quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:47 schreef -niemand- het volgende:
[..]
WAT? wanneer hebben ze mij gekloond?
quote:Op zaterdag 15 september 2012 12:27 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom moest ik eigenlijk direct aan dit denken?
[ afbeelding ]
Ik dacht dat jij zo'n braaf meisje was.quote:Op zaterdag 15 september 2012 15:48 schreef Meloewa het volgende:
Je vriendin had je ondermoeten spugen.
nee als iemand mij onderkotst zou ik echt wel wraak nemen.quote:Op zaterdag 15 september 2012 15:49 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik dacht dat jij zo'n braaf meisje was.
quote:Op zaterdag 15 september 2012 11:17 schreef P8 het volgende:
Als ik over mijn vriendin heen kots lach ik haar altijd uit omdat ze er dan zo belachelijk en smerig uitziet
De zolder is Noord-Europa.quote:Op zaterdag 15 september 2012 11:14 schreef cherrycoke het volgende:
samenvatting
TS is 14 en neemt zijn opblaaspop mee naar "zuid europa" wat eigenlijk een tentje in op zolder is, en heeft dan natte dromen van over zijn "vriendin" kotsen.
Ze weegt iets meer dan 1/3 van 150kg. Nog steeds dezelfde wel ja.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:47 schreef Piebe het volgende:
Is het nog steeds die vriendin van 150 kilo ts? Kan dat vuilnisvat die orale uitwerpselen dan niet opslikken.
Idd. Hoe komen ze erbij?quote:Op zaterdag 15 september 2012 17:13 schreef foknerd het volgende:
Mensen die blijven zeuren dat het topic verzonnen is
Wat een teleurstelling dit.quote:Op zaterdag 15 september 2012 16:51 schreef ikjijallebei het volgende:
[..]
Ze weegt iets meer dan 1/3 van 150kg. Nog steeds dezelfde wel ja.
Gadver ransaapje, ik hoop dat je nog vrijgezel bent.quote:Op zaterdag 15 september 2012 19:03 schreef -supergirl- het volgende:
Verzonnen.
In het geval van niet verzonnen: als ik je vriendin was geweest had ik de rest van de vakantie me elke dag goed volgezopen en jou iedere avond ondergekotst en het je laten oplikken.
Ja, en TS heeft dus ook maar geluk dat ik zijn vriendin niet ben.quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:07 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Gadver ransaapje, ik hoop dat je nog vrijgezel bent.
JA ECHT VERZONNEN TOPIC DIT, IEMAND DIE OVER ZIJN VRIENDIN KOTST. WERKELIJK ONMOGELIJK!K!!!!!quote:Op zaterdag 15 september 2012 19:03 schreef -supergirl- het volgende:
Verzonnen.
In het geval van niet verzonnen: als ik je vriendin was geweest had ik de rest van de vakantie me elke dag goed volgezopen en jou iedere avond ondergekotst en het je laten oplikken.
Jij snapt 'm.quote:Op zaterdag 15 september 2012 20:12 schreef Warsaw het volgende:
[..]
JA ECHT VERZONNEN TOPIC DIT, IEMAND DIE OVER ZIJN VRIENDIN KOTST. WERKELIJK ONMOGELIJK!K!!!!!
Beste gif ooit xDquote:Op zaterdag 15 september 2012 12:27 schreef Daffodil31LE het volgende:
Waarom moest ik eigenlijk direct aan dit denken?
[ afbeelding ]
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |