DM of PM maar voor een mobiel nummer of mail adres etcquote:Op dinsdag 25 september 2012 19:31 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
Goedenavond, ik ben de vader van Wesley ( groenisgras ) werkzaam bij Olympion te Amsterdam. Mijn zoon smste mij dit door. Zoals je misschien wel weet zijn wij op zoek naar zaken waar sport geschiedenis mee is geschreven. Graag zou ik in contact met je komen om te kijken of dit de orginele fiets van Jan Janssen is.
quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:33 schreef Grasisgroenvoordehaas het volgende:
Vraag mijn zoon wel even hiervoor, u hoort van mij.
Het is een (lijkt) leren zadel maar die is aardig verziekt, lijkt heel oud, kijk maar even op de foto.quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:34 schreef Ericr het volgende:
Net Jan gesproken (ik mag Jan zeggen), hij heeft ook interesse in zijn oude fiets. Zit zijn oude Brooks-zadel er ook nog op?
Fiets in in goedertrouw aangekocht door TS. dus heling is niet van toepassing.quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:35 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Ik denk dat ik de politie ook maar even ga inlichten over dit topic. Heling is namelijk strafbaar.
Koopjes jager, je bent te laatquote:Op dinsdag 25 september 2012 19:37 schreef ohjajohh het volgende:
Mensen, dit is gewoon een replica, niet meer dan 400 euro waard deze fiets. Jammer jongens.
Ik weet het niet zeker, maar als het zo is kan ik hem altijd nog geven aan jan...quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:37 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Maar verkoopt wel waren waarvan hij weet dat ze gestolen zijn. Derhalve heling..
Wie zegt gestolen, het verhaal houd in de jaren 70 op. dus nu 42 jaar verder, en ook vele eigenaren. Zaak is inmiddels verjaard.quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:37 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Maar verkoopt wel waren waarvan hij weet dat ze gestolen zijn. Derhalve heling..
Geloof hem niet hij heeft Jan heus niet gesproken.quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:38 schreef OmgevallenFlat het volgende:
[..]
Ik weet het niet zeker, maar als het zo is kan ik hem altijd nog geven aan jan...
Wrom dan dat framenummer wegvijlen?quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:37 schreef ohjajohh het volgende:
Mensen, dit is gewoon een replica, niet meer dan 400 euro waard deze fiets. Jammer jongens.
Om te verdoezelen dat dit een fiets van 10k is. Daarom kan ik er ook niet bij dat hij buiten stond met zo'n hakkie-takkie slot!quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:39 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Wrom dan dat framenummer wegvijlen?
Het framenummer zit er nog op hoor?quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:39 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Wrom dan dat framenummer wegvijlen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |