Zijn echte naam. Eigenlijk vindt alleen Dennis het nodig om hem zo te noemen, omdat hij hem kent. Ik vind dat Dennis gewoon normaal tegen iedereen moet doen.quote:
eensquote:Op donderdag 20 september 2012 20:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Jammer hoor deze twee tegen elkaar.
Beiden veel langer er in willen zien.
Dit ja..quote:Op donderdag 20 september 2012 20:38 schreef Dr.Mikey het volgende:
Jammer hoor deze twee tegen elkaar.
Beiden veel langer er in willen zien.
Vreemd inderdaad. Al zou je nu wel denken dat hij later is.quote:Op donderdag 20 september 2012 20:38 schreef Greys het volgende:
Vreemd, want op die camerabeelden bij het terugkijken zie je niet hét moment dat Willie die stok in dat gat propt, dat zat achter de emmer... Dus hoe ze nou konden bepalen dat zij eerder was?
Ik vind eigenlijk alleen Paul een beetje leukquote:Op donderdag 20 september 2012 20:39 schreef muzas het volgende:
Dat hele strand-kamp heb ik dus echt niks mee...
Weet nog niet wie er in zitten
QFTquote:Op donderdag 20 september 2012 20:39 schreef Noek het volgende:
Balen dat het tussen 2 toffe kandidaten ging. Wilde ze allebei houden.
quote:Op donderdag 20 september 2012 20:40 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik vind eigenlijk alleen Paul een beetje leuk.
quote:Op donderdag 20 september 2012 20:40 schreef Redefine het volgende:
Allemaal de schuld van die kokosnoot van vorige week. Die heeft een verborgen trauma bij haar naar boven heeft gehaald.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |