Feestjuh!!quote:22:02 uur: "Relschoppers gooien geparkeerde auto met hoop gekraak op zijn dak", meldt journalist Chris Klomp. Volgens hem krijgen ook journalisten klappen van relschoppers.
Wie vond het nou ook alweer geen probleem en alle politie inzet overdreven?quote:22:06 uur: Bij een villa is een schuurtje gesloopt. De bewoners van het huis, een bejaard echtpaar, waren thuis en zaten binnen in het donker, meldt een verslaggever van het ANP.
Hopelijk zenden ze dit uit in de moslimwereld. Zoveel verschillen we niet.quote:
Ze blijven toch wel proberen.quote:BUITENLAND Drie Turkse legerofficieren zijn tot twintig jaar cel veroordeeld wegens het beramen van een staatsgreep in 2003 tegen de islamitisch georiënteerde regering. 327 andere officieren kregen celstraffen tot achttien jaar. Dat meldt persbureau AP.
Voormalig landmachtcommandant Cetin Dogan, ex-luchtmachtcommandant Ibrahim Firtina en ex-marinechef Ozden Ornek werden veroordeeld als hoofdsamenzweerders. Het zijn de zwaarste veroordelingen in een proces tegen 365 officieren dat al ruim twee jaar bezig is. 327 officieren kregen een celstraf tot achttien jaar, 34 officieren werden in het zogenoemde Sloophamer-proces vrijgesproken. Tegen een zieke verdachte werd de zaak aangehouden. Verwacht wordt dat de veroordeelden in beroep gaan.
Nee, heb in oktober verschillende schietproeven en wedstrijden, dus ben meer op kazerne's te vinden dan in biertenten.quote:
quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:19 schreef robin007bond het volgende:
Ik wil geen ING. Stomme staatssteun bank
Neem gewoon twee banken die waarvan je een filiaal in de buurt hebt en klaar. Dat kleine verschil in rente loont de moeite niet tenzij je echt grote bedragen wilt wegzetten.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:22 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Ja? Misschien dat ik wel ASN-bank kies.
Of ben ik dan een hippie?
Dat is waar.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:23 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Neem gewoon twee banken die waarvan je een filiaal in de buurt hebt en klaar. Dat kleine verschil in rente loont de moeite niet tenzij je echt grote bedragen wilt wegzetten.
http://www.rtl.nl/compone(...)elen_ME_in_Haren.xmlquote:Op vrijdag 21 september 2012 22:30 schreef EchtGaaf het volgende:
Het schijnt gezellig te zijn in Haren.
Alleen het beste nieuws bij de Telegraaf.quote:HAREN - Bewoners van villadorp Haren wapenen zich vrijdagavond met hockeysticks om de reljeugd eventueel hun tuin uit de slaan.
Ordnung muss sein, Appel.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:38 schreef Boze_Appel het volgende:
Ugh, eigenlijk kan het mij geen ruk schelen wat die kneusjes daar doen.
Internetbank.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:19 schreef robin007bond het volgende:
Spaarrekening openen, maar welke bank!? e4ongaeo4gnaeongoaeng
Ik wil geen ING. Stomme staatssteun bank
I know man.quote:Op vrijdag 21 september 2012 22:49 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
HTML5 doet gewoon native dingen aanroepen.
Vind je dat serieus grappig?quote:
Ik wel in ieder geval.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vind je dat serieus grappig?
Ja, vandaar deze emoticon: "quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:09 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Vind je dat serieus grappig?
Ja, GRAPPIG he??quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:12 schreef Disana het volgende:
Auti is vast al naar bed. Jammer: traumaheli op weg naar Haren.
Ja joh, het is LEUK joh wat daar aan de hand is... VET man!!quote:
Doe eens niet zo raar. Auti houdt van traumaheli's en we hebben het er vaak over gehad. Dat is alles.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, GRAPPIG he??![]()
Ps Niet persoonlijk naar jou bedoeld![]()
Dat WEET ik, daarom staat de PS er ookquote:Op vrijdag 21 september 2012 23:15 schreef Disana het volgende:
[..]
Doe eens niet zo raar. Auti houdt van traumaheli's en we hebben het er vaak over gehad. Dat is alles.
Dat 'GRAPPIG' had inderdaad niets bij mijn post te zoeken.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:15 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat WEET ik, daarom staat de PS er ook
Ja, hilarisch, veel schade, gewonden etc.. Echt HI-LA-RISCHquote:
Dat is nou net hetgeen wat ik niet grappig vind hieraan.quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:16 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ja, hilarisch, veel schade, gewonden etc.. Echt HI-LA-RISCH
Blij te horen dat je toch ook nog een downside ziet..quote:Op vrijdag 21 september 2012 23:17 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Dat is nou net hetgeen wat ik niet grappig vind hieraan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |