Jamaar gewoon een huwelijksreis die eeeeeuwig duurt!quote:Op dinsdag 18 september 2012 12:20 schreef Poit het volgende:
[..]
Zeker! Maar het is geen reisje he, we gaan interplanetair emigreren.
[ afbeelding ]
Nice!quote:Op dinsdag 18 september 2012 12:23 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Jamaar gewoon een huwelijksreis die eeeeeuwig duurt!
Ik heb het juist andersom. Lees vooral bladen of de krant omdat ik lange stukken op websites gewoon niet fijn vind lezen en ik er in een tijdschrift toch wel langs blader.quote:Op dinsdag 18 september 2012 10:49 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik lees meer gamestuff online inderdaad! Heb nu wel paar magazines thuis liggen want die heb ik van een vriend gepikt maar dat is meer omdat ik probeer iets eerder in bed te liggen tegenwoordig en daar dan gewoon wat te lezen
Ik game ook niet zoveel meer.. Niet dat ik er geen zin meer in heb of niet leuk meer vind maar ik maak er de tijd niet meer voor. Wel vind ik het nog leuk om alles een beetje te volgen. Zeker nu er weer een nieuwe generatie aan zit te komen.quote:Op dinsdag 18 september 2012 12:41 schreef koei het volgende:
[..]
Ik heb het juist andersom. Lees vooral bladen of de krant omdat ik lange stukken op websites gewoon niet fijn vind lezen en ik er in een tijdschrift toch wel langs blader.
Maar goed, ik lees überhaupt amper reviews, die dingen zijn totaal overbodig tegenwoordig. Trailers kijken en evt een demo spelen is al genoeg om te weten of jij de game tof gaat vinden. Genoeg zogenaamd toffe games die ik kut vind (GTA 4, meest jutte besturing ooit!) en middelmatige games die ik wel erg leuk vind. En nieuws volg ik ook amper meer, lees meer de headlines dan nieuws zelf. Vind bij de pu vooral de eerste pagina's leuk om te lezen eigenlijk, zelfs al is het oud nieuws.
Ik ben een casual-gamer geworden... Heb ook geen games waar ik dit jaar echt naar uitkijk, of waar ik vorig jaar naar uitkeek.
RCTquote:Op dinsdag 18 september 2012 14:16 schreef DJ_ het volgende:
blijft toch een erg vermakelijk spelletje op zulke vieze dagen
[ afbeelding ]
Ja maar nu kan ik mooi jouw spelletjes pikken om te spelenquote:Op dinsdag 18 september 2012 14:26 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik game ook niet zoveel meer.. Niet dat ik er geen zin meer in heb of niet leuk meer vind maar ik maak er de tijd niet meer voor. Wel vind ik het nog leuk om alles een beetje te volgen. Zeker nu er weer een nieuwe generatie aan zit te komen.
Maar games en wat daar mee te maken heeft blijft een zwak van me.. Ik blijf troep kopen terwijl m'n backlog al veel te groot is.. En eigenlijk is dat stom aangezien ik ook vrijwel nooit meer uit zit te kijken naar een nieuwe game.
Ja, dat is zeker waarquote:Op dinsdag 18 september 2012 14:31 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ja maar nu kan ik mooi jouw spelletjes pikken om te spelen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 14 juni 2012 15:25 schreef Rossdale het volgende:
Ik vind je meer een met testosteron gevulde teddybeer :D
quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:32 schreef Poit het volgende:
[..]
Ja, dat is zeker waarNog even en ik laat m'n Vita bij je liggen!!
JAWELLLLLLLLSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jouw halve vita is nu voor mij, jij mag toch ook met de helft van mijn nagellakjes lakken!
Maar ik mag niet 1 van je katten meenemen..quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:34 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
JAWELLLLLLLL
Jouw halve vita is nu voor mij, jij mag toch ook met de helft van mijn nagellakjes lakken!
Mijn katjes zijn niet te scheiden, maar je mag toch bij mij wonen? Das veel makkelijker! Neem wel ff al je games mee!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:40 schreef Poit het volgende:
[..]
Maar ik mag niet 1 van je katten meenemen..
Ik ben bang dat we dan toch in een groter huis moeten gaan wonen..quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:43 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Mijn katjes zijn niet te scheiden, maar je mag toch bij mij wonen? Das veel makkelijker! Neem wel ff al je games mee!
Ik heb 96m2, past heus wel met 2 personen! Kijken we ondertussen wel verder voor wat andersquote:Op dinsdag 18 september 2012 14:43 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik ben bang dat we dan toch in een groter huis moeten gaan wonen..
2 personen, 2 katten, 2 ratten, 1 arcadekast, 1 collectie aan old school consoles, minstens 2 tv's erbij, het wordt al snel krapper hoor!!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:44 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Ik heb 96m2, past heus wel met 2 personen! Kijken we ondertussen wel verder voor wat anders
Mijn slaapkamer heeft nog een tv nodigquote:Op dinsdag 18 september 2012 14:46 schreef Poit het volgende:
[..]
2 personen, 2 katten, 2 ratten, 1 arcadekast, 1 collectie aan old school consoles, minstens 2 tv's erbij, het wordt al snel krapper hoor!!
Het past nu ook allemaal in jouw minihuisje, dus dan moet het bij shar ook wel gaan passen!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:46 schreef Poit het volgende:
[..]
2 personen, 2 katten, 2 ratten, 1 arcadekast, 1 collectie aan old school consoles, minstens 2 tv's erbij, het wordt al snel krapper hoor!!
Ja daarom!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:53 schreef koei het volgende:
[..]
Het past nu ook allemaal in jouw minihuisje, dus dan moet het bij shar ook wel gaan passen!
Jaaaa, maaaar!!! Nu staat m'n collectie consoles niet 'on display'. Ik wil alles aangesloten hebben voor instant access!!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:53 schreef koei het volgende:
[..]
Het past nu ook allemaal in jouw minihuisje, dus dan moet het bij shar ook wel gaan passen!
Je kunt toch alles aansluiten? Ruimte zat!quote:Op dinsdag 18 september 2012 14:58 schreef Poit het volgende:
[..]
Jaaaa, maaaar!!! Nu staat m'n collectie consoles niet 'on display'. Ik wil alles aangesloten hebben voor instant access!!
En het past nu stiekem helemaal niet in m'n huisje
Ik neem volgende keer wel een hussie mee..quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:00 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Je kunt toch alles aansluiten? Ruimte zat!
*sigh*
Laat maar
Urban Dictionary: hussiequote:Op dinsdag 18 september 2012 15:00 schreef Poit het volgende:
[..]
Ik neem volgende keer wel een hussie mee..
quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:02 schreef Sharana_LV het volgende:
[..]
Urban Dictionary: hussie
www.urbandictionary.com/define.php?...hussie... - Vertaal deze pagina
slut, pervert, someone who shows lots of clevage (example)
eh? sorry?
Ik moest ook zo hard lachenquote:
Ik had er nog nooit van gehoord!quote:Op dinsdag 18 september 2012 15:09 schreef Poit het volgende:
En ik maar denken dat 'hussie' een normale term voor 'aantal' is..
Teh interwebz is het niet met me eens..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |