Ah, rapporteren?quote:Op zondag 30 september 2012 03:14 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Bijna goed.
Hint: [ afbeelding ]
Thanks gozer.quote:Op zaterdag 29 september 2012 23:11 schreef wolfrolf het volgende:
[..]![]()
Jongens, iedereen die stok voor onze Maringo laten liggen, dit breekt ook mijn hart.
Ik voel je Maringo, ik voel je.
Als iemand zich al aanbied om 1 van de andere provincies te doen, kan ik diegene wel rechten geven. Maar om geknoei te voorkomen, nu alleen ik.quote:Op zondag 30 september 2012 14:09 schreef EdwinvBerkel het volgende:
Vet, wanneer kunnen we het gebruiken? Of kan alleen een adminetje da?
Ik ben nu nog even met andere zaken bezig, maar lijstjes maken hou ik van, dus tzt wil ik Groningen wel voor mijn rekening nemenquote:Op zondag 30 september 2012 14:17 schreef Maringo het volgende:
[..]
Als iemand zich al aanbied om 1 van de andere provincies te doen, kan ik diegene wel rechten geven. Maar om geknoei te voorkomen, nu alleen ik.
Dus bij deze, wie voelt zich geroepen om een lijst te maken van plaatsen in een bepaalde provincie? Je hoeft niet per se te checken of de Stok al in de plaats geweest is (Dat kan ik als laatste doen en dan meerdere provincies tegelijk). Ik heb de plaatsenlijst gemaakt aan de hand van de plaatsengids (http://borden.plaatsengids.nl/). En dan alleen de blauwe en witte borden die bovenaan elke pagina staan.
Hoe bedoel je dat precies?quote:Op zondag 30 september 2012 14:17 schreef Maringo het volgende:
[..]
Als iemand zich al aanbied om 1 van de andere provincies te doen, kan ik diegene wel rechten geven. Maar om geknoei te voorkomen, nu alleen ik.
Dus bij deze, wie voelt zich geroepen om een lijst te maken van plaatsen in een bepaalde provincie? Je hoeft niet per se te checken of de Stok al in de plaats geweest is (Dat kan ik als laatste doen en dan meerdere provincies tegelijk). Ik heb de plaatsenlijst gemaakt aan de hand van de plaatsengids (http://borden.plaatsengids.nl/). En dan alleen de blauwe en witte borden die bovenaan elke pagina staan.
Ik wil een lijst, per provincie, met alleen de plaatsen met borden. En aangezien dat op de plaatsengids het beste is aangegeven, kan je het beste daar vandaan werken. Op de plaatsengids staan namelijk ook allemaal plaatsen die geen plaatsnaamborden hebben, maar wel ergens staan aangegeven (aanwijzers, paddenstoelen of straatnaamborden bv).quote:Op zondag 30 september 2012 15:41 schreef JJH het volgende:
[..]
Hoe bedoel je dat precies?alle plaatsen staan daar toch?
Maar ik wil overijssel wel oppakken.
Topquote:Op zondag 30 september 2012 15:32 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Ik ben nu nog even met andere zaken bezig, maar lijstjes maken hou ik van, dus tzt wil ik Groningen wel voor mijn rekening nemen
Ah oke. Prima.quote:Op zondag 30 september 2012 15:56 schreef Maringo het volgende:
[..]
Ik wil een lijst, per provincie, met alleen de plaatsen met borden. En aangezien dat op de plaatsengids het beste is aangegeven, kan je het beste daar vandaan werken. Op de plaatsengids staan namelijk ook allemaal plaatsen die geen plaatsnaamborden hebben, maar wel ergens staan aangegeven (aanwijzers, paddenstoelen of straatnaamborden bv).
Drenthe
Flevoland - Maringo
Friesland
Gelderland
Groningen - TARAraboemdijee
Limburg
Noord-Brabant
Noord-Holland
Overijssel - JJH
Utrecht
Zeeland
Zuid-Holland - Maringo
Jupquote:Op zondag 30 september 2012 16:00 schreef JJH het volgende:
[..]
Ah oke. Prima.
Dus je wilt een lijstje van plaatsnamen mét bord.
En heel soms een ander kleurtjequote:Op zondag 30 september 2012 16:01 schreef Maringo het volgende:
[..]
Jup
En op de plaatsengids zijn dat degene in een blauw of wit vakje bovenaan elke pagina.
Maar niet geel of groen.quote:Op zondag 30 september 2012 19:15 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
En heel soms een ander kleurtje
groen:quote:
Dat is discussiewaardig inderdaad. In het eerste stuk van Zuid-Holland ben ik het niet tegen gekomen op deze manier. Wel als straatnaambord, maar dat vond ik niet waardig genoeg. Misschien maar een revisie op de lijst doen.quote:Op maandag 1 oktober 2012 09:02 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
groen:
http://borden.plaatsengids.nl/pgemDeMarne.html#qtstort
zwart:
http://borden.plaatsengids.nl/pgemDeMarne.html#qoohorn
oranje:
http://borden.plaatsengids.nl/pgemSteenwijkerland.html#pnedlan
geel zal ook vast wel ergens bestaan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |