abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_117219628



Welkom in het FOK! anime en manga topic!

Laat je niet afschrikken door de slowchat, als je vragen hebt kun je die hier altijd kwijt. ;)



Anime(aa-ni-mee) is de Japanse variant (dus Japanse uitspraak op het Engels animation) op onze Westerse tekenfilm. Het mag dan wel getekend zijn, maar anime gaan vaak veel dieper dan de tekenfilms die je hier op TV ziet. Hetzelfde geldt voor Manga (wat o.a. "onbeheerste of willekeurige kwaststreken" betekend).
Door veel mensen die niet bekend worden deze termen echter in verband gebracht met seksueel getinte onderwerpen(hentai, wat eigenlijk pervers betekent in het Japans) of onze (kinderlijke, dus kodomo) series.
Hierdoor heeft dit onderwerp een slechte reputatie bij een aantal mensen.

Anime en manga kun je onderverdelen in verschillende leeftijd categorie. De twee grootste zijn "Shonen" en "Shoujo".
Hiernaast heb je meerdere kleine (sub-)genres, zoals "Josei", "Seinen". Elk (sub-)genre snijd een ander onderwerp aan, dus er zou in principe voor iedereen iets tussen moeten zitten.

Gericht op jonge jongens (Shonen,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit is over het algemeen het meest bekeken genre. De meeste mensen beginnen met de bekende series uit dit gedeelte.
De series zijn meestal gericht op actie en humor. De bekende series Bleach, Naruto en Fullmetal Alchemist vallen bijvoorbeeld in dit gedeelte.

Gericht op jonge meisjes (Shoujo,leeftijd ~12-20/25 jaar): dit onderdeel behandelt meestal het (meer) dramatische gedeelte, en bevat veel romantiek.
Meestal is het hoofdpersoon in een van deze series een vrouw (of meisje natuurlijk). Een aantal voorbeelden zijn Sailor Moon, Cardcaptor Sakura en Fruits Basket.

Gericht op de volwassen vrouw (Josei,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): deze bevatten globaal dezelfde thema's als de "Shoujo"-series, maar dan iets serieuzer en realistischer uitgevoerd.
Onder andere de series Nana, Paradise Kiss en Honey and Clover zijn voorbeelden hiervan

Gericht op de volwassen man (Seinen,leeftijd ~20/23/25-70/80+ jaar): dit genre is heel divers en er zit veel afwisseling in, van avant-garde tot erotiek. Deze series hebben vaak een serieuze ondertoon.
Een aantal populaire series zijn Elfen Lied, Ghost in the Shell en Black Lagoon.

Gericht op jonge kinderen (Kodomo,leeftijd 0-12 jaar): Hello Kitty, Pokemon en Hamtaro - dit spreekt voor zich.

Gericht op de jong volwassen vrouw (Yaoi/shounen-ai): dit genre gaat over homoseksuele relaties tussen mannelijke figuren. Een aantal voorbeelden hiervan zijn Junjou Romantica en Gravitation.



De makkelijkste manier is de taal leren door middel van een cursus of ervaring. Als je daar geen zin in hebt (of daartoe niet in staat bent) kun je fansubs kijken. Fansub-groepen (zoals Dattebayo) nemen "raw"-versies op van de Japanse TV, vertalen deze en voegen ondertitelingen toe. Vaak geven de groepen extra informatie zodat het voor de kijker beter te begrijpen is (typische Japanse dingen worden uitgelegd).

Er zijn verschillende soorten groepen die animes ondertitelen, daarom zijn er verschillende in de gebruikte lettertypen, tekstopmaak of vertalingen. Verder zijn er twee soorten, de "speedsubbers" en de "qualitysubbers".
Zoals de namen doen vermoeden brengen de "speedsubbers" snel hun aflevering (of hoofdstuk) uit (waardoor het kan zijn dat deze van mindere kwaliteit is), en de "quality-subbers" nemen de tijd en leveren vaak beter werk af.

Het verschil tussen speedsubbers en qualitysubbers wordt steeds kleiner. Vaak hebben de meeste speedsubbers ook kwaliteit die niet onder doet voor die van qualitysubbers. Dit onderscheid is eigenlijk meer iets van vroeger en wordt tegenwoordig niet meer zo gemaakt.



Fansubs worden uitgebracht op verschillende sites, om deze te vinden kun je altijd even Googelen of op (de grotere) P2P-sites zoeken. Ook kun je via IRC downloaden. Een guide daarvoor is gemaakt door Robin007bond en kun je hier vinden.

Links vragen doen we niet in dit topic (omdat het niet in alle gevallen legaal is), maar als je er echt niet uit komt kun je altijd een van de mensen hier een PM/DM sturen.

Waarom zijn (sommige) fansubs illegaal?
Anime worden steeds populairder in andere landen, waardoor er vaker licenties opgekocht worden. Dit betekent dat de afleveringen officieel niet verspreid mogen worden (zonder toestemming).
Dit gebeurt niet bij alle series, maar meestal bij series die bekendheid verkrijgen in het westen waardoor een westerse uitgever de licentie koopt om hieraan te verdienen.

Ik kan de fansubs niet afspelen, wat moet ik doen?
Waarschijnlijk heb je niet de goede codes die nodig zijn om de formaten af te spelen. Het CCCP-Project is een (gratis) pakket speciaal ontwikkeld voor anime, probeer deze eerst te downloaden.
VLC speelt ook nog eens alles af(ook Blu-Ray Disk/BD)! :D
Let er wel op dat deze speler achterloopt op het CCCP Codec Pack en niet speciaal is ontwikkeld met anime in het achterhoofd.



Huidig seizoen
Klik voor de vergroting!
Fall 2012


2007 | Winter | Spring | Summer | Fall
2008 | Winter | Spring | Summer | Fall
2009 | Winter | Spring | Summer | Fall
2010 | Winter | Spring | Summer | Fall
2011 | Winter | Spring | Summer | Fall
2012 | Winter | Spring | Summer | Fall



Aziatische drama's Deel 2
Een topic over Aziatische drama series, voornamelijk over J-drama. Als je een keer geen zin hebt in anime moet je het hier een keer proberen.

Japans. [Deel 2]
Altijd al een beetje Japans willen leren? Dan is dit hét topic voor jou

Japanse cultuur enzo :D
Vragen over de Japanse Cultuur? Stel ze hier!

Japan #24
Dingen die je echt moet doen (mocht je naar Japan gaan).

Zelf sushi maken deel VII
Gerechten

[Animé] Meld hier dat er een nieuwe EP uit is 3
Hier word het gemeld als er nieuwe afleveringen uitgebracht worden.

Anime/mangaseries verkiezingstopic 2008 - Deel 4
Je wil iets nieuws zien maar weet niet wat? In dit topic vind je welke series het populairst waren op FOK!

Het grote anime/manga Meet topic 2012
Een anime/manga meet.

[Anime] Bleach #9: Bankai. Senbonzakura Kageyoshi
[Anime&Manga] Naruto #19
[ANIME] One Piece



Animees
Nederlandstalig blog met reviews over lopende animeseries en (soms) meer!

Anime News Network (ANN)
Nieuws over anime, hier staan ook beschrijvingen van series en handige lijstjes van goede anime.

Animeinfo.com
Hier vind je alle informatie over een anime die jij zoekt.

Anidb.net
De anime-database.

Anime Planet
Hier kun je een aantal aanraders zoeken (anime).

Anime Recommendations
Een wiki vol met aanraders. Er zit altijd wel wat tussen!

My Anime List (MAL)
Houd je eigen anime- en mangalijst bij! Bekijk andere lijsten en geef je oordeel over anime en manga! Er is zelfs een FOK! groep op MAL, deze vind je hier!

Sommige topicmeubels hebben hun eigen MyAnimeLists (MALs), waar je kunt zien wat zij gekeken hebben en wat ze leuk vinden! De links staan hieronder:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wil jij je eigen MAL er ook bij? Verander de wiki of post het even in het topic, er is vast wel iemand die het voor je kan doen :)

Voorgaande delen

Topicreeks: Het grote anime/manga topic

------------------------------------------------------------

Over hotlinken en ander gespui:

Veel mensen plaatsen lukraak afbeeldingen en illustraties in dit topic om hun powerlevel te tonen. Aangezien dit de laatste tijd nogal wat problemen oplevert hier een kleine guide, waarvan de basis is ontsprongen aan het intellect van outcast_within.

1. Plak niet zomaar lukraak de directe URL van de afbeelding. Dit heet hotlinking en kost bandbreedte aan de kant van de host. Sommige sites als Random Curiosity worden veel gehotlinked en hebben besloten om dit tegen te gaan. Het gevolg voor jouw afbeelding is dat wij slechts een placeholder te zien krijgen met de boodschap dat hotlinken niet toegestaan is.

2. Om ons wel jouw gevatheid te tonen is het beter om de afbeelding te rehosten. Dat wil zoveel zeggen als upload jouw afbeelding naar een andere site of database en link vanaf die locatie. Kost de originele host van de afbeelding minder bandbreedte en garandeert dat wij jouw afbeelding kunnen zien. Er bestaan een aantal van dergelijke sites, zoals Imgur of Photobucket. Als je een eigen site hebt kan je natuurlijk ook vanaf die locatie rehosten.

------------------------------------------------------------

IRC Slowchat
#fokanime op irc.tweakers.net
Download Mirc of xchat

------------------------------------------------------------

Degene die het laatst post in dit topic moet een nieuw topic aanmaken, en deze (als dat kan) bijhouden zolang deze open is.
De OP is hier te vinden.
Klik boven op de tab 'Bewerken' en kopiëer deze versie in verband met incorrecte weergave!
pi_117219699
quote:
Huidige voorzitter van het Europees Parlement: Martin "Jihad" Schulz.
:') En alleen omdat hij zei dat Google een verwerpelijk bedrijf is, wat het is.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117219759
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 00:04 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

:') En alleen omdat hij zei dat Google een verwerpelijk bedrijf is, wat het is.
:') Waar heb je het over?
pi_117219911
Jouwn sig natuurlijk.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117220003
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 00:12 schreef Repelsteeltju het volgende:
Jouwn sig natuurlijk.
pi_117220190
Overigens, wat toevallig een heel klein beetje met de TT te maken heeft:

http://www.huffingtonpost(...)html?utm_hp_ref=food


"Premium Kuro Burger"

Lolwut :')
pi_117220793
quote:
Die film is toch via, Youtube verspreid? Hij veroordeelt dus Google, niet om de juiste redenen misschien, maar elke veroordeling van Google is een goeie veroordeling. :+
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117222122
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 00:20 schreef Arashimashou het volgende:
Overigens, wat toevallig een heel klein beetje met de TT te maken heeft:

http://www.huffingtonpost(...)html?utm_hp_ref=food

[ afbeelding ]
"Premium Kuro Burger"

Lolwut :')
Beginnen helemaal gek te worden _O-
  dinsdag 25 september 2012 @ 07:31:00 #9
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117222761
De volgende TT is speciaal want 333.
Uitleg bij deze TT? :P
Helemaal super.
pi_117222837
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 september 2012 07:31 schreef Kyubey het volgende:
De volgende TT is speciaal want 333.
Uitleg bij deze TT? :P
Ik had geen idee, dus ik pakte gewoon deze korte serie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kuromajo-san_ga_Toru!!

333, wat een feest.
pi_117222984
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 07:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Ik had geen idee, dus ik pakte gewoon deze korte serie.
http://en.wikipedia.org/wiki/Kuromajo-san_ga_Toru!!

333, wat een feest.
666/2=volgend topic=the antichrist™
!!!!

Open je ogen!

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-09-2012 07:57:42 ]
pi_117223030
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 september 2012 07:57 schreef robin007bond het volgende:

[..]

666/2=volgend topic=the antichrist™
!!!!

Open je ogen!
Ik was van plan daar op te antwoorden, but then I gave up and died.
  † In Memoriam † dinsdag 25 september 2012 @ 08:06:40 #13
108371 sinterklaaskapoentje
Wie komt er alle jaren...
pi_117223058
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 00:20 schreef Arashimashou het volgende:
Overigens, wat toevallig een heel klein beetje met de TT te maken heeft:

http://www.huffingtonpost(...)html?utm_hp_ref=food

[ afbeelding ]
"Premium Kuro Burger"

Lolwut :')
:r
:')
pi_117223255
topic 333 wordt keionbu of iets met madoko
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117223287
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 08:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
topic 333 wordt keionbu of iets met madoko
Hm :') mhmh
pi_117223867
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 08:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
topic 333 wordt keionbu of iets met madoko
Nope.jpeg
  dinsdag 25 september 2012 @ 11:39:30 #17
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117227569
quote:
Though there is hope as SAO succeeds as a comedy where it fails as a drama, so at least those looking for unintentional humor have something to put on the mantle next to Guilty Crown. I like living in a world where that’s possible, so don’t suddenly get good on me, Sword Art Online. Thankfully, I don’t think I have anything to worry about in that department.
Ik heb het al eerder gezegd en ik ga het nu weer zeggen: Scamp is mijn held!

_O_
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117227894
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 08:32 schreef De_Dakgoot het volgende:
topic 333 wordt keionbu of iets met madoko
het kleine broertje van 666 ^O^
pi_117228283
Accel World is gay.

Ik geef het op. 24 afleveringen vol gehouden, maar Fuckin' dropped!
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 25 september 2012 @ 12:06:28 #20
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117228419
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 12:02 schreef Repelsteeltju het volgende:
Accel World is gay.
[ afbeelding ]
Ik geef het op. 24 afleveringen vol gehouden, maar Fuckin' dropped!
In de laatste ep? :P
Helemaal super.
pi_117228579
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 september 2012 12:06 schreef Kyubey het volgende:

[..]

In de laatste ep? :P
Ik ragequitte toen die meiden op eens begonnen te huilen en knuffelen terwijl ze elkaars namen schreeuwden zonder enige aanwijsbare reden.

Een eventueel tweede seizoen wil ik dan wel weer een kans geven of dat AW x SOA project dat in 2013 in de agenda staat. :')
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117229362
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 12:11 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik ragequitte toen die meiden op eens begonnen te huilen en knuffelen terwijl ze elkaars namen schreeuwden zonder enige aanwijsbare reden.
_O-
  dinsdag 25 september 2012 @ 13:04:24 #23
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117229890
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 12:11 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik ragequitte toen die meiden op eens begonnen te huilen en knuffelen terwijl ze elkaars namen schreeuwden zonder enige aanwijsbare reden.

Een eventueel tweede seizoen wil ik dan wel weer een kans geven of dat AW x SOA project dat in 2013 in de agenda staat. :')
Je kon nog 2 minuten wachten... Dan had je de serie af.
Helemaal super.
pi_117229978
quote:
10s.gif Op dinsdag 25 september 2012 13:04 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Je kon nog 2 minuten wachten... Dan had je de serie af.
En 2 minuten van zijn leven verspild. :P
pi_117229995
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 13:06 schreef robin007bond het volgende:

[..]

En 2 minuten van zijn leven verspild. :P
:@ Aan een ED die ik al tig keren gezien heb.
“An interesting thing is a good thing.”
  dinsdag 25 september 2012 @ 13:49:02 #26
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117231257
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 13:07 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

:@ Aan een ED die ik al tig keren gezien heb.
Nee ik bedoel het stuk voor de ED.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Helemaal super.
  dinsdag 25 september 2012 @ 14:37:08 #27
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117232798
Fuck AW, lees liever over Kokoro Connect 12!

Op Animees uiteraard!

:D
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 25 september 2012 @ 15:13:34 #28
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117234207
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 september 2012 14:37 schreef .Cake. het volgende:
Fuck AW, lees liever over Kokoro Connect 12!

Op Animees uiteraard!

:D
Ik dacht al waarom doen ze zo moeilijk over het afknippen van haar :P
Helemaal super.
pi_117237256
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 12:11 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Ik ragequitte toen die meiden op eens begonnen te huilen en knuffelen terwijl ze elkaars namen schreeuwden zonder enige aanwijsbare reden.

Een eventueel tweede seizoen wil ik dan wel weer een kans geven of dat AW x SOA project dat in 2013 in de agenda staat. :')
was dat niet omdat het plan gelukt was?
pi_117237488
accel world schoot richting het einde steeds minder op. en dat geheugen verlies is ook maar random en lame
  dinsdag 25 september 2012 @ 16:38:19 #31
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117237500
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 16:38 schreef outcast_within het volgende:
accel world schoot richting het einde steeds minder op. en dat geheugen verlies is ook maar random en
convenient
Helemaal super.
pi_117237633
mijn anime bestaat uit het wachten tot mijn streaming site de laatste twee afleveringen van die onheilsgodin erop zet :’)
  dinsdag 25 september 2012 @ 16:43:52 #33
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117237726
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 16:41 schreef outcast_within het volgende:
mijn anime bestaat uit het wachten tot mijn streaming site de laatste twee afleveringen van die onheilsgodin erop zet :’)
inb4 robin.

Death Note parodie in ep 12 _O_
Helemaal super.
pi_117237875
mijn haat voor streaming is ook groot. maar ik kijk nu ook maar af en toe.
mss dat ik mijn computer ooit ga maken. maar tot nu toe bevalt zonder ook wel
pi_117238061
quote:
1s.gif Op dinsdag 25 september 2012 16:46 schreef outcast_within het volgende:
mijn haat voor streaming is ook groot. maar ik kijk nu ook maar af en toe.
mss dat ik mijn computer ooit ga maken. maar tot nu toe bevalt zonder ook wel
bgi0erjgi0aeji0ejargji
  dinsdag 25 september 2012 @ 17:58:30 #36
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117240901
quote:
You're now chatting with a random stranger. Say hi!

You and the stranger both like anime.

You: ZANKOKU

You: NA TENSHI NO YOUOU NI

You: SHOUNEN YO SHINWA NI NAREEEEEEE

Stranger: Speak English or stay a retard but leave
Helemaal super.
pi_117241083
quote:
9s.gif Op dinsdag 25 september 2012 17:58 schreef Kyubey het volgende:

[..]

;(
pi_117241188
Accel World ga ik niet kijken. Ik zag dat dikke ventje en ik dacht...nee.
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:08:47 #39
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117241257
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Accel World ga ik niet kijken. Ik zag dat dikke ventje en ik dacht...nee.
goedzo.
Helemaal super.
pi_117242272
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Accel World ga ik niet kijken. Ik zag dat dikke ventje en ik dacht...nee.
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:08 schreef Kyubey het volgende:

[..]

goedzo.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117242466
Homuru is de beste magica
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:40:44 #42
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117242537
quote:
6s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:38 schreef De_Dakgoot het volgende:
Homuru is de beste magica
[ afbeelding ]
YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
Helemaal super.
pi_117242572
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:06 schreef -Strawberry- het volgende:
Accel World ga ik niet kijken. Ik zag dat dikke ventje en ik dacht...nee.
kijk kuroko no basuke en laat je vervoeren door popcorn sport vermaak
pi_117242578
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:40 schreef Kyubey het volgende:

[..]

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
Kyouko was toch je favoriet? Of was dat een garp? ;(
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:43:02 #45
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117242638
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:41 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Kyouko was toch je favoriet? Of was dat een garp? ;(
Waarom zou het een grap zijn? Op MAL is de strijd tussen Homu en Kyouko. Ik weet niet wie hoger stond.
Helemaal super.
pi_117242650
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:40 schreef Kyubey het volgende:

[..]

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
dankzij de tsumami de laatste aflevering gemist. is deze nog de moeite waard?
pi_117242654
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:43 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Waarom zou het een grap zijn? Op MAL is de strijd tussen Homu en Kyouko. Ik weet niet wie hoger stond.
HAHAHAHA.

MAL :')

I rest my case. gaweriognawerogn

Ik dacht: misschien maak je een grap om mij te dollen weet je wel. ;(
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:44:30 #48
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117242693
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

HAHAHAHA.

MAL :')

I rest my case. gaweriognawerogn

Ik dacht: misschien maak je een grap om mij te dollen weet je wel. ;(
http://myanimelist.net/forum/?topicid=486433
Helemaal super.
pi_117242867
quote:
Hoe kunnen mensen stemmen op een dief? ;(

Ik weet dat het fictie is en dat ik het niet zo serieus moet nemen, maar personages die met hun tengels aan andermans eigendom zitten zijn toch onmogelijk goed te vinden? ;(

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 25-09-2012 18:49:16 ]
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:50:28 #50
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117242924
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hoe kunnen mensen stemmen op een dief? ;(

Ik weet dat het fictie is en dat ik het niet zo serieus moet nemen, maar personages die met hun tengels aan andermans eigendom zitten zijn toch onmogelijk goed te vinden? ;(
Aladdin _O_

Deze Inception/Madoka trailer _O_
Helemaal super.
pi_117242941
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:50 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Aladdin _O_

Deze Inception/Madoka trailer _O_
Kende ik al. Maar tof _O_
  dinsdag 25 september 2012 @ 18:56:40 #52
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117243159
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:50 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Kende ik al. Maar tof _O_
quote:
"I can no longer look at Mami without thinking of Leonardo DiCaprio, needless to say, my fap sessions have gotten a little less good and a lot more weird."
Helemaal super.
pi_117245119
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:40 schreef Kyubey het volgende:

[..]

YEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH
Geen troll hopelijk ;( :D ?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 19:47:57 #54
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117245641
Wie gaat animeeten op Habbo?
Gr HirasawaYui
Helemaal super.
pi_117245709
quote:
9s.gif Op dinsdag 25 september 2012 19:47 schreef Kyubey het volgende:
Wie gaat animeeten op Habbo?
Gr HirasawaYui
Habbo
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 19:53:38 #56
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117245950
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 19:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Habbo
[ afbeelding ]
Helemaal super.
pi_117246109
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 september 2012 19:53 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
wuttefuck. Heb ooit 5 minuten (weet ik veel hoeveel jaar geleden) er rondgelopen. Maar als Yui daar rondloopt... hm.
pi_117246275
quote:
7s.gif Op dinsdag 25 september 2012 19:53 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117246787
Hoe verander ik het uiterlijk van mijn poppetje.
Oh, bij omkleden. Heel logisch.
pi_117246979
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 18:49 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hoe kunnen mensen stemmen op een dief? ;(

Ik weet dat het fictie is en dat ik het niet zo serieus moet nemen, maar personages die met hun tengels aan andermans eigendom zitten zijn toch onmogelijk goed te vinden? ;(
Goed misschien niet, maar favoriet wel.
pi_117247011
quote:
Homura gestemd. O+
pi_117247060
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:13 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Homura gestemd. O+
Homura is dan ook de beste magica
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117247095
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:14 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Homura is dan ook de beste magica
Personage zit goed in elkaar.
pi_117247219
Yui wil geen vrienden worden met de Keizer van Japan ;(
pi_117247598
We hebben echt ontiegelijk veel mensen met 'dijk' in hun achternaam, in de Tweede Kamer.
pi_117247820
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117248028
quote:
Wat was het verhaal ook weer hierachter?
  dinsdag 25 september 2012 @ 20:48:53 #68
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117248966
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat was het verhaal ook weer hierachter?
Dat weet ik niet precies meer, ik weet alleen dat de meisjes pizza besteld hadden maar "Oh oh, ze te zien hebben we niet genoeg geld om te betalen! Misschien kunnen we op een andere manier betalen?"
En zo te zien eindigt het met een facial?
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  dinsdag 25 september 2012 @ 20:51:17 #69
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117249087
quote:
6s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:48 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dat weet ik niet precies meer, ik weet alleen dat de meisjes pizza besteld hadden maar "Oh oh, ze te zien hebben we niet genoeg geld om te betalen! Misschien kunnen we op een andere manier betalen?"
En zo te zien eindigt het met een facial?
huh :') dat kan ik me niet herinneren.
Helemaal super.
pi_117249129
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:32 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Wat was het verhaal ook weer hierachter?








/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117249344
Azusa is een mordenaar zij probeerde Yui te doden ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 20:57:57 #72
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117249420
quote:
Ahhh
Dat was het spannendste moment in K-ON, dat knippen.
Helemaal super.
pi_117249437
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:57 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Ahhh
Dat was het spannendste moment in K-ON, dat knippen.
Vooral vanuit Yui's perspectief
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117249799
Oooh het knippen :D
pi_117250272
quote:
6s.gif Op dinsdag 25 september 2012 20:48 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Dat weet ik niet precies meer, ik weet alleen dat de meisjes pizza besteld hadden maar "Oh oh, ze te zien hebben we niet genoeg geld om te betalen! Misschien kunnen we op een andere manier betalen?"
En zo te zien eindigt het met een facial?
_O-
pi_117250308
aghahah kyubey geen contracten meer voor jou.


[ Bericht 100% gewijzigd door De_Dakgoot op 25-09-2012 21:56:10 ]
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117252619
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117252623
quote:
Je nieuwe animu is niet meer binnen? ;(
pi_117252687
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 21:55 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Je nieuwe animu is niet meer binnen? ;(
Jawel :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117252756
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 21:56 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Jawel :P
[ afbeelding ]
En als ik je post begrijp komt er dus een tweede K-ON!(!) film?

Oh, en Mango is trouwens de beste manga-app voor Android _O_
pi_117252833
Is Kannagi nou een moe anime of ?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 22:00:09 #82
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117252866
Hahaha, over die hond Apo uit Space Brothers:



Weten wij wel zeker dat hij bij Hibito hoort en niet bij die dude naast hem?:



Tevens, het valt mij nu pas op maar dat nummer bij die ED is best goed:
(Helaas kan ik alleen maar deze crappy live-versie vinden. Het is dat of een verneukte youtube-versie van de ED zelf, want copyrights. Anders werd het een versie van een of andere chinese site :') )

ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117252871
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 21:56 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Jawel :P
[ afbeelding ]
Je bent Claymore aan het downloaden zie ik. Verre van een verkeerde keus!!!
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117252974
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:00 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

Je bent Claymore aan het downloaden zie ik. Verre van een verkeerde keus!!!
Dus het is het wel waard om te kijken?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117253222
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:02 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Dus het is het wel waard om te kijken?
Lezen :+
pi_117253291
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:06 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Lezen :+
maar ik heb nog nooit manga gelezen
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117253683
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:07 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

maar ik heb nog nooit manga gelezen
[ afbeelding ]
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
pi_117253815
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:14 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
_O-
Ze zeggen dat je bij zoveel anime eerst het beste de manga kan lezen om het beter te snappen terwijl het vaak niet echt nodig is
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117253998
Wat zal ik doen, de Gundam Zeta uit 1985-86 kijken of gewoon de 3 films uit 2005?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117254165
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wat zal ik doen, de Gundam Zeta uit 1985-86 kijken of gewoon de 3 films uit 2005?
Kop: Gundam
Munt: 3 films 2005

3 keer gooien.
pi_117254338
quote:
14s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:21 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Kop: Gundam
Munt: 3 films 2005

3 keer gooien.
Ik kijk ze alle 4 wel.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 22:31:00 #92
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117254664
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:19 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wat zal ik doen, de Gundam Zeta uit 1985-86 kijken of gewoon de 3 films uit 2005?
Hmmm....

ik heb ooit dezelfde afweging moeten maken en ben gewoon voor de serie gegaan. De films geven volgens mij wel een goede samenvatting maar ik ging toch liever voor de real deal.

Plus die serie is even oud als ik ben, dus ik moest hem wel kijken ;)
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117256331
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 22:31 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Hmmm....

ik heb ooit dezelfde afweging moeten maken en ben gewoon voor de serie gegaan. De films geven volgens mij wel een goede samenvatting maar ik ging toch liever voor de real deal.

Plus die serie is even oud als ik ben, dus ik moest hem wel kijken ;)
Hmm oke, wat vond je eigenlijk van zz gundam aangezien die wel laag scort op mal?
Hopelijk komt er nog eens een nieuwe gundam serie dat zich weer afspeelt in de UC tijdlijn.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  dinsdag 25 september 2012 @ 23:13:06 #94
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117256977
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 23:01 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Hmm oke, wat vond je eigenlijk van zz gundam aangezien die wel laag scort op mal?
Hopelijk komt er nog eens een nieuwe gundam serie dat zich weer afspeelt in de UC tijdlijn.
Unicorn is ook UC he.

ZZ Gundam is eigenlijk een heel andere serie dan Z Gundam. ZZ is veel minder serieus en de hoofdpersonen zijn veel meer carefree. Tenminste, in het begin, naar het einde toe wordt de serie beter staat mij nog bij.

Er is ook minder vaste loyaliteit bij de hoofdpersonen. Daarmee bedoel ik dat ze niet zo zeer bij de Federation of de Neo Zeon horen. Tevens ga je ook merken dat de serie wat meer begint te lenen van zijn voorgangers, wat wel een beetje jammer is.
Maar over het algemeen vond ik het best een vermakelijke serie, beter dan MSG maar minder goed dan Zeta.

In ander nieuws, geweldige Death Note persiflage in de laatste Binbougami ga! :
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117257401
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 23:13 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Unicorn is ook UC he.

ZZ Gundam is eigenlijk een heel andere serie dan Z Gundam. ZZ is veel minder serieus en de hoofdpersonen zijn veel meer carefree. Tenminste, in het begin, naar het einde toe wordt de serie beter staat mij nog bij.

Er is ook minder vaste loyaliteit bij de hoofdpersonen. Daarmee bedoel ik dat ze niet zo zeer bij de Federation of de Neo Zeon horen. Tevens ga je ook merken dat de serie wat meer begint te lenen van zijn voorgangers, wat wel een beetje jammer is.
Maar over het algemeen vond ik het best een vermakelijke serie, beter dan MSG maar minder goed dan Zeta.

In ander nieuws, geweldige Death Note persiflage in de laatste Binbougami ga! :
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Die houding ken ik ergens van :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 26 september 2012 @ 07:28:43 #96
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117262278
quote:
0s.gif Op dinsdag 25 september 2012 23:13 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Unicorn is ook UC he.

ZZ Gundam is eigenlijk een heel andere serie dan Z Gundam. ZZ is veel minder serieus en de hoofdpersonen zijn veel meer carefree. Tenminste, in het begin, naar het einde toe wordt de serie beter staat mij nog bij.

Er is ook minder vaste loyaliteit bij de hoofdpersonen. Daarmee bedoel ik dat ze niet zo zeer bij de Federation of de Neo Zeon horen. Tevens ga je ook merken dat de serie wat meer begint te lenen van zijn voorgangers, wat wel een beetje jammer is.
Maar over het algemeen vond ik het best een vermakelijke serie, beter dan MSG maar minder goed dan Zeta.

In ander nieuws, geweldige Death Note persiflage in de laatste Binbougami ga! :
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Robin vond hem niet leuk ;(
Helemaal super.
pi_117262308
quote:
1s.gif Op woensdag 26 september 2012 07:28 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Robin vond hem niet leuk ;(
Niet leuk is overdreven. Was wel leuk om te zien, maar ik zat niet te bunderen van het lachen. :P
pi_117262563
kyon kun denwa
pi_117263041
*konichiwa*

*badderen tijd**
pi_117263081
quote:
6s.gif Op woensdag 26 september 2012 08:46 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*konichiwa*

*badderen tijd**
Ohayo
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117263497
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 08:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ohayo
Net klaar :9
pi_117268118
Bleach #509
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck,waar is de echte persoon? :o 8)7
  woensdag 26 september 2012 @ 12:55:43 #103
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117269433
quote:
11s.gif Op woensdag 26 september 2012 12:08 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
Bleach #509
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Fuck,waar is de echte persoon? :o 8)7
Hier
Helemaal super.
pi_117269850
quote:
1s.gif Op woensdag 26 september 2012 12:55 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Hier
Nee,niet jij :+
  woensdag 26 september 2012 @ 13:45:19 #105
343755 Mauskoekwaus
Spreekt voor zich toch?
pi_117271296
Bleach; zoals verwacht.. :')
Naruto; no, flashbacks, wat r u doin, flashbacks, STAHP.
''I came here to kick gum and chew ass, and I'm all out of gum!''
pi_117272633
quote:
99s.gif Op woensdag 26 september 2012 13:45 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Bleach; zoals verwacht.. :')
Naruto; no, flashbacks, wat r u doin, flashbacks, STAHP.
Bleach :')

En de laatste zeg ik maar niks.over :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 26 september 2012 @ 17:18:10 #107
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117279232
quote:
99s.gif Op woensdag 26 september 2012 13:45 schreef Mauskoekwaus het volgende:
Bleach; zoals verwacht.. :')
Naruto; no, flashbacks, wat r u doin, flashbacks, STAHP.
Ik verbaas mij er altijd over dat die Zetsu nog leeft.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 26 september 2012 @ 17:58:05 #108
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117280737
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 17:18 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ik verbaas mij er altijd over dat die Zetsu nog leeft.
ZETSUBOUSHITA!!! Het feit dat Zetsu nog leeft has left me in despair!
Helemaal super.
pi_117281019
Oeh, die moet ik nog verder kijken. :@
pi_117281494
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117281691
Zetsu wordt de eindbaas van Naruto.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117281712
keuze is al gemaakt
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117281853
*ogen doen pijn*

* Blue_Panther_Ninja is al 21 uur wakker
pi_117281989
quote:
9s.gif Op woensdag 26 september 2012 18:33 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
*ogen doen pijn*

* Blue_Panther_Ninja is al 21 uur wakker
:o Gaat slapen.
pi_117282178
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 18:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:o Gaat slapen.
straks :P
pi_117282444
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 18:37 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

:o Gaat slapen.
De gebiedende wijs schrijven we zonder t. Ik imiteer Robin alleen, schrijf hoe je wilt.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117282594
verkeerd :(
pi_117283370
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 18:50 schreef Repelsteeltju het volgende:

[..]

De gebiedende wijs schrijven we zonder t. Ik imiteer Robin alleen, schrijf hoe je wilt.
Ik weet dat, en in dit geval was het komisch bedoeld. Een t mag echter wel degelijk toegevoegd worden in het meervoud.

Als ik jullie allemaal zou willen aanspreken, zou ik dat dus zo kunnen doen:
Springt in de sloot!

(neemt niet weg dat het in enkelvoud inderdaad fout is, maar het klinkt zo leuk)
  woensdag 26 september 2012 @ 19:29:25 #119
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117284126
quote:
8s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:26 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Meewerken aan GTST.

Rohan krijgt ook altijd de zwartepiet toegespeeld he.
Helemaal super.
pi_117285167
Wat een vieze naaiers bij DUO wordt er helemaal boos van tijd om stoom af te blazen door middel van anime
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117285226
quote:
8s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Wat een vieze naaiers bij DUO wordt er helemaal boos van tijd om stoom af te blazen door middel van anime
What happened? ;(
pi_117285235
quote:
7s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Geweldig. Het was je helaas even ontschoten dat het boek van J.R.R. Tolkien wat eerder is gemaakt.
Word jij niet moe van jezelf? :')
  woensdag 26 september 2012 @ 19:55:16 #123
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117285336
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:53 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Word jij niet moe van jezelf? :')
Wat?

Ik geef op deze manier uiting aan mijn schizofrenie. Niets mis mee toch?
Helemaal super.
pi_117285365
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:53 schreef robin007bond het volgende:

[..]

What happened? ;(
Nou, dit is nu mijn 2e jaar op het mbo moet elke dag reizen wordt 6 januari 18 heb nu maan Stufi aangevraagd staat er doodleuk ja je stufi is pas geldig vanaf 1 april 2013 je OV-studentkaart is pas geldig vanaf de dag dat je recht hebt op stufi. wat betekend dat je nog doodleuk 300 euro aan reiskosten kan betalen in die maanden.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117285455
quote:
10s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:55 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Wat?

Ik geef op deze manier uiting aan mijn schizofrenie. Niets mis mee toch?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenie

quote:
Het woord schizofrenie betekent letterlijk "gespleten geest". Deze vertaling heeft tot nogal wat misverstanden rond schizofrenie geleid. Mensen die aan de ziekte lijden, hebben namelijk géén gespleten geest of hersenen die gespleten zouden functioneren. Ook is inmiddels bekend dat deze mensen géén gespleten persoonlijkheid hebben; ze bestaan niet uit meerdere, verschillende personen. Schizofrenie wordt namelijk vaak verward met dissociatieve identiteitsstoornis. De gespletenheid bij schizofrenie uit zich niet, zoals vaak wordt gedacht, in een meervoudige persoonlijkheid, maar in een beeld waarbij de samenhang in het denken, tussen waarneming en gedachten en tussen emoties en gedachten in ernstige mate is afgenomen, althans voor anderen minder goed invoelbaar is.
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:55 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nou, dit is nu mijn 2e jaar op het mbo moet elke dag reizen wordt 6 januari 18 heb nu maan Stufi aangevraagd staat er doodleuk ja je stufi is pas geldig vanaf 1 april 2013 je OV-studentkaart is pas geldig vanaf de dag dat je recht hebt op stufi. wat betekend dat je nog doodleuk 300 euro aan reiskosten kan betalen in die maanden.
Wat zijn ze weer handig :')
  woensdag 26 september 2012 @ 20:00:26 #126
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117285606
Helemaal super.
pi_117285644
quote:
9s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:00 schreef Kyubey het volgende:

[..]

gr gr
Niks gr gr. Even kijken wat voor interessante topics je hebt bezocht.
inb4 stalker.
pi_117285698
IJN pasing trough

/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 26 september 2012 @ 20:07:33 #129
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117285996
quote:
8s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Niks gr gr. Even kijken wat voor interessante topics je hebt bezocht.
inb4 stalker.
gr gr
Helemaal super.
pi_117286012
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:01 schreef De_Dakgoot het volgende:
IJN pasing trough
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SAUCE NU GOFVERDOMME
Of is het Zipang? :P denk het niet, maar...?
pi_117286255
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:07 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

SAUCE NU GOFVERDOMME
Of is het Zipang? :P denk het niet, maar...?



/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117286404
Google afbeeldingen zegt mij striker bitches? Ik weet niet of ik het wil zien, omdat ik bang ben dat het teveel om die vreemde meiskes gaat.

Iets waar ik bij Girls und Panzer ook bang voor ben overigens.
pi_117286425
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:14 schreef Arashimashou het volgende:
Google afbeeldingen zegt mij striker bitches? Ik weet niet of ik het wil zien, omdat ik bang ben dat het teveel om die vreemde meiskes gaat.

Iets waar ik bij Girls und Panzer ook voor ben overigens.
Het is strike withes
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117286476
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:14 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het is strike withes
En... is mijn angst gegrond of niet? ;(
pi_117286507
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:15 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

En... is mijn angst gegrond of niet? ;(
Het draait vooral om die groep meiden beetje veel fanservicce wel
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117286584
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:16 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Het draait vooral om die groep meiden beetje veel fanservicce wel
Juist... en konpeki no kantai wil ik tot nu toe ook niet kijken omdat

a) geen subs
b) jap vs mof
  woensdag 26 september 2012 @ 20:21:06 #137
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117286798
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Juist... en konpeki no kantai wil ik tot nu toe ook niet kijken omdat

a) geen subs
b) jap vs mof
Contractum facere volis?
Helemaal super.
pi_117286830
quote:
1s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:21 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Contractum facere volis?
Nee, opgetyft.
  woensdag 26 september 2012 @ 20:23:04 #139
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117286887
quote:
10s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:21 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Nee, opgetyft.
Puellam magi es?
Helemaal super.
pi_117287000
quote:
10s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:23 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Puellam magi es?
Hoort hier puellam? ;( dan ben ik echt veel vergeten.
pi_117287268
quote:
10s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:23 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Puellam magi es?
Homu is beste magica
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117287342
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:29 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Homu is beste magica
Is dat niet altijd nog Zwarte Magica?
  woensdag 26 september 2012 @ 20:46:53 #143
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117288299
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 20:24 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hoort hier puellam? ;( dan ben ik echt veel vergeten.
:@ :@
Helemaal super.
pi_117289308
Zeta gundam 3 dagen resterend ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117290064
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 19:55 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Nou, dit is nu mijn 2e jaar op het mbo moet elke dag reizen wordt 6 januari 18 heb nu maan Stufi aangevraagd staat er doodleuk ja je stufi is pas geldig vanaf 1 april 2013 je OV-studentkaart is pas geldig vanaf de dag dat je recht hebt op stufi. wat betekend dat je nog doodleuk 300 euro aan reiskosten kan betalen in die maanden.
Ah balen. ;(

Ik heb geen OV-studentenkaart. Moet ook bijna elke dag met de trein. Maar goed, ik vind het zo'n gedoe om dat allemaal aan te vragen. Ik hou het wel zo.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 26-09-2012 21:28:41 ]
  woensdag 26 september 2012 @ 21:44:01 #146
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117291674
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 21:16 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ah balen. ;(

Ik heb geen OV-studentenkaart. Moet ook bijna elke dag met de trein. Maar goed, ik vind het zo'n gedoe om dat allemaal aan te vragen. Ik hou het wel zo.
OV kaart is echt zó chill! Wel de moeite waard naar mijn mening. Vond het iig heel kut toen ik m niet meer had.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117291778
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 21:44 schreef .Cake. het volgende:

[..]

OV kaart is echt zó chill! Wel de moeite waard naar mijn mening. Vond het iig heel kut toen ik m niet meer had.
Mijn vader print in de ochtend voor mij zo'n NS E-Ticket. :P

Voor mijn vader zou het wel veel moeite schelen. Zal het eens suggereren. Volgens mij kom ik niet in aanmerking voor zo'n Studenten-OV, maar dat hoeft ook niet.
pi_117292462
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 21:45 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mijn vader print in de ochtend voor mij zo'n NS E-Ticket. :P

Voor mijn vader zou het wel veel moeite schelen. Zal het eens suggereren. Volgens mij kom ik niet in aanmerking voor zo'n Studenten-OV, maar dat hoeft ook niet.
Als je nog geen studiefinanciering krijgt dan kom je ook niet in aanmerking voor een studenten OV.
“An interesting thing is a good thing.”
pi_117293762
Robin ik ga trouwens voor de AKG K512 ipv de Pioneer SE-M290
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117293961
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 22:14 schreef De_Dakgoot het volgende:
Robin ik ga trouwens voor de AKG K512 ipv de Pioneer SE-M290
Je gaat voor de HUH in plaats van de WAT :')
  woensdag 26 september 2012 @ 22:18:25 #151
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117294071
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 22:17 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Je gaat voor de HUH in plaats van de WAT :')
Koptelefoons, jwz.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 26 september 2012 @ 22:18:41 #152
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117294096
Oh mijn god, ik neem straattaal over.

:o
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117294175
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 21:44 schreef .Cake. het volgende:

[..]

OV kaart is echt zó chill! Wel de moeite waard naar mijn mening. Vond het iig heel kut toen ik m niet meer had.
totdat je geld terug wil krijgen _O-
pi_117294199
Straattaal :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 26 september 2012 @ 22:24:04 #155
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117294454
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 22:20 schreef De_Dakgoot het volgende:
Straattaal :')
Ja, zo heet het tegenwoordig toch met de jeugd? Ben ik nu hipster?

(8>
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
  woensdag 26 september 2012 @ 22:30:57 #156
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117294916
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 22:24 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Ja, zo heet het tegenwoordig toch met de jeugd? Ben ik nu hipster?

(8>
Ja.
Helemaal super.
  woensdag 26 september 2012 @ 22:36:30 #157
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117295372
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117295466
quote:
Die laatste :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117296446
quote:
Het is dat ik nooit met dat soort shirts zou lopen (ik vind het een beetje hipster: kijk mij eens nerdy zijn), maar ze zijn wel tof. :P

http://www.thinkgeek.com/product/5d6a/
http://www.thinkgeek.com/product/595d/

http://www.thinkgeek.com/product/7fc3/

_O_
pi_117296510
Besuboru is de enige die ik moet weten
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  woensdag 26 september 2012 @ 23:03:39 #161
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117296941
quote:
0s.gif Op woensdag 26 september 2012 22:53 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Het is dat ik nooit met dat soort shirts zou lopen (ik vind het een beetje hipster: kijk mij eens nerdy zijn), maar ze zijn wel tof. :P

http://www.thinkgeek.com/product/5d6a/
http://www.thinkgeek.com/product/595d/

http://www.thinkgeek.com/product/7fc3/

_O_
Hehe, ik snap wel wat je bedoelt. Maar goed, beetje zelfspot kan ik zelf altijd wel waarderen. Ik ben niet echt een nerd op die manier, dus ik zou er zelf niet echt in gaan lopen.

Dit zijn wel shirts die ik zou kopen trouwens, als ik een creditcard zou hebben.
http://www.snorgtees.com/(...)-causes-of-accidents
http://www.snorgtees.com/hoodies/geek-nerd/sugar-skull-trooper
http://www.snorgtees.com/hoodies/geek-nerd/thesaurus
http://www.snorgtees.com/hoodies/geek-nerd/pirate-crossword
http://www.snorgtees.com/(...)e-urban-regeneration
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117300009
*hey*
  donderdag 27 september 2012 @ 01:04:02 #163
354147 SunTzu
The Art of War allesssssss
pi_117300326
pi_117300359
Binnen kort Saint Young Onii-san anime

Paar hoofdstukken gelezen _O_
pi_117301311
quote:
:') _O-
pi_117301763
quote:
_O-
Ken ik al, maar blijft leuk.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-09-2012 07:36:15 ]
pi_117302468
*hey*
pi_117302664
quote:
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117320153
Volgens Ziggo Speedtest heb ik 60.2Mib(~7.5 MiB) down en 5.6Mib up


:9

Even checken met met SABnzbd >:)

[ Bericht 11% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 27-09-2012 18:05:31 ]
pi_117321219
dat is sneller dan mijn glasvezel :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117321438
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 18:29 schreef De_Dakgoot het volgende:
dat is sneller dan mijn glasvezel :')
Sabbie info

Hoogste download snelheid Speed: 7.1 MB/s

HorribleSubs Kyoukai Senjou no Horizon S2 - 11 720p 343 MB
Completed at 18:12:50 on Thursday 27 September 2012

Downloaded in 50 seconds at an average of 6.8 MB/s
pi_117321571
quote:
6s.gif Op donderdag 27 september 2012 18:36 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Sabbie info

Hoogste download snelheid Speed: 7.1 MB/s

HorribleSubs Kyoukai Senjou no Horizon S2 - 11 720p 343 MB
Completed at 18:12:50 on Thursday 27 September 2012

Downloaded in 50 seconds at an average of 6.8 MB/s

Tijd voor een colonie drop op kpn
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117321680
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 18:39 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Tijd voor een colonie drop op kpn
[ afbeelding ]
:6 :*

SABnzbd(0.7.4 rc1) nieuwe functie:Een failed nzb+folder die word verwijderd,maakt ook automatisch meteen HDD ruimte vrij :9~


quote:
Period Start 04/02/2012
Period End 09/27/2012
Days 178.08
Bytes 246,285,573,205
GB 240.29


Dankzij mijn jarenlange liefde voor kabel van Casema/Ziggo(Sinds begin November 2004),nooit ADSL gebruikt })

[ Bericht 2% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 27-09-2012 19:04:43 ]
pi_117322376
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 19:04:24 #175
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117322489
quote:
Woru Woru.
Helemaal super.
pi_117322539
Homu Homu?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117323711
quote:
Kende ik al.

Dat maakt het natuurlijk niet minder erg. ;(
  donderdag 27 september 2012 @ 19:36:40 #178
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117324009
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Kende ik al.

Dat maakt het natuurlijk niet minder erg. ;(
Ara ara!
Helemaal super.
pi_117324306
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:30 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Kende ik al.

Dat maakt het natuurlijk niet minder erg. ;(
Erg gelijkend bedoel je he? :P
  donderdag 27 september 2012 @ 19:42:39 #180
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117324321
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Erg gelijkend bedoel je he? :P
Helemaal super.
pi_117324347
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:42 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Erg gelijkend bedoel je he? :P
? ;(

Overigens heb ik zin om met jullie Guild Wars te doen, maar een vriend van mij zit weer op een andere server. Kun je van server switchen? ;(
  donderdag 27 september 2012 @ 19:44:03 #182
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117324387
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

? ;(

Overigens heb ik zin om met jullie Guild Wars te doen, maar een vriend van mij zit weer op een andere server. Kun je van server switchen? ;(
Helemaal super.
  donderdag 27 september 2012 @ 19:46:32 #184
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117324504
quote:
8s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:44 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, die ken ik inmiddels wel.

Helemaal super.
pi_117324540
oh gut!!

[Coalgirls]Kiss x Sis 04-06 nzb wilde niet :'(
  donderdag 27 september 2012 @ 19:49:33 #186
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117324663
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:47 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
oh gut!!

[Coalgirls]Kiss x Sis 04-06 nzb wilde niet :'(
Helemaal super.
pi_117324965
quote:
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:49 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ari :'(

quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:43 schreef robin007bond het volgende:

[..]

? ;(

Overigens heb ik zin om met jullie Guild Wars te doen, maar een vriend van mij zit weer op een andere server. Kun je van server switchen? ;(
Eerst kon je direct switchen. Nu kun je dat eens in de 24 uur. Far Shiverpeak (Waar Dakgoot en heel veel andere Benelux en Scandinavië spelers zitten) heeft status "Full". Dit betekent niet PER SE (of is het nou perse? ach...) dat je er niet in kunt komen, maar ik vrees dat het moeilijk gaat worden.
pi_117325163
Ik heb net een alternatieve route naar huis genomen.
Eerst metro, toen trein, toen bus door de dorpjes.
Bussen zijn echt 65+ vervoer.
pi_117325256
quote:
4s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:59 schreef AnimeFan het volgende:
Ik heb net een alternatieve route naar huis genomen.
Eerst metro, toen trein, toen bus door de dorpjes.
Bussen zijn echt 65+ vervoer.
Hm. Oke, een applaus. Een klein applaus. Heel klein.
pi_117325344
is er nog wat anime nieuws, zoals gundam?
pi_117325456
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:01 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hm. Oke, een applaus. Een klein applaus. Heel klein.
Hey
pi_117325520
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:03 schreef De_Ilias het volgende:
is er nog wat anime nieuws, zoals gundam?
Zoals? :+
pi_117325530
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:55 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

[..]

Ari :'(

[..]

Eerst kon je direct switchen. Nu kun je dat eens in de 24 uur. Far Shiverpeak (Waar Dakgoot en heel veel andere Benelux en Scandinavië spelers zitten) heeft status "Full". Dit betekent niet PER SE (of is het nou perse? ach...) dat je er niet in kunt komen, maar ik vrees dat het moeilijk gaat worden.
Of we moeten naar Piken square gaan das meer een Roleplay serer overigens heb je ook meer kans om in world vs world te komen dach tik
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117325633
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:06 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Zoals? :+
Alles dat met gundam te maken heeft, ik moet eve ge update worden door iemand.
pi_117325659
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:08 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Alles dat met gundam te maken heeft, ik moet eve ge update worden door iemand.
Waar is Robin?? :P
pi_117325680
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:08 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Alles dat met gundam te maken heeft, ik moet eve ge update worden door iemand.
Oke, Gundam age is kut, Gundam 0083 is baas, gundam 08th ms team is kewl
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117325727
quote:
4s.gif Op donderdag 27 september 2012 19:59 schreef AnimeFan het volgende:
Ik heb net een alternatieve route naar huis genomen.
Eerst metro, toen trein, toen bus door de dorpjes.
Bussen zijn echt 65+ vervoer.
Respect niggah.
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:08 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Alles dat met gundam te maken heeft, ik moet eve ge update worden door iemand.
Er komt een nieuwe aan. Details weet ik niet. Je zult het nog even met Unicorn moeten doen. :P
pi_117325749
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:10 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Respect niggah.

[..]

Er komt een nieuwe aan. Details weet ik niet. Je zult het nog even met Unicorn moeten doen. :P
Gundam The origin komt in 2013 uit
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117325752
Hoe heet die nieuwe?
pi_117325769
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:10 schreef De_Ilias het volgende:
Hoe heet die nieuwe?
Gundam The origin komt in maart 2013 uit
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117325883
Gundam The Onigiri.
pi_117325888
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:11 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Gundam The origin komt in maart 2013 uit
you just made my day.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:13:44 #203
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117325890
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')

Oh wacht, is dit vloeken in de kerk?
Helemaal super.
pi_117325944
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Kyubey het volgende:
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')
Haten op Gundam :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117325952
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Kyubey het volgende:
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')

Oh wacht, is dit vloeken in de kerk?
Weet ik veel. Ach wat maakt het uit.
pi_117325976
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Kyubey het volgende:
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')

Oh wacht, is dit vloeken in de kerk?
:')

Haten op toffe genres.

Wat wel een emo.gif waard is: hersenloze mecha met alleen maar vechtende robots waar mensen naar kijken omdat vechtende robots SOOO KEWL XD zijn.

En stiekem weet je dat NGE goed is, ondanks dat het niet je ding is. :6

[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 27-09-2012 20:16:06 ]
pi_117326020
Wie Gundam haat begrijpt de werkelijke essentie van anime niet.
pi_117326029
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')

Haten op toffe genres.

Wat wel een emo.gif waard is: hersenloze mecha met alleen maar vechtende robots waar mensen naar kijken omdat vechtende robots SOOO KEWL XD zijn.
Haten op hot robot on robot action :')
pi_117326077
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

:')

Haten op toffe genres.

Wat wel een emo.gif waard is: hersenloze mecha met alleen maar vechtende robots waar mensen naar kijken omdat vechtende robots SOOO KEWL XD zijn.

En stiekem weet je dat NGE goed is, ondanks dat het niet je ding is. :6
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:24:35 #211
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117326492
Ook iets dat niets met anime te maken heeft, maar wel even zo koel is:
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117326506
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:16 schreef De_Ilias het volgende:
Wie Gundam haat begrijpt de werkelijke essentie van anime niet.
Of het genre ligt ze simpelweg niet.

Dat kan ik ook wel begrijpen, maar mensen doen de series dan wel vaak tekort. Hoewel Gundam echt om de mecha draait. Als je echt een hekel hebt aan mecha dan zul je het denk ik ook niet leuk vinden.
pi_117326597
Tja smaken blijven verschillen, maar Gundam is iets dat hoort bij Anime en Anime geschiedenis, het is niet zomaar een serie, nee het is werkelijk een part van Anime en haar bestaan.
pi_117326746
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:26 schreef De_Ilias het volgende:
Tja smaken blijven verschillen, maar Gundam is iets dat hoort bij Anime en Anime geschiedenis, het is niet zomaar een serie, nee het is werkelijk een part van Anime en haar bestaan.
Hmm, een beetje. Maar zo kun je redelijke poepseries die toch veel invloed hebben gehad ook goedpraten. Pokémon heeft ook een hele grote invloed op anime en haar bestaan gehad. :P
pi_117326847
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, een beetje. Maar zo kun je redelijke poepseries die toch veel invloed hebben gehad ook goedpraten. Pokémon heeft ook een hele grote invloed op anime en haar bestaan gehad. :P
Eerste seizoen is imo Meesterlijk en zal altijd een plek dragen in mijn hart. :P
pi_117327080
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:31 schreef De_Ilias het volgende:

[..]

Eerste seizoen is imo Meesterlijk en zal altijd een plek dragen in mijn hart. :P
Ik moet me schamen, maar die heb ik nooit gezien. :@

Ooit zal ik ze allemaal wel kijken, maar dat doe ik wel een keer in de vakantie.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:36:04 #217
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117327155
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:29 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Hmm, een beetje. Maar zo kun je redelijke poepseries die toch veel invloed hebben gehad ook goedpraten. Pokémon heeft ook een hele grote invloed op anime en haar bestaan gehad. :P
Ara ara.

Veel invloed betekent niet meteen dat het goed is :P Het meeste van de Beatles vind ik ook niet zo.
Helemaal super.
pi_117327186
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik moet me schamen, maar die heb ik nooit gezien. :@

Ooit zal ik ze allemaal wel kijken, maar dat doe ik wel een keer in de vakantie.
Eerste 3 zijn wel te doen, na de joyoto league gaat het achterwaards.
pi_117327220
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Kyubey het volgende:
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')

Oh wacht, is dit vloeken in de kerk?
Je hebt 2 soorten mecha series :P
pi_117327489
Moet eventjes alle zeta gundams binnenhalen
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:47:13 #221
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117327833
quote:
Helemaal super.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:51:58 #222
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117328089
Bij Gundam denk ik altijd aan dit :')
Helemaal super.
pi_117328133
Zonder gundam was er geen madoka :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:53:14 #224
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117328145
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zonder gundam was er geen madoka :')
Vertel.
Helemaal super.
pi_117328166
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117328268
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:24 schreef .Cake. het volgende:
Ook iets dat niets met anime te maken heeft, maar wel even zo koel is:
_O_
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:52 schreef De_Dakgoot het volgende:
Zonder gundam was er geen madoka :')
Explain.
pi_117328351
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:55 schreef robin007bond het volgende:

[..]

_O_

[..]

Explain.
No particular reason :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 20:58:35 #228
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117328434
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:56 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

No particular reason :P
:')
Helemaal super.
pi_117328824
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:13 schreef Kyubey het volgende:
Gundam :')
NGE :')
Mecha :')

Oh wacht, is dit vloeken in de kerk?
Eerder preken tegen het koor en een paar onbelangrijke ongelovigen.

quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:56 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

No particular reason :P
Beh, je had je op zijn minst nog op het 'Butterfly-effect' kunnen beroepen.
“An interesting thing is a good thing.”
  donderdag 27 september 2012 @ 21:05:12 #230
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117328875
Nekomonogatari (Black) wordt in een serie gemaakt! Speelt zich af tussen Kizumonogatari en Bakemonogatari, gaat over hoe Tsubasa en Arararagi-kun elkaar hebben ontmoet. _O_

Haganai 2! O+

Had ook nog ergens gevonden over waar K nou over gaat, maar kan het niet meer terug vinden. Iets over 7 koningen en psychic powers.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117328894
Gundam zat nog in de balzak van Yamato toen deze de wereld veroverde.
pi_117328898
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:05 schreef .Cake. het volgende:
Nekomonogatari (Black) wordt in een serie gemaakt! Speelt zich af tussen Kizumonogatari en Bakemonogatari, gaat over hoe Tsubasa en Arararagi-kun elkaar hebben ontmoet. _O_

Mooi
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117330797
Dus geen Tsubasa in Kizumonogatari. Ik teleur gesteld ben.
“An interesting thing is a good thing.”
  donderdag 27 september 2012 @ 22:01:12 #234
107418 wdn
Elfen lied O+
pi_117332307
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:05 schreef .Cake. het volgende:
Nekomonogatari (Black) wordt in een serie gemaakt! Speelt zich af tussen Kizumonogatari en Bakemonogatari, gaat over hoe Tsubasa en Arararagi-kun elkaar hebben ontmoet. _O_

Haganai 2! O+

Had ook nog ergens gevonden over waar K nou over gaat, maar kan het niet meer terug vinden. Iets over 7 koningen en psychic powers.
3x mooi *O*
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*
  donderdag 27 september 2012 @ 22:05:42 #235
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117332582
quote:
14s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:05 schreef Arashimashou het volgende:
Gundam zat nog in de balzak van Yamato toen deze de wereld veroverde.
Helemaal super.
pi_117332729
quote:
1s.gif Op donderdag 27 september 2012 22:05 schreef Kyubey het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Hoe moet ik deze gif interpreteren? :')
  donderdag 27 september 2012 @ 22:09:38 #237
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117332780
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 22:08 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Hoe moet ik deze gif interpreteren? :')
Hoeft niet _O-
Helemaal super.
  donderdag 27 september 2012 @ 22:17:58 #238
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117333291
quote:
9s.gif Op donderdag 27 september 2012 21:35 schreef Repelsteeltju het volgende:
Dus geen Tsubasa in Kizumonogatari. Ik teleur gesteld ben.
Tja, op zich was dat wel te deduceren uit Bakemonogatari.

Ze hadden het over "dat incident tijdens de Gouden Week", dat is waar Nekomonogatari over zal gaan dus.

Kizumonogatari gaat over hoe Meme, Kiss-shot-acerola-heart-under-blade en Arararagi-kun elkaar hebben leren kennen, wat plaatsvond voordat Tsubasa en Arararagi-kun elkaar leerden kennen.

Jij teleurgesteld zijn, maar verheugt uzelve! Na Kizumonogatari gans een hele serie over Tsubasa!

*O*
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117335500
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 20:34 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik moet me schamen, maar die heb ik nooit gezien. :@

Ooit zal ik ze allemaal wel kijken, maar dat doe ik wel een keer in de vakantie.
>10seizoenen pokemon kijken? ;(

ik heb wel wat seizoenen gezien in de loop der jaren...
en zo af en toe was het wel aardig, maar dnek niet dat ik er ooit nog aan zou beginnen...
pi_117335934
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 22:58 schreef mschol het volgende:

[..]

>10seizoenen pokemon kijken? ;(

ik heb wel wat seizoenen gezien in de loop der jaren...
en zo af en toe was het wel aardig, maar dnek niet dat ik er ooit nog aan zou beginnen...
Oh, ik dacht dat die het nog over Gundam had. De eerste Gundam. :P
pi_117336066
Robin heb je GW2 al?
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 23:13:04 #242
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_117336159
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 22:58 schreef mschol het volgende:

[..]

>10seizoenen pokemon kijken? ;(

ik heb wel wat seizoenen gezien in de loop der jaren...
en zo af en toe was het wel aardig, maar dnek niet dat ik er ooit nog aan zou beginnen...
ik wel., jeugdsentiment en zo. Sowieso heb ik de eerste 3 seizonenn of zo als kind nog gezien :P tot en met die neppe eilanden shit die niet in het spel zaten
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
pi_117336174
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:10 schreef De_Dakgoot het volgende:
Robin heb je GW2 al?
29 sept. Zelfde dag als mijn verjaardag.
  donderdag 27 september 2012 @ 23:13:53 #244
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_117336186
quote:
6s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:13 schreef robin007bond het volgende:

[..]

29 sept. Zelfde dag als mijn verjaardag.
zeg dan gewoon overmorgen :P
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
pi_117336231
kan je pc t aan dan Robin? /kaap
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_117336232
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:13 schreef Frag_adder het volgende:

[..]

zeg dan gewoon overmorgen :P
Ik doe liever complex.
pi_117336256
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:14 schreef 2Happy4U het volgende:
kan je pc t aan dan Robin? /kaap
Ja, natuurlijk. Laptop zeker.
pi_117336357
quote:
6s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:15 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ja, natuurlijk. Laptop zeker.
mooimooi kunnen we samen keertje spelen dan

moet het nog steeds een keer opstarten :')
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_117336383
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:18 schreef 2Happy4U het volgende:

[..]

mooimooi kunnen we samen keertje spelen dan

moet het nog steeds een keer opstarten :')
Mijn vrienden in real life zitten op een andere server dan jullie. :'(

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 27-09-2012 23:18:37 ]
pi_117336401
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:18 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Mijn vrienden in real life zit op een andere server dan jullie. :'(
serverhop ik wel even, hoogste level char is level 3 :')
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_117336468
Heb nog een lvl 31 char en een lvl 2 char
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117336551
quote:
You Scored as Light.

Light.
92%
Ryuk.
65%
L.
61%
Near.
46%
Mello.
42%
Misa.
33%
voorspelbaar
http://quizfarm.com/quizz(...)e-personality-quiz/#
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  donderdag 27 september 2012 @ 23:34:18 #253
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117337088
quote:
16s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:14 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Ik doe liever complex.
Renai no sensei ga ireba ii na
Helemaal super.
pi_117337131
quote:
7s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:34 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Renai no sensei ga ireba-iina
Aaaah. :'(

Flashbacks van LovCom.
pi_117337243
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117337318
quote:
Niet waar, dat is Mami.
pi_117337353
quote:
8s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:39 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Niet waar, dat is Mami.
nee Homu is beste magica
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  donderdag 27 september 2012 @ 23:40:52 #258
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117337358
quote:
quote:
You Scored as L.


L.
75%
Mello.
63%
Near.
58%
Ryuk.
55%
Misa.
25%
Light.
17%
Mello vooral omdat ik van chocolade houd.
Helemaal super.
  donderdag 27 september 2012 @ 23:41:48 #259
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117337400
quote:
0s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

nee Homu is beste magica
Nee Kyouko. Want speren en kettingen enzo.
Helemaal super.
pi_117337462
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117338013
quote:
quote:
8s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:39 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Niet waar, dat is Mami.
hmmm, moeilijk.

quote:
Vast wel.

level 80 warrior reporting in :')
pi_117338118
Overigens, wie is Ryuk? :')
pi_117340153
quote:
beeetje jammer van die afzichtelijke kop van d'r
pi_117340188
  vrijdag 28 september 2012 @ 07:02:54 #265
290075 .Cake.
Keki-san@Ganbaranai
pi_117341220
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 september 2012 00:00 schreef Arashimashou het volgende:
Overigens, wie is Ryuk? :')
Da's die shinigami.

Mami is de meest sexy one. Boink.

Zelf ben ik altijd fan van Miki, maar die hoor ik nooit genoemd worden.
Zwaarden = win.
ANIMEES.
"Because there is not a single story that cannot be improved with the addition of giant robots."
- Scamp
pi_117341231
quote:
10s.gif Op donderdag 27 september 2012 23:40 schreef Kyubey het volgende:

[..]


[..]

Mello vooral omdat ik van chocolade houd.
jij bent nu mijn aartsvijand ;(
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_117341519
quote:


quote:
0s.gif Op vrijdag 28 september 2012 07:02 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Da's die shinigami.

Mami is de meest sexy one. Boink.

Zelf ben ik altijd fan van Miki, maar die hoor ik nooit genoemd worden.
Zwaarden = win.
Sayaka is wel oke. Eigenlijk heb ik niet echt een favoriet.
  vrijdag 28 september 2012 @ 07:58:59 #268
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341565
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 september 2012 07:02 schreef .Cake. het volgende:

[..]

Da's die shinigami.

Mami is de meest sexy one. Boink.

Zelf ben ik altijd fan van Miki, maar die hoor ik nooit genoemd worden.
Zwaarden = win.
Mijn top:
1. Kyouko
2. Homu
3. Sayaka
4. Mami
5. Madoka
Helemaal super.
pi_117341652
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 07:58 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Mijn top:
1. Kyouko
2. Homu
3. Sayaka
4. Mami
5. Madoka
Wat is er zo cool aan Kyouko? Ze is een irritante loli en ze steelt

Oh, en ze is agressief. En ginger. Maar ze is ook nog eens gemeen. ;(

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 28-09-2012 08:15:07 ]
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:20:16 #270
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341737
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:11 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Wat is er zo cool aan Kyouko? Ze steelt

Oh, en ze is agressief. Maar ze is ook nog eens gemeen. ;(
Even de onfeitelijke argumenten er uit gehaald.
Verder. Tsja, ze is cool.
Helemaal super.
pi_117341747
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:20 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Even de onfeitelijke argumenten er uit gehaald.
Verder. Tsja, ze is cool.
De meeste witwassers zijn ook cool, maar kunnen nooit mijn favoriete personages zijn. ;(
pi_117341757
Kyouko is van binnen niet zo gemeen hoor.
pi_117341774
quote:
16s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:23 schreef Arashimashou het volgende:
Kyouko is van binnen niet zo gemeen hoor.
Jullie bezitten gewoon geen ethiek en moraal. :6
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:24:39 #274
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341777
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:21 schreef robin007bond het volgende:

[..]

De meeste witwassers zijn ook cool, maar kunnen nooit mijn favoriete personages zijn. ;(
Moraalridder
Helemaal super.
pi_117341778
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Jullie bezitten gewoon geen ethiek en moraal. :6
Nee, dan jij :')
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:25:30 #276
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341790
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:24 schreef robin007bond het volgende:

[..]

Jullie bezitten gewoon geen ethiek en moraal. :6
Ik ga mijn vrienden ooit nog gebruiken...
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:30:09 #277
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341858
Robin no verjaardag ga ireba ii na...
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:33:11 #278
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341894
Robin is weg snel volspammen
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:33:28 #279
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341899
ROBINNN WOOOOOOO
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:34:31 #280
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341913
UCHUU SENKANNN YAMATOOO
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:35:19 #281
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341922
GTST was weer leuk gisteren _O_
Helemaal super.
pi_117341923
Quintuple posten is niet nice.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:35:46 #283
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341926
quote:
10s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:35 schreef Arashimashou het volgende:
Triple posten is niet nice.
Ok
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:36:08 #284
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341932
DIT IS HET TOPPUNT
Helemaal super.
pi_117341935
Nee, dit is best wel een triest dieptepunt :')
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:36:54 #286
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341946
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:36 schreef Arashimashou het volgende:
Nee, dit is best wel een triest dieptepunt :')
Yamato is dueptepunt gr gr
Helemaal super.
pi_117341951
dicht
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_117341954
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:36 schreef Kyubey het volgende:

[..]

Yamato is dueptepunt gr gr
Ja, ze zit best wel diep. Niks aan te doen.
pi_117341957
quote:
0s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:37 schreef De_Dakgoot het volgende:
dicht
A new challenger appears.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:37:47 #290
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341963
Komt Pechtold bij de bakker.
Mag ik een halfje bruin?
Nee
Ok gr
Helemaal super.
pi_117341967
quote:
1s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:37 schreef Kyubey het volgende:
Komt Pechtold bij de bakker.
Mag ik een halfje bruin?
Nee
Ok gr
Laat peggeld alsjeblieft optyfen.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:38:57 #292
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341978
quote:
7s.gif Op vrijdag 28 september 2012 08:38 schreef Arashimashou het volgende:

[..]

Laat peggeld alsjeblieft optyfen.
Hij doet ook eens iets wilders
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:39:07 #293
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341982
Zan
Helemaal super.
  vrijdag 28 september 2012 @ 08:39:18 #294
383398 Kyubey
Genesis 19:26
pi_117341985
Koku
Helemaal super.
pi_117341986
Dakgoot pak m!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')