Wow, zo levendig en realistisch dromen is 1 ding, maar als het dan een nachtmerrie wordt lijkt me dat niet echt tofquote:Op woensdag 12 september 2012 07:52 schreef Limone het volgende:
Geen bizarre droom, maar een bizarre nachtmerrie deze keer.![]()
ik heb vorige keer tot zeven maanden gebadmintoned (of hoe je dat schrijft). Dat hoop ik nu weer te halen. en ik looo veel. dat wil ik in ieder geval ook zo lang mogelijk vol houden. gaan in november nog naar Disney, dan ben ik 6,5 maand.quote:Op woensdag 12 september 2012 08:53 schreef Kyara het volgende:
oh dat heeft de mijne ook niet gedaan hoor.
Ik vind het sporten onder begeleiding van de fysio wel erg prettig. Wil wel in beweging blijven maar sportschool wordt nu al te zwaar.
Je hoeft het niet te herhalen als je niet wilt, maar waarom ben je bang? Vergiethoofd meld zich. In ieder geval heel veel succes en ik hoop dat alles goed isquote:Op woensdag 12 september 2012 09:15 schreef Suikertante het volgende:
Ik sport eigenlijk helemaal niet, afgezien van yoga. En als ik nu yoga heb ik de volgende dag echt last van mijn buik. Tijdens de houdingen word ik soms helemaal licht in mijn hoofd. Niet echt prettig.
Ik loop en fiets wel veel. Geen topsport, maar ben wel van plan lang in beweging te blijven. Zijn de andere meiden die bijna twee maanden zijn al iets aangekomen? Ik val nog steeds af. Mijn stoelgang is dan ook een ramp. Ik at echt gebalanceerd maar ik kan op de raarste momenten alleen de raarste dingen verdragen nu.
Om twaalf uur ga ik de knipper checken. Ik ben nu echt bang, maar dat had ik wel zien aankomen. De ochtenden gaan nog steeds niet echt lekker. Ik ga mezelf afleiden en straks maar eens stemmen!
Oh en Limone, alweer op deze vriendelijke wereld geland na je nachtmerrie?
Geeft niks hoor! Ben regelmatig bang om niks, als ik in slechte conditie ben speelt mijn angststoornis op. Nu met al die hormonen heb ik er 's morgens last van. Een lege maag of misselijkheid roept het vaak op, hoewel ik het weet kan ik het toch niet loskoppelen.quote:Op woensdag 12 september 2012 09:18 schreef Spirit82 het volgende:
[..]
Je hoeft het niet te herhalen als je niet wilt, maar waarom ben je bang? Vergiethoofd meld zich. In ieder geval heel veel succes en ik hoop dat alles goed is![]()
Aaah dat verklaart een hoop! Nou hopen dat je vanmiddag dan wat wordt gerustgesteldquote:Op woensdag 12 september 2012 09:22 schreef Suikertante het volgende:
[..]
Geeft niks hoor! Ben regelmatig bang om niks, als ik in slechte conditie ben speelt mijn angststoornis op. Nu met al die hormonen heb ik er 's morgens last van. Een lege maag of misselijkheid roept het vaak op, hoewel ik het weet kan ik het toch niet loskoppelen.
En vandaag is het extra spannend omdat ik continu een béétje bloedverlies heb. Ik had eigenlijk pas de 21e een echo en deze heb ik daarom extra gekregen.
Net een nieuw bed zelfsquote:Op woensdag 12 september 2012 08:55 schreef Spirit82 het volgende:
Misschien een stomme vraag hoor Coco, maar heb jij wel een goed matras en kussen? Wij hebben sinds kort een nieuw bed dat gewoon super ondersteunt en sindsdien heb ik nergens last meer van, zelfs niet van stijf uit bed komen. (ja kop em maar in). Ons vorige bed was veel te hard waardoor je heupen in een houding worden geforceerd die ze niet leuk vinden.. .
No worries wat lief zijn voor mezelf betreft. Ik zorg heel goed voor mezelf en M. doet dat ookquote:Op woensdag 12 september 2012 09:18 schreef Twinkle20 het volgende:
Coco, de boel laten losmasseren bij de fysio een optie?
Ik heb soortgelijke klachten een jaar of 2 terug gehad .. Ben ermee naar de fysio gegaan en die heeft me intensief behandeld. Maar na een keer of 5 was ik helemaal verlost van de klachten en het is ook niet meer terug gekomen! De boel zat zo door en door vast dat ik het zelf niet meer op kon lossen. Zwanger zijn is niet niks voor je lijf he! Beetje lief zijn voor jezelf!'
Je kunt het wellicht voor leggen?quote:Op woensdag 12 september 2012 09:37 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
No worries wat lief zijn voor mezelf betreft. Ik zorg heel goed voor mezelf en M. doet dat ook![]()
Ja, fysio misschien? Alleen heb ik niet het idee dat ik overdag ook vast zit (de klachten worden in de loop van de dag minder namelijk). Denk echt dat het mijn slaaphouding is. Zou fysio daar ook iets aan kunnen doen?
Ja, precies. En massages zijn nooit verkeerd natuurlijkquote:Op woensdag 12 september 2012 09:41 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Je kunt het wellicht voor leggen?
En anders heb je gewoon even een lekkere mama-massage gehad!![]()
Ik dacht toen in ieder geval dat het heeeeul ergens anders aan lag. Bleek het radicaal fout te hebben en ze hebben me toen goed geholpen!
Ja juist dat ik GEEN rare wensen hebquote:Op woensdag 12 september 2012 09:20 schreef Kyara het volgende:
nou ben ik benieuwd naar je rare wensen
Heb je iets tegen maagzuur? Rennies, Angatel of wat dan ook?
Voedingskussen gebruik ik al. Onder buik en tussen benen gepropt. Slaapt op zich heel lekkerquote:Op woensdag 12 september 2012 09:43 schreef Skoap het volgende:
Coco, ik had ook erg veel last van mijn linkerheup. Ik slaap sinds kort met een voedingskussen en dat helpt!
Suikertante succes
oh verkeerd gelezen!quote:Op woensdag 12 september 2012 09:43 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Ja juist dat ik GEEN rare wensen heb![]()
Ja Rennies all over the place hier .. Ik heb er ook echt alleen ''s nachts last van, overdag totaal niet. En ook niet elke nacht. Vannacht was gewoon weer zo''n baggernacht maar de afgelopen week prima geslapen(dankzij de nodige voorzorgsmaatregelen qua kussens en dergelijke
)
Ik heb mensendieck moeten googelenquote:Op woensdag 12 september 2012 09:47 schreef Suikertante het volgende:
Nou een mensendieck misschien wel of een fijne hapnotherapeut? Als je in de buurt van Utrecht woont stuur me dan even een berichtje, ik heb iemand die me o.a. allerlei trucs heeft aangeleerd om in een goede houding in slaap te vallen.
Ik had ook vaak 's ochtends een harde buik, komt door je volle blaas is mij toen verteld! Was echter niet pijnlijk bij mijquote:Op woensdag 12 september 2012 10:15 schreef Logician78 het volgende:
Werd vanmorgen om 6am wakker van een pijnlijk harde baarmoeder en voelde stampertje echt heel erg bewegenvond het echt even eng maar na 5min werd alles weer zacht, nooit eerder meegemaakt ik eerdere zwangerschappen is dit normaal?
Dat is fijn om te horen, dank je.quote:Op woensdag 12 september 2012 10:17 schreef Tante_Soesa het volgende:
[..]
Ik had ook vaak 's ochtends een harde buik, komt door je volle blaas is mij toen verteld! Was echter niet pijnlijk bij mij
Klinkt heel herkenbaarquote:Op woensdag 12 september 2012 10:29 schreef Logician78 het volgende:
[..]
Dat is fijn om te horen, dank je.
Ik heb harde buiken altijd erg onprettig gevonden, pijnlijk is misschien het verkeerde woord het voelde gewoon echt niet fijn en werd er wakker van. Dat vond ik eng omdat ik nog maar 17wk ben morgen.
Hou ook even in de gaten of je opeens veel meer moet plassen, dan zou je evt ook last kunnen hebben van een blaasontsteking. Tijdens je zwangerschap merk je hier verder weinig van. (Behalve meer plassen en evt last van meer harde buiken)quote:Op woensdag 12 september 2012 10:34 schreef Logician78 het volgende:
Ah okay, ik ga gewoon bellen als het nog een keer voorkomt. Thx
En ik kon juist niet zonder het gepuf van n. Op een gegeven moment kon hij niet meer, toen heeft de verpleegkundige het even over genomen.quote:Op woensdag 12 september 2012 08:51 schreef As1981 het volgende:
Samen puffen lijkt me vreselijk. vond het ook echt niet nodig dat manlief zou gaan meepuffen.
Ik moest hem wel naast me hebben. dacht dat het niet uit maakte tot hij iemand ging roepen. toen merkte ik dat het zwaarder was, terwijl je het toch echt zelf moet doen.quote:Op woensdag 12 september 2012 11:21 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
En ik kon juist niet zonder het gepuf van n. Op een gegeven moment kon hij niet meer, toen heeft de verpleegkundige het even over genomen.
Nou vind ik het gewoon plaatsvervangend spannend. Laat maar snel weten dat alles goed zitquote:Op woensdag 12 september 2012 12:16 schreef Suikertante het volgende:
Succes met de gehoortest, en Frups lekker ontspannen!
Ik zit in de wachtkamer. De zenuwen zakken nu een beetje. Vanmorgen op de kalender info over tweelingen, voorteken...? Haha! Straks update!
Succes!quote:Op woensdag 12 september 2012 12:16 schreef Suikertante het volgende:
Succes met de gehoortest, en Frups lekker ontspannen!
Ik zit in de wachtkamer. De zenuwen zakken nu een beetje. Vanmorgen op de kalender info over tweelingen, voorteken...? Haha! Straks update!
zit thuis met bekkeninstabiliteit, niet leukquote:Op woensdag 12 september 2012 12:49 schreef Omentielvo het volgende:
Rebel-Angel, dat is lang dat je niet meer hoeft te werken. Waarom zit je nu precies thuis? Heb ik volgens mij gemist![]()
Aii, sterkte!!quote:Op woensdag 12 september 2012 12:58 schreef rebel-angel het volgende:
[..]
zit thuis met bekkeninstabiliteit, niet leuk
en die geen kinderen hebben want ondanks dat ik deeltijd werk, kan ik ook niet zomaar het zwembad in duiken. Hier ook niks 's avonds helaas.quote:Op woensdag 12 september 2012 13:47 schreef Mineola het volgende:
Goede echo voor Suikertante! Fijn!
Nou, de cursus viel wel mee. Een stortvloed aan (best wel nuttige) info over houding en ademen en bekken(bodem) etc en een lading oefeningen. Mijn lichaam vond de oefeningen alleen niet zo erg leuk, geloof ik, comfortabel was anders. Ben ook hartstikke moe want ik slaap al de hele week slecht dus daar zal het ook aan liggen. Heb de laatste dagen steeds harde buiken ook als ik gewoon zit of in bed lig. Duidelijk teken om ECHT rustiger aan te doen. Merk sowieso dat het verschil tussen vakantie en werk bij mij érg groot is. Niet alleen mn buik heeft even een spurtje gemaakt afgelopen week, maar de baby was ook nog eens nóg beweeglijker dan hij normaal al is.
Wilde eigenlijk graag een cursus Zwanger Actief of Fit of zo doen, in elk geval met bewegen/sport-achtig iets, maar die was er niet bij mij in de buurt. Ik heb actief gesport tot 25 weken ongeveer en sindsdien ben ik een couch potato, op wat wandelen en fietsen na maar dat mag geen naam hebben. Dat half uur bewegen per dag red ik niet, denk ik. En zwangerschapszwemmen is alleen toegestaan voor mensen die in deeltijd werken blijkbaar :S
Iemand nog laagdrempelige sporttips toevallig?
woei, fijn nieuwsquote:Op woensdag 12 september 2012 12:39 schreef Suikertante het volgende:
Jaaaaaa een eenling mét kloppend hart jeeeeeeeee!!!!! 6,5 week zwanger pas..
Bedankt voor alle medeleven
HAAAA!!! We gaan precies gelijk op dan!! WAT GOED!!quote:Op woensdag 12 september 2012 12:39 schreef Suikertante het volgende:
Jaaaaaa een eenling mét kloppend hart jeeeeeeeee!!!!! 6,5 week zwanger pas..
Bedankt voor alle medeleven
Nou, het heeft wel indruk gemaakt. Ik was toen net zwanger. Ja, inderdaad heeft Eva op je blaas lopen schoppen toen? Maar het betekent dus ook dat het 'toeval' was? Of blijft het nu ook een zwakke plek met kans op herhaling?quote:Op woensdag 12 september 2012 14:42 schreef danic het volgende:
Lief meiden, dat jullie dat nog weten!
Uitleg van de vk is dat er ws óf een zwelling heeft gezeten, óf de zenuw die de signaaltjes doorgeeft een tik heeft gekregen toen Eva er langs kwam, óf dat mijn blaas gekneusd is geweest.
Vooral dat laatste, hoe ik dat dan weer gecreëerd heb.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |