vind ik best schokkend om te horen eigenlijkquote:Op maandag 17 september 2012 17:07 schreef freecell het volgende:
Woeh Sorbo, verlof alweer!
Ze kunnen op de uitwendige echo wel zien of de bmm nog gesloten is, maar niet wat de lengte is volgens mijn gyn zonet
Valt wel mee hoorquote:
Ah, ok. Ik dacht dat het ook echt een kwestie was van "minder dan normaal gesproken". En dat vind ik echt heel lastig om te bepalen. Heb bovendien het idee dat de beeb eergisteren of gisterochtend is gedraaid, en nieuwe houding maakt het misschien ook lastiger om te bewegen (plus, hij krijgt natuurlijk ook steeds minder ruimte).quote:Op dinsdag 18 september 2012 08:39 schreef As1981 het volgende:
De grens is minder dan tien keer op een dag toch? Althans dat dacht ik. En anders even voor de zekerheid contact opnemen beter 1x te veel dan te weinig.
Ayequote:Op dinsdag 18 september 2012 08:48 schreef PureEvil het volgende:
Kan je niet ff in rust op je zij/buik gaan liggen? Dan voel je meestal de baby wel. ik heb dat ook een paar keer gehad..
Appelsap?quote:Op dinsdag 18 september 2012 08:49 schreef pessie het volgende:
Coco, appelsap drinken wil nog wel eens helpen en als je em dan nog niet duidelijk voelt dan even bellen. Bij twijfel kun je toch beter even aan de bel trekken, dan leggen ze je even aan de CTG als ze zich zorgen maken en ws is dan alles goed. Hoe was de CTG van free trouwens gisteren?
Ik geef er aan toe als ik thuis ben. Maar das meer omdat ik ook een kleine heb rond hobbelen die veel energie kost.quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:24 schreef Suikertante het volgende:
Limone, over een druppeltje oude bloed zou ik me écht geen zorgen maken. Die krampen heb ik elke dag en zeker als ik bijvoorbeeld aan yoga heb gedaan of een dag in de winkel heb gestaan heb ik daarna best wel en pijnlijke rug en buik. Ik weet dat je je nu niet ineens beter voelt, maar ik hoop toch een ietsjepietsje geruststelling, want donderdag is nog twee nachten slapen en dat lijkt nu vast heel lang voor jou!![]()
Andere dames rond de 7/8 weken die als ze zijn opgestaan binnen een uur of twee weer naar bed zouden kunnen? Ik weet niet of ik eraan toe moet geven, als ik werk doe ik dat natuurlijk niet maar nu zou het wel kunnen en het lijkt me wel heel lekker
Voel me een stuk beter!quote:
Telt rond de 37 weken ook?quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:24 schreef Suikertante het volgende:
Andere dames rond de 7/8 weken die als ze zijn opgestaan binnen een uur of twee weer naar bed zouden kunnen? Ik weet niet of ik eraan toe moet geven, als ik werk doe ik dat natuurlijk niet maar nu zou het wel kunnen en het lijkt me wel heel lekker
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik was van de week zo moe dat ik niet naar huis durfde te rijden en een half uur heb liggen slapen in het archief hierquote:Op dinsdag 18 september 2012 09:31 schreef L0t.. het volgende:
Suikertante, ik ben ook moe moe moe hoor! Zodra ik de kans krijg lig ik in bed of op de bankGa er maar vanuit dat het over een paar weken wat bijtrekt..
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik was van de week zo moe dat ik niet naar huis durfde te rijden en een half uur heb liggen slapen in het archief hier
Mijn vest mee om mijn hoofd op te leggen en alles op slot gedaan zodat niemand binnen kon komen lopen
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:32 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik was van de week zo moe dat ik niet naar huis durfde te rijden en een half uur heb liggen slapen in het archief hier
Mijn vest mee om mijn hoofd op te leggen en alles op slot gedaan zodat niemand binnen kon komen lopen
Ik ben blij dat die misselijkheid er is (klinkt stom want ik ben er echt ziek door) maar zo heb ik bevestiging dat ik zwanger ben. Zeker na die vele krampenquote:Op dinsdag 18 september 2012 09:40 schreef Suikertante het volgende:
Hahaha dit is wel fijn om te lezen. Mijn moeder had dus nérgens last van. Die kijkt me telkens met grote ogen aan en ik verzin er dan zelf een licht spottende grijns bij. "Misselijk?! Nu al? Je bent nog niet eens twee maanden zwanger! Nou nou!". Niet op een rotmanier hoor, maar ik ben gewoon een beetje emo
Klinkt niet stom, had ik ook, soort van doorlopende zwangerschapstest, ben ik nog ziek, ja, dan ben ik dus nog zwangerquote:Op dinsdag 18 september 2012 09:42 schreef Tally het volgende:
[..]
Ik ben blij dat die misselijkheid er is (klinkt stom want ik ben er echt ziek door) maar zo heb ik bevestiging dat ik zwanger ben. Zeker na die vele krampenDan spuug ik graag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:58 schreef Cocotrimonium het volgende:
Oh, en vandaag 3 jaar getrouwdWauw, prachtige jurk had je Coco! Gefeliciteerd!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gaan jullie nog lekker uit eten vanavond?
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |