oh ik ben pas volgend weekend jarig maar er was een vet feestje gisterenquote:Op zaterdag 29 september 2012 15:09 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Namens alle FOK!'ers gefeliciteerd dan maar!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fucking 7 jaar, prachtige momenten, minder mooie momenten. Tis wel t leven..
Maar in welke fase ik nu zit?!
Ineens alleen
Been there, done that..
Uit je dak gaan
Mwah, wel veeluitgaan, maar heb gewoon helemaal geen zin in O-N-S e.d. Ga gewoon liever met vrienden weg..
Tot inkeer komen
Ik heb het gevoel dat ik hier zit.. Echt lekker voel ik me iig niet..
Achter de wolken schijnt de zon!
Maar hier kan ik ook zitten. Ik heb mijn leven opgepakt, ben verhuisd naar de andere kant vh land, maak nieuwe vrienden etc.. En ja, ik probeer zoveel mogelijk met vrienden te doen..
Jezelf en de situatie accepteren
Hier zit ik nog niet.. Sowieso weet ik nog niet eens wat ik wil, of wat de uitkomst zou zijn als een volgende ontmoeting weer zo lekker loopt als de vorige.. Ze is gewoon een fantastisch persoon, en ja.. Maargoed, dit pikeren helpt niks..
[ Bericht 13% gewijzigd door Glijdt_licht op 01-10-2012 01:45:56 ]so get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind
get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind yea
Sorry maar hier moest ik heel even hard om lachenquote:Op zondag 30 september 2012 23:02 schreef Andromache het volgende:
Pfff ex heeft weer kusjes zitten whatsappen. Wat moet ik hier nou mee? Ik heb maar teruggesmst dat het me verwart omdat ondanks het fijne gevoel van aandacht hij toch niet meer mijn vertrouwen kan winnen. Het blijft nu ineens verdacht stil. Zou hij nu koest blijven? Als hij echt van me hield reed ie hier direct heen en deed hij alles om me terug te krijgen. Dat doet 'ie niet. Zaak is duidelijk. Ik ben leuk en aardig en mooi en fijn gezelschap maar niet zijn droomvrouw. Hij ook niet mijn droomman.
Dit alles zegt mijn ratio. Mijn emotie hobbelt er nog wat achteraan maar die komt ook wel op dit punt.
Het enige feest wat ik weet dat er zaterdag was in Eindhoven was het Frisofeestquote:Op maandag 24 september 2012 23:30 schreef SilentHunterNL het volgende:
Nou jongens, ik was zaterdag naar een groot feest in eindhoven, raaktte in gesprek met een mooie meid en was eigenlijk op slag verliefd
Hij rijdt inderdaad niet naar je toe omdat hij daarmee niet het gevoel heeft iets te winnen. Liever wacht hij af. Bovendien komt zoiets ook ontzettend wanhopig over.quote:Op zondag 30 september 2012 23:02 schreef Andromache het volgende:
Pfff ex heeft weer kusjes zitten whatsappen. Wat moet ik hier nou mee? Ik heb maar teruggesmst dat het me verwart omdat ondanks het fijne gevoel van aandacht hij toch niet meer mijn vertrouwen kan winnen. Het blijft nu ineens verdacht stil. Zou hij nu koest blijven? Als hij echt van me hield reed ie hier direct heen en deed hij alles om me terug te krijgen. Dat doet 'ie niet. Zaak is duidelijk. Ik ben leuk en aardig en mooi en fijn gezelschap maar niet zijn droomvrouw. Hij ook niet mijn droomman.
Dit alles zegt mijn ratio. Mijn emotie hobbelt er nog wat achteraan maar die komt ook wel op dit punt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet t gewoon ff niet meer.
so get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind
get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind yea
Het gevaar met online daten is dat er vaak een beeld wordt geschetst die niet overeenkomt met de werkelijkheid. Je wordt verliefd op een fantasiebeeld. Daarom moet je niet te lang online blijven lullen, maar zsm afspreken. En vrouwen die wel willen lullen maar niet willen afspreken moet je helemaal links laten liggen. Die hebben wat te verbergen.quote:Op woensdag 26 september 2012 18:51 schreef WheeledWarrior het volgende:
Voel me ook ff zwaar klote, geen relatie/ex maar wel keihard afgewezen door een dame met wie ik lang online contact heb gehad, maar die na een ontmoeting IRL besloten heeft geen contact meer te willen. Terwijl ik zo ongelukkig ben geweest 'verliefd' te worden op een ideaalbeeld op basis van blogjes, foto's en mails.
Ik weet dat ik me niet moet aanstellen, dat het gek is om helemaal in de wolken te zijn van iemand die je maar 1x IRL hebt ontmoet en verder alleen kent vanachter je computer. Maar toch is het zo. Als klap op de vuurpijl checkte ik gister uit nieuwsgierigheid nog een x haar FB... en zie ik dat ze uitgerekend een paar weken na mijn eigen afserveren voor het eerst in haar leven (ze is bijna 32) serieus met een gozer aan het daten is. Het is kennelijk helemaal aan. Werd echt zwaar depressief toen ik dat las. Niet alleen ben ikzelf afgewezen terwijl ik voor m'n gevoel nooit een eerlijke kans heb gehad, maar meteen daarna heeft ze iemand anders.
Heb echt ff nergens zin in op het moment. Ik weet dat ik het moet loslaten en dat ik al helemaal niet meer op FB etc. moet gaan kijken wat ze allemaal doet. Maar het is moeilijk hoor. Ik word niet snel verliefd, maar als ik het word, is het meteen heel heftig en buiten alle proporties.
quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:26 schreef Glijdt_licht het volgende:
Ze voelt zich kennelijk alleen. Niet op ingaan dus. Gevoelens van vrouwen die net een relatie hebben verbroken veranderen met de dag. Morgen zou je bv weer nul op rekest kunnen krijgen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik weet t gewoon ff niet meer.
quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:36 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Ze voelt zich kennelijk alleen. Niet op ingaan dus. Gevoelens van vrouwen die net een relatie hebben verbroken veranderen met de dag. Morgen zou je bv weer nul op rekest kunnen krijgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.so get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind
get yourself a car and drive it all alone
get yourself a car and ride it on the wind yea
Mja, maar soms praat je samen op een bankje in het park en gebeurt zoiets automatisch..quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:49 schreef Mint_Clansell het volgende:
Knuffelen met je ex tijdens de rouwperiode is niet zo verstandig.
Ik ben volgende week jarig, en hij zou ook komen. Nu dus niet meer.quote:Op zaterdag 29 september 2012 14:17 schreef Franknfurter het volgende:
bah. Ik vierde gisteren alvast mn verjaardag, en toen kwam het even heel hard aan dat zij er niet was, en dat ze er ook niet meer zal zijn voor me. Echt zo walgelijk dat ze me vlak voor mijn verjaardag gedumpt heeft..
quote:Op maandag 1 oktober 2012 12:13 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
Ik ben er wel overheen inmiddels geloof ik.
Op naar het volgende drama
Yep, klopt helemaal. Heeft ze me ook laten weten, ze begreep best dat ik mezelf een beeld en een gevoel bij haar persoon had gevormd, maar dat zij die vrouw dus niet is. En dat we verder ook geen vrienden gaan worden. Tja... have to accept en move on.quote:Op maandag 1 oktober 2012 11:29 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Het gevaar met online daten is dat er vaak een beeld wordt geschetst die niet overeenkomt met de werkelijkheid. Je wordt verliefd op een fantasiebeeld. Daarom moet je niet te lang online blijven lullen, maar zsm afspreken. En vrouwen die wel willen lullen maar niet willen afspreken moet je helemaal links laten liggen. Die hebben wat te verbergen.
Bah stom is dat he? Het voelt gewoon alsof het ze geen ruk interesseert. Ik weet ook niet of ik wel of niet een berichtje van haar wil krijgen op de dag dat ik jarig ben. Alles voelt zo dubbelquote:Op maandag 1 oktober 2012 11:57 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik ben volgende week jarig, en hij zou ook komen. Nu dus niet meer.
En de week erna vier ik het, speciaal op die dag zodat hij ook kon komen, en nu heeft hij ineens een andere verjaardag...
Dus dat ga ik ook niet leuk vinden denk ik
Tussen moment dat ik besloten had dat ik haar wel wilde ontmoeten en de afspraak zat op zich niet zoveel tijd. Maar ik had al wel meerdere jaren haar weblog gevolgd. Heb niet al die tijd verliefd achter de pc gezeten hoor (dat zou te erg zijn)quote:Op maandag 1 oktober 2012 13:19 schreef Mint_Clansell het volgende:
Want hoe lang heeft het geduurd voordat het tot een afspraak is gekomen?
Idd. Wat een bizarre gedachtengang.quote:Op maandag 1 oktober 2012 02:10 schreef Glijdt_licht het volgende:
[..]
Hij rijdt inderdaad niet naar je toe omdat hij daarmee niet het gevoel heeft iets te winnen. Liever wacht hij af. Bovendien komt zoiets ook ontzettend wanhopig over.
Je ratio faalt dus mijns inziens.
Dat is wel een karig vooruitzicht zeg. Ken niet het hele verhaal (lees: ben te lui om te zoeken), maar je ex zien, ik kan dat persoonlijk echt niet tot ik er eigenlijk niet meer bij stil sta. Ben zelf paar maanden uit elkaar ondertussen en ik denk nog regelmatig aan haar dus weet dat haar zien ontzettend kut is. Het gekke is dat ik haar pas weer wil zien wanneer het me 'niks meer uit maakt' dat ik haar zie. Klinkt bot en zo bedoel ik het niet want hoop uiteindelijk relaxt contact met haar te kunnen hebben, waren naast vriend/vriendin gewoon beste maatjes en ik mis het serieus. Maar zolang ik haar mis weet ik dat dat niet kan. Heb het geluk dat 'k haar niet zie maar twee keer per week, damn, sterkte alvast..quote:Op woensdag 3 oktober 2012 00:00 schreef Gary_Oak het volgende:
Ik heb haar al weer een weekje niet gezien en het gaat weer uitstekend met me.Alle 'herstel' hangt dus af van of ik haar zie of niet. Helaas ga ik haar binnenkort dus weer regelmatig zien (lees: minstens twee keer per week).
Geloof me, ik had na de zomervakantie ook zoiets van "het boeit me niet als ik haar elke dag zie, ik moet toch niks meer van haar", maar in de praktijk viel het echt tegen toen ik m'n hoofd omdraaide en haar na twee maanden weer zag.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 00:10 schreef Snikch het volgende:
[..]
Dat is wel een karig vooruitzicht zeg. Ken niet het hele verhaal (lees: ben te lui om te zoeken), maar je ex zien, ik kan dat persoonlijk echt niet tot ik er eigenlijk niet meer bij stil sta. Ben zelf paar maanden uit elkaar ondertussen en ik denk nog regelmatig aan haar dus weet dat haar zien ontzettend kut is. Het gekke is dat ik haar pas weer wil zien wanneer het me 'niks meer uit maakt' dat ik haar zie. Klinkt bot en zo bedoel ik het niet want hoop uiteindelijk relaxt contact met haar te kunnen hebben, waren naast vriend/vriendin gewoon beste maatjes en ik mis het serieus. Maar zolang ik haar mis weet ik dat dat niet kan. Heb het geluk dat 'k haar niet zie maar twee keer per week, damn, sterkte alvast..
Ja, ik heb er zelfs weer een jaar een relatie mee gehadquote:Op woensdag 3 oktober 2012 10:48 schreef pnl129 het volgende:
Dat het terugzien van je ex moeilijk is kan ik helaas ook al bevestigen. Nadat ze het uit had gemaakt heb ik haar drie weken niet gezien en gesproken. Ik voelde me met de dag wat beter. Nog steeds niet geweldig natuurlijk, maar ik begon de situatie te accepteren. Kwam haar afgelopen weekend echter weer onverwachts tegen tijdens het uitgaan. Ik probeerde haar te negeren (ook al merkte ik dat ik haar toch geregeld in de gaten hield) en zij mij volgens mij ook. Totdat het wat later werd en we in een dronken bui toch weer met elkaar gingen praten. Dit heeft er zelfs toe geleid dat we weer met elkaar in bed zijn beland![]()
Nou, ik ben er wel achter dat dat het domste is wat ik had kunnen doen. In eerste instantie was het wel weer echt fijn en vertrouwd, maar begin nu wel te merken dat het verwerken weer van nul af aan begint. Ik voel me weer precies hetzelfde als de eerste week nadat het uit wasMeer mensen deze fout gemaakt?
Guilty, je ziet elkaar niet en denkt dan oh het is over maar dan praat je dus weer en ook al denk je ik heb het helemaal gehad met hem en ik denk niet dat het deze keer over is en dan zie je elkaar en ja hoor dan slaat de vlam in de pan en kan je weer helemaal opnieuw beginnen.quote:Op woensdag 3 oktober 2012 10:48 schreef pnl129 het volgende:
Dat het terugzien van je ex moeilijk is kan ik helaas ook al bevestigen. Nadat ze het uit had gemaakt heb ik haar drie weken niet gezien en gesproken. Ik voelde me met de dag wat beter. Nog steeds niet geweldig natuurlijk, maar ik begon de situatie te accepteren. Kwam haar afgelopen weekend echter weer onverwachts tegen tijdens het uitgaan. Ik probeerde haar te negeren (ook al merkte ik dat ik haar toch geregeld in de gaten hield) en zij mij volgens mij ook. Totdat het wat later werd en we in een dronken bui toch weer met elkaar gingen praten. Dit heeft er zelfs toe geleid dat we weer met elkaar in bed zijn beland![]()
Nou, ik ben er wel achter dat dat het domste is wat ik had kunnen doen. In eerste instantie was het wel weer echt fijn en vertrouwd, maar begin nu wel te merken dat het verwerken weer van nul af aan begint. Ik voel me weer precies hetzelfde als de eerste week nadat het uit wasMeer mensen deze fout gemaakt?
Als ik dat zo lees is dat vaak geen lang leven beschoren, heel vaak gaan de relaties die net nadat het uit is weer gauw uit.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 10:16 schreef Fera het volgende:
In principe gaat het heel erg goed met mij, ik ben hartstikke blij. Ik denk dat het gevoel ook wel langer weg was dan ik aanvankelijk dacht. Het scheelt misschien ook dat het mijn beslissing was om de relatie te verbreken, ondanks dat ik me de eerste dag nogal kut voelde. Maar dat is misschien gewoon het feit dat het erg jammer was, ik zag toch al een toekomst met hem ... We kennen elkaar al ruim zes jaar, waarvan we ongeveer vijf jaar bij elkaar zijn geweest (met een pauze van anderhalf jaar).
Het enige wat wel een beetje zeer deed, was het feit dat hij sinds zondag alweer een nieuwe vriendin heeft, nog geen drie weken na de break-up. Het ging allemaal zo snel, hij leerde haar kennen in de periode dat het slecht ging. Vier dagen nadat het uit was had hij een date met haar gepland en diezelfde zaterdag gingen ze nog uit. Ik was wel verbaasd toen ik het hoorde, pas de zondag erna. Vooral omdat we uit noodzaak nog even bij elkaar wonen.
Ik vind het heel begrijpelijk dat er andere personen in je leven zijn (ik mag immers ook niet klagen), maar dat het meteen zo serieus, in de vorm van een relatie is, vind ik toch even anders. Ik weet niet goed hoe ik dat uit moet leggen.Ik voelde me toch een beetje een wegwerpartikel op de een of andere manier.
Maar goed, alles zal vast beter gaan als ik straks weg ben uit dit huis. Nog één nachtje hier slapen en dan hoef ik voor een hele lange tijd iig niet dicht bij hem te zijn. Want we kunnen nog steeds goed met elkaar overweg, maar het voelt wel awkward nu hij een vriendin heeft.
Iemand moet met jou zijn om jou....quote:Op donderdag 4 oktober 2012 07:42 schreef agentstarling het volgende:
Na ruim 2 jaar heeft mijn vriend een dag of 5 geleden gezegd te twijfelen en is het nu soort van uit. Dit is voor mij heel plots gekomen, voor mijn gevoel ging het juist goed (beter dan normaal). Ik moest huilen en heb hem later ook weer gesproken (hij belde mij na een paar dagen maar wist het nog steeds niet) en heb toen aangegeven dat ik het echt zonde vind van zo'n leuk stelletje.
Ik wil hem ontzettend graag terug en ben op zoek naar tips. Nu laat ik dus bewust niets van mij horen en ga ook niet lopen smsen of whatever want ik weet hoe averechts het werkt. Ik zit eraan te denken als hij mij belt (en dat gaat hij doen, zei hij) om dan een dag of twee niet terug te bellen. Gewoon om verwarring te schoppen en te kijken wat dat met hem doet, wellicht dat dit hem aan het denken zit. Wat vinden jullie hiervan of denken jullie dat ik hem daarmee juist nog verder weg stoot.
Dat is wel een goeie om vast te houden. Maar toch denk ik dat hij nu gewoon in de war is zichzelf aan het gekmaken is want twee dagen daarvoor was alles nog echt koek en eiquote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:21 schreef ManageTheAnger het volgende:
[..]
Iemand moet met jou zijn om jou....
Spelletjes spelen lijkt me niet zo verstandig als je geen 16 meer wil zijn.
laten we eerlijk zijn, wil jij de rest van je leven met iemand zijn die niet voor de volle 100% voor jou gaat? Goodluck with that.
Klopt, ben ik erg blij mee. Ik gun hem een goede relatie, maar verder maakt t me allemaal niet zoveel uit of het kort of lang duurt.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:03 schreef formerjellybean het volgende:
[..]
Als ik dat zo lees is dat vaak geen lang leven beschoren, heel vaak gaan de relaties die net nadat het uit is weer gauw uit.
Het is wel prettig dat je straks weer je eigen ruimte hebt en je nieuwe leven kan beginnen.
Hier heb ik een perfect antwoord voor jou op:quote:Op donderdag 4 oktober 2012 12:28 schreef agentstarling het volgende:
[..]
Dat is wel een goeie om vast te houden. Maar toch denk ik dat hij nu gewoon in de war is zichzelf aan het gekmaken is want twee dagen daarvoor was alles nog echt koek en ei
Spelletjes spelen met elkaar heeft sws geen zin...Als je echt nog iets wilt kan je beter eerlijk zijn...Kan je op je bek vallen als hij echt niet meer wil, maar dan heb je iig geen what if...verhalen daarnaquote:Op donderdag 4 oktober 2012 07:42 schreef agentstarling het volgende:
Na ruim 2 jaar heeft mijn vriend een dag of 5 geleden gezegd te twijfelen en is het nu soort van uit. Dit is voor mij heel plots gekomen, voor mijn gevoel ging het juist goed (beter dan normaal). Ik moest huilen en heb hem later ook weer gesproken (hij belde mij na een paar dagen maar wist het nog steeds niet) en heb toen aangegeven dat ik het echt zonde vind van zo'n leuk stelletje.
Ik wil hem ontzettend graag terug en ben op zoek naar tips. Nu laat ik dus bewust niets van mij horen en ga ook niet lopen smsen of whatever want ik weet hoe averechts het werkt. Ik zit eraan te denken als hij mij belt (en dat gaat hij doen, zei hij) om dan een dag of twee niet terug te bellen. Gewoon om verwarring te schoppen en te kijken wat dat met hem doet, wellicht dat dit hem aan het denken zit. Wat vinden jullie hiervan of denken jullie dat ik hem daarmee juist nog verder weg stoot.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |