |