Eigen risico, je stuurt het wss wel naar hetzelfde adres dus daar kunnen ze het evt aan zien.quote:Op maandag 24 september 2012 10:22 schreef wesselbraaksma het volgende:
[..]
Zou het dan veilig zijn om via een proxy iets te bestellen want dan ken ik nog ff wat muismatjes halen
Gewoon doen. Ik bestel bij meer shops met meerdere accounts om er voordeel uit te halen. Wat is het risico nou hiervan? Dat je 2 dollar kwijt bent?quote:Op maandag 24 september 2012 10:23 schreef nodig het volgende:
[..]
Eigen risico, je stuurt het wss wel naar hetzelfde adres dus daar kunnen ze het evt aan zien.
Verschilt per shop, sommige shops willen niet via eCheck betaald worden (bank overschrijving). Wat je dan moet doen is eerst even geld op je paypal over laten schrijven en vervolgens betalen.quote:Op maandag 24 september 2012 12:31 schreef ManageTheAnger het volgende:
Probeerden net via Banggood iets te bestellen maar via de Checkout by PayPal (en dan inloggen) blijft hij vragen om een cc toe te voegen.
Is dit een verplichting? Ik heb wel een cc maar me neefje niet.
Ja ik dacht al dat het met saldo te maken had.quote:Op maandag 24 september 2012 12:33 schreef TimKuik het volgende:
[..]
Verschilt per shop, sommige shops willen niet via eCheck betaald worden (bank overschrijving). Wat je dan moet doen is eerst even geld op je paypal over laten schrijven en vervolgens betalen.
http://bit.ly/PQw2Zxquote:Op maandag 24 september 2012 12:47 schreef Guul het volgende:
Eens iets anders...
Heeft er al iemand ervaring met auto-lampen uit China?
Dus bv xenon verlichting ombouw e.d.?
Die website is wel erg duur in vergelijking met andere webshops..quote:Op maandag 24 september 2012 12:30 schreef TimKuik het volgende:
Laatst 2 maal iets besteld via www.sourcingmap.com , beide pakketjes in 1 dag verstuurd (waarvan 1 pakketje met een stuk of 10 producten) en vervolgens binnen 5 dagen binnen gehad! Redelijk netjes voor een Chinese webshop vind ik zelf.
Weet iemand een chinese webshop waar ik T-shirts/Vlaggen/Banners kan laten bedrukken?
Hmm, dat is inderdaad wel een groot verschil. Ik heb zelf electrische componenten besteld, wat ik wel redelijk geprijsd vond.quote:Op maandag 24 september 2012 12:49 schreef Downstar het volgende:
[..]
http://bit.ly/PQw2Zx
alstu, zijn destijds een aantal mensen geweest die goedkope setjes hebben gehaald
[..]
Die website is wel erg duur in vergelijking met andere webshops..
even snel een product van frontpage gepakt:
http://www.sourcingmap.co(...)=image&utm_source=hp
bij die gasten 7.19$
http://www.tmart.com/Blue(...)qAXQnEetPv7OVu3rWVRw
bij bijv tmart: 2,08$
![]()
![]()
![]()
Bedrukken van dingen adviseren we altijd, www.artscow.com
toch denk ik dat je ook wel eens kan kijken bij nederlandse bedrijven als www.drukwerkdeal.nl
die zijn ook nog niet eens zo gek duur, je hebt zeker kwaliteit, en je hebt het snel binnen..
Die is nog niet eens uit man.. das die met 1080 resolutie scherm toch?quote:Op maandag 24 september 2012 13:16 schreef mabo11 het volgende:
Weet iemand waar ik de oppo find 5 kan kopen?
Dit moet de beste telefoon op dit moment zijn en is gemaakt door chinezen maar komt wss niet op de europese markt.
Welkomquote:Op maandag 24 september 2012 15:53 schreef Painore het volgende:
Mijn eerste berichtje op Fok!![]()
Doe al jaren aan China shopping, zowel grote als kleine orders. Laatst ontvangen pakketjes uit China zijn een Awei ES900i, de Brainwavz Beta en een Curren klokje voor erbij. Onderweg zijn: natuurlijk een leuke gadget van Artscow voor $0.99, een 'watch band pin remover' en een Jinhao 250. Ook nog wat items van Taobao via Mistertao.com.
Ik ben nu eens aan het kijken naar de Android stickies/kastjes. Filmpje downloaden en meteen afspelen, ideaal! Er zijn er echter zoveel, en nergens vind ik echt een duidelijke bevestiging van de werking met 1080p films.
Het idee is om de/het stick/kastje aan te sluiten via HDMI op een HD receiver, welke het geluid doorgeeft aan de surround opstelling en het beeld naar de beamer. XBMC zou ideaal zijn, maar ik lees overal dat het nog niet echt lekker werkt. Ook lees ik gemengde berichten over 720p/1080p beeld met MXPlayer, zijn er hier mensen die kunnen bevestigen dat het met hun stick wel lekker werkt?
Ik ben er wel al achter dat de MK802 niet aan mijn wensen kan voldoen, maar hoe zit het met die nieuwe UG802 en de MK808? Draait XBMC lekker met 1080p 5.1 videomateriaal? Zo niet, werkt het met MXPlayer wel? Of eventueel BSPlayer? Of met?? Zijn er kastjes die beter presteren dan de MK808/UG802?
Alvast bedankt!
Ps. binnenkort ook maar eens een leuk helikoptertje scoren.![]()
Van wat ik begreep werd hij erg heet, vooral bij het afspelen van hoge resolutie videoformaten. Ook begreep ik dat hij erg veel moeite had met 1080p en dat XBMC niet lekker werkt?quote:Op maandag 24 september 2012 16:28 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Welkom
Op wat voor manier komt de Mk802 niet aan je wensen voldoen? Geen 5.1? want 1080I doet hij toch wel afspelen?
XBMC is inderdaad nog niet volledig geport voor Android.quote:Op maandag 24 september 2012 16:33 schreef Painore het volgende:
[..]
Van wat ik begreep werd hij erg heet, vooral bij het afspelen van hoge resolutie videoformaten. Ook begreep ik dat hij erg veel moeite had met 1080p en XBMC niet lekker werkt?
XBMC met die externe player werkte toch wel (redelijk) goed? Daarnaast ga ik dat ding (voor die 30 dollar) gewooon open halen en een heatsink op plaatsen (Deze: http://www.priceangels.co(...)ece-Set--s73177.html)quote:Op maandag 24 september 2012 16:33 schreef Painore het volgende:
[..]
Van wat ik begreep werd hij erg heet, vooral bij het afspelen van hoge resolutie videoformaten. Ook begreep ik dat hij erg veel moeite had met 1080p en XBMC niet lekker werkt?
SH is niet te traceren.quote:Op maandag 24 september 2012 19:42 schreef nodig het volgende:
Mijn zaklampje van 6 dollar van Ever buying heeft de 13e een tracking nummer gekregen via Fedex stond erachter, is dat niet zeer onwaarschijnlijk aangezien Fedex transport extra betaald is? Sowieso een trackingcode bij een bestelling van 6 dollar komt al nooit voor toch? Nu ziet ik dat BY FEDEX vandaag veranderd is in BY SZICE, iemand die daar ooit van gehoord heeft? Mijn tracking nummer begint met SH.
Ah dankjewel, dat verklaard een hoop. Dan word het nog even afwachten, verwacht hem deze week.quote:
Brainvwz m2, awei es800m, brainwavz beta's. Zoek in het review topic eens naar de bazenpost van Shiznuts.quote:Op maandag 24 september 2012 20:09 schreef Zwappel het volgende:
Iemand enig idee voor oortjes?
Normaal haal ik de CX serie van Sennheiser, maar misschien kan iemand iets anders aanraden?
Die kosten me meestal zo'n 40EUR.
Dat is snel voor DXquote:Op maandag 24 september 2012 19:47 schreef 0wen het volgende:
3 pakketjes bij DX besteld op 12-9-2012
Vandaag de eerste binnengekregen, ben benieuwd wanneer de overige 2 komen.
Inderdaad!quote:
Ga er maar gewoon vanuit dat het binnen een dag of 5 binnen is, die tracking statusses worden soms wel maar vaak ook niet bijgewerkt. Vooral via de goedkoopste manier van verzenden.quote:Op dinsdag 25 september 2012 09:38 schreef Tammymara het volgende:
Hallo!
Ik heb een vraagje en ben naar dit topic "doorverwezen" door iemand omdat hier nogal veel mensen dit "vaker doen". Ik heb op ebay (niet helemaal waar dit topic over gaat, maar goed) iets besteld en dat is de 12e gepost. Vanuit China. Ik kreeg een trackingnr en een site waarop ik kon kijken.
Daar stond een dag of vijf niets, maar op 16 september stond er " Departure outward office of exchange Guandong". Daarna is niets meer veranderd. Op de site heb ik een beetje rondgeklikt, want bij NL staan er drie rode kruisjes, als in "Kan dat land niet tracken". Op de site staat een grafiek en daar staat dat het pakje binnen 10 dagen ZOU MOETEN aankomen (Gemiddeld) De verkoper zei dat 12 tot 22 dagen "normaal" is, en het is nu sinds ze "geshipt" heeft, 14 dagen.
Het is niet zo dat ik dit vaak doe (eerste keer) dus ik heb ook geen idee of die status nog veranderd. Dat zou wel moeten als ik de openingspost lees. Is het normaal dat die status blijft staan op dat departure gedoe (al negen dagen) of gaat ie nog veranderen?
Op google lees ik op andere sites (Waar ik geen account heb, en hier wel dus hier kan ik het vragen) van mensen waar de status binnen vijf dagen al veranderd is naar "aangekomen in nederland". Kan het zijn dat ie al negen dagen "in het vliegtuig" zit, of kan het ook dat die site niet klopt/ze hem niet bijwerken en vanmiddag ineens de postbode aan de deur staat? Sorry als het een domme vraag is, maar zoals gezegd: eerste keer
Halloquote:Op dinsdag 25 september 2012 09:38 schreef Tammymara het volgende:
Hallo!
Ik heb een vraagje en ben naar dit topic "doorverwezen" door iemand omdat hier nogal veel mensen dit "vaker doen". Ik heb op ebay (niet helemaal waar dit topic over gaat, maar goed) iets besteld en dat is de 12e gepost. Vanuit China. Ik kreeg een trackingnr en een site waarop ik kon kijken.
Daar stond een dag of vijf niets, maar op 16 september stond er " Departure outward office of exchange Guandong". Daarna is niets meer veranderd. Op de site heb ik een beetje rondgeklikt, want bij NL staan er drie rode kruisjes, als in "Kan dat land niet tracken". Op de site staat een grafiek en daar staat dat het pakje binnen 10 dagen ZOU MOETEN aankomen (Gemiddeld) De verkoper zei dat 12 tot 22 dagen "normaal" is, en het is nu sinds ze "geshipt" heeft, 14 dagen.
Het is niet zo dat ik dit vaak doe (eerste keer) dus ik heb ook geen idee of die status nog veranderd. Dat zou wel moeten als ik de openingspost lees. Is het normaal dat die status blijft staan op dat departure gedoe (al negen dagen) of gaat ie nog veranderen?
Op google lees ik op andere sites (Waar ik geen account heb, en hier wel dus hier kan ik het vragen) van mensen waar de status binnen vijf dagen al veranderd is naar "aangekomen in nederland". Kan het zijn dat ie al negen dagen "in het vliegtuig" zit, of kan het ook dat die site niet klopt/ze hem niet bijwerken en vanmiddag ineens de postbode aan de deur staat? Sorry als het een domme vraag is, maar zoals gezegd: eerste keer
Als hij er binnen nu en twee weken niet is zou ik mij zorgen gaan maken.quote:Op dinsdag 25 september 2012 10:36 schreef Tammymara het volgende:
Twee galajurken, 37 pond betaald (Ik snap het ook niet, in china bestellen, met ponden betalen, maar het waren de goedkoopste) dus de kans zit erin van dat Douane verhaal. Ik wacht maar gewoon af maar dan hoef ik me in elk geval niet meer af te vragen hoe het zit met die status, dat ze die niet bijwerken.... Stom als ik ben geloofde ik dat dat altijd klopt![]()
Overigens geen namaakmerk of zo , gewoon, merkloos . Voor ik daar gezeik mee krijg dat je het niet over namaak mag hebben Ik heb ze pas zeven december nodig dus ben al blij dat ik ze ruim op tijd besteld heb! Hartstikke bedankt voor het uitgebreide antwoord! Zowel "Gunstigste" geval als 'normaal' zijn dan al voorbij ! Afwachten weer!!!
Geduld is niet mijn sterkste kant
Kutwijf.quote:Op dinsdag 25 september 2012 11:00 schreef Tammymara het volgende:
Hmm, vanochtend stond er iets heel anders, nu kijk ik net , staat er dit:
Sep 24, 2012 1:54:00 PM Status:Departure from outward office of exchange, Location:GUANGDONG
Ehm... Hij vertrekt nu pas uit China? (Mocht het dan voor één keer wel kloppen... )
De status is dus VANDAAG bijgewerkt, naar wat er de 16e ook al stond?
Ik geef het op, nu staat er weer gewoon 16 sept. allemaal bedankt voor de antwoorden, nu ik weet dat het toch niet werkt ga ik niet eens meer kijken. Dit is alleen maar frustrerend. haha.
Staan er genoeg op Ebay.quote:Op dinsdag 25 september 2012 11:28 schreef nhero het volgende:
Heeft er al iemand de nieuwe iPhone 5 Lightning USB kabels voorbij zien komen?
Vet zo'n stickertjequote:Op dinsdag 25 september 2012 10:49 schreef tokko1 het volgende:
Weer ff wat besteld bij FP
Mooie wall decall
[ link | afbeelding ]
En handig voor in de dagelijkse studie tas....
[ link | afbeelding ]
En..ze verkopen nu ook al hele bult Iphone 5 assesoires... Wjow snel
Voor maar 99 cent best een fancy hoesje.. (paar gekocht in het verleden, echt top cadeau voor iphone bezitters voor laag prijsje)
quote:Top 100 voor reeks "Chinese Webshops" van 27-09-2011 t/m 25-09-2012
nr / aantal posts / gebruiker
01 1904 shiznuts
02 1158 RobertNL
03 0709 Miniem
04 0702 bobbernaut
05 0645 Downstar
06 0644 tokko1
07 0555 Skippy_ball
08 0508 monkeybrain
09 0496 Iemand91
10 0422 Goddelijker
11 0353 davedavy
12 0280 mickeyD
13 0257 neo2000
14 0239 thethoryd
15 0235 Racer88
16 0225 08gnoT.
16 0225 Loll
18 0221 Skiet
19 0207 ElmoFan
20 0187 Zolderkamer
21 0184 witbiertje
22 0175 R2cksson
23 0155 namemotion
24 0154 thecuriousone
25 0150 jonasr
26 0133 Koen.
27 0127 rene90
28 0117 Tjado
29 0115 Poepoog
30 0113 nodig
31 0110 Repeating
32 0109 revpolen
33 0106 summer2bird
34 0103 Eric_Cantona
34 0103 Smack-a-jack
36 0102 kanovinnie
37 0095 Eenskijken
37 0095 Xetran
39 0091 Hoppahoppa
40 0090 W00fer
41 0088 FreaZ
42 0087 UncleSam
43 0083 SuperChips
44 0082 Fifut
45 0081 jopiede
46 0079 Syphixx
47 0078 12koeto
48 0077 JortK
48 0077 DarkNoize
50 0075 pazara
51 0074 CraHeX
51 0074 MacorgaZ
53 0068 i124Q
54 0067 Wootism
55 0065 AlphaBravoCharlie
55 0065 richard1992
57 0062 Dhaha
58 0060 mtchel112
58 0060 mschol
58 0060 mootje026
61 0058 Michael-H
62 0057 MineraalWater
63 0053 RanTheMan
63 0053 Ryan93
65 0052 xminator
66 0050 Phaelanx_NL
66 0050 wesselbraaksma
66 0050 Metalfreak
69 0047 marco_sire
70 0046 ManageTheAnger
71 0043 Turquaz52
72 0042 ZetaOS
73 0041 Moos.
74 0040 destrovel
75 0039 BrandX
75 0039 Hydrogeny
75 0039 DobbelSteen200
75 0039 fissure
79 0038 admiraal_anaal
80 0036 zoz
81 0035 ErkendFokker
82 0034 Dionysiou
82 0034 Raznov
82 0034 AlwaysConnected
85 0030 redboyke
85 0030 Cerbie
85 0030 jimjim1983
85 0030 relativity
89 0029 Levolution
89 0029 ANCT
89 0029 WatskeZegt
89 0029 secondant
93 0028 doctor.starbucks
93 0028 Romanov
93 0028 Coenehv
93 0028 meth1745
93 0028 Guul
98 0027 Schild
98 0027 mergbot
98 0027 mcwops
gegenereerd door het FOK!stats script, klik hier voor meer stats
Iemand?quote:Op maandag 24 september 2012 19:51 schreef Ian8 het volgende:
Ik ben in bezit van de Nexus 7 en ik vroeg me af:
Als ik de volgende koop:
http://www.priceangels.co(...)nverter-s408060.html
http://www.priceangels.co(...)nverter-s429700.html
Zullen deze dan werken?
Alvast bedankt.
Spammert, heb je me ingehaald >.< !quote:Op dinsdag 25 september 2012 13:06 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Vet zo'n stickertjeMaar gaan die makkelijk weer los zonder mijn behang mee te nemen
?
Iphone 5 hoesjes had ik op de dag van aankondiging al gezienZou me niks verbazen als die komen van het bedrijf wat die gelekte achterkant had gekocht
Omdat het weer eens tijd was:
[..]
Ja, en Ja.quote:
Zal zordra deze binnen zijn ff mooi reviewtje van makenquote:Op dinsdag 25 september 2012 13:23 schreef secondant het volgende:
Ben eigenlijk ook wel benieuwd naar de kwaliteit van die muurstikkers
quote:
Kan dat? Dacht dat het een foutje was op de site van Ifixit dat dat zou werkenquote:Op dinsdag 25 september 2012 13:22 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Ja, en Ja.
Maar dat had je zelf ook kunnen opzoeken.![]()
Succes met je verdere zoektochten en éérst zelf zoeken dan pas vragen (en bumpen?)
Thanks!, en vouwen natuurlijkquote:Op dinsdag 25 september 2012 13:26 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Zal zordra deze binnen zijn ff mooi reviewtje van maken
Van zowel de verpakkingskwaliteit (koker/vouwen?) als op de muur... en de manier hoe je ze op de muur doet
Ik dacht dat het wel kon, op ebay kan je ook kabeltjes kopen voor "nexus 7 to hdmi" en dat is gewoon micro usb naar hdmi, dus hetzelfde als de user voorstelde.quote:Op dinsdag 25 september 2012 13:29 schreef RobertNL het volgende:
[..]
[..]
Kan dat? Dacht dat het een foutje was op de site van Ifixit dat dat zou werken(verder niks meer over gelezen).
[..]
Thanks!, en vouwen natuurlijk! Anders moet de klant 2 dollar meer betalen!
Dat zou top zijn! Heb wel wat leuke gezien namelijk!quote:Op dinsdag 25 september 2012 13:26 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Zal zordra deze binnen zijn ff mooi reviewtje van maken
Van zowel de verpakkingskwaliteit (koker/vouwen?) als op de muur... en de manier hoe je ze op de muur doet
Maneki-neko. Dat is de originele naam. Andere namen waar je op kan zoeken: Welcoming Cat, Lucky Cat, Money Cat of Fortune Catquote:Op dinsdag 25 september 2012 14:09 schreef mcwops het volgende:
Q1: iemand idee hoe die kitscherige gouden kat heet met dat iri armpje dat op&neer gaat?![]()
Q2: zoek een beam-projector-acc die je op je iphone klikt
Nummer 66 gaan we wat aan doenquote:Op dinsdag 25 september 2012 13:06 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Vet zo'n stickertjeMaar gaan die makkelijk weer los zonder mijn behang mee te nemen
?
Iphone 5 hoesjes had ik op de dag van aankondiging al gezienZou me niks verbazen als die komen van het bedrijf wat die gelekte achterkant had gekocht
Omdat het weer eens tijd was:
[..]
Heb laatst voor de "grap" eens een boxer besteld. Was ook merkloos en zwart. Eenmaal aangekomen blijkt het toch een mooie Calvin Klein namaak te zijn.quote:Op dinsdag 25 september 2012 10:36 schreef Tammymara het volgende:
Twee galajurken, 37 pond betaald (Ik snap het ook niet, in china bestellen, met ponden betalen, maar het waren de goedkoopste) dus de kans zit erin van dat Douane verhaal. Ik wacht maar gewoon af maar dan hoef ik me in elk geval niet meer af te vragen hoe het zit met die status, dat ze die niet bijwerken.... Stom als ik ben geloofde ik dat dat altijd klopt![]()
Overigens geen namaakmerk of zo , gewoon, merkloos . Voor ik daar gezeik mee krijg dat je het niet over namaak mag hebben Ik heb ze pas zeven december nodig dus ben al blij dat ik ze ruim op tijd besteld heb! Hartstikke bedankt voor het uitgebreide antwoord! Zowel "Gunstigste" geval als 'normaal' zijn dan al voorbij ! Afwachten weer!!!
Geduld is niet mijn sterkste kant
Heb ik ooit met een Playstation-controller gehad. Gewoon een blanco merkloos ding besteld, krijg ik een fake-Sony. Fijn ding, maar wel kut als de douane hem onderschept.quote:Op dinsdag 25 september 2012 15:44 schreef yorkick het volgende:
[..]
Heb laatst voor de "grap" eens een boxer besteld. Was ook merkloos en zwart. Eenmaal aangekomen blijkt het toch een mooie Calvin Klein namaak te zijn.
Dus met kleding en dergelijke zal ik wel oppassen, de foto's/beschrijving hoeft niet te kloppen.
Ben nieuwkomer op nummer 30quote:Op dinsdag 25 september 2012 13:06 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Vet zo'n stickertjeMaar gaan die makkelijk weer los zonder mijn behang mee te nemen
?
Iphone 5 hoesjes had ik op de dag van aankondiging al gezienZou me niks verbazen als die komen van het bedrijf wat die gelekte achterkant had gekocht
Omdat het weer eens tijd was:
[..]
Mooi, ik zak al weer lekker in de lijstquote:Op dinsdag 25 september 2012 13:06 schreef RobertNL het volgende:
Omdat het weer eens tijd was:
Top 100 voor reeks "Chinese Webshops" van 27-09-2011 t/m 25-09-2012
[..]
ja, kans is aanwezig, maar zul je zien dat je m deze week krijgt aangeboden...tenzij (en dat weet je zelf) de kans groot is dat de douane-hond wat rook aan je pakketjequote:Op dinsdag 25 september 2012 16:07 schreef nodig het volgende:
Depart from Flytexpress Sorting Center to Nodig NETHERLANDS at 2012-9-17 7:49:18
Is er een grote kans dat die al in Nederland en dus bij de douane licht? Heb namelijk nog niks binnen.
Shit!! Misschien ruikt die hond mijn G-shock!! Dat zou mooi balen zijn!quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:09 schreef mcwops het volgende:
[..]
ja, kans is aanwezig, maar zul je zien dat je m deze week krijgt aangeboden...tenzij (en dat weet je zelf) de kans groot is dat de douane-hond wat rook aan je pakketje
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Pfff, screw kwantiteit... ... ...quote:Op dinsdag 25 september 2012 15:56 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Mooi, ik zak al weer lekker in de lijst![]()
Hehe, die hexa is eigenlijk echt net een overheidsproject zo langzamerhand.quote:42 dagen zijn voorbij sinds de purchase van m'n Data link op Ebay (van BIC shop). Enige site waar ik de tracking kan controleren zegt dat ie 20 augustus Beijing is uitgeschopt.
Maar 'ns een mail achteraan dus...![]()
Kan ik zeker een nieuwe over laten komen; weer langer wachten en geen vliegende hexa![]()
Hopelijk komen de 2 ES800M's sneller. Oh, en die Sanei N10 Quad-core Freescale i.MX6 komt hier geloof ik echt straks, zodra de ergste (firmware) problemen opgelost zijn (die o.a. die batterijduur problemen veroorzaakten). Maar ¤230 (inclusief DHL en BTW-shit).
Of toch maar de even 'dure' Cube U9GT V / U9GT5 met RK3066 CPU maar wel 2048 x 1536 'Retina' scherm.
True. Beta's zijn meer geöriënteerd richting pop/rock. Wat meer detail en helderheid, maar toch wat bass. Maar niet echt voor hardstyle... dan ben je idd beter ff met een allround ES800M of hardstyle puur bevalt de ES900i je misschien inderdaad wel beter, qua 'clubfeeling'.quote:Op dinsdag 25 september 2012 14:46 schreef wesselbraaksma het volgende:
Trouwens, m'n Beta's net gekregen klinken wel leuk maar missen de kicks van hardstyle muziek een beetje vind ik wel jammer, maarja ik heb er ook maar 15 dollar voor betaald.
Nu maar wachten op de ES-800m en de ES-900i kijken of die beter zijn.
quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:13 schreef nodig het volgende:
[..]
Shit!! Misschien ruikt die hond mijn G-shock!! Dat zou mooi balen zijn!![]()
aahh GshocksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Like+1.
In t verleden door Dealperfect-Jack een aantal laten versturen. Lopen nog steeds, volgens de kids erg in op school.
OT: die chopper is toch marked as gift/sample good en vooral onder 30 USD? Schrijf ik er altijd bij in ieder geval. En vooral de branded-items verwijderen
Niets zo moeilijk als het maken van een goede afspraak, behalve het nakomen
Mijn eerste aankoop uit China waren de in ears van een dokter en een rood shock horlogequote:Op dinsdag 25 september 2012 16:18 schreef mcwops het volgende:
[..]
aahh GshocksLike+1.
In t verleden door Dealperfect-Jack een aantal laten versturen. Lopen nog steeds, volgens de kids erg in op school.
OT: die chopper is toch marked as gift/sample good en vooral onder 30 USD? Schrijf ik er altijd bij in ieder geval. En vooral de branded-items verwijderen
atijd proberen. ff helder mailtje maken in eenvoudige taal.quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:23 schreef nodig het volgende:
[..]
Hoe zit dat met de Jiayu, moet ik daar ook een mailtje achteraan sturen naar lightake, heb daar namelijk niks van vermeld over wat ze erop moeten zetten
Ik ook wel hoor, ik kan ook op elke hersenscheet gaan reageren (zoals nu eigenlijk, waarmee ik je nu eigenlijk direct weer beledig en daarvoor sorry). Maar geen zin meer in.quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:15 schreef shiznuts het volgende:
Pfff, screw kwantiteit... ... ...
Wat? Ik combineer gewoon beide...
Mwah, valt nog wel mee. Opzich kan ik 't spul er nu ook al wel inzetten, instellen en vliegen maar het lijkt me prettiger om alle electronica gewoon eerst goed voor elkaar te hebben en dan in 1x op 't frame zetten.quote:Hehe, die hexa is eigenlijk echt net een overheidsproject zo langzamerhand.![]()
(Steeds weer tegenslagen en meer geld moeten uitgeven dan gepland was)
Sanei N10, Ramos W30 (duur; zo'n $300, maar wel met razendsnelle Samsung CPU), Cube U9GT V / U9GT5 met 9.7" Retina scherm en vast nog een aantal die ik zo niet weet/vergeet. 't wordt leuk. En ik kan met dergelijke prijzen ook verantwoorden; want ik heb er nu wel een aantal praktische doeleinden voor verzonnen. Maar 't is ook wel een beetje spec-geilen, want een RK3066 CPU is eigenlijk net zo goed als een quad core.quote:Ben echt nieuwsgierig naar die tien inch quadcores.'k Ga d'r vast ook eentje halen.
Ja. Of nee, geen idee waar je het over hebt namelijk. 14.gifquote:Op dinsdag 25 september 2012 16:48 schreef ManageTheAnger het volgende:
Ik heb trouwens gister die Aaron een mailtje gedaan, maar heb niets van hem ontvangen nog.
Heb ik wel het juiste emailadres gebruikt?
Omdat ze voorheen gespamd hebben op tweakers en hier geloof ik. Igg iets in die richtingquote:Op dinsdag 25 september 2012 16:55 schreef davedavy het volgende:
Waarom worden ********** links altijd aangegeven met *******?
->quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:55 schreef davedavy het volgende:
Waarom worden ********** links altijd aangegeven met *******?
_quote:Op zondag 23 september 2012 17:16 schreef shiznuts het volgende:
Everbuying.com heeft een geschiedenis met spammen op deze site. De naam en url wordt daarom geblokkeerd. Verder een ok shop, heb er vaak besteld.
quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:55 schreef neo2000 het volgende:
[..]
Ja. Of nee, geen idee waar je het over hebt namelijk. 14.gif
_quote:Op zondag 23 september 2012 18:25 schreef shiznuts het volgende:
Prima shop/deal wel.
Moet je ff Aaron (Aaron Qin (Chen), van YouTube en RC Groups ) onder bruce@banggood.com mailen, vragen of 'ie misschien een leuke korting heeft voor je.
Voor dat geld heb je echter ook een WLToys V911 heli of V929 / V939 quadrotor afhankelijk van hoe tricky/fel je het wilt hebben. Udi R/C lijkt ook steeds meer te verkopen in de Chinese webshops.
Mja, je weet niet hoe druk 'ie is ende zo. Geef het wat tijd hè...quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:59 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Ja die heb ik gebruikt idd...
had gevraagd om een mooie deal, en wat paypal issues.
Ja die heb ik gebruikt idd...quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:54 schreef shiznuts het volgende:
bruce @ ? Zou goed moeten zijn idd. Al heb ik al een tijdje (maand of twee) niks meer gevraagd.
Die omschrijving van die Beta´squote:Op dinsdag 25 september 2012 16:15 schreef shiznuts het volgende:
[..]
Pfff, screw kwantiteit... ... ...
Wat? Ik combineer gewoon beide...
[..]
Hehe, die hexa is eigenlijk echt net een overheidsproject zo langzamerhand.![]()
(Steeds weer tegenslagen en meer geld moeten uitgeven dan gepland was)
Ben echt nieuwsgierig naar die tien inch quadcores.'k Ga d'r vast ook eentje halen.
[..]
True. Beta's zijn meer geöriënteerd richting pop/rock. Wat meer detail en helderheid, maar toch wat bass. Maar niet echt voor hardstyle... dan ben je idd beter ff met een allround ES800M of hardstyle puur bevalt de ES900i je misschien inderdaad wel beter, qua 'clubfeeling'.
_
Nu eerst maar eens inloggen op MisterTao, zag eerder al foto's van m'n Takstar HI1500 en Mele F10 voorbijkomen en 'In stock' waren (maar nog niet 'packed & ready', ff kijken of nu wel edit: jup!).
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Dan komt er nog een Takstar TS-650 aan.Een Takstar TCM-340 lavalier microphone en een WEIDE horloge.
Was't wel zo'n beetje gloof ik.
geniale beurs ga ik ook halen.quote:Op dinsdag 25 september 2012 16:44 schreef mcwops het volgende:
mijn 'wallet' sinds een paar maanden...![]()
http://www.**********.com/product128356.html
[ afbeelding ]
Dan kom je wel weer makkelijk op de 1ste plaats te staan wat betreft het aantal postsquote:Op dinsdag 25 september 2012 17:11 schreef shiznuts het volgende:
Ik heb al vernomen dat er replica's van mij in de maak zijn. Zhe horror!
Hmmmm, kdacht dat aan mij lag. Kan je wel een request doen en dat het door hun in het systeem wordt gezet??quote:Op dinsdag 25 september 2012 17:06 schreef shiznuts het volgende:
Nieuwe richtlijn van MisterTao. Ik neem aan dat je MisterTao bedoelt waar dat inderdaad nieuw is. Weet ik ook niet waarom dat opeens is. Vinden ze leuk ofzo.Maar goed. Ga je toch zelf naar www.taobao.com en www.tmall.com . Ik kan prima me weg vinden daar, hoef je geen Chinees voor te kunnen. Beetje rondvogelen en je weet hoe je dingen kunt sorteren op prijs e.d. ook.
Dan de url's plakken op MisterTao.
Helaas worden veel links ook als 'foute handelaren' gezien terwijl ze legit zijn. Beetje jammer. Zo doet de Novo7 Fire-link van ainoljy het daar niet en ook die Mele F10 die ik dus net besteld heb en daar binnen is wordt nu opeens beschouwd als 'caution' en dat je elders je product vandaan moet halen.
Gebruik 17track.net of track gewoon nietquote:Op dinsdag 25 september 2012 20:17 schreef LKVBHD het volgende:
Meer mensen bij wie de track/trace niet werkt?
intmail.183.com.cn bedoel ik. Is nu al een dag of 2 down, soms werkt ie maar dan krijg ik een 500-error als ik wil tracken.
Wat is de bron van 17track.netquote:Op dinsdag 25 september 2012 20:21 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Gebruik 17track.net of track gewoon niet
Tracking is toch niet betrouwbaar.
Thanks, moet ik ook nog even regelen.quote:Op dinsdag 25 september 2012 19:24 schreef nodig het volgende:
Artscow 1 Dollar deal's
Tot 30 Sep kun je deze producten bestellen met eigen ontwerp erop voor maar $1 Dollar incl. shipping met deze coupon: Z099PLAYVN7ZV Onder andere; Muismatjes, Kettingen ( Dog Tag's), tassen en fotolijsten.
Bron: davydavy ofzo.
Shark inderdaad, linkje comming up.quote:Op dinsdag 25 september 2012 20:30 schreef rene90 het volgende:
Wat was ook alweer die naam van die horloges die hier populair waren/zijn, via ebay, shark iets dacht ik? Ik weet alleen niet meer welk type het nou precies was. Dacht rond de 10-20 euro ofzo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |