quote:Op donderdag 13 september 2012 07:27 schreef Cremetje het volgende:
en ik ben geen dikke trol heb een slank figuur
Jij hebt echt nog geen tetten als 16 jarige, anders pics in dmquote:Op woensdag 12 september 2012 19:15 schreef Cremetje het volgende:
Het zal wel maar er zijn hier van die mensjes die denken dat ik niks heb en dat wil ik gwn niet!
Dat is naïef en triest gewoon idd.quote:Op woensdag 12 september 2012 18:57 schreef Karina het volgende:
[..]
Eigenlijk vind ik het best erg dat iedereen meteen het ergste denkt.
Dan kan je het die gymleraar dus moeilijk kwalijk nemen dat hij even wilde controleren of dat nog steeds zo is als alles uit is of dat je de boel opvult.quote:Op woensdag 12 september 2012 19:13 schreef Cremetje het volgende:
Ff voor de duidelijkheid : ik heb wel wat meer dan van die pubertetjes
Wel een beetje dom om zomaar naar binnen te lopen ja, zeker met al die tienermeisjes tegenwoordig die denken dat elke leraar stiekem pedo (eigenlijk efebofiel maar dat weten zij niet) is.quote:Op woensdag 12 september 2012 19:15 schreef dr.Bellows het volgende:
Hij had op zijn minst even kunnen kloppen, de deur op een kier kunnen doen en even vanaf achter de deur kunnen roepen dat jullie op moesten schieten.
Niet de eerste gymleraar die in de fout schiet.
Dan is hier nummer twee.quote:Op donderdag 13 september 2012 07:27 schreef Cremetje het volgende:
is dit pas de eerste die een beetje vind dat ik gelijk heb..
Het heeft niets met efebofiel (wat mijn spellingchecker wil corrigeren naar eurofielquote:Op donderdag 13 september 2012 20:03 schreef Piye het volgende:
Wel een beetje dom om zomaar naar binnen te lopen ja, zeker met al die tienermeisjes tegenwoordig die denken dat elke leraar stiekem pedo (eigenlijk efebofiel maar dat weten zij niet) is.
Eh, sport-BH?quote:Op donderdag 13 september 2012 20:25 schreef Life2.0 het volgende:
waarom ga je trouwens naakt bij het omkleden bij de gym? dat deden ze (deden ze dat maar) bij ons vroeger op school ook niet, broek uit, andee broek aan klaar
Bij mij in de klas vroeger was dan anders vrij normaal, maar jij zult het natuurlijk wel weer beter weten man zijnde.quote:
Tsja het is ook niet echt tactisch van die man, maar grote kans dat er gewoon een reden voor was en ja ik vind dat veel meiden van die leeftijd nogal eens behoorlijk hysterisch doen. Overigens snap ik niet wat het ermee te maken heeft dat ze volledig seksueel ontwikkeld zijn. Was het verhaal opeens anders als het om brugklassers ging?quote:Op donderdag 13 september 2012 20:27 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Het heeft niets met efebofiel (wat mijn spellingchecker wil corrigeren naar eurofiel) zijn te maken. Op je 16e ben seksueel volledig ontwikkeld en bepaald je dus zelf wie je borsten mag zien en niemand anders. Het is derhalve simpelweg een schending van de lichamelijke integriteit om ze op deze manier de keuze te ontnemen hun secundaire geslachtskenmerken te bedekken.
Hysterisch... Borsten zijn voor veel vrouwen erg privé. Dat gevoel zul je als man gewoon nooit echt kunnen begrijpen. Ik begrijp dan ook eerlijk gezegd niet waarom het vooral mannen zijn die vinden dat ze hun mening luid moeten gaan verkondigen in dit topic.quote:Op donderdag 13 september 2012 21:54 schreef Piye het volgende:
[..]
Tsja het is ook niet echt tactisch van die man, maar grote kans dat er gewoon een reden voor was en ja ik vind dat veel meiden van die leeftijd nogal eens behoorlijk hysterisch doen.
Anders, maar de uitkomst was hetzelfde geweest.quote:Overigens snap ik niet wat het ermee te maken heeft dat ze volledig seksueel ontwikkeld zijn. Was het verhHet is een gevoel dat anders is dan het gevoel met betrekking tot de vagina en dat moeilijk te omschrijven is. aal opeens anders als het om brugklassers ging?
Mannen hebben inderdaad geen inlevingsvermogen en zouden daarom alleen mogen oordelen over situaties die ze zelf mee zouden kunnen maken.quote:Op donderdag 13 september 2012 22:10 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Hysterisch... Borsten zijn voor veel vrouwen erg privé. Dat gevoel zul je als man gewoon nooit echt kunnen begrijpen. Ik begrijp dan ook eerlijk gezegd niet waarom het vooral mannen zijn die vinden dat ze hun mening luid moeten gaan verkondigen in dit topic.
TS stelt zich aan... TS doet hysterisch... TS moet niet zo zeuren...
Jullie weten niet eens echt waar jullie het over hebben.![]()
En ja, er zijn ook vrouwen in dit topic die aan de kant van de leraar staan, maar die zijn tenminste in staat zich echt in te leven in TS en kunnen dus in tegenstelling tot de mannen een geïnformeerde mening te geven.
[..]
Anders, maar de uitkomst was hetzelfde geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |