Je hebt nooit de Giro gezien de laatste jaren?quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:10 schreef INViCTuS het volgende:
Stukje onverhard? Het is geen mountainbike wedstrijd he...;0
Dacht het wel ja.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:15 schreef INViCTuS het volgende:
Ben overigens wel beniewd naar de gedetailleerde kaarten per rit en dan met name voor de ritten 18, 19 en 20. Worden die gelijk gepresenteerd en online gezet?
Bergetappes staan meestal direct online. Op de rest is het meestal wachten tot midden juni volgend jaarquote:
Mhua die 1e week vind ik nu niet heel slecht. Je hebt die lastige etappe Ajaccio, de ploegentijdrit en vast nog minstens 1 lastige aankomst.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:19 schreef Wombcat het volgende:
Ze hadden best in de 5e etappe al de Mont Ventoux aan kunnen doen.
Was wel leuk geweest, dan ging die 1e week tenminste nog ergens over.
Peyresourde altijd goedquote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:27 schreef Pino112 het volgende:
Een lange afdaling op het laatst.. Verder ziet die etappe er wel leuk uit.
Vergelijkbare etappe met die Ricco ooit won.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:27 schreef Pino112 het volgende:
Een lange afdaling op het laatst.. Verder ziet die etappe er wel leuk uit.
Het is eigenlijk ook alleen een voetgangersgebied hequote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:29 schreef FredWielergek het volgende:
ach ik had gehoopt dat de tidjrit op de mont michel komt, maar eindigt er dus net er voor.
Gezien waar ze vandaan komen die dag, niet verrassend. Veel andere klimmen zijn er ook niet in die buurt.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:31 schreef Szura het volgende:
Alleen de Ventoux, verder geen klimmetje te zien die dag
quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:30 schreef Szura het volgende:
[..]
Het is eigenlijk ook alleen een voetgangersgebied he
in de giro zouden ze dat wel gewoon doen denk ikquote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:29 schreef FredWielergek het volgende:
ach ik had gehoopt dat de tidjrit op de mont michel komt, maar eindigt er dus net er voor.
Zeker weten.quote:Op woensdag 24 oktober 2012 12:33 schreef FredWielergek het volgende:
[..]
[..]
in de giro zouden ze dat wel gewoon doen denk ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |