Voor veel vrouwen wel ja. Maar betaald werk is momenteel voor mij uitgesloten, dus vroeg ik mij af wat dan wel mijn mogelijkheden waren.quote:Op zondag 23 september 2012 23:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Het boeit wel of je werkt. Als je werkt geeft dat namelijk een soort zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel aan dat voor veel vrouwen aantrekkelijk is.
Hmm...zit wel wat in. En dat idee had ik al, maar dan vagerquote:Op zondag 23 september 2012 23:52 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Precies, dus gewoon jezelf zo awesome mogelijk maken. Alles telt, sommige dingen (zelfvertrouwen, sociale skills) zijn alleen belangrijker dan anderen (looks en geld).
Wat ben je eigenlijk bereid te veranderen? Want zelfs iets simpels als een jeans dragen in plaats van een afritsbroek lijkt al een enorme opgave te zijn. En geloof me, ik moet de eerste vrouw nog tegenkomen die een afritsbroek aantrekkelijk vind.quote:Op zondag 23 september 2012 23:52 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Voor veel vrouwen wel ja. Maar betaald werk is momenteel voor mij uitgesloten, dus vroeg ik mij af wat dan wel mijn mogelijkheden waren.
Ja, dat is wel waar, maar het kan geen kwaad om te kijken of er nog iets is dat ik gemist heb.quote:Op zondag 23 september 2012 23:55 schreef Myraela het volgende:
[..]
Wat ben je eigenlijk bereid te veranderen? Want zelfs iets simpels als een jeans dragen in plaats van een afritsbroek lijkt al een enorme opgave te zijn. En geloof me, ik moet de eerste vrouw nog tegenkomen die een afritsbroek aantrekkelijk vind.
En simpele dingen zoals reizen zou je niet willen en ze moet helemaal in je huidige leven passen.
Je kan wel om advies vragen, mar volgens mij zou je er maar heel erg weinig mee kunnen of willen doen.
quote:Op zondag 23 september 2012 23:56 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Fuck bitches, get money. Maar dan in de omgekeerde volgorde.
quote:Op zondag 23 september 2012 23:59 schreef Pope-of-Dope het volgende:
[..]
Get ripped, make paper, fuck bitches.
Nee, dat gaat 'm niet worden voor jullie jongens! Misschien is dit forum wat meer jullie niveau Onzin voor je leven!quote:Op maandag 24 september 2012 00:00 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Copulatie in een notendop.
Het klinkt wellicht puberaal, maar in essentie is dat waar het om draait. Aan jezelf werken, zelfvertrouwen kweken en uitstralen, zelfstandig zijn. Jammer dat je het verkeerd leest en zo verschrikkelijk koppig bent.quote:Op maandag 24 september 2012 00:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ja, dat is wel waar, maar het kan geen kwaad om te kijken of er nog iets is dat ik gemist heb.
[..]
[..]
[..]
Nee, dat gaat 'm niet worden voor jullie jongens! Misschien is dit forum wat meer jullie niveau Onzin voor je leven!
Waar het vooral om lijkt te gaan bij de meeste 'tips' is om zoveel mogelijk te neuken.quote:Op maandag 24 september 2012 00:07 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Het klinkt wellicht puberaal, maar in essentie is dat waar het om draait. Aan jezelf werken, zelfvertrouwen kweken en uitstralen, zelfstandig zijn. Jammer dat je het verkeerd leest en zo verschrikkelijk koppig bent.
Ja maar hij begon.quote:Op maandag 24 september 2012 00:09 schreef zarGon het volgende:
Zeg Cb, kan dat met een iets vriendelijkere toon?
En die bitches en fuck en whatnot verwijderd.
Nou, bedankt voor de info, maar dat is allemaal spul waarvan ik al op de hoogte was. Je gaf aan zoveel te weten op dit gebied, maar tot nu toe vind ik jouw kennis vrij oppervlakkig (wat jij blijkbaar ziet als koppigheid van mijn kant).quote:Op maandag 24 september 2012 00:07 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Het klinkt wellicht puberaal, maar in essentie is dat waar het om draait. Aan jezelf werken, zelfvertrouwen kweken en uitstralen, zelfstandig zijn. Jammer dat je het verkeerd leest en zo verschrikkelijk koppig bent.
Waarom denk je dat ik om een samenvatting vroegquote:Op maandag 24 september 2012 00:11 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Nou, bedankt voor de info, maar dat is allemaal spul waarvan ik al op de hoogte was. Je gaf aan zoveel te weten op dit gebied, maar tot nu toe vind ik jouw kennis vrij oppervlakkig (wat jij blijkbaar ziet als koppigheid van mijn kant).
Anders lezen jullie eerst nog even een tijdje mee alvorens deel te gaan nemen aan dit topic?
Je moet het "fuck bitches" niet te letterlijk nemen. Maar om de aandacht van een vrouw te krijgen moet je wel bepaalde stappen nemen.quote:Op maandag 24 september 2012 00:10 schreef Faxie het volgende:
[..]
Waar het vooral om lijkt te gaan bij de meeste 'tips' is om zoveel mogelijk te neuken.
Ik denk dat de meesten hier in de eerste instantie liever een leuke relatie willen hebben dan een leuke neukpartij. Beide zou mooi meegenomen zijn.
Je kwam daarna met jouw fuck bitches verhaaltje en ik had zo al m'n twijfels over jouw niveau. Ik denk eerlijk gezegd dat jouw niveau ontoerijkend is voor dit topic, vandaar dat ik jou (of eigenlijk jullie) al een linkje had gegeven naar een forum waar jullie wellicht meer tot jullie recht zouden komen.quote:Op maandag 24 september 2012 00:12 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Waarom denk je dat ik om een samenvatting vroeg
Het is altijd al de bedoeling geweest dat dit het serieuze deel zou zijn van het (nu helaas gesloten) niet-serieuze deelquote:Op maandag 24 september 2012 00:16 schreef Weissman het volgende:
[..]
Dat maakt het des te meer lachwekkend.
Godverdomme de ironie.quote:Op maandag 24 september 2012 00:15 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd dat jouw niveau ontoerijkend is voor dit topic
Je hoort echt meer in ONZ thuis, zeker als je alleen maar komt mierenneuken.quote:
Eerder omdat hij het op een erg onnette manier stelde en puberaal. En ja hij had vast gelijk, zijn diepgang in advies is hetzelfde als wat iedereen hier standaard wel weet. Dus ja wat moeten we ermee als het ook nog op zo'n manier geformuleerd is? Of vond jij het wel stoer ofzo?quote:Op maandag 24 september 2012 00:28 schreef Weissman het volgende:
[..]
Omdat ze diep van binnen weten dat hij gelijk heeft
Tegen jou, je gaat er keer op keer vol tegen in.quote:
Nee dat blijkt. Kom op zeg, als je ergens al op de hoogte van bent kan je dat op een normale manier brengen, in plaats van op de man te gaan spelen.quote:Op maandag 24 september 2012 00:20 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Bovendien heb ik helemaal geen zin in een "discussie" met jou.
Dus je bent het niet met me eens?quote:Op maandag 24 september 2012 00:34 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Tegen jou, je gaat er keer op keer vol tegen in.
Klopt, hoewel ik het echt regelrechte kolder vind. Je zult maar superveel meegemaakt hebben en daardoor afgekeurd zijn. Daar sta je dan.. welwillend en al, maar volgens vrouwen ben je dan niet zelfstandig en niet zelf verantwoordelijk???quote:Op zondag 23 september 2012 23:51 schreef Fascination het volgende:
[..]
Het boeit wel of je werkt. Als je werkt geeft dat namelijk een soort zelfstandigheid, verantwoordelijkheidsgevoel aan dat voor veel vrouwen aantrekkelijk is.
Tis blijkbaar wel de harde waarheid. Misschien destemeer een reden om me daar vervolgens gewoon niet meer druk om te gaan maken.quote:Op maandag 24 september 2012 00:38 schreef Michielos het volgende:
[..]
Klopt, hoewel ik het echt regelrechte kolder vind. Je zult maar superveel meegemaakt hebben en daardoor afgekeurd zijn. Daar sta je dan.. welwillend en al, maar volgens vrouwen ben je dan niet zelfstandig en niet zelf verantwoordelijk???![]()
![]()
Vrouwen kijken meestal ook wel naar de reden hoor voor zover ik weet. Daarom is er ook wel onderscheid tussen de hippies die gewoon niet willen werken en mannen die niet kunnen werken maar wel een vrouw hebbenquote:Op maandag 24 september 2012 00:38 schreef Michielos het volgende:
[..]
Klopt, hoewel ik het echt regelrechte kolder vind. Je zult maar superveel meegemaakt hebben en daardoor afgekeurd zijn. Daar sta je dan.. welwillend en al, maar volgens vrouwen ben je dan niet zelfstandig en niet zelf verantwoordelijk???![]()
![]()
Ik zeg nergens of ik het wel of niet met iets eens ben.quote:Op maandag 24 september 2012 00:37 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dus je bent het niet met me eens?
Ik vind dat ik met een goed onderbouwde mening ben gekomen. Ik heb duidelijk uitgelegd wat ik van de situatie vond. Waarom zou ik dat volgens jou niet mogen doen?
Ik heb het notabene nog op een nette manier gedaan ook.
duhquote:Op maandag 24 september 2012 00:40 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Tis blijkbaar wel de harde waarheid. Misschien destemeer een reden om me daar vervolgens gewoon niet meer druk om te gaan maken.
Het loopt toch steeds weer fout af want het gespreksonderwerp "carriere" komt bijna altijd wel heel vroeg aan bod. 't is zoals 't is
Je zou beter kunnen zeggen dat hij zichzelf op de kast jaagt. Meneer voelt zich snel aangevallen (onzeker?).quote:Op maandag 24 september 2012 00:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ze proberen je op de kast te krijgen, en dat lukt ze zo te zien meer dan goed.
Hier klopt dus geen flikker van, eigen ervaring.quote:Op maandag 24 september 2012 00:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
En kijk als je een depressie hebt en daarom niet kan werken dan is de reden dat je niet werkt niet aantrekkelijk voor vrouwen. Als je niet kan werken na een bedrijfsongeval ofzo dan willen vrouwen je wel een stuk eerder dan wanneer je niet wil of kan werken door geestelijke stoornissen.. lijkt me niet zo raar.. het hebben van een baan an sich maakt ook uit maar de reden ervoor ook een deel..
En precies dat is de reden dat ik je om uitleg vroegquote:Op maandag 24 september 2012 00:41 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik zeg nergens of ik het wel of niet met iets eens ben.
Ik zeg nergens of je iets wel of niet mag doen.
En zeg al helemaal nergens of het wel of niet netjes is.
Toch?
Waaruit blijkt dat het ze zo goed lukt? Waaruit blijkt volgens jou dat ze alleen maar hier zijn om me op de kast te jagen?quote:Op maandag 24 september 2012 00:41 schreef ook_gek het volgende:
Ze proberen je op de kast te krijgen, en dat lukt ze zo te zien meer dan goed.
Waarom moet alles maar aantrekkelijk zijn voor vrouwen en als je dan aan 1 ding niet kunt voldoen, je meteen als "onaantrekkelijk" betiteld worden?quote:Op maandag 24 september 2012 00:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
En kijk als je een depressie hebt en daarom niet kan werken dan is de reden dat je niet werkt niet aantrekkelijk voor vrouwen. Als je niet kan werken na een bedrijfsongeval ofzo dan willen vrouwen je wel een stuk eerder dan wanneer je niet wil of kan werken door geestelijke stoornissen.. lijkt me niet zo raar.. het hebben van een baan an sich maakt ook uit maar de reden ervoor ook een deel..
Oke ja nou logica wil ook wat. Wil je werken maar kan je niet lijkt me het logisch dat vrouwen je alsnog eerder willen dan wanneer je niet wil werken en niet werkt. Simpele 1+1=2. Maar volgens jou maakt de reden voor het niet hebben van werk dus niks uit voor vrouwen of het hebben van een baan of niet maakt juist alles uit (en dan maakt de reden al niks meer uit dus). Dat is het enige wat af te leiden is uit jouw reactie. Als je wil mag je uitleggen waarom het niet klopt (vanuit jouw ervaring)quote:Op maandag 24 september 2012 00:43 schreef Weissman het volgende:
[..]
Hier klopt dus geen flikker van, eigen ervaring.
iemand met mega schulden is iets anders dan iemand die in de ziektewet zit man. Dat weet je zelf toch ook welquote:Op maandag 24 september 2012 00:45 schreef ook_gek het volgende:
Het is heel simpel. Vrouwen en ook mannen kijken naar het totaal plaatje.
Kan ik met die geen oud worden, is het leuk en fijn samen. Hoe ziet de toekomst er uit? Gaan er mogelijke moeilijke tijden komen. Bv schulden, kan ik leuke dingen doen. Is de basis goed genoeg om eventueel een familie te starten enz enz.
Je leeft maar 1x en dat wil je goed doen ook.
Iemand met mega schulden of een goed betaalde baan? En roepen dat het allemaal niks uit maakt? Houd je zelf niet voor de gek en wees eerlijk.
Misschien dat dat per persoon ook verschilt. Voor mij zou dat ook geen issue zijn, andere issues vind ik belangrijker (zoals of ze kinderen wilt (ik dus niet)).quote:Op maandag 24 september 2012 00:45 schreef Michielos het volgende:
[..]
Waarom moet alles maar aantrekkelijk zijn voor vrouwen en als je dan aan 1 ding niet kunt voldoen, je meteen als "onaantrekkelijk" betiteld worden?
Ik vond het altijd een vreemde gedachten om iemand af te keuren op basis van 1 simpel aspect, maar blijkbaar is dit in vrouwenland de normale gang van zaken en wordt er ook nog op gekeurd ook.
Ik heb nieuws: ik kan per vrouw 1000000 redenen noemen om iemand af te keuren. Als ik een mega klik met iemand heb is geen werk hebben dus ECHT GEEN dealbreaker voor mij
Klopt. Ik heb nog nooit schulden gehad, zelfs niet toen ik nog studeerde. Ik heb m'n 2e studie (of tenminste dat ene jaartje wat ik dan gedaan hebquote:Op maandag 24 september 2012 00:47 schreef Michielos het volgende:
[..]
iemand met mega schulden is iets anders dan iemand die in de ziektewet zit man. Dat weet je zelf toch ook wel
natuurlijk. Maar ik stel me het volgende scenario voor:quote:Op maandag 24 september 2012 00:47 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Misschien dat dat per persoon ook verschilt. Voor mij zou dat ook geen issue zijn, andere issues vind ik belangrijker (zoals of ze kinderen wilt (ik dus niet)).
Dat heb ik nergens gesteld toch? Alleen dat het ontbreken van een baan minder aantrekkelijk is voor vrouwen. De reden hiervoor kan het erger maken. Volgens mij vinden vrouwen geld/een baan bij een man wel belangrijk maar er zijn zoveel zaken belangrijk voor hen.quote:Op maandag 24 september 2012 00:45 schreef Michielos het volgende:
[..]
Waarom moet alles maar aantrekkelijk zijn voor vrouwen en als je dan aan 1 ding niet kunt voldoen, je meteen als "onaantrekkelijk" betiteld worden?
Ik vond het altijd een vreemde gedachten om iemand af te keuren op basis van 1 simpel aspect, maar blijkbaar is dit in vrouwenland de normale gang van zaken en wordt er ook nog op gekeurd ook.
Ik heb nieuws: ik kan per vrouw 1000000 redenen noemen om iemand af te keuren. Als ik een mega klik met iemand heb is geen werk hebben dus ECHT GEEN dealbreaker voor mij
Misschien zijn vrouwen ietwat teveel materialistisch ingesteld dan. Het zou ze sieren om wat meer "down to earth" te zijn i.p.v. op mijn geld uit te zijn.quote:Op maandag 24 september 2012 00:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Dat heb ik nergens gesteld toch? Alleen dat het ontbreken van een baan minder aantrekkelijk is voor vrouwen. De reden hiervoor kan het erger maken. Volgens mij vinden vrouwen geld/een baan bij een man wel belangrijk maar er zijn zoveel zaken belangrijk voor hen.
oh was dat een vraag? Was meer dingen roepen en sugereren dat ik bepaalde dingen gezegt zou hebben.quote:Op maandag 24 september 2012 00:43 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
En precies dat is de reden dat ik je om uitleg vroeg
lees eens even terug en kijk hoe druk en verdedigend je reageerd.quote:Waaruit blijkt dat het ze zo goed lukt? Waaruit blijkt volgens jou dat ze alleen maar hier zijn om me op de kast te jagen?
ik richt op niemand pijlen, je voelt je kennelijk zeer snel aangevallenquote:Als jij vind dat ze alleen maar hier zijn om me op de kast te jagen, waarom richt je je pijlen dan niet op hun?
Het ding is dat het nooit zover komt, carriere is altijd 1 van de 1e dingen waarover geluld wordt, dat merk ik keer op keer.quote:Op maandag 24 september 2012 00:49 schreef Michielos het volgende:
[..]
natuurlijk. Maar ik stel me het volgende scenario voor:
"mega klik, verliefd, alles gaat goed. mooi, gevoelens voor elkaar enz.e nz. "
"ey waar werk je eigenlijk"
"ow eeh eeh .. ik heb een ongeval gehad blabla (of medische stoornis whatever)."
"ok.. doei!"
wtf????alsof je er ook maar iets aan kunt doen ofzo
Oke en wanneer heb je ooit dat scenario gehoort of meegemaakt? Ik namelijk nog nooit, zal wel wereldvreemd zijn maar zoiets nog nooit gehoort zoquote:Op maandag 24 september 2012 00:49 schreef Michielos het volgende:
[..]
natuurlijk. Maar ik stel me het volgende scenario voor:
"mega klik, verliefd, alles gaat goed. mooi, gevoelens voor elkaar enz.e nz. "
"ey waar werk je eigenlijk"
"ow eeh eeh .. ik heb een ongeval gehad blabla (of medische stoornis whatever)."
"ok.. doei!"
wtf????alsof je er ook maar iets aan kunt doen ofzo
ik ga nog wat een hele conversatie typen manquote:Op maandag 24 september 2012 00:50 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Oke en wanneer heb je ooit dat scenario gehoort of meegemaakt? Ik namelijk nog nooit, zal wel wereldvreemd zijn maar zoiets nog nooit gehoort zo
Ja oke en ik maak subtiel als punt dat het nooit zo extreem isquote:Op maandag 24 september 2012 00:50 schreef Michielos het volgende:
[..]
ik ga nog wat een hele conversatie typen man
dit is enkel hypothetisch om een punt te maken
Prima maak er een depresi van. Dan nog is dat niet interesant. Nee lekker, een relatie met iemand die labiel is. Niet intteresant dus.quote:Op maandag 24 september 2012 00:47 schreef Michielos het volgende:
[..]
iemand met mega schulden is iets anders dan iemand die in de ziektewet zit man. Dat weet je zelf toch ook wel
ok. Maar dan klopt het punt dat eerder gemaakt werd dus ook niet? Want daar reageerde ik namelijk op.quote:Op maandag 24 september 2012 00:53 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja oke en ik maak subtiel als punt dat het nooit zo extreem isdus misschien denken meiden wel wat gematigder erover dan slechts 'geen baan, hem wil ik niet'
ik vind het behoorlijk tenenkrommend kortzichtig, maar goed. Wat moeten die mensen dan? Behalve naar de hoeren gaan ?quote:Op maandag 24 september 2012 00:53 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Prima maak er een depresi van. Dan nog is dat niet interesant. Nee lekker, een relatie met iemand die labiel is. Niet intteresant dus.
Bedrijfs ongeval en nooit meer kunnen werken? Niet zo hoop gevend voor de toekomst he?
Dus ja die dingen spelen zeker mee en voor heel veel mensen is dat een reden om te skippen.
Of je het leuk vind of niet.
Zoals ik al eerder zei (en daar heb je blijkbaar overheen gelezen, al dan niet selectief), ik heb mijn mening goed onderbouwd. Als je zelf eens terug zou lezen dan zou je lezen dat dat ook het geval is ipv dat je met die BS komt dat ik me zo aangevallen zou voelen. Jij weet namelijk he-le-maal niet hoe ik me voel, dat blijkt maar eens uit je posts.quote:Op maandag 24 september 2012 00:49 schreef ook_gek het volgende:
[..]
lees eens even terug en kijk hoe druk en verdedigend je reageerd.
Je gaat niemand voeren? Naja, dat moet je lekker zelf weten, maar ga mij daarmee niet lastig vallen.quote:Op maandag 24 september 2012 00:49 schreef ook_gek het volgende:
[..]
ik richt op niemand pijlen, je voelt je kennelijk zeer snel aangevallen
en waarom ik niks tegen ze zeg? Omdat ik niks en niemand gaat voeren, zou jij ook eens moeten doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |