abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_116905774
Frups heeft de rust al geholpen?
pi_116909802
quote:
0s.gif Op maandag 17 september 2012 17:07 schreef freecell het volgende:
Woeh Sorbo, verlof alweer! :o

Ze kunnen op de uitwendige echo wel zien of de bmm nog gesloten is, maar niet wat de lengte is volgens mijn gyn zonet ;)
vind ik best schokkend om te horen eigenlijk :{ ik heb er toen tijdens een controle nog eens naar gevraagd ("wat kijk je nu naar? dit is niet baby?" antwoord: "ik kijk naar de lengte van de baarmoedermond, daaraan kan ik zien of er enig teken op naderende bevalling is" en toen noemde hij een aantal mm en vond dat normaal

even wel een disclaimer: bij ons was geen sprake van spontane vroeggeboorte. dus het boeit niks. maar opeens zit het me dwars :')
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_116909966
en weet je free. je kan het zien als "nu werk laten liggen" of je kan het zien als "aan het babybroeden en voorbereiden op wanneer je er 3 hebt!" O+ :*

je lijf geeft toch echt een dik vet sein af.
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
pi_116910148
En dan voel je je ineens enorm beroerd, grieperig. Word er prompt nerveus van. Zonder reden hoor, want mijn buik is gewoon rustig. Blijkbaar zit het hele bevallen me nogal hoog. Heb het al eens vaker gedaan, en dat ging gewoon helemaal prima. Maar ik vind het doodeng nu...
Met een meidenkwartet
pi_116922279
cathmar :*
Komt vast goed
pi_116922684
Wat een stilte vannacht! Heeft iedereen goed geslapen? Zijn er nog dames aan het baren?

Hier een goede nacht tot nu, maar rijstewafels zijn mijn crackers ontdek ik zojuist. Volgende keer wel een bordje want die krengen kruimelen.

Ik heb nu steeds vaker dat ik ineens echt 100% zó blij ben! Echt in jubelstemming: IK BEN ZWANGER!

Zeg, die Doppler voor thuisgebruik, zijn de meningen daarover nog steeds verdeeld, of het wel oké is voor de baby?

Cathmar ben je al wat rustiger? Bij ál mijn moedervriendinnen kwam zo'n moment voor, het zakt weer, echt!
pi_116922718
Een goede nacht slaap (dat was lang geleden) heeft geholpen. Gekke paniek. Mijn vorige bevalling was gewoon lekker thuis en ik word soms enorm nerveus van dat ziekenhuis.
Maar goed, vandaag weer vrolijk verder.
Met een meidenkwartet
pi_116922731
Gelukkig maar, en inderdaad: een goede nachtrust doet wonderen! Ben je je tijdens de bevalling eigenlijk nog zo bewust van je omgeving? Ik heb er eentje bijgewoond maar moest daarna alles navertellen aan de ouders, die hadden echt niks meegekregen. Wel bijzonder!
pi_116922782
Cathmar ik kan me je gevoel heel goed voorstellen! Het ziekenhuis idee gaf mij ook een veel onrustiger gevoel!
Inmiddels ken ik iedereen op de afdeling en zij mij, dus dat scheelt voor mij dan weer. Heb nu overigens wel voorkeuren wie ik liever wel en liever niet bij de bevalling heb :p
  dinsdag 18 september 2012 @ 08:24:15 #60
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_116922950
Cathmar ik kan het me wel voorstellen. Een tweelingzwangerschap lijkt me toch wel heel anders dan een enkele. :* fijn dat goed slapen wel heeft geholpen!

Free, toch maar weer rustiger aan proberen te doen dus? Idee om buuf je oudste naar school te laten brengen en ophalen?

Suiker, dat hangt denk ik van het moment af en van hoe de bevalling verloopt. Die van mij ging zo snel dat ik een week nodig had om uit de roes van "hij was er opeens" te komen. En de vk die de bevalling deed is na de bevalling niet meer geweest omdat het heel druk was, wel collega's gezien trouwens. De kraam was te laat dus die kon ook niets vertellen. Ik heb nog steeds gaten mbt de bevalling van Nathan en vind sommige dingen nu heel moeilijk, maar daar heb ik het al over gehad met de vk.
pi_116922980
Lekker hoor, Suikertante, die jubelstemming! En mag ook wel na die tijd dat je in de stress hebt gezeten. :*

Ik ben zelf even van de roze wolk afgedonderd: vrijdag en zondag buikkrampen, met uitstraling naar doos en stuitje. De VK zei dat dat van het groeien van de baarmoeder kan komen en dat stelde me wel weer gerust, maar gisteravond had ik opeens een druppel bruinverlies en maak ik me weer zorgen. Donderdag termijn echo. Ik vind het maar wat.
pi_116922981
Wanneer moet je eigenlijk aan de bel trekken als je denkt dat je de baby minder goed voelt? Gisteren de baby minder vaak (denk ik tenminste, ook dat vind ik lastig om te zeggen) gevoeld dan 'normaal', maar wél gevoeld. Vanochtend ook even gevoeld, maar de dag is nog wat kort om te zeggen dat ik de beeb vandaag ook minder voel. Vind het maar lastig om te bepalen.

Mgoed, vraag me dus eigenlijk af wanneer je aan de bel moet trekken bij het zhuis. Ik maak me zelf nog geen zorgen, maar ik lees hier inmiddels lang genoeg mee om te weten dat je vaak beter eerder dan later aan de bel kunt trekken (maar ja, wat is eerder/later? Ik vind het serieus lastig om te bepalen).

Oh, dus eigenlijk is mijn probleem dat ik niet zeker weet of ik de beeb nou echt minder heb gevoeld, of dat ik dat alleen maar denk. En of ik dan dus toch moet bellen (ook al ben ik helemaal niet zeker).

Meh. Ik klink warrig :')
pi_116923030
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 september 2012 08:27 schreef Cocotrimonium het volgende:
Meh. Ik klink warrig :')
Valt wel mee hoor ;)
Het is een vraag waar ik ook wel eens mee worstel, ik kan je alleen geen antwoord geven.
pi_116923116
De grens is minder dan tien keer op een dag toch? Althans dat dacht ik. En anders even voor de zekerheid contact opnemen beter 1x te veel dan te weinig.

Lekker toch die jubelstemming suikertante.

Fijn dat de nachtrust je goed heeft gedaan cathmar.

Limone donderdag is gelukkig al snel maar die onzekerheid is rot.

Pessie wat naar dat je nog steeds moeite heb met bepaalde dingen. Goed dat je dat bespreekt.
  dinsdag 18 september 2012 @ 08:48:07 #65
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_116923213
Kan je niet ff in rust op je zij/buik gaan liggen? Dan voel je meestal de baby wel. ik heb dat ook een paar keer gehad..
  dinsdag 18 september 2012 @ 08:49:59 #66
259886 pessie
There's a new chef in tow
pi_116923230
Coco, appelsap drinken wil nog wel eens helpen en als je em dan nog niet duidelijk voelt dan even bellen. Bij twijfel kun je toch beter even aan de bel trekken, dan leggen ze je even aan de CTG als ze zich zorgen maken en ws is dan alles goed. Hoe was de CTG van free trouwens gisteren?
pi_116923415
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 september 2012 08:39 schreef As1981 het volgende:
De grens is minder dan tien keer op een dag toch? Althans dat dacht ik. En anders even voor de zekerheid contact opnemen beter 1x te veel dan te weinig.
Ah, ok. Ik dacht dat het ook echt een kwestie was van "minder dan normaal gesproken". En dat vind ik echt heel lastig om te bepalen. Heb bovendien het idee dat de beeb eergisteren of gisterochtend is gedraaid, en nieuwe houding maakt het misschien ook lastiger om te bewegen (plus, hij krijgt natuurlijk ook steeds minder ruimte).

Ik ga het gewoon even tot het middaguur in de gaten houden, heb ik het idee dat het dan nog steeds opvallend minder is (of dat het minder dan 10x/dag gaat worden), dan bel ik even :)

quote:
0s.gif Op dinsdag 18 september 2012 08:48 schreef PureEvil het volgende:
Kan je niet ff in rust op je zij/buik gaan liggen? Dan voel je meestal de baby wel. ik heb dat ook een paar keer gehad..
Aye :Y Dan voel ik 'm wel. Maar wel minder dan 'normaal' (daar is 'ie weer, de 'normaal', dat vind ik serieus zo'n lastige term in het hele zwangerschapsgebeuren). Dus dan weet ik nog steeds niet of het zo 'goed' is, zeg maar...

Appelsap? :D Wat doet appelsap dan? Heb dat nog nooit eerder gehoord (maar zo leer ik dagelijks wel bij hier).

Volgens mij was de ctg van free trouwens goed :)
pi_116923445
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 september 2012 08:49 schreef pessie het volgende:
Coco, appelsap drinken wil nog wel eens helpen en als je em dan nog niet duidelijk voelt dan even bellen. Bij twijfel kun je toch beter even aan de bel trekken, dan leggen ze je even aan de CTG als ze zich zorgen maken en ws is dan alles goed. Hoe was de CTG van free trouwens gisteren?
Appelsap? :D

Bij mij komt mini zo goed als altijd in actie als ik van die invriesijsjes eet oO<
pi_116923458
Bij twijfel zou ik altijd even bellen voor overleg Coco. Waarschijnlijk voel je je dan ook gerustgesteld en mochten ze twijfelen dan worden jullie iig even gecontroleerd.

Limone, ik snap dat je je rot voelt, ik heb het ook gehad en de roze wolk was toen ook ver te zoeken. Maar bruinverlies is echt onschuldig en zeker als het maar bij een druppeltje is gebleven zou ik niet al te bang zijn hoor :* Gelukkig donderdag echo waar je hopelijk echt gerustgesteld gaat worden :).

Cathmar, logisch toch dat je 'm af en toe knijpt :*

Bedankt voor alle leuke reacties gisteren trouwens! :)
pi_116923640
Coco ik dacht ook dat het die 10x per dag was, dus ik zei dat tegen mijn VK, maar ze zei dat je juist uit moest gaan van wat normaal was voor jouw baby. En ik dacht dat op het eind van je zwangerschap de baby misschien minder druk zou worden, maar daarvan zei ze dat ze dat een van de stomste onzin praatjes vond die je veel hoorde.

Bij twijfel, altijd bellen zei ze.
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_116923770
Ik heb een heerlijke nacht gehad :) .. Lekker bij kunnen tanken :)

Coco gewoon bellen hoor! Ja de definitie van ''normaal'' ... Vind het ook een hele lastige.
Bel gewoon en dan hoor je wel wat ze zeggen! :)
pi_116923787
Limone, over een druppeltje oude bloed zou ik me écht geen zorgen maken. Die krampen heb ik elke dag en zeker als ik bijvoorbeeld aan yoga heb gedaan of een dag in de winkel heb gestaan heb ik daarna best wel en pijnlijke rug en buik. Ik weet dat je je nu niet ineens beter voelt, maar ik hoop toch een ietsjepietsje geruststelling, want donderdag is nog twee nachten slapen en dat lijkt nu vast heel lang voor jou! :*

Andere dames rond de 7/8 weken die als ze zijn opgestaan binnen een uur of twee weer naar bed zouden kunnen? Ik weet niet of ik eraan toe moet geven, als ik werk doe ik dat natuurlijk niet maar nu zou het wel kunnen en het lijkt me wel heel lekker :@
pi_116923816
Coco, het kan ook dat je baby nu wat rustiger is doordat ie heeft zitten draaien. Maar idd, effe in de gaten houden en bellen als je het niet vertrouwt.
Zijn er vaste momenten dat ie beweeglijker is?
pi_116923830
quote:
0s.gif Op dinsdag 18 september 2012 09:24 schreef Suikertante het volgende:
Limone, over een druppeltje oude bloed zou ik me écht geen zorgen maken. Die krampen heb ik elke dag en zeker als ik bijvoorbeeld aan yoga heb gedaan of een dag in de winkel heb gestaan heb ik daarna best wel en pijnlijke rug en buik. Ik weet dat je je nu niet ineens beter voelt, maar ik hoop toch een ietsjepietsje geruststelling, want donderdag is nog twee nachten slapen en dat lijkt nu vast heel lang voor jou! :*

Andere dames rond de 7/8 weken die als ze zijn opgestaan binnen een uur of twee weer naar bed zouden kunnen? Ik weet niet of ik eraan toe moet geven, als ik werk doe ik dat natuurlijk niet maar nu zou het wel kunnen en het lijkt me wel heel lekker :@
Ik geef er aan toe als ik thuis ben. Maar das meer omdat ik ook een kleine heb rond hobbelen die veel energie kost. :)
Dus als zij slaapt gaat mama even mee.
Wipkip met prachtige Wipkuikentjes O+
Try to be a rainbow in someone's cloud.
pi_116923877
quote:
0s.gif Op maandag 17 september 2012 20:27 schreef Kwisted het volgende:
Frups heeft de rust al geholpen?
Voel me een stuk beter!
Ben nu in afwachting van de vk, ze komt me strippen! Vanmiddag om 14.00 hebben we de ctg & echo in het ziekenhuis!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')