quote:Op woensdag 26 september 2012 17:06 schreef YUR het volgende:
http://aktiefoto.nl/evene(...)elen/dtd12-29412.jpg
Ik vlieg inderdaad
Gaaf!!quote:Op woensdag 26 september 2012 17:07 schreef YUR het volgende:
[..]
Hehe, daar moest ik ook al aan denken
http://aktiefoto.nl/evene(...)elen/dtd12-29413.jpg is ook wel cool
En allemaal bekertjesquote:Op woensdag 26 september 2012 20:36 schreef Arquero het volgende:
Jaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
5 kilometer aan 1 stuk gelopen samen met Swets. Ging heerlijk![]()
http://www.endomondo.com/workouts/kLBkuzwweR4
En veel gezelliger dan alleen lopen!
Nu lekker douchen
Het was heerlijk in kort-kortquote:Op woensdag 26 september 2012 18:41 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Dan kan kort-kort wel denk ik?
Ik las kont-kontquote:
Superquote:Op woensdag 26 september 2012 20:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Het was heerlijk in kort-kort
Ga je ook samen met Swets douchenquote:Op woensdag 26 september 2012 20:36 schreef Arquero het volgende:
Jaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
5 kilometer aan 1 stuk gelopen samen met Swets. Ging heerlijk![]()
http://www.endomondo.com/workouts/kLBkuzwweR4
En veel gezelliger dan alleen lopen!
Nu lekker douchen
Ja daar ben ik heul blij meequote:Op woensdag 26 september 2012 20:49 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Superen fijn dat het goed ging!
You're not a man until you had a man....quote:Op woensdag 26 september 2012 20:51 schreef justmattie het volgende:
[..]
Ga je ook samen met Swets douchen?
Kan me voorstellen dat dat wel gezellig isquote:Op woensdag 26 september 2012 20:51 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Ja daar ben ik heul blij meeEn voor het eerst dat ik niet in mijn eentje liep. Was reuze gezellig.
twee vliegen in een klapquote:Op woensdag 26 september 2012 20:52 schreef Guppyfriend het volgende:
[..]
Kan me voorstellen dat dat wel gezellig ismaar vooral dat het allemaal lekker gaat
quote:Op woensdag 26 september 2012 20:36 schreef Arquero het volgende:
Jaaaaaaaaa![]()
![]()
![]()
5 kilometer aan 1 stuk gelopen samen met Swets. Ging heerlijk![]()
http://www.endomondo.com/workouts/kLBkuzwweR4
En veel gezelliger dan alleen lopen!
Nu lekker douchen
Mooi zo hopen dat het zo blijftquote:Op woensdag 26 september 2012 20:39 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
En allemaal bekertjes
En ik heb geen last van mijn scheen. Nu lekker een paar dagen rusten en binnenkort weer voorzichtig 5KM
SPOILER: Lang verhaal over het onderzoek, de diagnose en de behandelingOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Advies voor de Singelloop zondag: ik MAG lopen
Ik moet daarbij goed naar m'n lijf luisteren en uitstappen als het niet meer gaat. Ik moet er wel op rekenen dat ik na zondag een toename van pijn heb, want er worden spieren belast die niet volledig hersteld zijn. Ik heb het wel 3 keer gevraagd, maar schaden doet het écht niet.
Als het mij die extra pijn na zondag niet waard is: niet starten. Wil ik het erop wagen en toch gaan lopen, dan staat de fysio 100% achter me.
Zoals het er nu naar uitziet ga ik wel lopen zondag
Tot zondag het volgende advies:
- minimaal 2 liter water per dag drinken
- ieder vrij moment gebruiken om m'n bovenbenen te rekken. Oftewel: hak naar de kont, knieën bij elkaar houden en zo lang mogelijk vasthouden. Als ik koffie ga halen, tijdens het tandenpoetsen, als ik op de bus wacht... You catch my drift
- gewone belasting mag, want dat is goed voor de doorbloeding
- vrijdag en/of zaterdag de spieren opnieuw los laten maken, dus m'n pa maar even lief aankijken
- 1 keer per dag koelen, 20 minuten per been
Na zondag zo snel mogelijk bij hem terugkomen om een behandelplan op te zettenHij gaat me sowieso begeleiden om me sterker te maken, het herstel van m'n spieren te bevorderen en weer pijnvrij en met veel plezier hard te lopen.
[ Bericht 0% gewijzigd door Yuki op 26-09-2012 21:02:18 ]♥ || Baby catcher in training || ♥
quote:Op woensdag 26 september 2012 20:52 schreef rechtsedirecte het volgende:
[..]
You're not a man until you had a man....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |